Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-13, 12:27   #1
Smutas111
Przyczajenie

Szybka i skuteczna dieta?

Cześć Wam!
Jestem nowa na tym portalu
Założyłam tu konto, bo chciałabym porozmawiać z kimś w końcu na ten temat, może ktoś jest w takiej sytuacji jak ja? Znacznie lepiej rozmawia mi się chyba jednak z kimś, kogo kompletnie nie znam na niektóre tematy..
A więc przejdę do konkretów.. Chciałabym schudnąć 21 kg, nie ukrywam, że w jak najszybszym czasie.. Ale nie oczekuję cudów Po prostu chciałabym, abyście doradziły mi SZYBKĄ i SKUTECZNĄ dietę..
Może któraś z Was takową miała i jest bardzo zadowolona?
Czekam na wiadomości i rady..
Pozdrawiam, Smutas111
Smutas111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 06:31   #2
papryczzka
Rozeznanie

Dot.: Szybka i skuteczna dieta?

hej, po co szybko? by nabawić się obwisłej skóry i efektu jojo? zmienić nawyki żywieniowe na stałe, to jest złoty środek, aktywnośc fizyczna..
papryczzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 15:33   #3
showcase
Raczkowanie

Witaj
Nie znam się na tych wszystkich dietach kapuściana, dukana itp., mój sposób: Jedz częściej, a mniej. 4-5 posiłki dziennie, pij dużo wody, więcej ruchu. Tak jak papryczzka napisała po szybkim schudnięciu efekt jojo gwarantowany, a tego chyba nie chcesz? Biały chleb zamień na ciemny, unikaj pieczonego, więcej rzeczy gotowanych, unikaj słodyczy, najlepiej aby ich ilość wynosiła 0, ostatni posiłek 2-3 godz przed pójściem spać, a efekty przyjdą, może nie od razu ale jednak
Pozdrawiam
Stary 2013-05-14, 15:49   #4
fatass
Zadomowienie

Nie ma diety szybkiej i skutecznej Albo jedno, albo drugie
Może zrozumiesz dlaczego taka dieta nie istnieje jak zajrzysz tutaj - http://zdrowa-sylwetka.blogspot.com/...-czesc-ii.html
Stary 2013-05-16, 18:40   #5
Smutas111
Przyczajenie

Oczywiście, że nie chcę efektu jojo
I dziękuję za rady !
Stary 2013-06-19, 03:37   #6
zrzuc brzuch
Raczkowanie

No niestety zgodzę się z przedmówcami , nie ma szybkich cud diet Jak chcesz zdrowo schudnąć to musi to być powolny i zaplanowany proces. Oczywiście aktywność fizyczna obowiązkowo. Wszystko trzeba przemyśleć i działać systematycznie i z premedytacją. Najlepiej używać taktyki małych korków np. od jutra zacznę pić więcej wody o 0,5 litra i będę ćwiczyć 15 min dziennie i tak stopniowo dokładaj kolejne zasady np. 5 posiłków dziennie i zwiększaj intensywność treningu
Stary 2013-06-24, 22:32   #7
aga_lolcz
Raczkowanie

GG do aga_lolcz

Szybkiej i skutecznej diety nie ma, a lepiej na pewno będzie poświęcić chwilę czasu, przemyśleć i zaplanować, ale cieszyć się efektami dłuuugi czas
Myślę, że jeżeli chcesz do tego podejść profesjonalnie, to oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Od dziennego zapotrzebowania na energię odejmij 500 kcal, dorzuć trening/ćwiczenia czy jakąkolwiek aktywność fizyczną ponad tą którą masz teraz, a to zagwarantuje Ci, że schudniesz 0,5-1kg tygodniowo, bo więcej i tak nie ma sensu..
W wyborze odpowiednich produktów pomoże Ci to forum, więc myślę, że nie będziesz miała z tym problemów. Jedz częściej, a mniej, dużo pij i zajmij się czymś, aby nie myśleć non stop o jedzeniu
I polecam pełnowartościowe chude białko, bo dieta bogatobiałkowa pomaga schudnąć

Zadbaj o siebie! Wegetariańskie i wegańskie przepisy oraz świeża dawka artykułów i ciekawostek o zdrowym stylu życia, odchudzaniu i racjonalnej diecie.

aga_lolcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:52   #8
Kucharka2013
Rozeznanie

Szybko i skutecznie to nie za fajne wyjście, bo są skutki uboczne ja odchudzać się zaczęłam od dziś z ewą chodakowską i da się przeżyć supcio można sobie pojeść a do tego schudnąć. Polecam
Kucharka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
rady, skuteczna dieta, szybka dieta, wsparcie

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości