Pani Samanto dodalam juz fotografie jak Pani prosila!!prosze o pomoc.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-01, 12:51   #1
scorpionik_alexa
Przyczajenie

Pani Samanto dodalam juz fotografie jak Pani prosila!!prosze o pomoc..

Prosze o rade przedewszystkim AgaZ i Sam i pozostale dziewczeta jesli to mozliwe!!!!Jak kazda tu dziewczyna zapewne zmienic choc troche swoj wyglad na korzysc oczywiscie...
- kolorek oczu niebieski
- wloski juz niestety farbowane..
- oprawa oczu ciemna, oczywiscie tu jestem bez makjarzu i inych upiekszen na tej foto .
Prosze o rade zarowno jesli chodzi o fryzurke i kolor wlosow ( hmm moze ciemny braz z lekkimi refleksami?)+ makijaz
Z gory dziekuje za rady Paniom Wizazystkom, i pozostalym dziewczetom!!! pozdrawiam
scorpionik_alexa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 12:54   #2
scorpionik_alexa
Przyczajenie

Re: Pani Samanto prosze o pomoc w zmianie wizerunku na lepsze!!!! blaaaaaaaagaaaaaammmmm

jeszcze jedna fota
Stary 2004-03-02, 09:14   #3
Sam
Zadomowienie

Re: Pani Samanto prosze o pomoc w zmianie wizerunku na lepsze!!!! blaaaaaaaagaaaaaammmmm

Witaj
czy mogłabyś przesłać jeszcze kilka zdjęć?

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 09:57   #4
scorpionik_alexa
Przyczajenie

kolejna fotka
Stary 2004-03-02, 10:08   #5
scorpionik_alexa
Przyczajenie

Stary 2004-03-03, 17:37   #6
Aśka14
Przyczajenie

Zniszczona cera i plamki...

Mam 14 lat i uzyałam przez miesiąc podkładu bez przerwy, teraz zrobiłam przerwe bo zauwazyłam ze mam czaerone plamki i suchą skóre szczególnie u dołu głowy, koło brody, duza czerwona panka, używam tonika "Ziaja" i zaczn teraz krem "nastolatka" ale czy to pomoze, sa jakies metody żeby skóra nie niszczyła się od podkładu, moze miałam zły pudkład? kto zna jakies podkład nie niszczacy cery? piszcie prosze, bo nie wiem co robić! Tylko zeby nie kosztowały majatku!! ozdrawiam serdecznie i prosze o pomoc
alexandra napisał(a):
> Prosze o rade przedewszystkim AgaZ i Sam i pozostale dziewczeta jesli to mozliwe!!!!Jak kazda tu dziewczyna zapewne zmienic choc troche swoj wyglad na korzysc oczywiscie...
> - kolorek oczu niebieski
> - wloski juz niestety farbowane..
> - oprawa oczu ciemna, oczywiscie tu jestem bez makjarzu i inych upiekszen na tej foto .
> Prosze o rade zarowno jesli chodzi o fryzurke i kolor wlosow ( hmm moze ciemny braz z lekkimi refleksami?)+ makijaz
> Z gory dziekuje za rady Paniom Wizazystkom, i pozostalym dziewczetom!!! pozdrawiam

alexandra napisał(a):
> Prosze o rade przedewszystkim AgaZ i Sam i pozostale dziewczeta jesli to mozliwe!!!!Jak kazda tu dziewczyna zapewne zmienic choc troche swoj wyglad na korzysc oczywiscie...
> - kolorek oczu niebieski
> - wloski juz niestety farbowane..
> - oprawa oczu ciemna, oczywiscie tu jestem bez makjarzu i inych upiekszen na tej foto .
> Prosze o rade zarowno jesli chodzi o fryzurke i kolor wlosow ( hmm moze ciemny braz z lekkimi refleksami?)+ makijaz
> Z gory dziekuje za rady Paniom Wizazystkom, i pozostalym dziewczetom!!! pozdrawiam
Aśka14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 23:23   #7
martawielgo
Przyczajenie

GG do martawielgo
Re: Zniszczona cera i plamki...

witam Asiu,ja tez kiedys uzywalam kremu "nastolatka" i u mnie sie sprawdzal.a teraz sprawa podkladu:podaj mi nazwe tego ktorego uzywalas? widocznie nie byl dla Ciebie odpowiedni,moze uczulal... radze Ci poszperac w drogeriach,nie kupuj pierwszego lepszego podkladu,porownaj kilka i wybierz ten,ktory bedzie Ci sie wydawal najlepszy.
i pamietaj zeby podklad dobrze dobrac do rozdzaju skory,wtedy nie bedzie problemow.jesli masz cere tradzikowa(choc na zdjeciu nie widac)to wybierz podklad antybakteryjny,bedzie przyspieszal gojenie krostek.jesli masz ladna cere,to kup jakis lekki podklad.teraz podklady juz nie niszcza skory,wrecz przeciwnie,zawieraja wiele witamin,nawilzaja skore. papa,jakby co,to pytaj,moze ci jeszcze w czyms pomoge...
martawielgo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 23:29   #8
martawielgo
Przyczajenie

GG do martawielgo

upsssss,Ty nie zalaczalas zdjecia,pomylilo mi sie z ze zdjeciem Alexandry.. ale to i tak nic nie zmienia,rada jest aktualna
martawielgo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 14:25   #9
Sam
Zadomowienie

Niestety zdjecia sa kiepskie i tak naprawde nie widać na nich dokładnie Twojej buzi. Z tego co zauważyłam ładnie Ci jest w włosach w kolorze kasztanowego brązu. Przydałabym się lekka zmiana fryzurki - proponuje asymetrycznie zaczesać pasmo włosów na czoło lub skusić się na długa grzywke.
Co do makijazu nie moge Ci niestety radzić na podstawie tych zdjęć:-( Moze zdajdziesz jeszcze jakieś inne...?

pzdr sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b2.jpg (27,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salma3315.jpg (41,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (26,6 KB, 1 załadowań)
Stary 2004-03-18, 14:26   #10
Sam
Zadomowienie

Niestety zdjecia sa kiepskie i tak naprawde nie widać na nich dokładnie Twojej buzi. Z tego co zauważyłam ładnie Ci jest w włosach w kolorze kasztanowego brązu. Przydałabym się lekka zmiana fryzurki - proponuje asymetrycznie zaczesać pasmo włosów na czoło lub skusić się na długa grzywke.
Co do makijazu nie moge Ci niestety radzić na podstawie tych zdjęć:-( Moze zdajdziesz jeszcze jakieś inne...?

pzdr sam
Stary 2004-03-23, 12:59   #11
vicky23
Rozeznanie

GG do vicky23

grzywka grzywka i jeszcze raz grzywka
Olu masz zdecydowanie wysokie czoło a drobną buźkę,Proponuję więc postopniować włoski i obciąć grzywkę,obstaję za długą, jak na zdjęciu od Sam
Pozdrawiam

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości