Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-17, 18:56   #1
wiola22196
Przyczajenie

krostki na plecach

Potrzebuję pomocy... Otóż, na plecach mam tysiące takich małych, czerwonych krostek... Nie wiem co to jest, ale naprawdę dziwnie wygląda... Przez to krępuję się chodzić w bluzkach odsłaniających plecy... Proszę, doradźcie coś na takie krostki... Dodam jeszcze, że mam 16 lat
wiola22196 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:11   #2
mikimiyoshi
Raczkowanie

Dot.: krostki na plecach

To normalne Mam identyczne. To jest nic innego jak trądzik Stosuję taki tonik acnosan T, a później smaruję plecy kremem. Już widać nawet poprawę, innym sposobem na wyeliminowanie jest ponoć opalenie trochę pleców. Także powodzenia i się nie przejmuj tym ;D
mikimiyoshi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:48   #3
avciaxt
Raczkowanie

Dot.: krostki na plecach

Zgadzam się z przedmówczynią.
Nie wstydź się, wiele osób je ma. Używałam na nie maści Brevoxyl, a potem smarowałam balsamem z AA i nie narzekam. W sumie balsamem smaruję nadal. Na ramionach mam je dosyć często niestety, ale wakacje napawają mnie optymizmem. Wystarczy te parę razy je odsłonić, Słonko ładnie zadziała i znikają. Będzie dobrze, z czasem pozbędziesz się wszystkich
Możesz też spróbować myć się na plecach mydłem siarkowym, niektórym pomaga. Tylko oczywiście nie zapomnij potem o odpowiednim nawilżeniu, bo jeśli nie nawilżysz, to będzie jeszcze gorzej
avciaxt jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości