Smackersy - zbiorczy :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-10, 10:50   #121
neoiinka
Raczkowanie

GG do neoiinka
Dot.: Smackersy Na Allegro:)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...819#post696819

Kochane wrazie pytan odpowiem wieczorem, bo teraz musze juz leciec

cmoooook duzy.
neoiinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 11:19   #122
ooliwka
Wtajemniczenie

własnie dostałam swoje
priorytet był ale nadany wczoraj a kase już miała w środe tak samo zapakowane jak neoiinki...
dobra opisuje
MOCHA JOKE- zapach bardzo chemiczny efekt na ustach bleeeee, posmak tak samo chemiczny jak zapach u mnie dostaje 2
Sugar- ten z dziewczynką pachnie fajnie (nie mam pojecia co to za zapach) zerowy smak i brak koloru ale widać że będzie super nawilżał pieknie wyglada na ustach jak dla mnie to 4 z dużym +
I SCREAM- smak i zapach- to taki kawowy słodki cukierek hehe
ale tez czuć delikatnie chemie efekt na ustach-ładny beżowo perłowy oddcien dostaje 4-
Sequin Sugar- ten z brokatem pachnie chyba njamocniej i to bardzo ładnie ze smakiem juz gorzej ma być bezbarwny z brokatem ale Bogu dzieki brokatu tam jak na lekarstwo praktycznie niewidoczny z tego powodu jestem bardzo zadowolona dlatego ma 5-
Lavender berry- dla koleżanki wiec tylko powąchałam i o dziwo ładnie pachnie jeżynami i chyba tak samo będzie smakował kolorek fioletowy obawiam się że może byc lekko widoczny na ustach
Jak jej go dam to poprosze by skomentowała dokładnie

Jeśli chodzi o opakowania to jestem mile zaskoczona liczyłam na coś bardziej tandetnego
każdego jest 4g to chyba dużo niewiem kiedy to wszystko wysmaruje

jakies pytanka??? to odrazu odpowiem

--------------------------------------------------------------------------

kolezanka pozwoliła przetestować Lavender berry
smak zerowy kolor taki jak sie spodziewałam bardzo delikatny fiolecik z dużą ilością perły ale do ludzi można wyjść

neoiinka dzieki za fotki podoba mi się ten truskawkowy śliczny
a co do MOCHA JOKE piszesz że ma dużo brokatu mój niema wcale
może chodzi Ci o ten perłowy połysk??

Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 12:05   #123
Kavala
Rozeznanie

To ja mam kilka pytań. Czy te błyszczki są trwałe? Czy usta się nie lepią? Czy jest jakiś co ma kolorek czerwonawy lub pomarańczowy? I czy ogólnie warto?
Kavala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 12:14   #124
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Kavala
To ja mam kilka pytań. Czy te błyszczki są trwałe? Czy usta się nie lepią? Czy jest jakiś co ma kolorek czerwonawy lub pomarańczowy? I czy ogólnie warto?
Na podstawie tych,ktore mam to jestem zadowolona.Trwalosc dobra,usta sie nie lepia,smak i zapach OK-chociaz chyba nie kazdy ma udany smak z tego co pisza dziewczyny powyzej.Nie trafilam na kolor czerwieni lub pomaranczy ale moze takie istnieja.

Ogolnie warto kupic,chociaz ostroznie z wyborem i warto siegnac juz po te testowane by unikanc wpadek;jednak podsumowujac moje wrazenia to sa inne balsamy lub blyszczyki do ust,ktora daja wiecej zadowolenia i sa ogolnie dostepne(lub zakup nie nastrecza takich trudnosci)
Pozdrawiam
Hexxana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 12:59   #125
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kavala
z trwałością trudno powiedziec dopiero mam je kilka godzin
usta sie nie lepią!! jeśli chodzi o ten aspekt moge szczerze polecic!! one chyba naprawde będą dobrze nawilżać
jeśli kupujesz za 5zl to warto ale np za 11zł jak na niektórych aukcjach raczej bym nieryzykowała... fajny gadzet do kazdej torebki i tyle
poprostu niepowalają na kolana ale warto kupic choćby z czystej ciekawości

delikatny czerwony kolorek podobno dają truskawkowe

Stary 2005-09-10, 13:55   #126
Kavala
Rozeznanie

A jak się je aplikuje? Są w rollonie? Bo niektóre chyba mają patyczek? Które lepsze?
Kavala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 15:28   #127
ooliwka
Wtajemniczenie

moje wszystkie są jak pomadki ochronne takie podobne opakowania jak ma np avon tylko że ładniejsze takie dziecięce gadzety

Stary 2005-09-12, 22:15   #128
emila_213
Raczkowanie

Mam pytanko do dziewczyn które dostały już swoje smackersy z aukcji na allegro ( te po 5 zł): ile czasu szły do was te błyszczyki bo ja wysłałam pieniądze 7 września a moich smackersów jak nie było tak i nie ma

**life doesn`t havE to BE pErfect to Be woNdErfuL**
emila_213 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 22:37   #129
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emila_213
Mam pytanko do dziewczyn które dostały już swoje smackersy z aukcji na allegro ( te po 5 zł): ile czasu szły do was te błyszczyki bo ja wysłałam pieniądze 7 września a moich smackersów jak nie było tak i nie ma
ja też wpłaciłam kase 7 to chyba była środa znając mój bank pewnie już po 12stej miała pieniadze a paczka została wysłana dopiero w piatek! wiec dostałam je w sobote
widzisz narazie się niemartw może przyjdą jutro??

Stary 2005-09-12, 22:39   #130
neoiinka
Raczkowanie

GG do neoiinka

Albo napisz maila do babeczki, ze tak i tak sie dzieje, czy wyslala juz paczuszke?.
Wrazie czego wstrzymaj sie z mailem do jutra, nie wiem do popoludnia? po godzinach w ktorych chodzi u Ciebie listonosz.

przykro mi, ze jeszcze nie dostalas paczuszki.
Takie czekanie nigdy nie jest mile.
neoiinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:23   #131
aniielica
Zakorzenienie

Właśnie dzisiaj dostałam paczuszkę z moimi smackersami Prawdę mówiąc to spodziewałam sie czegoś lepszego, ale muszę z czystym sercem powiedzieć że są całkiem fajne. Mam Sugar- zero koloru, smaku też nie ma, za to ładnie pachnie, moze troszeczkę gumą do żucia Punch-u-action- kolor delikany perłowy beż, smakuje i pachnie migdałami. Tak sobie mi ten skam odpowiada, ale myślę, że sie przyzwyczaję Jeszcze mam crystal nilla dla koleżaniki. Ten pachnie najfajniej, jakimiś cukierkami. Ma delikatny brokat fioletowy. Nie nadaje kolorku, a o smaku nic nie mogę powiedzieć Wszystkie ładnie nawilżają usta, więc bedą się nadawać na jesienne chłody W sumie to chyba wypadły na +
aniielica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 16:08   #132
emila_213
Raczkowanie

Wreszcie są Postaram się teraz streścić co o nich myślę , a więc:
- sugar: bez smaku, bez koloru, zapach może być, troche guma d/z troche coś słodkiego
- shimmy& shake : zapach dziwny, czekolada, troche za bardzo chemiczny , kolor perłowy, smaku brak
- glazed & confused: smak lekko słodkawy, zapach przyjemny, za to kolor za perłowy jak dla mnie
- crystal nilla: z małymi drobinkami brokatu, smak lekko słodki, zapach podchodzący pod wanilię, b. przyjemny, koloru mozna powiedzieć że brak gdyby nie te drobinki
- espress-yo-self : zapach gorzkiej czekolady, smak trochę słodki, ciemniejszy kolor od reszty.

Podsumowując, trochę spodziewałam sie czegoś innego (tzn więcej smaku, zapachu). Plusem jest to że dobrze nawilżają. Doszłam do wniosku, że nie doceniałam naszych polskich produktów

**life doesn`t havE to BE pErfect to Be woNdErfuL**
emila_213 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 17:16   #133
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emila_213
Doszłam do wniosku, że nie doceniałam naszych polskich produktów
też nie doceniałam
a na dobrą sprawe jeszcze nie znalazłam w zagranicznych markach czegoś tak dobrego jak np blyszczyki palomy w tubkach... ciagle wieze że mamy dużo takich kosmetyków wszystkie od odkrycia

Stary 2005-09-14, 13:50   #134
Moka1
Przyczajenie

Question Dot.: Smackersy Na Allegro:)

miałam się nie wypowiadać ale podziele sie opinią.

kiedy "binka" pierwszy raz wystawiła smackersy kupiłam sobie Punch-u-action.
miał zapach słodkich i gorzkich migdałów, zero smaku. Ogolnie nie zachwycił mnie.

z tego co czytałam z reklam binki to :
MOCHA JOKE - ma mieć kawowo-czekoladowy zapach i smak
I SCREAM - mial mieć zapach lodów czekoladowych
Espress yo self - miał być kawowy

Teraz kupiłam sobie dwa inne smackersy :
watermelon XXL - zapach...no arbuz ale mnie nie zachwycił
starberyy slush - zareklamowany jako koktail truskawkowy ale to zapach słodkiej truskawki, raczej nie w moim guście.

spróbuje to komuś odsprzedać... Uważam ,ze amerynaki nie mają sie czym zachwycać. Ostatnie nowe błyszczyki Inglota to dopiero mają zapach!
Moka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:13   #135
Wioletta
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maniutek-mania
A ja jestem dość ciemna...Czy któraś mi wyjaśni, co to "Smackersy" ??
nie przejmuj sie ja tez jestem "ciemna"

hmmmm...ciekawe to ciekawe hahaha
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 10:27   #136
MagJa
Zakorzenienie

I ja ulegałam w końcu smackersomanii, choć do tej pory dzielnie się opierałam. Ale zimno się zrobiło, usta zaczęły się wysuszać i pękać, więc i tak musiałabym kupić jakąś pomadkę ochronną, bo błyszczyki zbytnio nie radzą sobie z takimi problemami. Wybrałam dla siebie Choc-It-Up i Mocha Joke (spodobał mi się efekt na ustach neonki i jeszcze kogoś ze zdjęć zamieszczonych na "Pokaż swoje usta"), a siostra wzięła Puddin'U On. Właśnie wypróbowałam wszystkie trzy (sister się nie obrazi) i stwierdzam, co następuje: zapachy są ledwie wyczuwalne i z chemiczną nutą, niestety, smaki też nie bardzo (Mocha Joke jest obrzydliwy, reszta w miarę bezsmakowa), ale efekt na ustach śliczny Mocha Joke super nabłyszcza (faktycznie ma taki tyci tyci brokacik) i lekko je przyciemnia, ale dalej wyglądają naturalnie, Choc-I-Up - daje taki kolorek kawy z mlekiem, z duuuużą ilością mleka (takie kakałko w sumie) i też lekko nabłyszcza, Puddin'U On ma kolorek zbliżony do koloru ust, ciepły, lekko pomarańczowawy, ale na ustach wygląda jak bezbarwny, też połyskuje. Póki co zanosi się, że będą dobrze nawilżać, bo takie sprawiają I-sze wrażenie.
Podsumowując - nie wiem skąd taka mania na nie w USA, ale ja nie oszalałam na ich punkcie. Ba! powiem więcej, pod względem smaku i zapachu o wiele lepsze pomadki ma Nivea czy Chapstick, a już na pewno wszystkie je biją na głowe błyszczyki Wibo.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 16:03   #137
WioletaM
Zakorzenienie

Ja dostałam w tym tygodniu smackers o smaku czekolady. Jest słodki, nie schodzi szybko z ust i nie wałkuje się. Polecam go.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 16:09   #138
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Ja dostałam w tym tygodniu smackers o smaku czekolady. Jest słodki, nie schodzi szybko z ust i nie wałkuje się. Polecam go.
A jak się dokładniej nazywa? Bo myślałam, że mój Choc-It-Up będzie czekoladowy, ale koło czekolady to on chyba tylko leżał... Trzeba się wwąchiwać, żeby coś wyniuchać Z Mocha Joke nie ma tego problemu, bo zapach ma mocny.
Stary 2005-09-23, 16:13   #139
WioletaM
Zakorzenienie

Mój kolor to ESPRESS-YO-SELF
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 16:57   #140
jaszmurka
Zakorzenienie

Talking Dot.: Smackersy Na Allegro:)

To ja może się wypowiem

Też zamawiam na Allegro Smackersy ale kiedyś mi przywoziła koleżanka ze Stanów. I muszę Wam powiedzieć,że to tak jakby dwa światy- te z Allegro a zza wielkiej wody .

Moje spostrzeżenie jest takie... jakoś dziwnie tanio sprzedają tylko niektóre smaki-zauważyłyście??
Ja mam:

Bubble Gum & Sugar- pachnie ładnie,daje delikatną poświatę fioletu na ustach ale smak ma żaden :| (jak dla mnie nieciekawy )

Glazed & Confused - jakiś taki... migdałowy? sama nie wiem co to za smak barwi usta na srebrno-nie ma brokatu, tylko poświatę i chyba z niego jestem najbardziej zadowolona (aczkolwiek najpierw jego zapach mnie mdlił-teraz już przeszło )

Crystal nilla -ma delikatny słodki smak i brokat, odcień brokatu ma taki fioletowo-zielono-niebieski... mieniący się/ migoczący (chyba kiedyś Bell miał taki kolor?? o ile dobrze pamiętam) ale tego brokatu jest tyyyyle,że aż kaleczy usta więc nie polecam

Sequin Sugar- ślicznie pachnie ,ma brokat koloru złotawo-zielony , i też jest go strasznie dużo- jak dla mnie za dużo :|

I to wszystko są pomadki. A mam też błyszczyk Smackers

Cherry Watermelon pachnie BAJECZNIE smakuje równie dobrze (arbuzem) tylko z trwałością jest problem bo ciągle go zlizuję (jest w kulce ).
Nie wiem czy u nas był- bo ja go mam ze Szwecji .

I mam jeszcze błyszczyki nakładane patyczkiem
Tylko mam już je dosyć długo ale leżały w szafce.

Way-Out-Watermelon - smak arbuzowy ma delikatny brokacik w sobie-ale taki jakby rozkruszony jeszcze drobniejszy niż brokat smakuje świetnie, pachnie również bosko . Nadaje taki subtelnie różowy kolorek.
ale usta wyglądają na pełniejsze i takie naturalne

i z tej samej "kolekcji"

Celestial Strawberry -pięknie pachnie truskawkami... smakuje już troszkę gorzej nadaje delikatny różowy połysk z rozdrobnionym brokatem

Miałam również Satrburst malinowy... całkiem ładnie pachniał smakował też nie najgorzej.Ale szybko wysychał z ust (i to nie dlatego że go zlizywałam ).Nie ma w sobie nic- po prostu tylko "nawilża".

Załączam zdjęcia i będę dalej dzielić się swoimi spostrzeżeniami
na temat Smackersów.
Ahaaa no i chciałam powiedzieć...że znacznie bardziej lubię błyszczyki aniżeli pomadki z tej serii .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bubble gum sugar.jpg (14,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glazed&confused.jpg (92,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crystal nilla.jpg (116,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg celestial strawberry.jpg (76,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg starburst.jpg (58,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sequin sugar.jpg (105,8 KB, 55 załadowań)

wyloguj
jaszmurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:46   #141
KatarzynaM11
Raczkowanie

Mam pytanie, ile moze kosztowac przesylka smackersow ze stanow? Znalazlam fajna oferte smackersow na ebay, za 160 zl - 150 szt. Ale nie wiem ile za przesylke;( Wie ktos?
KatarzynaM11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:01   #142
Ally83
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KatarzynaM11
Mam pytanie, ile moze kosztowac przesylka smackersow ze stanow? Znalazlam fajna oferte smackersow na ebay, za 160 zl - 150 szt. Ale nie wiem ile za przesylke;( Wie ktos?
A może najlepiej zapytac sprzedajacego ?
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 23:32   #143
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

ajj dziewczyny, narobilyscie mi SMACKA
Anul3k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 12:04   #144
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

Moja przyjaciolka w maju wyjezdza do USA a co za tym idzie... przywieize smacekry
Stary 2005-10-28, 13:31   #145
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie

Red face Dot.: Smackersy Na Allegro:)

Hmm przeczytałam wszystkie 5 stron i stwierdziałam, że w drogerii Kamilla są takie jakby smackery w małych słoiczkach: tzn są one firmy Fruttini i mają różne zapachy i kolory, pachną ślicznie wiem, że jest cherry i vanila (mam go ), czekolada, kokos, mandarynka, mleko-miód, i chyba miętowy jeszcze. No ja go kupiłam za 14 zł z groszami i mam konsystencję jakby "balsamu" do ust, osobiście mi się okropnie podoba, ciągle go wącham nałogowo na lekcjach, i zlizuję z ust

Aha i wogule do tej kolekcji są jeszcze mgiełki do ciała, balsamy i żele pod prysznic w takich samych zapachach jak błyszczyki

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 16:11   #146
Mego
Raczkowanie

GG do Mego

Balsamy i żele z fruttini wiedziałam że są ale błyszczykiDzięk i za info Lawendo , będe szukać u siebie w mieście ale wątpie zebym znalazła, bo ostatnio w rossmanie tego nie widziałam, a balsam z fruttini kupiłam właśnie tam.
Mego jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:49   #147
Sieczka
Rozeznanie

znalazłam taką aukcję:
http://allegro.pl/show_item.php?item=72383177
jak za 2 pomadki i żel do policzków to taniocha!!!
jest w tym jakiś hak, czy wydziwiam???
Sieczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:59   #148
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sieczka
znalazłam taką aukcję:
http://allegro.pl/show_item.php?item=72383177
jak za 2 pomadki i żel do policzków to taniocha!!!
jest w tym jakiś hak, czy wydziwiam???
Nie wydziwiaj tylko kupuj, jak masz smacka Takie zestawy kosztują w USA 2-3$ więc w tym cały hak, że niektórzy sprzedawcy z Allegro nie zdzierają tak bardzo, jak cała reszta.
Stary 2005-11-18, 20:02   #149
Sieczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Nie wydziwiaj tylko kupuj, jak masz smacka Takie zestawy kosztują w USA 2-3$ więc w tym cały hak, że niektórzy sprzedawcy z Allegro nie zdzierają tak bardzo, jak cała reszta.
hyhm ale ta aukcja już długo stoi na allegro, ciekawe czemu nikt sie nią nie zainteresował skoro tak tanio
Sieczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:08   #150
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sieczka
hyhm ale ta aukcja już długo stoi na allegro, ciekawe czemu nikt sie nią nie zainteresował skoro tak tanio
Mam Cię ubiec??
A tak serio - może dlatego, że sprzedawca dopiero zaczyna swą zabawę z Allegro? Nie ma za wiele rodzajów Smackersów?
Odpowiedz

Tagi
balsam, błyszczyk, bone bell, owocowy, smacker, smackers, smakowy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości