Na wypadaj帷e w這sy - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-31, 13:34   #1
Satrina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Na wypadaj帷e w這sy

Witam,
zauwa篡豉m, 瞠 na tym forum wiele u篡tkowniczek pisz o wypadaj帷ych w這sach - ja r闚nie mia豉m ten problem. P馧tora roku temu postanowi豉m zapu軼i w這sy do pasa, gdy po roku moje w這sy si璕n窸y 這patek ze zgroz zauwa篡豉m, 瞠 co raz wi璚ej w這s闚 zostaje na grzebieniu Wtedy w豉郾ie postanowi豉m rozpocz望 mega kuracj Pisz mega bo sk豉da si ona z wielu czynno軼i. Przede wszystkim przesta豉m u篡wa szczotki do rozczesywania w這s闚, zacz窸am je rozczesywa grzebieniem o szeroko rozstawionych z帳kach. Raz dziennie, na wiecz鏎 przeczesywa豉m w這sy szczotk by zrobi sobie "masa" g這wy. Zacz窸am my w這sy co drugi dzie w szamponie Pharmena Dermena - naprawd b. dobry i skuteczny szampon, trzeba go jednak u篡wa regularnie, ja u篡wam go do dzi. Sam jednak szampon nie zachamowa豚y wypadania w這s闚, dlatego co drugi miesi帷 stosuj amp逝ki Kerastase, 2 razy w tygodniu nak豉dam na w這sy maseczk z 鄴速ka, miodu i soku z cytryny, raz w tygodniu u篡wam lotionu do w這s闚 Seboradin. Nie farbuj w這s闚 w domu, wol i嗆 do fryzjera - mi przynajmniej, fryzjerskie farby d逝瞠j utrzymuj si na w這sach. Ach i do tego regularni bior tabletki: Magnez, Revalid, Capivit A+E, oraz witamin B - bior tyle witamin, poniewa jestem wegetariank. Uwierzcie mi - w這sy po 2-3 miesi帷ach przesta造 wypada, mam teraz zdrowe, l郾i帷e w這sy - a si niekt鏎zy dziwi, bo osobom o blond w這sach rzadko si to zda瘸. Tak瞠 dziewczyny bierzcie si za swoje w這sy - powodzenia
Satrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 14:03   #2
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 792
GG do April007
Dot.: Na wypadaj帷e w這sy

Fajnie 瞠 Ci pomog這, ale z tego co wiem magnezu nie wolno 造ka non stop. Za du瘸 ilo嗆 mo瞠 by bardziej szkodliwa ni niedob鏎. A jeszcze mam pytanko czy w revalidzie nie ma ju czasem witamin A i E? Nie wiem czy konsultowa豉 te suplementy z lekarzem, ale uwa瘸m 瞠 co za du穎 to niezdrowo...
Co do reszty jak najbardziej , tylko jak ja na to znajd czas w roku szkolnym? ((( Buuu...
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 14:42   #3
Satrina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Mo瞠 i jest, ale ja jako wegetarianka i tak mam niedob鏎 a magnez bior p馧 roku, potem na p馧 roku odstawiam. Co do czasu, ja jestem studentk 1szego roku i jako czas znalaz豉m jak w這sy gar軼iami wypadaj to si zrobi wszystko byle ten czas wyci庵n望.
Satrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 14:47   #4
Alienor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

W這sy mi wy豉zi造 (pono od hormon闚, kt鏎e musz 造ka;((), ale 造kam silic- 100 tabl. potem 2 tyg. przerwy itd, i jest lepiej, duuuzo lepiej.
Alienor jest offline   Odpowiedz cytuj帷