Revlon Colorstay, EL Double Wear czy MAP - który podkład na wielkie wyjście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-26, 19:17   #1
ilonkastok
Raczkowanie

Revlon Colorstay, EL Double Wear czy MAP - który podkład na wielkie wyjście?

Witam. Niedługo czeka mnie specjalna okazja , mianowicie wesele na którym muszę wyglądać nieprzeciętnie. A , że mam problemy z cerą chcę, aby ta wyglądała tego dnia nienagannie . Bynajmniej najlepiej jak to jest możliwe w moim przypadku.
Stąd pytanie który z podkładów ww najbardziej nadaje się do ukrycia niedoskonałości, jednoczesnie aby twarz wygladala zdrowo i bez efektu maski - z efektem naturalnego photoshopa
Zastanawiam sie nad Revlonem, gdyż cenowo jest tańszy niż dwa pozostałe, ale czy równie dobry??
ilonkastok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 22:14   #2
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Revlon Colorstay, EL Double Wear czy MAP - który podkład na wielkie wyjście?

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Witam. Niedługo czeka mnie specjalna okazja , mianowicie wesele na którym muszę wyglądać nieprzeciętnie. A , że mam problemy z cerą chcę, aby ta wyglądała tego dnia nienagannie . Bynajmniej najlepiej jak to jest możliwe w moim przypadku.
Stąd pytanie który z podkładów ww najbardziej nadaje się do ukrycia niedoskonałości, jednoczesnie aby twarz wygladala zdrowo i bez efektu maski - z efektem naturalnego photoshopa
Zastanawiam sie nad Revlonem, gdyż cenowo jest tańszy niż dwa pozostałe, ale czy równie dobry??
...
revlon lub e .lauder.
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:36   #3
Alioth
Raczkowanie

Dot.: Revlon Colorstay, EL Double Wear czy MAP - który podkład na wielkie wyjście?

Duzo zalezy od tego jak nalozysz podklad, i ktory Ci bedzie latwiej nakladac. Najlepiej skozystac z probek.
Alioth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:39   #4
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Duzo zalezy od tego jak nalozysz podklad, i ktory Ci bedzie latwiej nakladac. Najlepiej skozystac z probek.
..
oczywiście,dodatkowo skóra pod taki podkład musi byc perfekcyjnie przygotowana,nawilżona bez suchych skórek,bo podkłady typu''zastygające'' mają tendencje do podkreślania wszelkich nierówności skóry.
Stary 2013-04-27, 19:01   #5
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
revlon lub e .lauder.
zgadzam się. Osobiście MAP odradzam, ciężko go nałożyć/rozblendować, wymaga większego przygotowania. Bez żadnej bazy wyglądał u mnie bardzo źle i nie przez skórki bo takowych nie posiadam- ale tak tępo, nieświeżo choć paletę odcieni ma cudną.
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:43   #6
JustShe
Rozeznanie

revlon niemilosiernie zatyka pory, po latach stosowania go zniszczyłam sobie cere.
Stary 2013-04-28, 10:46   #7
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JustShe Pokaż wiadomość
revlon niemilosiernie zatyka pory, po latach stosowania go zniszczyłam sobie cere.
...
ale to ma byc podkład na wielkie wyjście,okazjonalny,a nie na codzień.
Stary 2013-04-28, 14:11   #8
tabbat
Raczkowanie

mam ten sam dylemat co autorka wątku

a Revlony to czasem nie są rożne ? który najlepszy ? na KWC to nie maja one za wysokich ocen
tabbat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 14:15   #9
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tabbat Pokaż wiadomość
mam ten sam dylemat co autorka wątku

a Revlony to czasem nie są rożne ? który najlepszy ? na KWC to nie maja one za wysokich ocen
....
revlon Colorstay....ale nie na codzien,okazjonalnie,gdyz zawieraja sporo alkoholu i silikonów.
Stary 2013-04-28, 14:23   #10
PannaEwelina
Zakorzenienie

Ja testowałam wszystkie trzy podkłady (a dodam, że lubię długotrwałe) a dwa z nich mam - Colorstay i Makeup Atelier Paris - te porównałam na blogu dość szczegółowo (klik).

Z tych wszystkich trzech najsłabiej u mnie wypadł Double Wear, mam tłustą cerę i u mnie się szybko świecił, spływał i nie był tak trwały jak MAP czy Colorstay, w dodatku jest z nich najdroższy.

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:40   #11
Loyd
Zakorzenienie

EL to jeden z moich ukochanych podkładow. Ma dobre krycie i zwyczajny, przyzwoity skład. Warto kuknac na wątek na biochemii o składach. Revlona miałam na sobie kilka razy i o niebo wole double wear. Wyglada bardziej estetycznie wydaje mi się ze łatwiej nałożyć go w potrzebnej ilości. Z czystym sumieniem polecam EL
Mapa nie uzywalam.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 22:43   #12
Denticoo
Raczkowanie

Ja używałam trzech wymienionych przez Ciebie podkładów. Na własnym ślubie byłam umalowana DW ( jeszcze wtedy nie znałam dwóch pozostałych) i byłam bardzo zadowolona. Wogóle nie robiłam poprawek choć cere na szczęście miałam dość dobrą. Colorstay jest fajny, dość trwały. Ładnie kryje. Jeśli dobierzesz kolor dobrze ( najpopiularniejsze 150 180) to będzie dobrze. MAP u mnie też się sprawdza choć szybciej się ściera i potrafi zważyć jak przesadzę z ilością . Wszystkie dobrze trzymają się na bazie np piere renee lub benefit. Utrwal pudrem sypkim lub dodatkowo fixatorem ( np Kryolan).

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 06:26   #13
ilonkastok
Raczkowanie

Dzięki wielkie. Wybiorę tego Revlona ze wzlędu na cenę i opinie i dodatkowo zakupię próbki DW żeby zobaczyć jak to wygląda. Wolę w ostateczności wydać te 50zł na marne (oby tak nie było) niż 150.
Któraś wizażanka napisała, że zniszczyła sobie nim cerę- mi chodzi o taki wygląd na większe okazje, raz w miesiącu bądź rzadziej, gdyż na codzień wolę lekkie podkłady. Tu natomiast naprawdę zależy mi na w miarę możliwej perfekcji.
A jeszcze mam pytanie odnośnie cieni do oczu Ruby Rose- jak długo trzymają się na powiece? Mam na myśli położone na bazę?
ilonkastok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:17   #14
tabbat
Raczkowanie

Dziewczyny , ale ja nie wiem na który mam szczególnie zwrócić swoją uwagę
jest ich trochę

http://wizaz.pl/search/index.php?fro..._type=kosmetyk
tabbat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:29   #15
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tabbat Pokaż wiadomość
Dziewczyny , ale ja nie wiem na który mam szczególnie zwrócić swoją uwagę
jest ich trochę

http://wizaz.pl/search/index.php?fro..._type=kosmetyk
.......
o tym mówimy: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...wa-wersja.html

ale ten w musie też jest bardzo fajny:http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...do-twarzy.html
Stary 2013-04-29, 10:28   #16
Denticoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. Wybiorę tego Revlona ze wzlędu na cenę i opinie i dodatkowo zakupię próbki DW żeby zobaczyć jak to wygląda. Wolę w ostateczności wydać te 50zł na marne (oby tak nie było) niż 150.
Któraś wizażanka napisała, że zniszczyła sobie nim cerę- mi chodzi o taki wygląd na większe okazje, raz w miesiącu bądź rzadziej, gdyż na codzień wolę lekkie podkłady. Tu natomiast naprawdę zależy mi na w miarę możliwej perfekcji.
A jeszcze mam pytanie odnośnie cieni do oczu Ruby Rose- jak długo trzymają się na powiece? Mam na myśli położone na bazę?
Szczerze, to zamiast Ruby rose kup sobie mapkę z Inglot ( beż , brąz lub szare , wykorzystasz też później).

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości