fluid lub podkład matujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-22, 12:28   #1
monika9557
Przyczajenie

Exclamation

fluid lub podkład matujący

Mam pewien problem z dobraniem odpowiedniego fluidu lub podkładu. Do tej pory wszystko co stosowałam zatykało pory i po zmyciu moja twarz wyglądała koszmarnie (coraz więcej syfów), po za tym po nałożeniu strasznie się świeciłam. Jaki podkład/fluid mam wybrać, żeby było dobrze i mi się twarz nie świeciła? Proszę pomóżcie!
monika9557 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 07:46   #2
yours0destiny
Wtajemniczenie

Dot.: fluid lub podkład matujący

Ja ze swojej strony ogromnie polecam revlon colorstay dla cery mieszanej i tlustej Uzywam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Matuje, dlugo utrzymuje sie nie twarzy, przy odpowiednio dobranym kolorze nie tworzy efektu maski.
Spotkałam sie z opiniamii, że podklad zapychał... Jednak nigdy mnie to nie spotkało, a mam cere tłustą, skłonną do wypryskow, przewaznie jesli uzyje jakiegos nowego, wczesniej niewypróbowanego kosmetyku do pielegnacji twarzy
Gama kolorystyczna jest bardzo szeroka, wiec łatwo wybrac odpowiedni odcien dla siebie.

Osobiscie uzywam go razem z bazą, daje swietny, długotrwały efekt i przede wszystkim podkład nie ciemnieje na buzi

28.01.2008
yours0destiny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 07:47   #3
Loyd
Zakorzenienie

Napisz proszę jeszcze do jakiej kwoty ma być to podkład.
Na swoim profilu KWC mam sporo recenzji najpopularniejszych podkładow kryjacych od revlona do guelriana.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-05-25 o 08:17
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 15:46   #4
tambourinist
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez monika9557 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z dobraniem odpowiedniego fluidu lub podkładu. Do tej pory wszystko co stosowałam zatykało pory i po zmyciu moja twarz wyglądała koszmarnie (coraz więcej syfów), po za tym po nałożeniu strasznie się świeciłam. Jaki podkład/fluid mam wybrać, żeby było dobrze i mi się twarz nie świeciła? Proszę pomóżcie!
radziłabym ci trzymać się z dala od revlona. wygląda super i trwałość fenomenalna, ale na dłuższą metę pogarsza stan cery.
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 15:58   #5
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez monika9557 Pokaż wiadomość
Rozwiązaniem dla skóry, którą zapychają zwykłe, silikonowe podkłady mogą być podkłady mineralne. Zapychają znacznie rzadziej, nie nabłyszczają skóry ze skłonnością do przetłuszczania się.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 22:33   #6
tambourinist
Rozeznanie

Ja obecnie używam Exfoliaca, poleconego przez kogoś tutaj na forum i na razie jestem b. zadowolona, chociaż sama nie znam się za bardzo na składach a na chemii rozszyfrować mi składu nie chcą
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 04:06   #7
kylier
BAN stały

Próbowałam podkąłdu polecanego w KWC, ale się nie sprawdził. wyrzucone pieniądze. Rok temu przy okazji wizyty w USA kupiłam podkład CMB, teraz dostępny też w polsce. fajnie trzyma się na skórze i nie mam efektu maski . polecam.

wklejam link do polskiego sklepu
http://www.valkyriescosmetics.pl/pl/...cy-w-plynie/98

Edytowane przez kylier
Czas edycji: 2013-05-27 o 04:59
kylier jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości