Smackersy - zbiorczy :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-14, 23:19   #1231
kasiaj85
Moderator

Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

a ja nie wiem, wam smackerys wysuszaja usta, a mi wrecz przeciwnie.. no ale jak wiadomo kazdy jest inny
Moje usta do suchych należą, a Smackersy je ładnie pielęgnują... Kwestia indywidualna
dziewczynki chciałam zakupić Carmex u jednego sprzedawcy na All, ale wszystkie które mnie interesowały poszły w strasznym tempie i teraz nie ma ich już jakiś czas. No ale szukam dalej: co powiecie o tej sprzedającej: http://www.allegro.pl/item528704245_...klasyczny.html Oryginały? Zwłaszcza ten For Cold Sores, wiśniowy i klasyczny sztyft?mam większe zamówienie i nie chcę wtopić.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 01:29   #1232
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Jak tylko dostałam przesyłkę, czym prędzej otwierałam po kolei balsamy
Tak szybko się też rozczarowałam...

Dziewczyny, nie kupujcie tych bubli, które nie mają w nazwie Lip Smackers ani Bonne Bell itp! To czyste naciąganie- dałam niecałe 9zł za tą Pina Colada i była straszna, w ogóle nie warta swojej ceny. No i chyba to też ważne info- Smackersy są produkowane w USA, a te Teqilla Sunrise, Pina Colada, Truskawkowy Coctail ITP.- made in Tajwan
Naprawdę szczerze odradzam.

Witam

Nie sprzedajemy bubli,kosmetyki o ktorych mowa sa Amerykanskiej firmy Lotta Luv,proponuje zapoznac sie z cala oferta na stronie producenta http://www.lottaluv.com

a jesli chodzi o junior mints to jest to moj ulubiony balsam,prawdziwa czekolada i mieta,pychota

Pozdrawiam,Anna
Cupcake79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 01:40   #1233
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Lotta luv Reese's
ten balsam też odradzam. Jest malutki - 2cm opakowanie, na takim srebrnym łańcuszku, a'la breloczek.
Może ładnie pachnie, troszkę nachalnie, ale również się rozczarowałam
Znów ,,capi'' parafiną, masakrycznie!

witam

W ofercie mamy kilka reese's,ten o ktorym mowa nie jest na breloczku ,jest wielkosci batonu reese's opakowanie 7.6g.

Pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 01:47   #1234
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Szczerze?
Miałam ten balsam miętusy w czekoladzie (takie biało zielone opakowanie) i szczerze odradzam
Bardziej czuć parafiną, niż czekoladą. Smak jest drętwy, a kolor balsamu jest taki, że daje delikatną brązową poświatę.

Miałam też tą Wanilię z Bonne Bell, pachnie i smakuje bardzo ładnie, także ten zakup polecam, ale te inne produkty (nie tej firmy, która produkuje Lip Lites i Smackersy) które kuszą smakiem, zdecydowanie nie.

Miałam też Pina Colada w takim kuszącym opakowaniu- oddałam 11 letniej siostrze, bo naprawdę czuć parafiną

jeszcze raz musze stanac w obronie junior mints! absolutnie nie czuc zadnej parafiny,sklad balsamu to prawdziwa mleczna czekolada i mieta,jest bardzo slodzutki i latwo sie rozprowadza.Jest tak pyszny ze chce sie go caly czas zlizywac z ust,ale to tylko moja opinia.Czy u nas kupilas ten balsam?mam na mysli ten w
tubce(junior mints)

RECENZJA BALSAMU!
Lotta Luv - Junior Mints - balsam do ust o smaku miętowych pralinek w czekoladzie
White_Citty, dodano 22-09-2007, godz. 21:23

Balsam Lotta Luv jest tak smakowity, że wszystkie natychmiast się w nim zakochacie. Jest moim ideałem pod każdym względem.

Opakowanie to malutki sztyfcik (o pojemności 5 g), z długim sznureczkiem, który można zawiesić sobie na szyi. Całość wygląda bardzo fajnie! Co do zawartości również nie mam żadnych uwag.

Sztyft jest w kolorze brązowym, pięknie pachnie czekoladą i cudownie smakuje (tym razem naprawdę czuć miętę i czekoladę). Jest słodziutki! Aż chce się go jeść. Pomadka ta nie barwi, tylko leciutko nabłyszcza i sprawia, że usta wyglądają (i smakują) kusząco. Jest bardzo wydajny, choć bardzo szybko go zjadam. W związku z tym nie miałam okazji sprawdzić ile utrzymuje się na ustach.

Pozdrawiam,Anna

Edytowane przez Cupcake79
Czas edycji: 2009-01-15 o 01:58
Stary 2009-01-15, 02:50   #1235
carolinascotties
Zakorzenienie

Pani Aniu - czy może Pani napisać kilka słów o pudrach brązujących?
Stary 2009-01-15, 08:33   #1236
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co myślicie o tym balsamie ? http://cupcake.istore.pl/pl,product,...cytrynowy.html 7up. smaczny jest?

na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ planuje sobie własnie go kupić i jeszcze do tego: skittles banan jagoda, reese's (http://cupcake.istore.pl/pl,product,...ut,butter.html) i truskawkową galaretke (http://cupcake.istore.pl/pl,product,...galaretka.html)
Witam

Jak bedziesz zamawiac to wpisz w uwagach swoj nick z wizaz to wysle Ci dodatkowo balsam reese's na breloczku.

Pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 08:34   #1237
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Pani Aniu - czy może Pani napisać kilka słów o pudrach brązujących?

Witam

Nie testowalam ich na sobie,ale napisz ktory cie interesuje to wysle probke z twoim ostatnim zamowieniem.

pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 11:28   #1238
kasiaj85
Moderator

Pani Aniu,
witam
Zamówiłam u Pani ostatnio po raz pierwszy Już się doczekać nie mogę. proszę mi powiedzieć, bo nie pamiętam czy ta informacja była zawarta na stronie Wysyła Pani paczki priorytetem czy zwykłym ekonomicznym??

ubolewam, że nie można u Pani dostać Carmexu bo to już bym w ogóle była w siódmym niebie ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego.

Pozdrawiam, i do następnego zamówienia

Mój beauty blog
Stary 2009-01-15, 13:07   #1239
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Cupcake79 Pokaż wiadomość
jeszcze raz musze stanac w obronie junior mints! absolutnie nie czuc zadnej parafiny,sklad balsamu to prawdziwa mleczna czekolada i mieta,jest bardzo slodzutki i latwo sie rozprowadza.Jest tak pyszny ze chce sie go caly czas zlizywac z ust,ale to tylko moja opinia.Czy u nas kupilas ten balsam?mam na mysli ten w
tubce(junior mints)

RECENZJA BALSAMU!
Lotta Luv - Junior Mints - balsam do ust o smaku miętowych pralinek w czekoladzie
White_Citty, dodano 22-09-2007, godz. 21:23

Balsam Lotta Luv jest tak smakowity, że wszystkie natychmiast się w nim zakochacie. Jest moim ideałem pod każdym względem.

Opakowanie to malutki sztyfcik (o pojemności 5 g), z długim sznureczkiem, który można zawiesić sobie na szyi. Całość wygląda bardzo fajnie! Co do zawartości również nie mam żadnych uwag.

Sztyft jest w kolorze brązowym, pięknie pachnie czekoladą i cudownie smakuje (tym razem naprawdę czuć miętę i czekoladę). Jest słodziutki! Aż chce się go jeść. Pomadka ta nie barwi, tylko leciutko nabłyszcza i sprawia, że usta wyglądają (i smakują) kusząco. Jest bardzo wydajny, choć bardzo szybko go zjadam. W związku z tym nie miałam okazji sprawdzić ile utrzymuje się na ustach.

Pozdrawiam,Anna
Dla każdego coś innego Pani Aniu
Ja szczerze mówiąc byłam rozczarowana tym balsamem czekoladowym jak i Pina Colada. Czułam tam tylko parafinę, a smak tego był nieznośny, zupełnie nieporównywalny do Smackersów. To moja indywidualna opinia

Tak jak pisałam, dla mnie to okazał się bubel, ale to kwestia gustu. Może komuś innemu podpasuje jak dla mnie zbyt chemiczny smak i zapach.

PS. Przepraszam za psucie opinii, jednakże chciałam wyrazić własne zdanie
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:11   #1240
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
tubce(junior mints)

Pozdrawiam,Anna
Tak, kupiłam go u Pani.
Zielona nakrętka i biały ,,papierek'', ( na stronie z kafeterii był zielony), to może dostałam ,,nie ten''???
No i miał taki sznureczek zielony, bodajże wtedy była promocja, niecałe 4zł za niego zapłaciłam.

Naprawdę się rozczarowałam, bo ten chemiczny smak był dla mnie nieznośny!
Tak samo jak Pina Colada Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, a ja niestety czułam ,,chemiczną parafinę''.
Stary 2009-01-15, 13:18   #1241
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Moje usta do suchych należą, a Smackersy je ładnie pielęgnują... Kwestia indywidualna
dziewczynki chciałam zakupić Carmex u jednego sprzedawcy na All, ale wszystkie które mnie interesowały poszły w strasznym tempie i teraz nie ma ich już jakiś czas. No ale szukam dalej: co powiecie o tej sprzedającej: http://www.allegro.pl/item528704245_...klasyczny.html Oryginały? Zwłaszcza ten For Cold Sores, wiśniowy i klasyczny sztyft?mam większe zamówienie i nie chcę wtopić.
moim zdaniem to jest oryginał
Priyaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:35   #1242
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Ja szczerze mówiąc byłam rozczarowana tym balsamem czekoladowym jak i Pina Colada. Czułam tam tylko parafinę, a smak tego był nieznośny, zupełnie nieporównywalny do Smackersów. To moja indywidualna opinia

Tak jak pisałam, dla mnie to okazał się bubel, ale to kwestia gustu. Może komuś innemu podpasuje jak dla mnie zbyt chemiczny smak i zapach.

Balsam junior mints konsystencje ma taka jak skittlesy,ja tam nie czuje zadnej chemii a sama czekoladke i miete,no coz,mialam kilka zamowien na ten balsam wiec moze tez ktos inny wyrazi swoja opnie.A co do pina colady to nie wiem bo nie testowal tych balsamow.

Pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 13:39   #1243
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Tak, kupiłam go u Pani.
Zielona nakrętka i biały ,,papierek'', ( na stronie z kafeterii był zielony), to może dostałam ,,nie ten''???
No i miał taki sznureczek zielony, bodajże wtedy była promocja, niecałe 4zł za niego zapłaciłam.

Naprawdę się rozczarowałam, bo ten chemiczny smak był dla mnie nieznośny!
Tak samo jak Pina Colada Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, a ja niestety czułam ,,chemiczną parafinę''.

tak to ten ,ja ten sam uzywam
ty czujesz chemie, ja czekolade i miete
jestem ciekawa co do opinii innych użytkowników,a pina colada to balsam czy w tubce?

pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 13:42   #1244
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Pani Aniu,
witam
Zamówiłam u Pani ostatnio po raz pierwszy Już się doczekać nie mogę. proszę mi powiedzieć, bo nie pamiętam czy ta informacja była zawarta na stronie Wysyła Pani paczki priorytetem czy zwykłym ekonomicznym??

ubolewam, że nie można u Pani dostać Carmexu bo to już bym w ogóle była w siódmym niebie ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego.

Pozdrawiam, i do następnego zamówienia
Witam
Za pobraniem zwyklym
wplata na konto:priorytetem

Slyszalam o tych carmexach,to sa bardziej lecznicze balsamy?musze sie im blizej przyjrzeć,byc moze je tu sciagne.

pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 13:45   #1245
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:

ja jestem zadowolona z zakupów na cupcake szczególnie po przykrych doświadczeniach z allegro, gdy sztyft az popękał ze starości A co do zapachu i smaku, ja nie jestem aż tak wybredna
Cytat:
Witam
Za pobraniem zwyklym

Slyszalam o tych carmexach,to sa bardziej lecznicze balsamy?musze sie im blizej przyjrzeć,byc moze je tu sciagne.

pozdrawiam,Anna
tak, mogą mieć właściwości lecznicze, ale ja używam na codzień. proszę ściągnąć, na pewno będą bestsellerami !!!

Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:47
Stary 2009-01-15, 14:06   #1246
pAtiŚ
Zakorzenienie

Cytat:
Witam

Jak bedziesz zamawiac to wpisz w uwagach swoj nick z wizaz to wysle Ci dodatkowo balsam reese's na breloczku.

Pozdrawiam,Anna
o, ale jak dodatkowo? bo nie rozumiem

pAtiŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:17   #1247
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
o, ale jak dodatkowo? bo nie rozumiem
gratisowo wysle to bedziesz mogla sprawdzic jak smakuje ten balsam,jego pojemnosc to 2.4g.

pozdrawiam
Stary 2009-01-15, 14:23   #1248
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Witam
Za pobraniem zwyklym

pozdrawiam,Anna
wpłacałam na konto Czyli powinny dojść szybciusio Dziękuję pani Aniu za informację
O Taaaaaaaaaak zapewniam Panią, tak jak Priyaa że carmex się pani będzie sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Ma mnóstwo fanek. Ja osobiście właśnie szukam różnych rodzajów Carmexu - oryginalnego w sztyfcie dla TŻta i koleżanki, dla siebie sztyftów smakowych i słoiczka specjalnie na opryszczkę (For COld Sores)... I tak się zastanawiam, że gdybym mogła je wszystkie zamówić w sklepie tak gładko jak u Pani na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, to już bym je dawno miała.... A tu na Allegro co chwilę ktoś czegos nie ma

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolona z zakupów na cupcake szczególnie po przykrych doświadczeniach z allegro, gdy sztyft az popękał ze starości A co do zapachu i smaku, ja nie jestem aż tak wybredna

tak, mogą mieć właściwości lecznicze, ale ja używam na codzień. proszę ściągnąć, na pewno będą bestsellerami !!!

Ja uwielbiam Smackersy, póki co mam jeno dwa, ale trzy już do mnie jadą przez Polskę od Cupcake właśnie

carmex rządzi

Mój beauty blog
Stary 2009-01-15, 14:24   #1249
lea88
Zakorzenienie

Jeszcze oprocz Carmexu sa Blistexy i pare innych firm produkujacych pielegnacyjne blyszczki, wlsnie o wlasciwosciach leczniczych. One sa do kupienia teraz tylko na allegro.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:28   #1250
Cupcake79
BAN stały

Cytat:
wpłacałam na konto Czyli powinny dojść szybciusio Dziękuję pani Aniu za informację
O Taaaaaaaaaak zapewniam Panią, tak jak Priyaa że carmex się pani będzie sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Ma mnóstwo fanek. Ja osobiście właśnie szukam różnych rodzajów Carmexu - oryginalnego w sztyfcie dla TŻta i koleżanki, dla siebie sztyftów smakowych i słoiczka specjalnie na opryszczkę (For COld Sores)... I tak się zastanawiam, że gdybym mogła je wszystkie zamówić w sklepie tak gładko jak u Pani na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, to już bym je dawno miała.... A tu na Allegro co chwilę ktoś czegos nie ma

Ja uwielbiam Smackersy, póki co mam jeno dwa, ale trzy już do mnie jadą przez Polskę od Cupcake właśnie

carmex rządzi
Carmex można dostać w aptekach Super-Pharm,dystrybutorem jest firma Bachleda http://www.bachleda.pl/carmex/ Na allegro tez jest ich trochę i są bardzo tanie! Ceny tych balsamow w Usa to chyba od $5 w gore! a na allegro maja po 5zl?hmm

Pozdrawiam,Anna
Stary 2009-01-15, 14:35   #1251
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Jeszcze oprocz Carmexu sa Blistexy i pare innych firm produkujacych pielegnacyjne blyszczki, wlsnie o wlasciwosciach leczniczych. One sa do kupienia teraz tylko na allegro.
wiem, widziałam je właśnie, jednak Carmex z moimi ustami działa cuda. zwłaszcza że ja cały czas musze coś na ustach miec bo mam paskudny nawyk ogryzania warg...
A carmex moje przynajmniej usta doprowadza do porządku. więc juz nie szukam dalej, skoro go znalazłam

Cytat:
Carmex można dostać w aptekach Super-Pharm,dystrybutorem jest firma Bachleda http://www.bachleda.pl/carmex/ Na allegro tez jest ich trochę i są bardzo tanie! Ceny tych balsamow w Usa to chyba od $5 w gore! a na allegro maja po 5zl?hmm

Pozdrawiam,Anna
Wiem, z SP mam właśnie moje dwa sztyfty (po jednym do torebki) ale kuszą mnie właśnie te smakowe wersje, których w SP w ogóle nie widziałam. Raz tylko przez chwilkę był dostępny słoik For Cold Sores. Ale wykupili go
Dlatego gdyby byłjakiś sklep internetowy który by oferował wybór różniastych Carmexów to byłoby bsssko Na pewno część Wizażanek się ze mną zgodzi

Mój beauty blog
Stary 2009-01-15, 15:05   #1252
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
tak to ten ,ja ten sam uzywam
ty czujesz chemie, ja czekolade i miete
jestem ciekawa co do opinii innych użytkowników,a pina colada to balsam czy w tubce?

pozdrawiam,Anna
Nie jestem wybredna, po prostu balsam nie spodobał mi się i tyle Może troszkę czuć tą miętę i czekoladę, ale srasznie chemicznie.
Miałam ten Pina Colada w sztyfcie.

Co do funkcjonalności sklepu i wszystkich innych produktów nie mam absolutnych zastrzeżeń. Sama strona zachęca do kupna. Ale uważam, że te bajeczne smaki niektórych balsamów, tych ,niesmackersowych'' mijają się z prawdą

Niedługo będą pewnie opinie na KWC, i wszyscy będą widzieć obiektywne recenzje

Pozdrawiam

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2009-01-15 o 15:11
Stary 2009-01-15, 15:15   #1253
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

Zgadzam się
Stary 2009-01-15, 15:42   #1254
lele
Zakorzenienie

Carmexy sa rewelacyjne i nawet moj Tz je lubi, a on nie nalzey do tcyh metroseksualnych..

a co do zapachow.. to tez jest subiektywne odczucie.. albo tez przy peirwszym uzyciu smackersa coli bylam zla, ze on taki nieodbry i w ogole dziwny, a teraz go bardzo polubilam..
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:16   #1255
201707171013
Konto usunięte

Kurczę, ale kusicie. Mam na liście kilka Smackersów, ale boję się, że historia się powtórzy i będę tygodniami doprowadzała usta do porządku.Ale z Lotta Lov i innych chyba się na coś skuszę.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:57   #1256
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:

Pozdrawiam,Anna
hmmmm ja na moich tubkach miałam ceny około 1$ a oryginalne na 100%
Stary 2009-01-15, 21:07   #1257
netka00130
Rozeznanie

Uhuhu. Widzę,że dawno mnie tutaj nie było i w końcu ruszył sklep ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i juz ma swoje klijentki . Ja osobiście mam chęć złożyć zamówienie,ale kompletnie nie wiem jakie balsamy zamówić... istnieje również we mnie taka obawa,że kupię jakiś bubel,bo oprócz smackersów i Lotta Lov,to reszty firm balsamów nie znam, pierwsze widze na oczy(być może jestem zacofana... :P) i strach troche zamawiać,tym bardziej ,że zanlazła się negatywna opinia...
Hmmm,a ciekawi mnie jedna rzecz. Balsam do ust Snapple,ten w takiej buteleczce,co ksztaltem przypomina butelkę po soku . Posiada go któraś z was? Zastanawiam się czy on jest do nakładania palcem,czy taki w sztyfcie? I jak się sprawuje,tzn. czy ma przyjemny smak i zapach i czy aby nie wysusza ust?To samo pytanie kieruję do balsamu DrPepper? Jeśli ktoś by mi odpowiedzial na pytania to z góry uprzejmie dziekuję
Stary 2009-01-16, 00:15   #1258
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez netka00130 Pokaż wiadomość
Uhuhu. Widzę,że dawno mnie tutaj nie było i w końcu ruszył sklep ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i juz ma swoje klijentki . Ja osobiście mam chęć złożyć zamówienie,ale kompletnie nie wiem jakie balsamy zamówić... istnieje również we mnie taka obawa,że kupię jakiś bubel,bo oprócz smackersów i Lotta Lov,to reszty firm balsamów nie znam, pierwsze widze na oczy(być może jestem zacofana... :P) i strach troche zamawiać,tym bardziej ,że zanlazła się negatywna opinia...
Hmmm,a ciekawi mnie jedna rzecz. Balsam do ust Snapple,ten w takiej buteleczce,co ksztaltem przypomina butelkę po soku . Posiada go któraś z was? Zastanawiam się czy on jest do nakładania palcem,czy taki w sztyfcie? I jak się sprawuje,tzn. czy ma przyjemny smak i zapach i czy aby nie wysusza ust?To samo pytanie kieruję do balsamu DrPepper? Jeśli ktoś by mi odpowiedzial na pytania to z góry uprzejmie dziekuję
podpisuję się pod netką00130 ! Też mnie ciekawi jak się tych puszek używa? Otwiera się górę jak nakrętkę i stamtąd wysuwa sztyft? czy jak? Wrzućcie foty! prosiiiimy!

Mój beauty blog
Stary 2009-01-16, 00:51   #1259
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
Witam

Nie testowalam ich na sobie,ale napisz ktory cie interesuje to wysle probke z twoim ostatnim zamowieniem.

pozdrawiam,Anna
dziękuję serdecznie - interesuje mnie jaśniejszy
Stary 2009-01-16, 03:35   #1260
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
podpisuję się pod netką00130 ! Też mnie ciekawi jak się tych puszek używa? Otwiera się górę jak nakrętkę i stamtąd wysuwa sztyft? czy jak? Wrzućcie foty! prosiiiimy!
Pisalam o Dr Pepper na poprzedniej stronie

Cytat:
edit - Dziewczyny polcecam Wam blyszczyk Dr Pepper-pyszny - i sto razy lepszy od Smackersów
Cytat:
Dr Pepper ma smak podobny do Cherry Coke, z tym, że jest 1000 razy pyszniejszy

czuć też anyż...może i migdał... ten napój jest bardzo słodki - jednocześnie wyczuwa sie w nim goryczkę niektórzy porównują go do rozpuszczonych landrynek, inni do lukrecji... jeszcze inni odnajdują smak marcepanowy... każdy znajduje w nim coś innego...dlatego mam trudność w opisaniu go

W Cupcake błyszczyków Dr Pepper jest kilka - klasyczny i dwa inne

strona napoju -

http://www.drpepper.com/
co do sposobu użycia - otwiera się górę -nakrętkę i wysuwa się sztyft sztyft jest grubszy - bo puszkowy

Tagi
balsam, błyszczyk, bone bell, owocowy, smacker, smackers, smakowy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości