Smackersy - zbiorczy :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-14, 19:08   #481
iinnkkaa
Zakorzenienie

Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja jednak też je lubię. Wyciągnęłam limonkę, użyłam iiii... I nie wiem co ja od niej chciałam. Fajowa jest Świetnie odświeża, ładnie rozświetla drobinkami i do tego delikatnie rozjaśnia
I mnie nie peelinguje
(zaraz wyedytuję tamtego posta)

Squeezy to bezbarwne błyszczyki w tubkach dające efekt tafli wody na ustach. Wg mnie nie kleją się jakoś zauważalnie, a przynajmniej nie odczuwam.
Winogronowej Fanty nie miałam, ale mam inny z tej serii Coca-Cola i jest super.
Originalsy też bardzo lubię i sama zamierzam nabyć w pierwszej kolejności (po wykończeniu choć 1-2 z tych posiadanych) truskawka-banan.
Skittles - miała siostra i próbowałam, też super.
M&Ms - mam i polecam, aczkolwiek nie każdy lubi. Kolorem i smakiem się raczej nie różnią, tylko opakowaniem.

Jakbym miała wybrać z tych 2-3 smackersy, to wzięłabym na pewno Squeezy i na pewno Originalsa, a do tego Albo Fantę albo Skittlesa

no własnie chciałam wziąc 2 gora 3 ale nie moge sie zdecydowac ktore(?)
a co do squeezy to nie wiem bo mam dosc pelne usta i nie chce ich bardziej powiekszac wiec nie wiem czy bedzie doby?
jejku ale mam dylemat ktore wybrac:slina : pomozcie!
iinnkkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:20   #482
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
no własnie chciałam wziąc 2 gora 3 ale nie moge sie zdecydowac ktore(?)
a co do squeezy to nie wiem bo mam dosc pelne usta i nie chce ich bardziej powiekszac wiec nie wiem czy bedzie doby?
jejku ale mam dylemat ktore wybrac:slina : pomozcie!
Też mam raczej pełne i do tego o wyraźnym, różowym odcieniu, ale akurat Squeezy bardzo lubię. Zwykłych bezbarwnych błyszczyków raczej nie używam, chyba, że na szminkę, a te lubię solo. Pewnie dlatego, że pysznie się je zjada
Jak nie chcesz Squeezy, to może Shimmer'a? One z kolei delikatnie rozjaśniają, bo mają takie perłowe mini-mini-drobinki. Zawsze to inny efekt będzie, bo jak kupisz 3 zwykłe balsamy, to będą podobnie wyglądać na ustach.
Nooo, poza M&M's bo ten delikatnie brązuje.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:27   #483
iinnkkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Też mam raczej pełne i do tego o wyraźnym, różowym odcieniu, ale akurat Squeezy bardzo lubię. Zwykłych bezbarwnych błyszczyków raczej nie używam, chyba, że na szminkę, a te lubię solo. Pewnie dlatego, że pysznie się je zjada
Jak nie chcesz Squeezy, to może Shimmer'a? One z kolei delikatnie rozjaśniają, bo mają takie perłowe mini-mini-drobinki. Zawsze to inny efekt będzie, bo jak kupisz 3 zwykłe balsamy, to będą podobnie wyglądać na ustach.
Nooo, poza M&M's bo ten delikatnie brązuje.
hmm za drobinkami nie przepadam nie lubie jak mi sie mocno scieci na ustach:P lubie taki zwykly polysk co podkresli moje ustaczka
a mowisz ze M&M brozuje?bo na ten mialam najwieksza ochote
juz nie wiem ktore wybrac? squeezy mango jagoda albo truskwkowa lemonoada czy zwykle balsamy m&m, o smaku gumy, kiwi, skitelsow lime czy arbuzowy. czytalam caly watek i widzialm ze duzo juz wyprobowalas ktre najladniej pachna i maja dobry smak
Stary 2007-08-14, 20:30   #484
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
hmm za drobinkami nie przepadam nie lubie jak mi sie mocno scieci na ustach:P lubie taki zwykly polysk co podkresli moje ustaczka
a mowisz ze M&M brozuje?bo na ten mialam najwieksza ochote
juz nie wiem ktore wybrac? squeezy mango jagoda albo truskwkowa lemonoada czy zwykle balsamy m&m, o smaku gumy, kiwi, skitelsow lime czy arbuzowy. czytalam caly watek i widzialm ze duzo juz wyprobowalas ktre najladniej pachna i maja dobry smak
Ale tych drobinek w sumie nie widać, widać tylko rozjaśnienie i świetny połysk. Ale jak Ci taki efekt nie pasuje, to kup coś z serii Originals, Skittles, Coca-Cola. Te będą takie zwyklejsze.
Co do smaków, to trudno polecać, każdy co innego lubi, więc najlepiej się swoimi upodobaniami sugerować.
A coś więcej trudno mi pisać, wyżej się już rozpisałam. Zawsze możesz też poczytać opisy snowqueen w wątku ze zbiorami pielęgnacji, bo też się rozpisała o kilkunastu smackersach.
Stary 2007-08-14, 23:03   #485
iinnkkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ale tych drobinek w sumie nie widać, widać tylko rozjaśnienie i świetny połysk. Ale jak Ci taki efekt nie pasuje, to kup coś z serii Originals, Skittles, Coca-Cola. Te będą takie zwyklejsze.
Co do smaków, to trudno polecać, każdy co innego lubi, więc najlepiej się swoimi upodobaniami sugerować.
A coś więcej trudno mi pisać, wyżej się już rozpisałam. Zawsze możesz też poczytać opisy snowqueen w wątku ze zbiorami pielęgnacji, bo też się rozpisała o kilkunastu smackersach.
dzieki
Stary 2007-08-14, 23:06   #486
iinnkkaa
Zakorzenienie

aaa i jeszcze jedno:P

co z tym m&m? nadaje kolor brązowy??
Stary 2007-08-15, 10:18   #487
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
aaa i jeszcze jedno:P

co z tym m&m? nadaje kolor brązowy??
Kolor to za dużo powiedziane, ale sztyft jest brązowy i nadaje ustom taki delikatny przejrzysty brązowy poblask. Nie wiem jak to inaczej zobrazować.
Stary 2007-08-15, 10:39   #488
iinnkkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor to za dużo powiedziane, ale sztyft jest brązowy i nadaje ustom taki delikatny przejrzysty brązowy poblask. Nie wiem jak to inaczej zobrazować.
ale ladnie to wyglada?czy odradzasz?
Stary 2007-08-15, 12:17   #489
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
ale ladnie to wyglada?czy odradzasz?
Mnie się podoba
Stary 2007-08-15, 18:38   #490
kolmanka
Wtajemniczenie

Cytat:
Mnie się podoba
mnie też , mam M&msy w formie blyszczyka z aplikatorem i jest lekkko brązowy no i pysznyyyyyyyyyyyyyyyyyyy: D

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 22:27   #491
Hosenka*
Moderator KWC

ja miałam M&M ale nie spodobał mi się Zapach miał bardzo intensywny - nawet zakręcony wydzialał zapach - cała kosmetyczka pachniała tym smackersem.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 00:02   #492
Tataraczka
Rozeznanie

Ua ale fajnie że was znalazłam - zgłasza się maniaczka błyszczyków smakowych i zapachowych XD w tym oczywiście Smackersów. Rok temu będąc w Stanach kupiłam sobie ( uwaga, to będzie długa lista) :

- taki komplecik z serii Jell-o , w skład którego wchodzą: Smooth & Creamy Lip Gloss Parfait Strawberry-kiwi ( z aplikatorkiem, BOSKI zapach, ładne ma drobinki, pięknie wyglądają na ustach ale bardzo szybko znika), bezbarwne sztyfty Berry Blue ( śliczny zapach jagódek) i Raspberry ( śmierdzi wręcz, ale oba fajnie nawilzają usta, są takie galaretkowate)

- Smackers juicy liquid lip gloss Starbust Raspberry ( nazwa mówi sama za siebie, bvez smaku, ale połysk i zapach super)

- Liquid lip smacker vanilla ( patrz wyżej, NAPRAWDĘ pachnie wanilią, żadna chemia)

- Smackers Dr Pepper ( bo kocham ten napój, sztyft barwi usta na delikatny czerwony kolor, pachnie i smakuje jak ta cola)

- M&M ( mam dwa, jeden oddałam koleżance, sztyfty fajnie nabłyszczają, ale pachną intensywnie, jak ktoś to już zauwazył. W smaku słodkie)

- Lip smacker Part Pack zestaw oryginalny, w skład którego wchodzą sztyfty: wanilia, mango, poziomka, arbuz, owoce tropikalne, wata cukrowa, kiwi, truskawka ( watę cukrową mam 2 sztuki, więc ten zestaw jest jeszcze nie otwierany, ale używałam od siostry i są super)

- sztyft Bubble Gum (nie otwierany)

- Smackers F'lip Juicees ( nie otwierany)

- zestaw Ice creamies w składzie: ciasteczko ( z aplikatorem), sztyfty: nita śmietana i cukrowa/kolorowa posypka ( nie otwierany)

- zestaw Take-A-Break ( czy cuś) w skład którego wchodzą sztyfty: truskawkowy serniczek, babeczka waniliowa, marshmallow s'more (nie wiem jak to przetłumaczyć), pączek z galaretką jagodową, maślany popcorn (!) i jabłkowy cukierek. Wszystkie one smakują i pachną tak jak się zwą i zostawiają leciutką poświatę.

z tej samej firmy która je produkuje (Bonnebell) mam też F'lip style Donut ( kolor beżowy) i Lip Burst Juicy Watermelon ( wyciskany) ( oba nie otwierane)

Jeszcze z takich smakowych a nie Smackerswocyh mam sztyfty: Czekolada Hersey's i Ciasteczko Czekoladowe Lotta Luv (nie otwierane). I zestaw obłędnie owocowo pachnących i smakujących 3 błyszczyków wyciskanych z Gapa, ale one mają brokat ktory niestety przechodzi na całą twarz.

Jutro wrzucę zdjęcie, to zobaczycie jak one wyglądają. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tych smaków to śmiało A teraz z USA frunie kolejna porcja Smackersów - nie zdążyłam powstrzymać cioci przed zakupem
Stary 2007-08-16, 09:07   #493
2016070150903
Konto usunięte

mi się m&msy spodobały. ale po jakimś czasie zaczął mnie drażnić ten intensywny zapach. mam dwa opakowania, w tym jedno zaczęte i nie wiem, czy je w ogóle skończę.

jednego m&msa dałam koleżance, bo ją ten zapach oczarował, ale za jakiś czas też ją zaczął denerwować.

Tataraczka- ja do zakupu smackersów zmobilizowałam babcię, ciocię i siostrę ze stanów. i teraz mam zapasy na lata. -.-'

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2007-08-16 o 09:08 Powód: dopisek
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:20   #494
witch_18
Zakorzenienie

Ja sobie dzisiaj kupiłam na allegro swoje pierwsze smackersy - Skittles migdałowy,Guma balonowa i Truskawka+Śmietana To tak na początek Pamiętam jak kiedyś widziałam je u koleżanki i potem jakiś czas się na nie czaiłam,ale w końcu o nich zapomniałam.Za to dziś się w końcu na nie skusiłam
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:25   #495
Hosenka*
Moderator KWC

a ja kilka dni temu kupiłam (tez na allegro) squeezy jeżynowy i skittles limonka. Mam nadzieje że sie nie zawiode

Pisąłam tu już, ale napisze jeszcze raz, że kilka lat temu można było je kupić w Krakowie w kiosku na Długiej za 4-5zł

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-08-31, 21:43   #496
witch_18
Zakorzenienie

Ja jeszcze w niedzielę przed pracą zajdę do Smyka,bo własnie doczytałam tutaj,że tam też są smackersy.Znajac siebie nie wyjdę stamtąd z pustymi rękami
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 22:33   #497
Kaisandra
Wtajemniczenie

ja dzis przyniosłam do domu zestaw w torebeczce truskawkowy :d:
oryginalny strawberry, liquid strawberry kiwi i squezzy strawberry limeade
a kupiłam przez przypadek, poszłam tylko po mikrodermabrazje ziaji i popatzryłam na lipsmackery(ale mówei mam duuużo ich) no ale 3 za 23 zł eh i kupiłam
Stary 2007-08-31, 23:50   #498
patusia22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w niedzielę przed pracą zajdę do Smyka,bo własnie doczytałam tutaj,że tam też są smackersy.Znajac siebie nie wyjdę stamtąd z pustymi rękami

ciekawe w jakiej cenie?
patusia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 09:05   #499
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ciekawe w jakiej cenie?
zależy jaki rodzaj. Ja kupiłam Skittles za ok 10zł a squezzy za ok 14zł.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-09-01, 09:12   #500
cashmere
Zakorzenienie

buuu a u mnie w mieście nie można nigdzie dostać Smackersów pozostaje allegro i uśmiechanie się do znajomych jadących do stanów

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 11:25   #501
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
zależy jaki rodzaj. Ja kupiłam Skittles za ok 10zł a squezzy za ok 14zł.
O ile się nie mylę Skittles w Smyku kosztuje 10,99zł, a Squeezy 15,99zł
Stary 2007-09-06, 13:16   #502
cashmere
Zakorzenienie

jestem w siódmym niebie dostałam wczoraj od koleżanki która wróciła z USA Party Pack Lip Smacker'ów a w niej 8 smaków mianowicie:
- vanilla
-watermelon
-tropical punch
-strawberry
-mango
-cotton candy
-kiwi
-wild raspberry

narazie najbardziej rozkochałam się w kiwi takiego jeszcze nigdy nie miałam. Wczoraj na imprezie dokonałam ciekawego odkrycia. One na świecą w ultrafiolecie Jako że nie chodzę na imprezy gdzie atrybutami są białe rękawiczki i gwizdki średnio mnie to cieszy

jestem mamą
Stary 2007-09-06, 13:29   #503
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Wczoraj na imprezie dokonałam ciekawego odkrycia. One na świecą w ultrafiolecie Jako że nie chodzę na imprezy gdzie atrybutami są białe rękawiczki i gwizdki średnio mnie to cieszy
Znaczy całe usta Ci świeciły na biało, czy tylko drobinki?
Pierwsze słyszę, że shimmery świecą w świetle UV. Na opakowaniu nic o tym nie ma
Stary 2007-09-06, 14:48   #504
cashmere
Zakorzenienie

mam wersję bez drobinek. Uwierz byłam równie zaskoczona tym faktem. Jak to wyglądało na ustach to nie wiem, koleżanki mi powiedziały. Ale gdy otworzyłam błyszczyk sztyfk normalnie świecił jak białe rzeczy

jestem mamą
Stary 2007-09-06, 15:58   #505
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
mam wersję bez drobinek. Uwierz byłam równie zaskoczona tym faktem. Jak to wyglądało na ustach to nie wiem, koleżanki mi powiedziały. Ale gdy otworzyłam błyszczyk sztyfk normalnie świecił jak białe rzeczy
Nie wiem dlaczego skojarzyłam, że masz serię Shimmer Ale teraz już całkiem zgłupiałam, bo wychodzi na to, że masz Originals, a po nich takich specjalnych efektów się nie spodziewałam tym bardziej
Stary 2007-09-06, 16:59   #506
cashmere
Zakorzenienie

MagJa żeby nie było wątpliwości że mówimy o różnych to są te : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...-original.html

jestem mamą
Stary 2007-09-06, 17:47   #507
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
MagJa żeby nie było wątpliwości że mówimy o różnych to są te : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...-original.html
Tak sądziłam. Miałam kiedyś takiego jednego, ale czy świecił nie wiem
Stary 2007-09-08, 20:22   #508
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

a ja widzialam tekie zestawy smackersow (na ich stronce internetowej) szkolne... typu zeszyt plus smackers tyle ze smackers jest w kolorze zeszytu i jest na nim w specjalnej kieszonce...tak ze jest on caly czas przeczepiony do zeszytu i mozna sie smarowac na lekcji...hhihihhihihi

http://www.smackers.com/ jest to pokazane na stronie glownej

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:17   #509
organizm
Zakorzenienie

Czy któraś z Was kupowała smackersy w Niemczech? Pamiętacie może orientacyjne ceny??
I jeszcze jedno pytanko Widziała któraś z Was smackersy na którymś lotnisku w Londynie??
organizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:18   #510
Hosenka*
Moderator KWC

W Anglii smackersy są w Claire's Nie wiem tylko czy w każdym - byłam w Londynie w jednym sklepie Claire's i nie było, ale na lotnisku w Bristolu w Claire's były. Na stronie smackersów podane jest ze w Claire's można je kupić dlatego tam szukałąm

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Odpowiedz

Tagi
balsam, błyszczyk, bone bell, owocowy, smacker, smackers, smakowy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości