blizny potrądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-13, 16:35   #1
YASMIN22
Raczkowanie

blizny potrądziku

Chciałam w aptece kupić maść na plamy po trądziku ale powiedziano mi że latem nie mogę używać takich maści dopiero jesieniom dlaczego doradzono mi tylko żeby kupić krem z wysokim filtrem 50 żeby słońce nie przyciemniło mi plam
YASMIN22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 11:28   #2
Soph
Organizatorka

Dot.: blizny potrądziku

Cytat:
Napisane przez YASMIN22 Pokaż wiadomość
Chciałam w aptece kupić maść na plamy po trądziku ale powiedziano mi że latem nie mogę używać takich maści dopiero jesieniom dlaczego doradzono mi tylko żeby kupić krem z wysokim filtrem 50 żeby słońce nie przyciemniło mi plam
możliwe, że chodzi o preparaty z kwasami, których nie należy używać wiosną i latem, gdy świeci słońce. na plamy możesz stosować serum z wit. C i peelingi u kosmetyczki, albo wybrać się do dermatologa.

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 19:40   #3
am1110
Przyczajenie

Cytat:

Mogę Ci polecić krem Pharmaceris T Sebo-Almond Peel 5% lub 10%. Zawiera on kwas migdałowy, który właśnie ma m.in. za zadanie rozjaśnić różne przebarwienia powierzchniowe i pozapalne. Tylko przy nim musisz używać kremu z filtrem min. 20 SPF. Mogę polecić, bo używałam.

Bardziej skuteczny i dający bardziej spektakularne efekty jest peeling migdałowy wykonywany przez kosmetyczkę lub kosmetologa w serii 5 zabiegów. Można go stosować w porównaniu do innych peelingów także latem. Sama jestem obecnie po 3 zabiegach w odstępach tygodniowych i muszę przyznać, iż kolor twarzy stał się jeszcze bardziej wyrównany.
am1110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 15:11   #4
moniska0790
Raczkowanie

Można używać, tylko trzeba pamiętać o wysokich filtrach, najlepiej stosować taka maść na noc, a na dzień filtr. Niestety takie maści wybielają delikatnie przebarwienia, nie usuną ich całkowicie, bardzo ciężko się pozbyć takiego defektu, sama już się męczę ponad rok.
moniska0790 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 14:00   #5
Fuxia83
Zadomowienie

Cytat:

Nie chce cie martwic ale te masci nie wiele co daja, a juz na pewno nie w krotkim okresie czasu, musialabys sie smarowac dosc dlugo na pewno cos w granicach kilku miesiecy a nawet lat, w zaleznosci od blizn.

Na pewno kwas migdalowy to dobry pomysl, ale kwas to kwas i filtry uzywac musisz!!!

Slonce pogarsza stan blizn bardziej je uwidacznia wiec unikaj!!!

W gabinetach kosmetycznych jest wiele zabiegow redukujacych blizny: mikrodermabrazja i kwasy. Trzeba zrobic cala serie by uzyskac efekty ale serio jesli zalezy ci na dobrym wygladzie to nie zaluj pieniedzy. Jesli podliczyc koszty wszystkich kremow i specyfikow na ktore wydajesz miesiecznie badz w skali roku to koszty zabiegow moga byc nawet nizsze a efekty duzo lepsze!!!!

Cytologia - raz w roku

USG ginekologiczne - co 3 lata
Fuxia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości