Eveline, bell czy under twenty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-09, 18:45   #1
Honey02
Raczkowanie

Eveline, bell czy under twenty?

Przepraszam jeżeli taki wątek już powstał, ale jeżeli możecie mi doradzić to bardzo proszę
Nie jestem ekspertem w tych sprawach bo niedawno zaczełam się malować i pierwszym moim kosmetykiem był oryginalny krem BB, jednak skończył mi się a nie mam teraz jak go kupić (kryzys). Mam 18 lat i moja cera nie jest problematyczna aż tak bardzo, nie mam trądziku, naczynek, czy blizn, albo mocno rozszerzonych porów, chce tylko zakryć sińce pod oczami i żyłkę pod okiem. Mam tylko problem bo nie wiem który podkład byłby lepszy, czy Eveline Ideal Cover Luxury, czy z Under Twenty albo z Bell. Jeżeli któraś stosowała proszę o kilka słów na ten temat, albo któraś może zna lepszy podkład który mi pomoże, ale zbytnio nie zaszkodzi
Z góry dziękuję
Honey02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 19:01   #2
Puszyslawa
Rozeznanie

Dot.: Eveline, bell czy under twenty?

Cytat:
Napisane przez Honey02 Pokaż wiadomość
Przepraszam jeżeli taki wątek już powstał, ale jeżeli możecie mi doradzić to bardzo proszę
Nie jestem ekspertem w tych sprawach bo niedawno zaczełam się malować i pierwszym moim kosmetykiem był oryginalny krem BB, jednak skończył mi się a nie mam teraz jak go kupić (kryzys). Mam 18 lat i moja cera nie jest problematyczna aż tak bardzo, nie mam trądziku, naczynek, czy blizn, albo mocno rozszerzonych porów, chce tylko zakryć sińce pod oczami i żyłkę pod okiem. Mam tylko problem bo nie wiem który podkład byłby lepszy, czy Eveline Ideal Cover Luxury, czy z Under Twenty albo z Bell. Jeżeli któraś stosowała proszę o kilka słów na ten temat, albo któraś może zna lepszy podkład który mi pomoże, ale zbytnio nie zaszkodzi
Z góry dziękuję
Nie znam się na tym, ale czytałam, że te dostępne powszechnie w Polsce bb nie mają zbyt dużo wspólnego z kremami bb.

Może zerknij na podkłady Bourjois? Co prawda będą nieco droższe, ale może to będzie to
Puszyslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 21:00   #3
wypad
Wtajemniczenie

Dot.: Eveline, bell czy under twenty?

Skoro musisz zakryć sińce pod oczami to może korektor pod oczy?

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości