Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na ka盥y temat - r闚nie ca趾owicie nie zwi您any z urod ;-)

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-04-23, 19:53   #1
virino
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Jak zacz望 nowe 篡cie?

Czasem czuj, 瞠 jestem totalnym zerem!
Faceci w og鏊e nie zwracaj na mnie uwagi!
Nie wiem co robi nie tak, nie mam przyjaci馧, zazdroszcz osobom, kt鏎e maj tzw. charakterek, nie boj si pysk闚ek, m闚i to, co my郵, wzi望 si za siebie etc. Czuj si, wygl康am i jestem taka wra磧iwa, wszystko analizuj, wszystkim si przejmuj. Ludzie mnie nie szanuj, a nawet jak si um闚i z jak捷 kole瘸nk na imprez, to od razu m闚i mi , 瞠 jak jej kole瘸nka nie b璠zie mog豉, jak nic jej nie wyskoczy, jak b璠zie jeszcze jej si chcia這, to EWENTUALNIE mo瞠my p鎩嗆. Jakbym by豉 osob na wezwanie, takie ''pogotowie towarzyskie'' w razie jakby ju totalnie nie by這 瘸dnej mo磧iwo軼i dla tej osoby.
Ponadto czuje si taka zgnu郾ia豉 tj. siedze du穎 w domu, nie mam pracy ( bo jeszcze studi闚 nie mam, jeszcze nie zacz窸am), z nikim si nie umawiam, nawet nikt np. na ulicy nie zwraca na mnie uwagi. Jestem kompletnie niepewna siebie! Nie potrafi si sprzeciwic nikomu, kompletnie nie jestem asertywna, nie mam w豉snego zdania.
W sumie siedz w domu ( mieszkam jeszcze z rodzicami i przez nast瘼ne 2 lata b璠 musia豉 - tu nie pytajcie o co chodzi, sprawa rodzinna).

Zazdroszcz niekt鏎ym kobietom, jak si spe軟iaj na ka盥ym froncie. Czuj, 瞠 na nic nie zas逝guj, nie potrafi o siebie zadba, czuj si g逝pia, niewarto軼iowa i nie zas逝guj帷a nawet na szklank wody!

Jak zacz望 od nowa? Jak si ''obudzi'' i by sexown lask, kt鏎a ma powodzenie, pieni康ze i jest spe軟iona> Prosze o pomoc, naprawd cierpi!
virino jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 20:13   #2
s_o_w_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Dot.: Jak zacz望 nowe 篡cie?

To wszystko siedzi w Twojej g這wie! Musisz w siebie uwierzy, dostrzec swoje zalety!
Stary 2013-04-23, 20:21   #3
ula2689
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 388

Cytat:
Napisane przez virino Poka wiadomo嗆
Nie wiem co robi nie tak, nie mam przyjaci馧, zazdroszcz osobom, kt鏎e maj tzw. charakterek, nie boj si pysk闚ek, m闚i to, co my郵, wzi望 si za siebie etc. Czuj si, wygl康am i jestem taka wra磧iwa, wszystko analizuj, wszystkim si przejmuj. Ludzie mnie nie szanuj, a nawet jak si um闚i z jak捷 kole瘸nk na imprez, to od razu m闚i mi , 瞠 jak jej kole瘸nka nie b璠zie mog豉, jak nic jej nie wyskoczy, jak b璠zie jeszcze jej si chcia這, to EWENTUALNIE mo瞠my p鎩嗆. Jakbym by豉 osob na wezwanie, takie ''pogotowie towarzyskie'' w razie jakby ju totalnie nie by這 瘸dnej mo磧iwo軼i dla tej osoby.
Ponadto czuje si taka zgnu郾ia豉 tj. siedze du穎 w domu, nie mam pracy ( bo jeszcze studi闚 nie mam, jeszcze nie zacz窸am), z nikim si nie umawiam, nawet nikt np. na ulicy nie zwraca na mnie uwagi. Jestem kompletnie niepewna siebie! Nie potrafi si sprzeciwic nikomu, kompletnie nie jestem asertywna, nie mam w豉snego zdania.
W sumie siedz w domu ( mieszkam jeszcze z rodzicami i przez nast瘼ne 2 lata b璠 musia豉 - tu nie pytajcie o co chodzi, sprawa rodzinna).

Zazdroszcz niekt鏎ym kobietom, jak si spe軟iaj na ka盥ym froncie. Czuj, 瞠 na nic nie zas逝guj, nie potrafi o siebie zadba, czuj si g逝pia, niewarto軼iowa i nie zas逝guj帷a nawet na szklank wody!

Jak zacz望 od nowa? Jak si ''obudzi'' i by sexown lask, kt鏎a ma powodzenie, pieni康ze i jest spe軟iona> Prosze o pomoc, naprawd cierpi!
To wyjd z domu na spacer,do parku, do sklepu,fajnych ludzi mozna spotka nawet w warzywniaku.Do klubu tez mo瞠sz i軼 sama,posiedzie wypi drinka a mo瞠 si przysi康zie jaki fajny ch這pak.
Wystroj si i id w sobot na dysko,poszale sama zapomnij o wszystkich na okolo i poprostu si baw!
Nie masz pracy bo nie masz studi闚?Poszukaj pracy dorywczej,opieka nad dzie熤i,roznoszenie ulotek itp.
Dlaczego s康zisz 瞠 nie potrafisz o siebie zadba?Zr鏏 dzie piekno嗆i pomaluj paznokcie,wydepiluj nogi,bikini,brwi,na堯 maseczk to zawsze poprawia humor a to nic trudnego.
ula2689 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 20:24   #4
BioIvO
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 421

Proponuje znale嗆 jedn dziedzin w kt鏎ej b璠ziesz si czu豉 pewnie. Najlepiej jaka prace, b璠ziesz mia豉 pieni康ze na pocz徠ek i poczucie, 瞠 do czego si nadajesz.

Nikt nie 郵edzi tak bacznie post瘼owania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)

Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dop鏦i nie osi庵nie celu.
BioIvO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 20:32   #5
olasia99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 25 228
Send a message via Skype™ to olasia99

Cytat:
Napisane przez virino Poka wiadomo嗆

Si陰 mamy Ci z tego domu wynie嗆?

A Ty co kole瘸nkom proponujesz czy to one musz zawsze wychodzi z inicjatyw? Jak z jedn raz nie wyjdzie, to odezwij si potem i spytaj, czy skoczy na piwo/do klubu, skoro poprzednio wam si nie uda這.

Robisz z siebie ofiar i u瘸lasz si nad sob. Nienawidz czego takiego. Nie wiem, czego oczekujesz. Chyba cudu z nieba i tego, 瞠 wszyscy b璠 za tob chodzi, bo ty jeste taka nie鄉ia豉 i smutna i sama z inicjatyw nie wyjdziesz.
Na przyja幡ie trzeba sobie zapracowa, co nie r闚na si siedzeniu w domu.
Stary 2013-04-24, 18:07   #6
gonzinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588

Mniej wi璚ej wiem o czym piszesz. Sama by豉m i nadal bywam kompletnie nadwra磧iwa i mi瘯ka. Bardzo du穎 czasu pracowa豉m nad sob. Pr鏏owa豉m sama wychodzi do klub闚 - masakra - ludzie w Polsce i ich paczki to towarzystwo z regu造 hermetyczne. Co innego za granic. Wielu rzeczy pr鏏owa豉m. Og鏊nie proponuj - jako pierwszy krok - sport. Nawet samemu: rower, rolki, basen. Poczujesz si lepiej psychicznie. G逝pia jazda na rowerze po polskich ulicach i 軼ie磬ach rowerowych mo瞠 zwi瘯sza pewno嗆 siebie

Natomiast wed逝g mnie, co co mo瞠 przynie嗆 Ci najwi瘯sze korzy軼i i gigantyczne zmiany to wolontariat. Je郵i jeste wra磧iwa, to znaczy, 瞠 nie zabraknie Ci raczej serca do pomocy innym - czy w hospicjum, czy w schronisku dla zwierz徠. Z tego co pisa豉 wynika, 瞠 czas masz. Podczas wolontariatu poznasz mn鏀two ludzi, tak瞠 wolontariuszy. Poczujesz si spe軟iona, potrzebna, zyskasz dobrych przyjaci馧 (takie znajomo軼i nie s zazwyczaj tak powierzchowne jak te z dyskotek) i powoli wypracujesz hart ducha, pewien rodzaj m康rej si造 i pewno嗆 siebie. Powodzenia.

Edytowane przez gonzinka
Czas edycji: 2013-04-24 o 18:11
gonzinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
nowe, pocz徠ku, 篡cie

Nowe w徠ki na forum Forum Plotkowe

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a