nowostka maxa factora? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-28, 14:49   #1
makgoga
Raczkowanie

GG do makgoga

nowostka maxa factora?

próbowałyście może tego nowego podkładu max factora (co niby dopasowuje się do koloru cery)?? Jestem ze szczecina i do nas jeszcze nie dotarł (o próbkach nie wspominając). Czy jest duży wybór kolorów, jaka jest konsystencja i jak u niego z kryciem?
makgoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 15:29   #2
Karidan
Raczkowanie

Re: nowostka maxa factora?

Chodzi Ci o Max Factor colour adapt?
Jak to nie dotarł? Już dość dawno go kupiłam
I moje wrażenia: Bez problemu się rozprowadza,rzeczywiście ładnie się wtapia w skórę i wyrównuje kolor. Konstystencja lekko pudrowa, lekko matuje, kryje dość dobrze ale nie tak jak ColorStay Revlona.Poza tym na twarz po jego nałożeniu wydaje się strasznie mięciutka i gładka przy dotyku.
Acha kolory - jest dość dużo. Nie wiem czy znasz Facefinity Max Factora -praktycznie te same kolorki.
Karidan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 16:11   #3
mala-czarna
Rozeznanie

GG do mala-czarna

Karidan napisał(a):
> I moje wrażenia: Bez problemu się rozprowadza,rzeczywiście ładnie się wtapia w skórę i wyrównuje kolor. Konstystencja lekko pudrowa, lekko matuje, kryje dość dobrze ale nie tak jak ColorStay Revlona.Poza tym na twarz po jego nałożeniu wydaje się strasznie mięciutka i gładka przy dotyku.
> Acha kolory - jest dość dużo. Nie wiem czy znasz Facefinity Max Factora -praktycznie te same kolorki.

Mniej więcej potwierdzam opinię Kardian - ładnie się rozprowadza, ma pudrowawą konsyetncję i w miarę matuje, ale nieco gorzej z kryciem.
Kolorów jest dość dużo w tym kilka takich "uniwersalnych", które powinny pasować niemal każdej z nas.
Dla mnie podkład ten ma jeden, ale zasadniczy minus - silikonową bazę. (to ona sprawia, że skóra po nałożeniu podkładu jest gładka i miękka)
Po prostu nie wtapia się w moją cerę.
mala-czarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 19:35   #4
makgoga
Raczkowanie

GG do makgoga

dziękuję wam!! chyba jednak postaram się o próbkę, bo widzę że jest duże ryzyko że to mi nie podpasuje
Pzdrawiam
makgoga jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości