Szybka i skuteczna dieta? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-13, 11:27   #1
Smutas111
Przyczajenie

Szybka i skuteczna dieta?

Cześć Wam!
Jestem nowa na tym portalu
Założyłam tu konto, bo chciałabym porozmawiać z kimś w końcu na ten temat, może ktoś jest w takiej sytuacji jak ja? Znacznie lepiej rozmawia mi się chyba jednak z kimś, kogo kompletnie nie znam na niektóre tematy..
A więc przejdę do konkretów.. Chciałabym schudnąć 21 kg, nie ukrywam, że w jak najszybszym czasie.. Ale nie oczekuję cudów Po prostu chciałabym, abyście doradziły mi SZYBKĄ i SKUTECZNĄ dietę..
Może któraś z Was takową miała i jest bardzo zadowolona?
Czekam na wiadomości i rady..
Pozdrawiam, Smutas111
Smutas111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 05:31   #2
papryczzka
Rozeznanie

Dot.: Szybka i skuteczna dieta?

hej, po co szybko? by nabawić się obwisłej skóry i efektu jojo? zmienić nawyki żywieniowe na stałe, to jest złoty środek, aktywnośc fizyczna..
papryczzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 14:33   #3
showcase
Raczkowanie

Dot.: Szybka i skuteczna dieta?

Witaj
Nie znam się na tych wszystkich dietach kapuściana, dukana itp., mój sposób: Jedz częściej, a mniej. 4-5 posiłki dziennie, pij dużo wody, więcej ruchu. Tak jak papryczzka napisała po szybkim schudnięciu efekt jojo gwarantowany, a tego chyba nie chcesz? Biały chleb zamień na ciemny, unikaj pieczonego, więcej rzeczy gotowanych, unikaj słodyczy, najlepiej aby ich ilość wynosiła 0, ostatni posiłek 2-3 godz przed pójściem spać, a efekty przyjdą, może nie od razu ale jednak
Pozdrawiam