Efalocka vs BaByliss - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-29, 22:07   #1
misia_bella
Zakorzenienie

Question

Efalocka vs BaByliss

Dziewczyny wiem, że ten wątek pojawiał się już milion razy, ale chce to usłyszeć raz jeszcze Efalocka Champ czy BaByliss Pro wet&dry. Acha i czy ktoras z was zamawiala u grabci?? czy jestescie zadowolone jesli tak?? Dziewczyny ratujcie
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:39   #2
Anulka14
Raczkowanie

Dot.: Efalocka vs BaByliss

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Dziewczyny wiem, że ten wątek pojawiał się już milion razy, ale chce to usłyszeć raz jeszcze Efalocka Champ czy BaByliss Pro wet&dry. Acha i czy ktoras z was zamawiala u grabci?? czy jestescie zadowolone jesli tak?? Dziewczyny ratujcie
wiec tak ja zamiawialam u grabci78 i to wg mnie najbardziej zetelna i mila osoba sprzedajaca na allegro Zamawialam u niej prostownice efalock flat master ale niestety nie upewnilam sie wczesnij czy ma ona wpelni ceramiczne plytki i teraz zaluje bede skladac niedlugo reklamacje i prawdopodobie wymieniac ja na inna w zwiazku z tym mam podobny problem co ty tez niewiem na jaka zamianic Poczatkowa planowalam na efalock champ ale jednak nie teraz mysle o tondeo dosc powaznie ale nadal wacham sie nad troche od tondeo tansza prostownica:babyliss pro wet&dry ah tak mnie to skolowalo ze juz sama niewiem do konca
Anulka14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:17   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Ja zamawiałam u grabci Flat mastera, nic się z nim nie dzieje złego... Anulka, a dlaczego chcesz go reklamować??
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:11   #4
misia_bella
Zakorzenienie

Wątek zakładałam dość dawno. Ja wybrałam flat champa i jestem zadowolona Polecam!!
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
Stary 2005-10-31, 19:00   #5
Anulka14
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Wątek zakładałam dość dawno. Ja wybrałam flat champa i jestem zadowolona Polecam!!
misia bello a jak dlugo msz juz czmpa i jak czesto nim prostujesz wlosy i czy jak chodza pogloski jeszcze ci sie niepopsol jonizator?
Stary 2005-10-31, 21:23   #6
xstylistka
Raczkowanie

Jonizator w prostownicy???? Ktoś tu kogoś wprowadził w błąd. Zjonizowane powietrze może jedynie powstać w suszarce( odpowiedniej). Jonizacja - to nic więcej jak strumień naładowanego ujemnie powietrza ( nasze włosy naładowane są dodatnio).

A poza tym niemiecki serwis gwarancyjny - hmmmm
xstylistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 08:42   #7
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anulka14
misia bello a jak dlugo msz juz czmpa i jak czesto nim prostujesz wlosy i czy jak chodza pogloski jeszcze ci sie niepopsol jonizator?
Anulka champa mam od września. Włoski prostowałam codziennie (całe) teraz prostuje tylko grzywkę, bo daje reszcie odpocząć. Do mnie champ przemówił tym, że ma grzebyczek zamontowany. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Zastanawiałam się bardzo długo nad w&d, ale później doszłam do wniosku, że i tak bałabym się prostować włoski na mokro więc kupiłam sobie champa. I polecam go serdecznie
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
Stary 2005-11-01, 13:21   #8
Anulka14
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja zamawiałam u grabci Flat mastera, nic się z nim nie dzieje złego... Anulka, a dlaczego chcesz go reklamować??
OO nienapisałam dlaczego zamierzam reklamowac No wiec pomalu jak i niektorym posiadaczkom tego typu efalocka np maji czy madzi.a zaczyna mi schodzic powloka ceramiczna W tym wypadku postanowilam zrobic podobnie jak madzia.a i zareklamowac go przyczym doplacic roznice w cenie do innej prostownicy z pelno ceramicznymi plytkami i wymienic na wlasnie ta prostownice ale nareazie powloka niezdarla sie do tego stanu zeby ja reklamowac poczekam i poobserwuje co sie bedzie z nia dzialo> szczerze mowiac z samej prostownicy jestem bardzo zadowolana i zaluje ze nie ma ona pelnoceramicznych plytek bo wtedy bylaby najlepsza na swiecie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości