Duży problem - straszne ''worki'' pod oczami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-07, 16:26   #1
Muffinka__
Przyczajenie

Duży problem - straszne ''worki'' pod oczami.

Czesc! Moj problem jest na tyle duży, że postanowilam o nim napisac na forum. Czytalam mnostwo artykułów na temat cieni pod oczami itp, ale co z tego, skoro nadal nie znalazłam rozwiązania na swoje ''worki''. Dołączam zdjecie: http://imageshack.us/a/img59/8189/asaskl.png
Wyglada to tak. Sa fioletowe, troszke zielone na ''koncach'', choc na zdjeciu tego nie widac - przepraszam za slaba jakosc.
Nie sprawdzaja sie żadne pudry, ani korektory. Czy sa jakies inne sposoby na usuniecie tego, oprocz laseru?
A i jeszcze chcialabym dodac, ze mam te cienie juz od kilku dobrych lat, tyle ze z wiekiem jest co raz gorzej, bo sie ''powiekszaja''.
Przyczyna tez nie jest niewysypianie sie. Spie odpowiednia ilosc godzin, takze nie tutaj tkwi problem. Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi.
Muffinka__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:59   #2
re80
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Duży problem - straszne ''worki'' pod oczami.

Nasza skóra odzwierciedla to co się dzieje w naszym organizmie, w środku. W ten sposób daje znać,że coś jest nie tak.To tak jak z bólem jakimkolwiek, zawsze jest to sygnał: człowieku zrób coś z sobą bo dzieje się coś złego. Ja przez długie lata miałam cienie pod oczami, które wyglądały czasem tak jak podbite oko. Od paru lat stosuję suplementację i cienie znikły, jeśli naprawdę zależy ci na tym aby zlikwidować problem a nie tylko go przykryć, doradzę jaką.Twój wybór, Ty decydujesz.
re80 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości