Smackersy - zbiorczy :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-17, 13:01   #2041
Szizi
Raczkowanie

GG do Szizi
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Siemano
ciekawa jestem kiedy mi się smackersy znudzą :/
miałam kiedyś te 15lat to zamówiłam sobie jeden. Jaki był nie pamiętam, jedynie to, że miał wielkie drobiny brokatu, nie podobał mi się. To była wtopa
A obecnie jestem w posiadaniu:
-Coca Cola Cherry
-Fanta Pomarańczowa
-Coca Cola Vanilla
-Truskawkowo-Bananowy
A teraz to ja czekam aż dojdzie moje zamówienie tj.:
-Lip Lock puszka czekoladowo-wiśniowa
-Fanta Strawberry
-Starburst, zestaw 3sztuk w torebeczce
-Malina
-Guma balonowa
-Różowa Lemoniada sztyft
-Squeezy Różowa Lemoniada
-Wata cukrowa
-Coca Cola
-Arbuz
-Pinky Vanillia lukier
- i jeszcze do tego Wata Cukrowa XXL

ho ho to zrobiłam zamówienie :O
nie wiedzialam, że aż tak dużo tego!
Ciekawa jestem rozmiaru tego XXL, jak duży sztyft w rzeczywistości będzie bo ma ok 16-17g.

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:12   #2042
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
Siemano
ciekawa jestem kiedy mi się smackersy znudzą :/
miałam kiedyś te 15lat to zamówiłam sobie jeden. Jaki był nie pamiętam, jedynie to, że miał wielkie drobiny brokatu, nie podobał mi się. To była wtopa
A obecnie jestem w posiadaniu:
-Coca Cola Cherry
-Fanta Pomarańczowa
-Coca Cola Vanilla
-Truskawkowo-Bananowy
A teraz to ja czekam aż dojdzie moje zamówienie tj.:
-Lip Lock puszka czekoladowo-wiśniowa
-Fanta Strawberry
-Starburst, zestaw 3sztuk w torebeczce
-Malina
-Guma balonowa
-Różowa Lemoniada sztyft
-Squeezy Różowa Lemoniada
-Wata cukrowa
-Coca Cola
-Arbuz
-Pinky Vanillia lukier
- i jeszcze do tego Wata Cukrowa XXL

ho ho to zrobiłam zamówienie :O
nie wiedzialam, że aż tak dużo tego!
Ciekawa jestem rozmiaru tego XXL, jak duży sztyft w rzeczywistości będzie bo ma ok 16-17g.
mam coca cola cherry
cola z vanilla fajna jest?
mysle jeszcze wlasnie nad tru-banan chociaz chcialam kiedys kiwi-banan mam jeszcze babeczke, ale niestety jest chemiczna i nie taka ladna jak cola;/
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 01:52   #2043
Szizi
Raczkowanie

GG do Szizi

Szczerze jak dla mnie to Coca Cola Vanilla jest lepsza od Cherry a o reszcie dam znać jak przyjdą

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:12   #2044
Charlotta11
Rozeznanie

Dziewczyny, miała któraś z Was balsam 100% Natural ? Jak wrażenia? Akurat jest w promocji w SuperPharm i się zastanawiam czy nie kupić bo potrzebuję czegoś naturalnego, nawilżającego i ochronnego na zimę...
Stary 2010-12-03, 19:50   #2045
lele
Zakorzenienie

ja mam.. i te nowe smackery są moim zdaniem słabe, jeżeli chodzi o te walory smackersów, które w nich lubie- czyli smak i zapach- sztuczne, a w zasadzie to smaku nie ma..
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:02   #2046
Charlotta11
Rozeznanie

Dziękuję za odpowiedź No ja akurat balsamów nie zjadam, także mi smak jest obojętny... A jak z walorami pielęgnacyjnymi i zapachem? Interesuje mnie zwłaszcza wersja waniliowa (chyba, że te inne są lepsze).
Zastanawiam się czy wybrać właśnie Lip Smacker 100% Natural, czy sprawdzoną pomadkę Alterra z Rossmanna. Może któraś z Was też używała i ma doświadczenie?
Stary 2011-01-15, 07:44   #2047
Smackersowa
Przyczajenie

A ja mam problem.
Moja mama jest obecnie w Gdańsku, i chcę aby mi Smackersy przywiozła.
Teraz tylko nie wiem na jaki się zdecydować..
Chciałabym jakiś delikatny zapach, nie jakichś 'owocków' tylko bardziej jakby .. emm ' deserowe' smaczki Zastanawiałam się nad Sprite z aplikatorem , i czy któraś z was może go już miała ? Chciałabym wiedzieć, czy on jest fajny i czy dobrze nawilża. Daje jakiś lekki połysk ?

Teraz zima, więc i by jakaś w sztyfcie mi się przydała. Obecnie to zużyłam już 3 Smackersy, 2 z serii Originals i jeden M&M'sowy. Za bardzo się na nich nie znam, a szukam jakiejś fajnej w sztyfcie dobrej na zimę i na moję ' bakteryjne' usta.

Co do moich ust, to nazywam je 'bakteryjnymi'. Chodzi o to ,że często mam opryszczki i z pomocą dobrych balsamów np. Carmex, którego zużyłam 2 dni temu to mi się leczą usta. Wogóle mam bardzo suche usteczka, potrzebują dobrej pielęgnacji.

Jaką polecacie fajną pomadkę w sztyfcie, o intensywnym ale nie drażniącym smaku i zapachu ?

Ps. Ma nie być jakiś tam M&M's bo się na nim przejechałam i odradzam ;/

Dziękuje
Smackersowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 02:12   #2048
carolinascotties
Zakorzenienie

Ale tu ciiiicho.
Jestem ciekawa, czy ostatnimi czasy jakies smackersowe nowości zostały Waszymi ulubiencami?

Smackersowa - opisalam kilka Smackersow i Lip Lites na blogu.
Stary 2011-04-20, 12:03   #2049
capuccino
z innej bajki

Przejrzałam forum i znalazłam tylko kilka postów z 2009, mówiących o zakupach na cupcake shop. Czy ktoś robił tam zakupy np w tym roku? Zamawiałam tydzień temu, wpłaciłam kaskę, a tu status ciągle "oczekuje na realizację". Nawet wpłaty nie ma zaksięgowanej z tego wnioskuję (zwykle w takich sklepach pisze, że np "zapłacone")? Pomyślałam, że może jakiś problem jest, gdyż przelewałam z konta chłopaka należność (w tytule oczywiście wpisałam nr zamówienia), więc wczoraj czy przedwczoraj napisałam maila, iż pieniądze są przelane z konta "X Y". Nie dostałam żadnej odpowiedzi, choćby głupiego "dziękuję za informację". Dziwi mnie to trochę, bo przyzwyczajona jestem, że w sklepach (którym zależy na klientach) zwykle odpisują na pytania, korespondencję. Np w butik 4 girls zawsze otrzymywałam odpowiedź i to szybko (czasem po godzinie). Czy "oni tak mają"? Nic nie piszą do klientów, tylko po jakimstam czasie wysyłają przesyłkę i tyle? Sprawdzałam stronkę i nic nie pisze o terminie realizacji (czyli- jak przyjdzie, to przyjdzie).

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:04
capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:14   #2050
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja mam dojscie do smackersow W jednym ze sklepow z ciuchami jest stoisko ze smackersami Była Coca-Cola, Fanta, Mirinda, Sprite itd
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:40   #2051
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Przejrzałam forum i znalazłam tylko kilka postów z 2009, mówiących o zakupach na cupcake shop. Czy ktoś robił tam zakupy np w tym roku? Zamawiałam tydzień temu, wpłaciłam kaskę, a tu status ciągle "oczekuje na realizację". Nawet wpłaty nie ma zaksięgowanej z tego wnioskuję (zwykle w takich sklepach pisze, że np "zapłacone")? Pomyślałam, że może jakiś problem jest, gdyż przelewałam z konta chłopaka należność (w tytule oczywiście wpisałam nr zamówienia), więc wczoraj czy przedwczoraj napisałam maila, iż pieniądze są przelane z konta "X Y". Nie dostałam żadnej odpowiedzi, choćby głupiego "dziękuję za informację". Dziwi mnie to trochę, bo przyzwyczajona jestem, że w sklepach (którym zależy na klientach) zwykle odpisują na pytania, korespondencję. Np w butik 4 girls zawsze otrzymywałam odpowiedź i to szybko (czasem po godzinie). Czy "oni tak mają"? Nic nie piszą do klientów, tylko po jakimstam czasie wysyłają przesyłkę i tyle? Sprawdzałam stronkę i nic nie pisze o terminie realizacji (czyli- jak przyjdzie, to przyjdzie).
hmmm.. ja zamawiałam jakiś miesiąc temu, jeszcze nawet było napisane na stronie, że jest w budowie i zapraszają wkrótce. Złożyłam zamówienie, dostałam potwierdzenie, ale ja płaciłam przez paypal, więc od razu miałam zatwierdzoną płatność. Po dwóch dniach dostałam maila, że paczkę wysłali i za kilka dni była już u mnie.
Dziwne, że nie odpisują, bo ja jak się zorientowałam, że strona cupcake znów działa i chciałam złożyć zamówienie, to mieli jakiś błąd i nie można było wybrać Polski, tylko Białoruś - więc do nich napisałam o tym, a na następny dzień dostałam odp. że już naprawili i można zamawiać.

EDIT: napisz do nich na gg, hihi

Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:50
Priyaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:18   #2052
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
hmmm.. ja zamawiałam jakiś miesiąc temu, jeszcze nawet było napisane na stronie, że jest w budowie i zapraszają wkrótce. Złożyłam zamówienie, dostałam potwierdzenie, ale ja płaciłam przez paypal, więc od razu miałam zatwierdzoną płatność. Po dwóch dniach dostałam maila, że paczkę wysłali i za kilka dni była już u mnie.
Dziwne, że nie odpisują, bo ja jak się zorientowałam, że strona cupcake znów działa i chciałam złożyć zamówienie, to mieli jakiś błąd i nie można było wybrać Polski, tylko Białoruś - więc do nich napisałam o tym, a na następny dzień dostałam odp. że już naprawili i można zamawiać.

EDIT: napisz do nich na gg, hihi
Kurde no. Liczyłam, że przesyłka dojdzie do Świąt, a tu dupa. Napiszę zaraz e-maila, jaki jest termin oczekiwania. Dzięki za odp.

*
*

Stary 2011-04-30, 08:59   #2053
capuccino
z innej bajki

Smackersów nadal nie mam. E-maila ze strony sklepu cupcakeshop nadal brak. Pisałam kilka dni temu, iż proszę ponownie o kontakt, ale cisza. To będą moje ostatnie zakupy tam, o ile w ogóle dostanę moje sztyfty. Na szczęście zrobiłam zamówienie na małą kwotę- tyle ulgi.

Dodam, że składałam zamówienie 13.04, a wpłaciłam pieniądze 14.04. Dziś jest 30...Najbardziej denerwuje mnie to olewanie- żadnego kontaktu z właścicielką sklepu :[ Nie ma podanego żadnego telefonu, jedynie kontakt e-mail. I tak można sobie pisać :/

*
*

Czas edycji: 2011-04-30 o 09:05
Stary 2011-04-30, 11:07   #2054
kasia89
Zakorzenienie

Ja miałam podobną sytuacją, z tym że zamawiałam na stronie smacker.pl Pieniądze wpłaciłam błyskawicznie, a na przesyłkę z tego co pamiętam czekałam ok. miesiąca. Na żadne wiadomości również nie otrzymywałam odpowiedzi. Na szczęście smackersy dotarły, ale już więcej się nie skusiłam na zamówienie z tego sklepu
kasia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:29   #2055
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobną sytuacją, z tym że zamawiałam na stronie smacker.pl Pieniądze wpłaciłam błyskawicznie, a na przesyłkę z tego co pamiętam czekałam ok. miesiąca. Na żadne wiadomości również nie otrzymywałam odpowiedzi. Na szczęście smackersy dotarły, ale już więcej się nie skusiłam na zamówienie z tego sklepu
A to z tamtej zamawiałam kilka razy (smackers.pl) i zawsze otrzymywałam przesyłkę szybciutko, a przede wszystkim- był kontakt ze sprzedawcą (i to bardzo miły).
Gdyby ta Pani się odezwała, nie przeszkadzałoby mi aż tak to oczekiwanie, ale olewka jest denerwująca, bo nie wiem, na czym stoję :/

5.05
EDIT: Dostałam przesyłkę Już straciłam nadzieję, że ją otrzymam, jak listonoszka mi ją przyniosła, zdziwiona byłam, co to takiego podłużnego . Nie otrzymałam wiadomości o zmianie statusu zamówienia, ani żadnej informacji od sprzedającej (z przeprosinami za brak kontaktu). Dostałam gratis błyszczyk, ale nie w moim guście (z jakimś brokatem). Wolałabym po prostu kontakt ze sklepem, a nie gratis. Wątpię, czy cokolwiek tam jeszcze zakupię, po całej tej historii. Duży niesmak...

*
*

Czas edycji: 2011-05-05 o 18:14
Stary 2011-05-30, 17:01   #2056
cookiex3
Raczkowanie

GG do cookiex3

Dziewczyny kupowala ktoras z Was ostatnio z cupcakeshop? I w ogole funkcjonuje jeszcze ten sklep? Bo pisalam do nich pare dni temu, a do dzisiaj nie mam odpowiedzi
Stary 2011-05-30, 18:15   #2057
capuccino
z innej bajki

Wcale mnie to nie dziwi . Poczytaj, co ja pisałam .

*
*

Stary 2011-06-02, 12:45   #2058
NioseWamPicie
Zadomowienie

Ja mam Smackersa Arbuzowego w tubce. Nie lubię takich aplikatorów a ten mnie miło zaskoczył - bardzo wygodnie się z niego korzysta.
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:34   #2059
smackers_girl
Przyczajenie

Cytat:
Smackersów nadal nie mam. E-maila ze strony sklepu cupcakeshop nadal brak. Pisałam kilka dni temu, iż proszę ponownie o kontakt, ale cisza. To będą moje ostatnie zakupy tam, o ile w ogóle dostanę moje sztyfty. Na szczęście zrobiłam zamówienie na małą kwotę- tyle ulgi.

Dodam, że składałam zamówienie 13.04, a wpłaciłam pieniądze 14.04. Dziś jest 30...Najbardziej denerwuje mnie to olewanie- żadnego kontaktu z właścicielką sklepu :[ Nie ma podanego żadnego telefonu, jedynie kontakt e-mail. I tak można sobie pisać :/
To miałaś przygody. Współczucia.

Próbowałyście Smackersów z serii Star Glaze, tych różowych? Czy kolor jest wyrazisty? Bo troszkę mało opinii o nich.

Edytowane przez smackers_girl
Czas edycji: 2011-06-06 o 17:36
smackers_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 23:52   #2060
NioseWamPicie
Zadomowienie

Ja u siebie do tej pory widywałam Smackersy tylko w Super Pharm, a tu ostatnio zaskoczenie - znalazłam je też w Rossmanie ale tylko w trzech smakach
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:04   #2061
girlfrommonday
Przyczajenie

ja u siebie /wiedeń/ widuję smackersy w Claire's i Nanu-Nana (tutaj o dziwo ogromy wybór)
..oba sklepy są w Polsce więc może a nuż się komuś info przyda i znajdzie
girlfrommonday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:40   #2062
maddelline
Przyczajenie

Miałam kiedyś Smackersa Cotton Candy Original i tak za nim tęsknie . Muszę, muszę go kupic, nie mam tylko czasu, ajj. Jeśli nie będę miała czasu wybrac się do Super Pharm to zamówie go na allegro. Tak poza tym to dawno w SP nie widziałam.. A ja go tak kochałam!
Miałam skittelsa wild beryy chyba, takiego fioletowego. Nie lubiłam go, był na ustach fioletowy, pachniał bardzo średnio.
Kiedyś była jeszcze taka wersja Jelly-O? Chyba coś takiego. I z tej serii miałam truskawka-kiwi. Super był, smaczniutki, a na ustach był jak galaretka.
Miałam też Bubble Gum Originals, ale nie lubiłam go, bo pachniał różową gumą orbit. Przeszkadzało mi to, bo jak kosmetyk jest o zapachu gumy, to zawsze, dosłownie zawsze musi pachniec różową gumą orbit .
Tęsknie za Cotton Candy!!!!!!!
maddelline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:10   #2063
smackers_girl
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maddelline Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś Smackersa Cotton Candy Original i tak za nim tęsknie . Muszę, muszę go kupic, nie mam tylko czasu, ajj. Jeśli nie będę miała czasu wybrac się do Super Pharm to zamówie go na allegro. Tak poza tym to dawno w SP nie widziałam.. A ja go tak kochałam!
Miałam skittelsa wild beryy chyba, takiego fioletowego. Nie lubiłam go, był na ustach fioletowy, pachniał bardzo średnio.
Kiedyś była jeszcze taka wersja Jelly-O? Chyba coś takiego. I z tej serii miałam truskawka-kiwi. Super był, smaczniutki, a na ustach był jak galaretka.
Miałam też Bubble Gum Originals, ale nie lubiłam go, bo pachniał różową gumą orbit. Przeszkadzało mi to, bo jak kosmetyk jest o zapachu gumy, to zawsze, dosłownie zawsze musi pachniec różową gumą orbit .
Tęsknie za Cotton Candy!!!!!!!
Akurat Cotton Candy to jeden z najpopularniejszych smaków sama miałam go 2 razy w tym raz w wersji BIGGY xD jest świetny. Na Allegro nie kupowałabym na Twoim miejscu bo się nie opłataca po prostu 7,99zł za sztyft + wysyłka priorytetm 8zł. Na oficjalnej stronie firmy masz w promocji sztyft za 7,95zł + wysyłka priorytetem 6zł. Z resztą są też inne wersje Cotton Candy z pędzelkiem <mniam>

Bubble Gum mam aktualnie ale w wersji waniliowa guma balonowa (Bubble Gum Vanilla) i nie smakuje jak różowa orbitka aczkolwiek taki smak też by mi odpowiadał

A tak apropos to ponawiam pytanie czy któraś z wizażanek próbowała serii Star Glaze bo się przymierzam ale niewiele jest opinii... Bo na lato chciałabym jakiegoś różowego smackersa. Piszcie jeśli coś wiecie
Stary 2011-06-14, 13:10   #2064
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez smackers_girl Pokaż wiadomość
Akurat Cotton Candy to jeden z najpopularniejszych smaków sama miałam go 2 razy w tym raz w wersji BIGGY xD jest świetny. Na Allegro nie kupowałabym na Twoim miejscu bo się nie opłataca po prostu 7,99zł za sztyft + wysyłka priorytetm 8zł. Na oficjalnej stronie firmy masz w promocji sztyft za 7,95zł + wysyłka priorytetem 6zł. Z resztą są też inne wersje Cotton Candy z pędzelkiem <mniam>

Bubble Gum mam aktualnie ale w wersji waniliowa guma balonowa (Bubble Gum Vanilla) i nie smakuje jak różowa orbitka aczkolwiek taki smak też by mi odpowiadał

A tak apropos to ponawiam pytanie czy któraś z wizażanek próbowała serii Star Glaze bo się przymierzam ale niewiele jest opinii... Bo na lato chciałabym jakiegoś różowego smackersa. Piszcie jeśli coś wiecie
0,05 groszy to tak dużo? Rozumiem, jakby sprzedawali za 20 zł te Smackersy...Nie przesadzajcie dziewczyny. Oni też muszą zarobić na tym chociaż złotówkę.
Fakt, że 8 zł za taką lekką przesyłkę to troszkę dużo, no ale jeszcze w normie. Szlag mnie trafia dopiero, jak życzą sobie np za wysyłkę tuszu (z Polski oczywiście) 9-10 zł, albo za wysyłkę lekkiej bluzki 11-12 zł (poleconym).
Żałuję, że u nas mały wybór smackersów. Na stronce (amerykańskiej) widziałam różne wymyślne (aczkolwiek to chyba limitowanki były) typu krem jajeczny .

*
*

Stary 2011-06-14, 15:48   #2065
maddelline
Przyczajenie

Cytat:
0,05 groszy to tak dużo? Rozumiem, jakby sprzedawali za 20 zł te Smackersy...Nie przesadzajcie dziewczyny. Oni też muszą zarobić na tym chociaż złotówkę.
Fakt, że 8 zł za taką lekką przesyłkę to troszkę dużo, no ale jeszcze w normie. Szlag mnie trafia dopiero, jak życzą sobie np za wysyłkę tuszu (z Polski oczywiście) 9-10 zł, albo za wysyłkę lekkiej bluzki 11-12 zł (poleconym).
Żałuję, że u nas mały wybór smackersów. Na stronce (amerykańskiej) widziałam różne wymyślne (aczkolwiek to chyba limitowanki były) typu krem jajeczny .
Dokładnie. Myślę, że nie jest to duża różnica, z resztą za Cotton Candy dam każdą cenę . Chyba będę miała chwilę czasu po zajęciach w czwartek to zakupię moją (o ile dobrze pamiętam) słodziutkiego smackersa .
Capuccino: no niestey, u nas jest malutki wybór. Ja widuję tylko te o smaku coli, sprita, ew. classic strawberry. I nie mogę znalesc squezzy. Ciekawe jakie sa te nowe, naturalne smackersy. Ciekawe czy pachną tak samo ładnie jak te z innych serii.
Stary 2011-06-14, 16:25   #2066
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maddelline Pokaż wiadomość
Dokładnie. Myślę, że nie jest to duża różnica, z resztą za Cotton Candy dam każdą cenę . Chyba będę miała chwilę czasu po zajęciach w czwartek to zakupię moją (o ile dobrze pamiętam) słodziutkiego smackersa .
Capuccino: no niestey, u nas jest malutki wybór. Ja widuję tylko te o smaku coli, sprita, ew. classic strawberry. I nie mogę znalesc squezzy. Ciekawe jakie sa te nowe, naturalne smackersy. Ciekawe czy pachną tak samo ładnie jak te z innych serii.
squezzy i naturalne widziałam w superpharm

Priyaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 16:26   #2067
capuccino
z innej bajki

To ja może chwilkę poświęcę i opiszę swoje, które mam "na stanie", lub które posiadałam jeszcze niedawno i pamiętam zapach .
Smackersy kupowałam na allegro, w sklepie butik 4 girls, jeden zakup (i jak wspominałam, raczej ostatni)poczyniłam na cupcake shop.

Coconut Cake (seria Delectable Desserts)
Jak dla mnie bardziej pachnie jak ciasteczko, niekoniecznie kokosowe. Kiedyś miałam smackersa o zapachu ciasteczka (z serii lodowej- cookie dough, takie brązowe opakowanie) i pachniał bardzo podobnie, choć z tego co pamiętam, zapach był intensywniejszy. Wystarczająco nawilża, nadaje ładny zdrowy połysk ustom.

Strawberry Cheesecake (seria Delectable Desserts)
Zapach truskawki, sernika nie czuję. Coś jak jogurt, z tego co pamiętam w Jogobelli czuć było mocno truskawki . Właściwości sztyftu- jak wyżej.

Vanilla Ice Cream (seria Ice Creamies)
Delikatnie wyczuwalny, lodowy zapach, aczkolwiek trochę chemiczny (najbardziej z obecnie posiadanych przeze mnie). Trochę nabłyszcza usta, pielęgnacja ok, choć serie "deserowe" robią to dla mnie lepiej. Widzę w sztyfcie maluteńkie drobinki (srebrne). Na ustach nigdy nie rzuciły mi się w oczy.

Pinky Vanilla Sugar
Dość mocny zapach, jak dla mnie cukru waniliowego. Nabłyszcza usta, dając efekt błyszczyku, usta są "mokre". Również widzę drobinki. Na moich ustach trzyma się dość krótko, jest mało "treściwy".

Sweet Sugar ( Lip Lites, glossy tint- sztyft)
Lekko różowy i lekko perłowy połysk. Minidrobinki. Zapach cukierków, takich jakby pastylek (nieszczególnie przypadł mi do gustu). Właściwości pielęgnacyjne ok.

Vanilla (Lip Lites, glossy tint- sztyft)
Zapach wanilii, ale taki chemiczny, kiedy go wącham, nie przychodzi mi na myśl, do czego go porównać. Nabłyszcza, leciutko perłowy bardzo jasny beż.

Z takich niedawno wykończonych, miałam jeszcze sztyft Paul'a Frank'a (jakoś tak), o zapachu kokosu. Początkowo byłam nim rozczarowana, bo chciałam czuć tylko kokos, a tam był on zmieszany z jakimiś owocami jakby, taki tropikalny. Wtedy był wrzesień/październik. Mam wydłubaną resztkę do słoiczka i kiedy go wącham, na myśl przychodzi mi widok wyspy z białym piaskiem i turkusową wodą... Jest czerwiec .

Opiszę jeszcze:
ALBA- coconut cream
Alba to firma naturalna, sztyft zawiera 82% skladników organicznych. Nie testowany na zwierzętach (z tego, co mi świta, smackersy też nie są testowane na zwierzętach?). Co do produktu: ładnie pachnie, nawilżenie ok, ale denerwuje mnie, że jest trochę lepki. Za to jak poliżę usta, czuję słodycz . Sztyft zawiera na 1 miejscu olej kokosowy.

EDIT: wrzucam jeszcze zdjęcie mojej skromnej "kolekcji"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smackersy.jpg (35,0 KB, 32 załadowań)

*
*

Czas edycji: 2011-06-14 o 16:30
Stary 2011-06-15, 19:05   #2068
smackers_girl
Przyczajenie

cappuccino, masz świetną kolekcję Też mam ten sztyft Paul Frank i zastanawiałam się czym mi pachnie i już wiem - Pina Colada! Olśniło mnie gdy wypiłam ten nowy napój w kfc, że skądś znam ten smak xD

A kosmetyki alba widziałam w którymś filmiku niessi na YT i zachwalała A skoro piszesz że takie smakowite może pora się skusić i poszerzyć kolekcję o jakieś cudeńka

A co do cen allegro. Nie mówię że 5gr to duża różnica, ale zawsze coś jesli się zamawia kilka jednocześnie i jeszcze doliczy przesyłkę. Zawsze to zostanie kilka zł oszczędności na jeszcze jeden błyszczyk
Stary 2011-06-15, 21:04   #2069
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez smackers_girl Pokaż wiadomość
cappuccino, masz świetną kolekcję Też mam ten sztyft Paul Frank i zastanawiałam się czym mi pachnie i już wiem - Pina Colada! Olśniło mnie gdy wypiłam ten nowy napój w kfc, że skądś znam ten smak xD
Dziękuję . Gdzie kupiłaś Paula Franka? Ja kiedyś nabyłam na butik 4 girls, ale już nie ma go od dawna

*
*

Stary 2011-06-18, 18:48   #2070
maddelline
Przyczajenie

W końcu kupiłam swojego Smackersa Cotton Candy. Jest słodziutki i pyszny.
Mam ochotę na więcej .

Będąc w Super-Pharmie miło się zaskoczyłam, gdyż był dosyc duży wybór: Fanta Grape, Coca-cola, z serii Original: Cotton Candy, Watermelon, Strawberry, Raspberry i chyba 3 smaki squezzy.

Byłam w Smyku i nie było, kiedyś je tam widywałam, teraz już nie.

A, i dzisiaj przypadkowo zauważyłam, iż sklep cupcake działa na nowo. Kusi mnie Cinnabon, taki w biało niebieskim opakowaniu . Kocham wszystko, co cynamonowe.
Odpowiedz

Tagi
balsam, błyszczyk, bone bell, owocowy, smacker, smackers, smakowy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości