Kosmetyki Alfaparf - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-15, 20:07   #91
naudthiz
Przyczajenie

Farba ALFAPARF Milano jasny matowy brąz

Witajcie,
właśnie stałam się szczęśliwą (mam nadzieję) posiadaczką zachwalanej na wielu forach internetowych farby ALFAPARF Milano Eveolution Cube 3D Tech Color w odcieniu jasny matowy brąz (5,7) Od wielu lat farbuję włosy na średni brąz (ostatnio farbami L'oreal Excellence) i zastanawiam się, jak dokładnie wygląda ten kolorek bo na żadnej palecie nie udało mi się go znaleźć ;/ Czy dobrze domyślam się, że to jest coś w tym stylu: http://bi.gazeta.pl/im/7/6259/z6259687X.jpg ?
Może któraś z Wizażanek posiada zdjęcia tegoż koloru lub kiedyś używała go i mogłaby się podzielić informacją, czy w istocie jest to kolor matowy (tj. bez połysku) czy metaliczny bo spotkałam się z różnymi opiniami w necie ...? W ogóle jaka jest różnica między odcieniami matowymi a metalicznymi - matowe są stonowane, jednolite, a metaliczne lśniące i wielotonowe?
Od wielu lat borykam się z problemem rudzenia włosów po ok. 2 tygodniach od farbowania i chciałabym zniwelować ten rdzawy odcień - wpadłam na pomysł, że właśnie matowy kolor może mi w tym pomóc...Czy w istocie ten kolor (5,7) wychodzi matowy i czy nie rudzieje zbyt szybko? Będę bardzo wdzięczna za informacje, ewentualnie fotki i przepraszam za tyle pytań na raz

Edytowane przez naudthiz
Czas edycji: 2013-01-15 o 20:21
naudthiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 03:02   #92
Mija62
Zadomowienie

Dot.: Alfaparf

ja mogę polecić z serii
Semi di Lino płynne diamentowe kryształki ,są świetne,super nabłyszczaja
Mija62 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości