Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-31, 14:34   #1
Satrina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Na wypadaj帷e w這sy

Witam,
zauwa篡豉m, 瞠 na tym forum wiele u篡tkowniczek pisz o wypadaj帷ych w這sach - ja r闚nie mia豉m ten problem. P馧tora roku temu postanowi豉m zapu軼i w這sy do pasa, gdy po roku moje w這sy si璕n窸y 這patek ze zgroz zauwa篡豉m, 瞠 co raz wi璚ej w這s闚 zostaje na grzebieniu Wtedy w豉郾ie postanowi豉m rozpocz望 mega kuracj Pisz mega bo sk豉da si ona z wielu czynno軼i. Przede wszystkim przesta豉m u篡wa szczotki do rozczesywania w這s闚, zacz窸am je rozczesywa grzebieniem o szeroko rozstawionych z帳kach. Raz dziennie, na wiecz鏎 przeczesywa豉m w這sy szczotk by zrobi sobie "masa" g這wy. Zacz窸am my w這sy co drugi dzie w szamponie Pharmena Dermena - naprawd b. dobry i skuteczny szampon, trzeba go jednak u篡wa regularnie, ja u篡wam go do dzi. Sam jednak szampon nie zachamowa豚y wypadania w這s闚, dlatego co drugi miesi帷 stosuj amp逝ki Kerastase, 2 razy w tygodniu nak豉dam na w這sy maseczk z 鄴速ka, miodu i soku z cytryny, raz w tygodniu u篡wam lotionu do w這s闚 Seboradin. Nie farbuj w這s闚 w domu, wol i嗆 do fryzjera - mi przynajmniej, fryzjerskie farby d逝瞠j utrzymuj si na w這sach. Ach i do tego regularni bior tabletki: Magnez, Revalid, Capivit A+E, oraz witamin B - bior tyle witamin, poniewa jestem wegetariank. Uwierzcie mi - w這sy po 2-3 miesi帷ach przesta造 wypada, mam teraz zdrowe, l郾i帷e w這sy - a si niekt鏎zy dziwi, bo osobom o blond w這sach rzadko si to zda瘸. Tak瞠 dziewczyny bierzcie si za swoje w這sy - powodzenia
Satrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 15:03   #2
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 792
GG do April007
Dot.: Na wypadaj帷e w這sy

Fajnie 瞠 Ci pomog這, ale z tego co wiem magnezu nie wolno 造ka non stop. Za du瘸 ilo嗆 mo瞠 by bardziej szkodliwa ni niedob鏎. A jeszcze mam pytanko czy w revalidzie nie ma ju czasem witamin A i E? Nie wiem czy konsultowa豉 te suplementy z lekarzem, ale uwa瘸m 瞠 co za du穎 to niezdrowo...
Co do reszty jak najbardziej , tylko jak ja na to znajd czas w roku szkolnym? ((( Buuu...
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 15:42   #3
Satrina
Przyczajenie

Mo瞠 i jest, ale ja jako wegetarianka i tak mam niedob鏎 a magnez bior p馧 roku, potem na p馧 roku odstawiam. Co do czasu, ja jestem studentk 1szego roku i jako czas znalaz豉m jak w這sy gar軼iami wypadaj to si zrobi wszystko byle ten czas wyci庵n望.
Satrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 15:47   #4
Alienor
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

W這sy mi wy豉zi造 (pono od hormon闚, kt鏎e musz 造ka;((), ale 造kam silic- 100 tabl. potem 2 tyg. przerwy itd, i jest lepiej, duuuzo lepiej.
Alienor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 16:22   #5
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 792
GG do April007

Hmmm... pamietaj tylko 瞠by uwa瘸 na s這neczko Wit.A uwra磧iwia na promienie UV No ja wlasnie bede na 2 roku studium - od poniedzialku do piatku po 8 h wiec nie wiem... Ale moze jakos czas znajde Musze wykorzystac te wszystkie specyfiki ktore nakupowalam
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-20, 16:40   #6
maryland
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

April, wydaje sie, ze tyle zabieg闚 wymaga mnostwa czasu, ale to kwestia wprawy (tez nie wyobraza豉m sobie codziennego wcierania lotionu Seboradin, czy bawienie sie z ampu趾ami). Tym bardziej, ze nie musisz juz robic domowych mikstur, bo nawet nafte z z馧tkiem i witaminami kupisz w aptece jako gotow kuracje.
maryland jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-04, 15:43   #7
andzia0970
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mam problem... Ostatnio 軼inalam sobie (sama) grzywke, nas prosto. Niestety obcielam ja krzywo i do tego za krotko!!! ;( mam pod逝積a twarz, wlosy za ramiona.. NIe wiem co teraz zrobic!! Wygladam strasznie!! Prosze pom霩cie mi!! pozdrawiam...
andzia0970 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-04, 17:55   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 663

zaczesuj do gory, opaska tez pomaga, zetnij ja na skos-duzo masz wariantow, dwa tygodnie i bedzie ok

szukam ENCANTO...

<-M鎩 w這sowy ideado ktorego d捫....

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-05, 09:13   #9
andzia0970
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Niestety nie moge podpiac jej opaska poniewaz mam za wysokie czolo i brzydko wtedy wygladam... juz sobie ja wyrownalam i jest duzo lepiej Mam nadzieje ze dosyc szybko mi urosnie bo chcialam miec ja do brwi... Ale dzieki za rade pozdrawiam ;*
andzia0970 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-03, 17:34   #10
kassiunia91z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez Satrina Poka wiadomo嗆
Witam,
zauwa篡豉m, 瞠 na tym forum wiele u篡tkowniczek pisz o wypadaj帷ych w這sach - ja r闚nie mia豉m ten problem. P馧tora roku temu postanowi豉m zapu軼i w這sy do pasa, gdy po roku moje w這sy si璕n窸y 這patek ze zgroz zauwa篡豉m, 瞠 co raz wi璚ej w這s闚 zostaje na grzebieniu Wtedy w豉郾ie postanowi豉m rozpocz望 mega kuracj Pisz mega bo sk豉da si ona z wielu czynno軼i. Przede wszystkim przesta豉m u篡wa szczotki do rozczesywania w這s闚, zacz窸am je rozczesywa grzebieniem o szeroko rozstawionych z帳kach. Raz dziennie, na wiecz鏎 przeczesywa豉m w這sy szczotk by zrobi sobie "masa" g這wy. Zacz窸am my w這sy co drugi dzie w szamponie Pharmena Dermena - naprawd b. dobry i skuteczny szampon, trzeba go jednak u篡wa regularnie, ja u篡wam go do dzi. Sam jednak szampon nie zachamowa豚y wypadania w這s闚, dlatego co drugi miesi帷 stosuj amp逝ki Kerastase, 2 razy w tygodniu nak豉dam na w這sy maseczk z 鄴速ka, miodu i soku z cytryny, raz w tygodniu u篡wam lotionu do w這s闚 Seboradin. Nie farbuj w這s闚 w domu, wol i嗆 do fryzjera - mi przynajmniej, fryzjerskie farby d逝瞠j utrzymuj si na w這sach. Ach i do tego regularni bior tabletki: Magnez, Revalid, Capivit A+E, oraz witamin B - bior tyle witamin, poniewa jestem wegetariank. Uwierzcie mi - w這sy po 2-3 miesi帷ach przesta造 wypada, mam teraz zdrowe, l郾i帷e w這sy - a si niekt鏎zy dziwi, bo osobom o blond w這sach rzadko si to zda瘸. Tak瞠 dziewczyny bierzcie si za swoje w這sy - powodzenia
a drogie s te specyfiki jakich u篡wa豉s??
kassiunia91z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-11, 19:39   #11
aga18heh
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mam 19 lat . Od kilku lat moje w這sy wypadaj i s coraz bardziej suche.<prostowa豉m je i malowa豉m> Mam rzadkie w這sy, by豉m u dermatologa kt鏎y powiedzia 瞠 mam martwe w這sy. Czy wie kto co na ten temat?? Bardzo bym prosi豉 o odpowiedz, poniewa s造sza豉m od fryzjerki 瞠 takich w這s闚 nie da si odratowa. pom騜cie....je郵i mo積a to co da sie zrobi z nimi
aga18heh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-11, 00:18   #12
plamka288
BAN sta造

Wiadomo軼i: 9

jestem naturalna szatynka. od 3lat robilam pasemka silverem. ladnie to wygladalo, jednak rok temu cos mnie skusilo i rozjasnilam wlosy farba palette skandynawski blond. co miesiac regularnie rozjasniam odrosty. zdarza sie, ze farba nie chce ich lapac, wiec musze ponownie nakladac, by nie miec zoltego odcienia. wlosy maja ok 50cm, jednak sa w strasznym stanie, krusza sie. bylam wczoraj na zabiegu regeneracyjnym z kosmetykow joico. nie widze rewelacyjnych efektow. natomiast na pytanie czy moge zrobic na tych wlosch balejaz, fryzjerka powiedziala mi, ze owszem. jestem zalamana i nie wiem, czy zapisywac sie na ten balejaz (nie chce juz blondu, mam dosc comiesiecznego rozjasniania odrostow), czy chodzic na regeneracje. sciecia wlosow nie biore pod uwage.prosze o pomoc...
plamka288 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-11, 19:45   #13
myszka1717
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
Exclamation Moje w這sy ;/

hej dziewczyny
mam taki problem bardzo mi w這sy wypadaj i nie wiem co zrobi 瞠by temu jako zapobiec .. zapuszczam w這sy i chce mie d逝gie i g瘰te a jak na razie to mi wypadaj ;/ pom騜cie

Edytowane przez myszka1717
Czas edycji: 2010-05-11 o 19:47
myszka1717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-26, 12:25   #14
Czekoladowa_
Przyczajenie

Dot.: Moje w這sy ;/

Hej dziewczyny ;]
A wi璚,ca貫 篡cie by豉m somiwegetriank,czyli tak kt鏎a je tylko bia貫,chude mi瘰o.Przez ostatnie dwa lata zosta豉m ca趾owit wegetarink i z moimi w這sami zacz瘭o si dzia bardzo 幢e.Nic w sumie nie pomaga,wszystkie maseczki,od篡wki,tabletki ,szampony..I od tygodnia ju nie jestem wegetariank,lecz znowu jem tylko bia貫 mi瘰o..Narazie jest mi troch dziwinie,ale to pewnie minie.I mam pytanie,czy moje w這sy powr鏂 do dawnej 鈍ietno軼i? Czyli,czy zn闚 b璠 g瘰te,zdrowe i l郾i帷e?Dodam,瞠 jestem naturaln blondynk..
Pomo瞠cie?
Czekoladowa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-01, 10:50   #15
Domzdrowia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Dziewczyny przede wszystkim zacznijcie w這sy szanowa tzn. delikatnie je szczotkujcie, nie 軼iskajcie mocno gumk, nie u篡wajcie tak cz瘰to suszarki, prostownicy (jak tylko mo瞠cie dajcie w這som samym wyschn望, a je郵i u篡cie suszarki jest konieczne skierowujcie strumie powietrza na nasady w這s闚), zapomnijcie te o mocnym wycieraniu w這s闚 r璚znikiem (delikatnie je zawi鎍ie). Najlepsze dla w這s闚 jest ich rozczesywanie przed myciem. R闚nie cz瘰to uszkodzenia w這s闚 powstaj na wskutek stosowania inwazyjnych zabieg闚 kosmetycznych, cz瘰tych k徙ieli s這necznych i 幢e dobranych kosmetyk闚. Bardzo wa積a jest odpowiednia dieta. Powinna si sk豉da z produkt闚 zawieraj帷ych: cynk, magnez, 瞠lazo, witaminy z grupy B i PP, biotyn, witaminy A, C, E i siark. Ich 廝鏚貫m s: 鄴速ka jajek, kapusta, kalafior, brukselka, cebula i czosnek. Na zdrowie w這s闚 i naszej sk鏎y r闚nie dobrze dzia豉j kwasy omega-3, kt鏎e znajdziemy w rybach i orzechach. Pamietajcie te o bia趾u bo jest budulcem nowych w這s闚! Aby w這sy by造 zdrowe potrzebuj nawil瞠nia. Warto zainwestowa w preparaty zawieraj帷e du瞠 ilo軼i g堯wnych budulc闚 w這s闚 czyli aminokwas闚 siarkowych (metionina, cysteina). Powinny te zawiera cynk, mied i 瞠lazo. Skuteczne okazuje si serum wzmacniaj帷e Biovax A+E - bomba witaminowa. Powodzenia
Domzdrowia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-08, 11:42   #16
Ane1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Porad嬈ie mi prosz, co mam zrobi, jak wypadaj mi rz瘰y, przynajmniej kilka dziennie, kt鏎e zauwa瘸m?

Co do wypadania w這s闚, ja stosowa豉m domowych zabieg闚, ale nie dzia豉這, wi璚 zacz窸am stosowa apteczne, ostatnio pokrzepol, jest chyba najlepszy, zauwa瘸m nowe w這sy i mniej kosmyk闚 po rozczesywaniu na grzebieniu. B璠 informowa豉 was na bie膨co jakie efekty mi przynosi.
Ane1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 13:31   #17
jmichalska24
Przyczajenie

Witaj Ane1,
czasem to mo瞠 oznacza zwyczajne os豉bienie organizmu, a czasem przyczyna mo瞠 by nieco inna. To nie musi dotyczy wcale Ciebie, ale czasem nasz organizm traktuje nasze w這sy jak wroga, w闚czas pozbywa si ow這sienia. Ciekaw informacj czyta豉m kiedy na stronie jednej kliniki http://www.hairlab.pl/baza/przyczyny...ia_wlosow.html
Zaznaczam jednak, 瞠 najczesciej jest to spowodowane zwyk造m zm璚zeniem organizmu
mam nadziej, 瞠 wszystko wr鏂i do normy
pozdrawiam[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Moderatora/reklama w linku

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-13 o 16:29
jmichalska24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 21:01   #18
humen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Cytat:
Napisane przez plamka288 Poka wiadomo嗆
jestem naturalna szatynka. od 3lat robilam pasemka silverem. ladnie to wygladalo, jednak rok temu cos mnie skusilo i rozjasnilam wlosy farba palette skandynawski blond. co miesiac regularnie rozjasniam odrosty. zdarza sie, ze farba nie chce ich lapac, wiec musze ponownie nakladac, by nie miec zoltego odcienia. wlosy maja ok 50cm, jednak sa w strasznym stanie, krusza sie. bylam wczoraj na zabiegu regeneracyjnym z kosmetykow joico. nie widze rewelacyjnych efektow. natomiast na pytanie czy moge zrobic na tych wlosch balejaz, fryzjerka powiedziala mi, ze owszem. jestem zalamana i nie wiem, czy zapisywac sie na ten balejaz (nie chce juz blondu, mam dosc comiesiecznego rozjasniania odrostow), czy chodzic na regeneracje. sciecia wlosow nie biore pod uwage.prosze o pomoc...

Kobito nie farbuj ich jak chcesz miec wlosy!!! mi tez sie strasznie krusza od malowania ich
humen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-20, 20:25   #19
madziusssiek
Przyczajenie

No c騜 ja zazywa豉m tabletki silica ale opr鏂z tego, 瞠 w這sy zacz窸y szybciej rosn望 nie zauwazy豉m tego zeby przesta造 wypadac to samo moge powiedziec o skrzypovicie niestety.. ale stosuje od篡wk Wax i przy nak豉daniu dodaj kilka kropel olejku rycynowego czasami wcieram go tak瞠 na noc i zmywam rano.. super odzywia w這sy i zdecydowanie mniej wypadaj. Kiedys stosowa豉m tak瞠 odzywke z 2 z馧tek i olejku rycynowego te super sprawa.. ale ten zapach moze zniech璚ic przynajmniej tak by這 w moim przypadku
madziusssiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-27, 09:04   #20
jmichalska24
Przyczajenie

no tak z wypadaniem w這s闚 jest tak, 瞠 trzeba zbada dlaczego tak si dzieje, mo瞠 warto pomy郵e o badaniu trychologicznym. Ja takie badania robi豉m w Klinice w這s闚, mo瞠 spr鏏uj p鎩嗆 w tym kierunku, dobrze wiedzie z czym si walczy!
Stary 2010-10-28, 13:07   #21
basiamalec
Przyczajenie

Wink Dot.: Na wypadaj帷e w這sy

hej, a na czym dok豉dnie polegaj te badania?
mo瞠 mi kto to wyt逝maczy? i co naprawd tam ci tak pomogli?
basiamalec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-28, 23:11   #22
jmichalska24
Przyczajenie

specjaln kamer, kt鏎a powi瘯sza 200 razy sprawdzany jest stan w這s闚, cebulek i og鏊na kondycja naszych w這s闚 i dzi瘯i temu mo積a dostosowa metod na wypadanie w這s闚, mi w hairlab pomogli
Stary 2010-11-17, 14:00   #23
Karolina_Majchrzak
Przyczajenie

Te mam problemy z w這sami.
Pami皻am jak jeszcze niedawno mia豉m pi瘯ne, mocne i l郾i帷e w這sy. Teraz to jaka masakra, w這sy si przet逝szczaj, wypadaj. By豉m z tym u mn鏀twa lekarzy, 瘸den z nich nie wiedzia co mi dolega. Problem mo瞠 mie przyczyny hormonalne, ale nie jest to pewne;/
W ko鎍u postanowi豉m uda si na zabieg zag瘰zczenia w這s闚 - wtedy by這 ju naprawd tragicznie. Klinika Hair Lab jakby kto pyta, profesjonalny zabieg i jak na razie mog si zn闚 cieszy dobrym wygl康em i jeszcze lepszym samopoczuciem w ko鎍u!
Karolina_Majchrzak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-03, 11:21   #24
jmichalska24
Przyczajenie

Jak powy瞠j,chcia豉m wam bardzo poleci t klinik (Hairlab). Opr鏂z zabieg闚(implant闚 i zabieg闚 trychologicznych) maj te du穎 kosmetyk闚 do upi瘯szenia i od篡wienia w這s闚.
Na serio 鈍ietne ! Szczerze wam polecam.
Stary 2010-12-03, 12:09   #25
tyneczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 038
GG do tyneczka

Tylko niestety 瞠by si leczy, to trzeba chyba w totka wygra! By豉m na badaniu trychologicznym - diagnoza? υjotokowa sk鏎a g這wy, pozapychane mieszki w這sowe. Trzeba natychmiast da im oddycha. Tylko problem pojawi si wtedy, gdy dowiedzia豉m si jakie s ceny trichologicznych kosmetyk闚... Ja rozumiem, 瞠 to mo瞠 pom鏂 i sporo osobom pomog這, ale... gdy si nie ma pieni璠zy, to jak mo積a si leczy...?

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 13:03   #26
Agaluk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Te mia豉m ten problem i czasem wraca w okresie zimy, wtedy bior tabletki dro盥瞠 selenowe z py趾iem kwiatowym, bo po Belissie niewiele zauwa篡豉m zmian. Stosuje te od篡wk Wax i przy nak豉daniu dodaj kilka kropel olejku rycynowego, bo pi瘯nie od篡wia w這sy i zdecydowanie mniej wypadaj. Narazie jest lepiej i przesta造 mi tak wychodzi w這sy.
Agaluk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 14:17   #27
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 848
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka wiadomo嗆
Tylko niestety 瞠by si leczy, to trzeba chyba w totka wygra! By豉m na badaniu trychologicznym - diagnoza? υjotokowa sk鏎a g這wy, pozapychane mieszki w這sowe. Trzeba natychmiast da im oddycha. Tylko problem pojawi si wtedy, gdy dowiedzia豉m si jakie s ceny trichologicznych kosmetyk闚... Ja rozumiem, 瞠 to mo瞠 pom鏂 i sporo osobom pomog這, ale... gdy si nie ma pieni璠zy, to jak mo積a si leczy...?
By豉m na takim badaniu i diagnoze mia豉m w豉軼iwie tak sam, od razu przera穎na kupi豉m szampon, od篡wk i peeling do sk鏎y g這we, wszystko drogie jak cholera, nie powiem peeling dobrze mi zrobi, nic nie zaszkodzi這 ale stwierdzi豉m, ze w豉sciwie to po co mi to jak mi nic nie jest... Posz豉m do bardzo dobrej i bardzo polecanej u mnie w regionie pani dermatolog i byla przera穎na ta diagnoza bo mi powaznie nic nie jest, ot w kilku miejscach 逝pierz. Troche 瘸逝je wydanej kasy na to no ale trudno, nie zaszkodzi這 mi to, mo瞠 nawet sk鏎a g這wy mi si troche oczy軼i豉 tak瞠 jest ok ale nie sugeruj si od razu diagnoza od 1 lekarza

moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 16:44   #28
Depresja1
Przyczajenie

koszmar wypadaj帷ych w這s闚...POMOCY!!!!!!!!!

w這sy wypadaj mi ju od bardzo dawna oko這 5lat. robi豉m ju wszystko co mog豉m...tzn. za篡wa豉m przer騜ne tabletki pocz患szy od tabletek na bazie skrzypu,witaminy, nast瘼nie regital, p騧niej przenios豉m si na tabletki dro窺ze z my郵 ze dro窺ze b璠 lepsze-Inneov-g瘰to嗆 w這s闚(oko這 100z cena za jedno opakowanie) Kuracje stosowa豉 nie tylko zewn皻rznie ale i te wewn皻rznie z nadziej 瞠 wko鎍u co pomo瞠 wciera豉m we w這sy nalewki ze skrzyp闚, loxon5% na recepte, nafte, olejek rycynowy itd., oczywiste jest to 瞠 zrezygnowa豉m ze suszenia w這s闚 suszark,nieprostuje ich,a ponadto myje je specjalnymi szapmonami i nak豉dam od篡wki, uda豉m si na terapie laserow w celu wzmocnienia cebulek... badania mia豉m robione i najgorsze w tym wszystkim jest to 瞠 wysz造 dobre, niemam poj璚ia co mog豉 bym jeszcze zrobi wydaje mi si 瞠 wyczerpa豉m wszystkie mo磧iwo軼i a nie wynikaj z tego 瘸dne rezultaty w這sy wypadaj mi ci庵le taksamo i nic si niezapowiada na jakiekolwiek zmiany... wyda豉m maj徠ek na te wszystkie rzeczy bo kuracje na w這sy trwa ju umie prawie 4lata. Czy to mo磧iwe 瞠 tylko przeszczep w這s闚 mi pozosta? czy ju w這sy nie przetan mi nigdy wypada? czy jestem skazana na 造sine??
Depresja1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-01, 00:19   #29
klaudia844
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 241

Cytat:
Napisane przez Agaluk Poka wiadomo嗆
Te mia豉m ten problem i czasem wraca w okresie zimy, wtedy bior tabletki dro盥瞠 selenowe z py趾iem kwiatowym, bo po Belissie niewiele zauwa篡豉m zmian. Stosuje te od篡wk Wax i przy nak豉daniu dodaj kilka kropel olejku rycynowego, bo pi瘯nie od篡wia w這sy i zdecydowanie mniej wypadaj. Narazie jest lepiej i przesta造 mi tak wychodzi w這sy.
Ja z kolei polecam niezawodn p逝kanki zio這we (skrzyp + pokrzywa), wyeliminowanie 逝pie簑 t逝stego i 這jotoku je瞠li takowe wyst瘼uj, zbadanie tarczycy i zrobienie bada krwi.
Natomiast z suplement闚, to polecam najzwyklejsze tabletki ze skrzypu polnego jak r闚nie linimer z Gala, kt鏎y kosztuje raptem kilka z這tych.
Jak to nie pomo瞠 to pozostaje wizyta u trychologa :P
klaudia844 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-30, 15:19   #30
janiouek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Hej, myslicie, ze jak zetne wlosy (teraz mam za 這patki, skrocilabym do ramion), to przestana tak wypadac? Krotsze beda sie mniej platac, moze cos w tym byc? Przerabialam juz kiedys kwestie wlosow do pasa, scielam bo bylo ich malutko
janiouek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a