Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic? - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-05, 15:09   #1
kasja12
Przyczajenie

Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic?

Witam!
Mam prawie 34 lata.Cere mieszana.
Urodzilam ponad 2 lata temu dziecko i do tej pory nie moge doprowadzic swojej skory do normalnego stanu.
Zacznijmy od tego,ze w czasie ciazy przytylam tylko 6 kilo.Po porodzie wygladalam jak smierc-wychudzona,z taka zapadnieta twarza.
Oczywiscie wiekszosc nocy nie przespanych.Moja cera jest teraz bardzo zmeczona,stracila jedrnosc,ma niejednolita strukture.jest poszarzala.Oczy podkrazone.Zaczely mi sie pojawiac zmarszczki.
Dodam ze teraz nie pracuje i nie stac mnie na drogie kosmetyki,ani wizyty u kosmetyczek.
Uzywam w tej chwili na dzien:Eucerin Hyaluron-filler,a na noc koncentrat rewitalizujacy dwufazowy Anne Marie Börlind.
Dwa razy w tygodniu oczyszczam twarz peelingiem i nakladam dwie maseczki-oczyszczajaca z glinki oraz odzywcza badz dotleniajaca.
Pod oczy uzywam kremu z Alverde dla skory 30+,oraz dwa razy w tygodniu maseczke pod oczy.
Pije codziennie pokrzywe oraz mieszanke ziol ze skrzypem.Zazywam ßkaroten,kompleks witamin,kwasy omega 3-6-9,oraz Taxofit na wlosy i skore.
Doradzcie,co powinnam zmienic?
Mam wrazenie ze moja skora starzeje sie w ekspresowym tempie.
kasja12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:32   #2
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic?

Cytat:
Napisane przez kasja12 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam prawie 34 lata.Cere mieszana.
Urodzilam ponad 2 lata temu dziecko i do tej pory nie moge doprowadzic swojej skory do normalnego stanu.
Zacznijmy od tego,ze w czasie ciazy przytylam tylko 6 kilo.Po porodzie wygladalam jak smierc-wychudzona,z taka zapadnieta twarza.
Oczywiscie wiekszosc nocy nie przespanych.Moja cera jest teraz bardzo zmeczona,stracila jedrnosc,ma niejednolita strukture.jest poszarzala.Oczy podkrazone.Zaczely mi sie pojawiac zmarszczki.
Dodam ze teraz nie pracuje i nie stac mnie na drogie kosmetyki,ani wizyty u kosmetyczek.
Uzywam w tej chwili na dzien:Eucerin Hyaluron-filler,a na noc koncentrat rewitalizujacy dwufazowy Anne Marie Börlind.
Dwa razy w tygodniu oczyszczam twarz peelingiem i nakladam dwie maseczki-oczyszczajaca z glinki oraz odzywcza badz dotleniajaca.
Pod oczy uzywam kremu z Alverde dla skory 30+,oraz dwa razy w tygodniu maseczke pod oczy.
Pije codziennie pokrzywe oraz mieszanke ziol ze skrzypem.Zazywam ßkaroten,kompleks witamin,kwasy omega 3-6-9,oraz Taxofit na wlosy i skore.
Doradzcie,co powinnam zmienic?
Mam wrazenie ze moja skora starzeje sie w ekspresowym tempie.
...
z konkretnych kosmetyków,warto dołożyc serum z vit C,ale na dzien obowiazkowy krem z wysokim filtrem,oraz osobiscie polecam firmę Mizon-seria slimakowa-ampułka-świetnie działa antystarzeniowo,rozswietl ająco i wyrównująco na powierzchnie skóry.
Oprócz tego moge polecic olej arganowy lub z marakui.
Nie przemęczaj tez skóry peelingiem,raz na tydzien wystarczy jeżeli jest ziarnisty..lepszy byłby enzymatyczny......a juz najlepiej zwłaszcza na mieszana skóre podziała tak zwane czarne mydło-Savon Noir....jako preparat do oczyszczania/mycia a pozostawiony na kilka chwil jako peeling enzymatyczny.
......................... ......................... ......................... ...........
Jak nie próbowałałas wczesniej olejków i nie chcesz za duzo kaski na to wydawac to serdecznie polecam cos taniego ale bardzo dobrego do kupienia w rossmanielejek do pielęgnacji seria Babydream dla Mam..<rózowa butelka z ciażowym brzuszkiem na etykiecie> samodzielnie na wilgotna twarz lub dodac kilka kropel do kremu.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-06 o 13:36
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 15:51   #3
revelkove_love
BAN stały

Dot.: Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic?

Jeli szukacie dobrego serum, to ja ze swojej strony polecić mogę Vichy Idealia Life. U mnie sprawdza się wręcz rewelacyjnie. Do tego można też pokombinować z różnymi olejami, ale to często metoda prób i błędów...
revelkove_love jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości