Smackersy - zbiorczy :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-20, 20:16   #1321
xxSHINeexx
Wtajemniczenie

Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Oj tak. Poczta polska jest straszna. Ja od miesiaca czekam na paczke z zagranicy. Jednej mi nie dostarczyli, jakis rok temu. Teraz czekam i czekam... i nic. Chyba do nich zadzwonie...
Ostatnio dostarczyli mi paczke z zagranicy niekompletna. Byla otwarta i zaklejona tasma poczty polskiej Brakowalo polowy zawartosci. I co tu robic...?

Co do smackersow... Opisze wszystkie pozniej
Na ten moment, 'na szybkiego' moge napisac:

Lip Lites o smaku Cappuccino: Cudownie wyglada na ustach. Za taki efekt, moglabym zaplacic nawet 3-4 razy wiecej. Ale przez ten smak, ciagle go zlizuje I tak trzyma sie wyjatkowo dlugo. Kiedy sie 'powstrzymuje' od oblizywania warg, trzyma sie kilka godzin (!). Wyjatkowo, daje minus za smak, poniewaz wyglada tak cudownie, ze chcialabym utrzymac efekt jak najdluzej

Smackers snap gloss Sugar Sprinkle - na ustach wyglada srednio, smak ma cudownie cukierkowy. Na pewno kiedys do niego wroce

Smackers snap gloss Vanilla Whip - slodki, aczkolwiek bardziej czuc od niego 'chemia' niz od Sugar Sprinkle.

Lotta Luv Sugar Daddy (Caramel) - absolutnie NIE polecam. Sama chemia. Okropnie zapach. W smaku tez straszny.

czerwony M&M's - czytalam wiele zlego o serii 'M&Ms'. Ale przypadl mi do gustu. Ma bardzo, bardzo mocny, czekoladowy zapach. Jest dosc 'miekki' a wlasnie to lubie w balsamach.

Skittles Banana Berry - swietny! Przez niego mam ochote 'sprobowac' wszystkie inne smaki z serii 'Skittles'

Reszte opisze pozniej.
xxSHINeexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:38   #1322
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Oj tak. Poczta polska jest straszna. Ja od miesiaca czekam na paczke z zagranicy. Jednej mi nie dostarczyli, jakis rok temu. Teraz czekam i czekam... i nic. Chyba do nich zadzwonie...
Ostatnio dostarczyli mi paczke z zagranicy niekompletna. Byla otwarta i zaklejona tasma poczty polskiej Brakowalo polowy zawartosci. I co tu robic...?
Zabiłaś mnie tym co napisałaś.... jestem w szoku. Jak takie złodziejstwo może uchodzić płazem... I jeszcze się te babsztyle plują że raczy się przychodzić i im głowy zawracać... Jak w "Misiu"...
"-Nie moge wysłać tej depeszy. Nie ma takiego miasta Londyn. jest Lądek. Lądek Zdrój.
- Londyn, miasto w Anglii.
- To co mi pan nic nie mówi..
- No mówię pani właśnie...
- Przecież ja teraz muszę pójść i poszukać, zobaczyć gdzie to jest cholera jasna..."
ehh od razu mi się lepiej zrobiło

Cytat:

Lip Lites o smaku Cappuccino: Cudownie wyglada na ustach. Za taki efekt, moglabym zaplacic nawet 3-4 razy wiecej. Ale przez ten smak, ciagle go zlizuje I tak trzyma sie wyjatkowo dlugo. Kiedy sie 'powstrzymuje' od oblizywania warg, trzyma sie kilka godzin (!). Wyjatkowo, daje minus za smak, poniewaz wyglada tak cudownie, ze chcialabym utrzymac efekt jak najdluzej

Smackers snap gloss Sugar Sprinkle - na ustach wyglada srednio, smak ma cudownie cukierkowy. Na pewno kiedys do niego wroce

Smackers snap gloss Vanilla Whip - slodki, aczkolwiek bardziej czuc od niego 'chemia' niz od Sugar Sprinkle.

Lotta Luv Sugar Daddy (Caramel) - absolutnie NIE polecam. Sama chemia. Okropnie zapach. W smaku tez straszny.

czerwony M&M's - czytalam wiele zlego o serii 'M&Ms'. Ale przypadl mi do gustu. Ma bardzo, bardzo mocny, czekoladowy zapach. Jest dosc 'miekki' a wlasnie to lubie w balsamach.

Skittles Banana Berry - swietny! Przez niego mam ochote 'sprobowac' wszystkie inne smaki z serii 'Skittles'

Reszte opisze pozniej.
Banana Berry jest przecudowny!
Jaki masz LipLites? w sztyfcie czy w pędzelku?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:50   #1323
lele
Zakorzenienie

nono ja nie rozumiem jak ludzie pracujacy w miejscach publicznych moga sie tak zachowywac, a na mysli mam czesc urzedow, sklepy itp. zero szacunku do pracy.. ani predyspozycji ku niej.

Shine ja wlasnie etz mecze mojego bannana berry i sobie tak mysle, ze musze sprawdzic jakie sa jeszcze smaki z tej serii by je wyprobowac, bo ten jest taki slodziutki smaczniutki
lele jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:25   #1324
xxSHINeexx
Wtajemniczenie

Napisalam to o Lip Lites w pedzelku jest naprawde cudowny.

Dalsza czesc:

Lip Lites Vanilla swirl (rowniez w pedzelku) - nie wyglada tak slicznie na ustach jak Cappuccino, ale rowniez polecam.
Dodam, ze sa one dosc geste

Na tym przygoda z pedzelkami sie konczy.
Balsamy do ust:

Lip Lites Vanilla - sliczny zapach, dobry smak.

Lip Lites Strawberry gelato - smak/zapach intensywniejszy niz w 'Vanilla'. Bardzo slodki. Jeden z moich favourites lekko przyciemnia usta.

Lotta Luv Hostess Cup Cakes chocolate cake with creamy filling - sztyft jest dosc twardy. Ma mily zapach, co do smaku rowniez nic zlego nie moge mu narzucic.

Tootsie Roll chocolate - to sprobowaniu 'Sugar Daddy' balam sie otworzyc ten balsam z tej serii, ale zostalam milo zaskoczona. Nie jest idealny, ale z czystym sumieniem moge go polecic

Ach nie mam juz sily ich opisywac

Jeszcze nie otworzylam Reese's peanut butter. Zabiore sie za niego kiedy indziej.

Co do poczty polskiej - ja naprawde nie wiem co sie dzieje. Mam nadzieje, ze paczka do mnie dojdzie. Dzwonilam juz do nich, powiedzieli ze jej nie maja. A kolega w swoim panstwie jak sprawdzil, powiedzieli ze paczka jest juz na terenie polski.
Ostatnio jak zabrali czesc zawartosci myslalam ze sie zalamie
A wszystko co wzieli to zagraniczne slodycze.
Do tego byl wielki pluszowy misiek. przecieli go w kilku miejscach
xxSHINeexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:13   #1325
espera
Raczkowanie

GG do espera

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mowie wam, ze smackersy super zastepuja slodycze z racji tego, ze zerwalam ze slodyczmai zaspokajam sie smackersami, teraz najczescniej cola i skittles banana berry niech tylko sie kilka smackersow zuzyje a juz mam mase upatrzonych smackersow uzaleznilam siebie i zaczynam zarazac kolezanki
Mam nadzieję odpedzić od siebie ochote na podjadanie skittlesów właśnie przez truskawkowy balsam skittles ciesze się, że mój plan powinien się sprawdzić

Cytat:
Napisane przez Marijka Pokaż wiadomość
Sphilcia i lele łączę się z Wami w oczekiwaniu na przesyłkę! Ja zamówienie złożyłam 14, 15 ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ otrzymał już pieniądze i czekamy.
Czekajmy czekajmy bo warto !
Ja też złożyłam zamówienie 14, od razu zrobiłam przelew i nadal czekam na przesyłkę.
Dziewczyny, czy dostawałyście oddzielnego maila, że paczka została już wysłana?

espera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:18   #1326
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Mam nadzieję odpedzić od siebie ochote na podjadanie skittlesów właśnie przez truskawkowy balsam skittles ciesze się, że mój plan powinien się sprawdzić
on nie smakuje dokladnie tak jak skittlesy, ale jest rownie smaczny
Stary 2009-01-20, 22:32   #1327
espera
Raczkowanie

GG do espera

Cytat:
on nie smakuje dokladnie tak jak skittlesy, ale jest rownie smaczny
hmm..coraz bardziej nie mogę się doczekać jak sama się przekonam

Stary 2009-01-21, 11:50   #1328
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość

Reszte opisze pozniej.
uh ah jaka ulga i radocha bo tez będę miała czerwonego m&m's skittlesa i niestety sugar daddy ale przeżyję w końcu to tylko 4 zł ale cos czuje że wpadnę w silne uzależnienie od cupcake ;P postanowiłam przynajmniej 100 dni nie jeść słodyczy dzis mija dzień chyba 19 dzień (o matko już !) i wczoraj ze smutku że mnie tak wszystko boli po wyrwaniu 8mki miałam ochote pocyckać sobie czekoladę..bo o gryzieniu nie ma mowy ;P ale poczytałam sobie wasze posty, posmarowałam sie truskawkowym błyszczykiem (chyba z pięć razy no i wytrwałam a jak dorwę tą paczkę to chyba zrobię im jakiś ołtarzyk koło łóżka naszczęście zadowalam się kosmetykami z rozsądnych przedziałów cenowych więc radosć z uzależnieniem i w miarę nie kurczącym sie potfelem mam nadzieję, ze będą mi towarzyszyć hoho ;P bo trzeba przynać ,ze na cupcake naprawdę jest tanioooo a jak dobre to po co przepłacać wiecej wolę wydać na kosmetyki do pielęgnacji cery, to już niestety w 80% jakość idzie z cena w parze. Naszczęście smakowitości ustowe są tanie ( no moze oprócz JT i innych dobrodziejstw, ale każdy sobie sam ustala ile na co wydaje i na co go stać ot taka pointa
Shpilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 12:46   #1329
Marijka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Ja też złożyłam zamówienie 14, od razu zrobiłam przelew i nadal czekam na przesyłkę.
Dziewczyny, czy dostawałyście oddzielnego maila, że paczka została już wysłana?
No właśnie też mnie to ciekawi napiszcie prosze czy dotałyście takiego maila.

A na marginesie kolejne pytanko: Czy na Waszych kontach na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ zmieniał się status zamówienia na np. wysłane ?

Pozdrawiam w swej niecierpliwości
Marijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:09   #1330
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marijka Pokaż wiadomość
A na marginesie kolejne pytanko: Czy na Waszych kontach na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ zmieniał się status zamówienia na np. wysłane ?

Pozdrawiam w swej niecierpliwości
Mi się wczoraj zmienił na "zrealizowane" wiec czekam !
Shpilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:15   #1331
Marijka
Przyczajenie

To zazdroszcze. Ja pisałam maila do cupcake 19.01 i odpisano mi, że wysyłka będzie 20. Ale narazie status mi się nie zmienił.
Ćwiczę cierpliwość jakiś pozytyw jest
--------------------------------

Właśnie zmnieniło się na zrealizowane Już nie mogę się doczekac !!

Edytowane przez Marijka
Czas edycji: 2009-01-21 o 13:22
Marijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:25   #1332
kasiaj85
Moderator

Dziewczyny róbcie foty swoich Smackersowych zbiorków

Mój beauty blog
Stary 2009-01-21, 15:50   #1333
izzie
Zakorzenienie

GG do izzie

Witam, właśnie założyłam konto na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠. Przymierzam się do pierwszego zakupu. Co polecacie? Najlepiej z promocji
I jakie są ceny przesyłek? Pozdrawiam!
izzie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:16   #1334
nienna
Raczkowanie

A ja dzisiaj zrobiłam bardzo zły krok postanowiłam sprawdzić ile mi jeszcze skittlesa zostało więc wysunęłam go do końca.O ile z wysunięciem nie było problemu to niestety wsunąć z powrotem się go nie dało. Nałożyłam zakrętkę na to co wystawało i niestety sztyft w niej utkwił na amen Ale za to status zamówienia na cupcake mam w trakcie realizacji, więc mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu albo na początku przyszłego dostanę moją paczkę
nienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:33   #1335
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zrobiłam bardzo zły krok postanowiłam sprawdzić ile mi jeszcze skittlesa zostało więc wysunęłam go do końca.O ile z wysunięciem nie było problemu to niestety wsunąć z powrotem się go nie dało. Nałożyłam zakrętkę na to co wystawało i niestety sztyft w niej utkwił na amen Ale za to status zamówienia na cupcake mam w trakcie realizacji, więc mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu albo na początku przyszłego dostanę moją paczkę
tez tak zrobilam w ubieglym tygodniu! jednak wstawilam go do lodowki, powstal kilka dni i bez problemu dal sie wkrecic wiec jest do odratowania
Stary 2009-01-21, 18:08   #1336
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Też ostatnio Smackers nie chciał mi się wsunąć. Wystarczy przycisnąć początek i wsuwać. Powinno pójść. Może mało higieniczny sposób, ale mnie pomogło.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:38   #1337
nienna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Też ostatnio Smackers nie chciał mi się wsunąć. Wystarczy przycisnąć początek i wsuwać. Powinno pójść. Może mało higieniczny sposób, ale mnie pomogło.
no właśnie nie. wcześniej mi sie już zacinał tak,że wystarczyło lekko przycisnąć a teraz w ogoóle nie chciał ruszyć,.Dopiero jak mocno przycisnęłam palcem po tym jak sztyft odpadł to się wsunęła ta głupia podkładka dlatego na wszelki wypadek nie wysuwajcie smackersów do końca

Edytowane przez nienna
Czas edycji: 2009-01-21 o 18:39 Powód: literówka
nienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:54   #1338
xPoziomkax
Zakorzenienie

A v jakiej cenie mniej więcej orientacyjnie są Smackersy v Smyku?
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:55   #1339
espera
Raczkowanie

GG do espera

U mnie też wczoraj zmieniło się na zrealizowane czyli niedługo powinny już być u mnie, może jutro...

Stary 2009-01-21, 18:56   #1340
roxaneczka
Zadomowienie

ja wczoraj kupiłam pomadkę smackers za 5 zł w super pharmie o smaku coca coli waniliowej
roxaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:55   #1341
hejYou
Zakorzenienie

Założyłam sobie konto na cupcake i teraz nie moge się zdecydować co zamówić

Dziewczyny ile kosztuje przesyłka ?
Stary 2009-01-21, 19:59   #1342
201707171013
Konto usunięte

Cennik jest w zakładce 'dostawy i płatność'
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:07   #1343
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

No i dopadło i mnie. Przed jakąś godziną "w nagrode za poprawienie psychologii" zamówiłam 10 balsamów ze strony cupcake
Z wielkim bólem tylko tyle, nie mam więcej kasy, zresztą na więcej nie zasługuje
Pozatym oczywiście nie mogłam się zdecydować...
Wybrałam:
Lip Smackers - Sparkling pomegranate
Reese's - Chocolate Peanut Butter
Lip Smacker - Classic Dr Pepper
Cupcakes - ciasteczko z kremem
Bonne Bell Lip Lites - Wanilia
Lip Smacker - MANGO
Lotta Luv Twisties - pyszna wiśnia na sznurku
Lip Smackers - Cool Raspberry Ice
Junior mints - miętowe cukierki w czekoladzie
Bonne Bell Lip Lites - Berry Smothie

Po zaliczonej sesji zamówie jeszcze sobie kilka

Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:59   #1344
dominikaha
Zadomowienie

Dopisuję się do wątku
Na razie wypróbowałam na ustach tylko dwa pierwsze.

Posiadam:

Smackersy:
- Strawberry Ice Cream - pachnie soczystą truskawką
- czerwony M&M - faktycznie dość mocno pachnie, ale mi akurat odpowiada
- Skittles Banana Berry - ja tam czuję tylko banana, ale za to pachnie bardzo realistycznie
- Cotton Candy - strasznie słodki, mało ma wspólnego z watą cukrową, ale niezły
- Cookie Dough - oddałam mamie, pachniał jakoś tak kwaśno
- Pink Cocoa (Ice Creamies) - niby kakao, ale jakieś takie łagodne
- Vanilla (Ice Creamies) - ładna wanilia, w odróżnieniu od innych balsamów ten ma błyszczące drobinki
- Supa-Dupa Bubble Gum - faktycznie jak guma do żucia, ale dość chemiczny

Lotta Luv (jeszcze nie otwierane lub nie dotarły):
Strawberry Sundae
Banana Split
Chocolate Milkshake
Chocolate Mousse Cheesecake
Reese's Chocolate Peanut Butter
Tequila Sunrise
Junior Mints

Na niektóre czekam jeszcze (lecą do mnie z Cupcake).
Generalnie pielęgnują nieźle, pachną zwykle bardzo kusząco, więc chyba szybko się z nimi nie rozstanę
dominikaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:09   #1345
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
....
- Supa-Dupa Bubble Gum - faktycznie jak guma do żucia, ale dość chemiczny
mam nadzieje, ze nie smakuje jak dupa :p a tym bardziej jak zupa dupa. ale jak to, zupa dupa guma balonowa

idealny przerywnik w nauce. swietna nazwa
Stary 2009-01-21, 22:16   #1346
uciekająca_marchewka
Zadomowienie

GG do uciekająca_marchewka Send a message via Skype™ to uciekająca_marchewka

Cytat:
mam nadzieje, ze nie smakuje jak dupa :p a tym bardziej jak zupa dupa. ale jak to, zupa dupa guma balonowa

no idealny przerywnik hahahaha.
to ja wracam do niemieckiego

ps. a tymczasem mojej paczki nadal nie ma jak nie przyjedzie do piatku to sie yygh. powiesze. wzielam dla mojej kuzynki kilka pomadek, bo miala urodziny. a w poniedzialek do niej jade z rana. a w weekend poczta nie pracuje..

uciekająca_marchewka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:43   #1347
lele
Zakorzenienie

nawet sprawdzilam, moj bubble gum nie jest super dupcia
Stary 2009-01-21, 22:45   #1348
dominikaha
Zadomowienie

Cytat:

Też mam taką nadzieję Ale sądząc po zapachu, ze smakiem też nie powinno być tak źle

To ten - http://cupcake.istore.pl/pl,product,...,do,zucia.html

Edytowane przez dominikaha
Czas edycji: 2009-01-21 o 22:48
dominikaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 00:39   #1349
kasiaj85
Moderator

Cytat:

buhuuuuuuu genialne, lele poprawiłaś mój strasznie zepsuty obszernym zadaniem domowym humor!!!!!! Wyobrażacie to sobie? Zadania domowe na czwartym roku???M.A.S.A.K.R.A.

Mój beauty blog
Stary 2009-01-22, 00:46   #1350
lele
Zakorzenienie

heheh wyobrazam to sobie, im dluzej patrze w moje notatki tym bardziej nie wiem czego mozna sie po studiach spodziewac
Odpowiedz

Tagi
balsam, błyszczyk, bone bell, owocowy, smacker, smackers, smakowy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości