Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-26, 09:58   #271
p4w
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem w zakresie kremów pod oczy.
Od dłuższego już czasu okolica podoczna to moja prawdziwa zmora. Ostatnio stosowałam pod oczy Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle i on faktycznie dobrze nawilżał moją pergaminową skórę (był dość tłusty, na dzień, pod makijaż odpadał), niemniej działanie było doraźne i w zasadzie nawet drobne zmarszczki ostatecznie nie zniknęły (były mniej widoczne tylko po aplikacji kremu, ewentualnie rano - w ciągu dnia, pod korektorem, przesusz uwidaczniał się na nowo).
Po skończeniu tego kremiku, zakupiłam w Dougim online tym razem Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24, ale zanim do mnie dotarł, kliknęłam na All krem StriVectin SD (7,5% NIA-114 + Peptide Actives), o którym nie tak dawno była tu mowa. I powiem Wam, że to jest chyba jedyny krem pod oczy, którego efekty działania po prostu zauważyłam, bez specjalnego doszukiwania się tego efektu na siłę.
Nie wiem dlaczego, ale po tym kremie nie spodziewałam się wiele - zaczęłam go stosować w oczekiwaniu na Shiseido i wykańczając na dzień różne próbki podocznych kremów Dior, Chanel i EL.
I co? - i po 3 tygodniach stosowania rano i wieczorem nagle patrzę, a moja skóra stała się w tym miejscu bardziej napięta, te najpłytsze, drobne zmarszczki zniknęły, a te średnie się spłyciły. Ja jestem w bardzo pozytywnym szoku. Nie wiem wprawdzie, na ile efekt się utrzyma (może być tak, że efekt napięcia i spłycenia zmarszczek zniknie natychmiast po odstawieniu kremu), ale jak na razie jest to mój nr 1.
Mam 19 ml tubkę i jak mi się skończy, to przejdę na Shiseido na noc i Uriage na dzień, żeby skóry sobie nie przyzwyczajać, ale na pewno StriVectin kupię ponownie.

W sumie to wyszło jak recenzja na KWC, ale liczę, że mnie tu nikt nie zlinczuje za ten elaborat
ja też ostatnio myślałam, że nic mi już pod oczy nie pomoże i w akcie desperacji zaczęłam stosować na noc sam olejek arganowy (czysty nie wspaniały) i jest super poprawa

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych zakupów
Widziałam ten korektor On jest taki rozświetlający, niestety dla mnie się nie nadaje, nie kryje moich sińców.

Ja też mam trochę próbek z pielęgnacji Bobbi Brown, ale przyznam, że prócz odżywczego kremu pod oczy to jeszcze nie testowałam. Może po wykończeniu pielęgnacji naturalnej na chwilę dopuszczę się zdrady

Mi podpasował ten odżywczy krem pod oczy, idealny na zimę lub na noc. Tylko te ceny...

Chciałabym to samo sobie uświadomić Niby wiem, bo większość kosmetycznych wydatków zapisuję, ale muszę jakoś nad tym popracować.

Wczoraj wieczorem zdałam sobie sprawę, że mam już tak wiele swoich kolorowych zabawek, że nawet nie cieszą mnie one tak bardzo.
Muszę zrobić porządek - i w realu, i w głowie
I wziąć z Ciebie przykład
ja kupiłam podkład i puder Bourjois, wczoraj korektor Loreal (ten co James polecała - niby nie pod oczy on , ale zaryzykowałam, bo fajną konsystencję miał i super wygląda pod oczami), szminki Caresse i musze przyznać, że jestem w szoku jaką jakość mają te kosmetyki... albo przez lata używania drogich moje wymagania spadły, albo jakość średniopółkowych sie poprawiła

w sumie dzięki tej promocji może zmniejszę swoje wydatki na kosmetyki...

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-05-26, 10:57   #272
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Myślałam, ze tak tylko ja mam u fryzjera nie lubię fryzjerów z 2 powodów: 1 fryzjerki, które lubią sobie plotkowac z klientem, a mnie takie pitu pitu męczy i nie lubię, 2 to lustro gdzie za każdym razem patrzę i myśle "o Boże, ja naprawdę jestem taka paskudna?!"
ilios jest offline  
Stary 2013-05-26, 11:28   #273
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też ostatnio myślałam, że nic mi już pod oczy nie pomoże i w akcie desperacji zaczęłam stosować na noc sam olejek arganowy (czysty nie wspaniały) i jest super poprawa

ja kupiłam podkład i puder Bourjois, wczoraj korektor Loreal (ten co James polecała - niby nie pod oczy on , ale zaryzykowałam, bo fajną konsystencję miał i super wygląda pod oczami), szminki Caresse i musze przyznać, że jestem w szoku jaką jakość mają te kosmetyki... albo przez lata używania drogich moje wymagania spadły, albo jakość średniopółkowych sie poprawiła

w sumie dzięki tej promocji może zmniejszę swoje wydatki na kosmetyki...
O, może i ja sprawię sobie olejek arganowy, dawno już go nie miałam. Kiedyś używałam głównie do włosów.
Polecasz jakiś konkretny?

Co do kosmetyków górnopółkowych to wiem, że tylko wśród takich znajdę podkład odpowiadający kolorystycznie mojej karnacji. I to też tylko Bobbi B. i niektóre produkty Chanel. Poszukiwania trwają u mnie ponad 10 lat i wciąż jest tak samo. Niestety nie mam typowego koloru skóry

Ale np. od roku używam tańszych tuszy do rzęs i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No ja też miałam taką fazę zbierania blyskotek, teraz już mi przeszło
Mam nadzieje, że mi moja faza przejdzie. Na szczęście nie jest na maxa tragicznie, ale, bywały lata, że byłam roztropniejsza
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-26, 13:22   #274
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
O, może i ja sprawię sobie olejek arganowy, dawno już go nie miałam. Kiedyś używałam głównie do włosów.
Polecasz jakiś konkretny?

Co do kosmetyków górnopółkowych to wiem, że tylko wśród takich znajdę podkład odpowiadający kolorystycznie mojej karnacji. I to też tylko Bobbi B. i niektóre produkty Chanel. Poszukiwania trwają u mnie ponad 10 lat i wciąż jest tak samo. Niestety nie mam typowego koloru skóry

Ale np. od roku używam tańszych tuszy do rzęs i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Mam nadzieje, że mi moja faza przejdzie. Na szczęście nie jest na maxa tragicznie, ale, bywały lata, że byłam roztropniejsza
ten co teraz mam to ten

ja na pewno nie zrezygnuję z kosmetykow górnopółkowych - opakowania i zapach robią swoje , ale myślę, ze nie będę już taka zamknięta - do tej pory nawet nie zaglądałam na rossmanowe półki bo ile razy na coś się skusiłam to i tak nie używałam i kupowałam "swoje" kosmetyki.... chyba, ze tym razem miałam po prostu szczęście i przygotowałam się do zakupów

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2013-05-26 o 13:32
p4w jest offline  
Stary 2013-05-26, 13:56   #275
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ten co teraz mam to ten

ja na pewno nie zrezygnuję z kosmetykow górnopółkowych - opakowania i zapach robią swoje , ale myślę, ze nie będę już taka zamknięta - do tej pory nawet nie zaglądałam na rossmanowe półki bo ile razy na coś się skusiłam to i tak nie używałam i kupowałam "swoje" kosmetyki.... chyba, ze tym razem miałam po prostu szczęście i przygotowałam się do zakupów
Dziękuję

Myślę, że spokojnie wśród "rossmanowych" kosmetyków kolorowych (a i nie tylko) można znaleźć fajne rzeczy - róże, rozświetlacze, pomadki. Pamiętam, że ok. 13 lat temu Revlon i Bourjois miały w swojej ofercie dużo fajnych kosmetyków - kolorowe tusze do rzęs (miałam Bourjois - czerwony), a Revlon miał świetne kredki do oczu (miałam sliczną metaliczno-turkusową ). Dobrze wspominam też podkręcający tusz L'Oreal.
na wspominki mi się zebrało
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-26, 21:40   #276
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Fajny skrot. Nigdy o nim nie slyszalam. Sadze, ze sie przyjmie .

Ja znam ten skrot. Najczesciej tak mowie o sobie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
A już myślałam, że tylko ja to mam a w takim razie wygląda mi to na ogólnoświatowy spisek fryzjerów mający na celu maxymalne zdołowanie klienta na fotelu, żeby potem na zasadzie kontrastu wychodząc był zachwycony czymkolwiek, co mu na głowie zrobią

Buraki
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-05-26, 22:20   #277
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

U fryzjera wada wzroku jest zaleta ściąga się okulary i widać tylko zamazana plamę w lustrze gorzej jak się zapomnę i w soczewkach tam siedzę

Beata. jest offline  
Stary 2013-05-26, 22:45   #278
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wow! drapnęłabym Endless Chocolat i Burning Black
Ja zanabyłam jamesowy odcień, bo tak był chwalony, ze nie wytrzymałam psychicznie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Myślałam, ze tak tylko ja mam u fryzjera nie lubię fryzjerów z 2 powodów: 1 fryzjerki, które lubią sobie plotkowac z klientem, a mnie takie pitu pitu męczy i nie lubię, 2 to lustro gdzie za każdym razem patrzę i myśle "o Boże, ja naprawdę jestem taka paskudna?!"
Oni tam mają chyba jakies tragiczne światło, bo zawsze sie wygląda tam beznadziejnie

Btw polecie mi w Warszawie jakiegos dobrego fryzjera. Takiego co to wlos sie potem super sam układa i nie trzeba modelowac. Przeglądałam opinie juz w necie, ale były tak rózne ze w koncu włosy podciął mi tż

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-05-26, 23:15   #279
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
U fryzjera wada wzroku jest zaleta ściąga się okulary i widać tylko zamazana plamę w lustrze gorzej jak się zapomnę i w soczewkach tam siedzę
O! o jest myśl, bo ja mam -4,75
tylko ... wtedy także nie widziałbym co mi tam modzi na łbie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja zanabyłam jamesowy odcień, bo tak był chwalony, ze nie wytrzymałam psychicznie

Oni tam mają chyba jakies tragiczne światło, bo zawsze sie wygląda tam beznadziejnie

Btw polecie mi w Warszawie jakiegos dobrego fryzjera. Takiego co to wlos sie potem super sam układa i nie trzeba modelowac. Przeglądałam opinie juz w necie, ale były tak rózne ze w koncu włosy podciął mi tż
ja mogę polecić p. Kingę z salonu L'Oreal (niegdyś Jean Louis David) w Galmoku, o ile tam jeszcze pracuje 0 mistrzyni nożyczek, serio

wyprowadziła mnie bezboleśnie z jeżyka na włosy do ramion, a potem znów na krótko i bardzo fajnie zarazem - bardzo fajna dziewczyna poza tym - pogaduchy z nią nie przypominają zwykłego, fryzjerskiego ple, ple

a co do wyglądu u fryzjera, to tak wpadłam na myśl, że w sumie naprawdę każdy może wyglądać strasznie, bo tak: mokre włosy, co raz zaczesywane w niekoniecznie korzystny sposób, śliniak pod brodą, ostre światło ... no cóż, same złe warunki

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-27 o 08:53
misianka jest offline  
Stary 2013-05-26, 23:54   #280
sugarc00kie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Od 28.05. w Sephorze 40% na kolorówkę jeśli przyniesie się stary produkt.

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Marzy mi się taka promocja na pielęgnację sephorową, bo się czaję na ich kremy age defy. Ktoś wie czy takie coś bywa?
Pamiętam, że kiedyś była taka promocja na pędzle (-40% jeśli się przyniosło stary pędzel)

witam
może nie umiem czytać ze zrozumieniem ale czy ta promocja pozwala kupić kolorówkę sephorową 40proc taniej, jesli przyniesie się do sklepu produkt absolutnie dowolnej marki (analogiczny do tego, który chcemy kupić), czy to musi być produkt sephory?
nie pamiętam, jak wyglądała sprawa w zeszłym roku z pędzlami, bo nie korzystałam z tej promocji, ale teraz z kolorówką sprawa wygląda całkiem zachęcająco
sugarc00kie jest offline  
Stary 2013-05-27, 00:51   #281
KatarzynaD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sugarc00kie Pokaż wiadomość
witam
może nie umiem czytać ze zrozumieniem ale czy ta promocja pozwala kupić kolorówkę sephorową 40proc taniej, jesli przyniesie się do sklepu produkt absolutnie dowolnej marki (analogiczny do tego, który chcemy kupić), czy to musi być produkt sephory?
nie pamiętam, jak wyglądała sprawa w zeszłym roku z pędzlami, bo nie korzystałam z tej promocji, ale teraz z kolorówką sprawa wygląda całkiem zachęcająco
Myślałam, że chodzi o kolorówkę wszelaką ale jednak nie - tylko seph.
A na wymianę możesz mieć jakikolwiek kosmetyk kolorowy dowolnej firmy.
KatarzynaD jest offline  
Stary 2013-05-27, 03:38   #282
sugarc00kie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Myślałam, że chodzi o kolorówkę wszelaką ale jednak nie - tylko seph.
A na wymianę możesz mieć jakikolwiek kosmetyk kolorowy dowolnej firmy.
dziękuję za informację
gdyby zrobili minus 40 proc na całą kolorówkę, to zostałby ze sklepów chyba tylko krajobraz po bitwie po promocji
i tak po prostu zostawia się te "wymiankowe" produkty w kasie, płacąc za te sephorowskie? tak to wyglądało w zeszłym roku przy okazji pędzli..?
sugarc00kie jest offline  
Stary 2013-05-27, 09:02   #283
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ze swoja wadą wzroku, gdybym nosiła okulary i je ściagnęła, to bym nawet lustra nie widziała .
Generalnie zawsze noszę soczewki (tylko po domu, po kąpieli i przed snem, zakładam czasem okulary), więc opcja wybrania się gdziekolwiek, w tym do fryzjera, bez soczewek, nie wchodzi dla mnie w rachubę. Siedzę zatem u fryzjera jak zmokła kura, z jakimiś motylkami na czubku głowy, z fartuchem pod brodą i wygladam jak idiotka - przyzwyczaiłam się do tego widoku .
Ostatnio jednak mąż mi włosy podcinał, ale więcej tego błędu nie powtórzę .
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-27, 09:52   #284
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Ze swoja wadą wzroku, gdybym nosiła okulary i je ściagnęła, to bym nawet lustra nie widziała .
Generalnie zawsze noszę soczewki (tylko po domu, po kąpieli i przed snem, zakładam czasem okulary), więc opcja wybrania się gdziekolwiek, w tym do fryzjera, bez soczewek, nie wchodzi dla mnie w rachubę. Siedzę zatem u fryzjera jak zmokła kura, z jakimiś motylkami na czubku głowy, z fartuchem pod brodą i wygladam jak idiotka - przyzwyczaiłam się do tego widoku .
Ostatnio jednak mąż mi włosy podcinał, ale więcej tego błędu nie powtórzę .
no własnie
i jeszcze człek ma czasem mocno przestraszoną minę

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-05-27, 09:55   #285
Lukardis
Zaczytanie

Próbowała któraś z Was bazy brązującej z Chanel - Soleil tan de Chanel? Kurcze kupiłam wczoraj na -20% w S ale chyba nie jest do bladych osób stworzona.. Albo nie umiem jej nakładać

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline  
Stary 2013-05-27, 10:14   #286
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no własnie
i jeszcze człek ma czasem mocno przestraszoną minę
O, do fryzjera to się boję chodzić, zwłaszcza do takiego, co ma własną wizję artstyczną i nie słucha, czego ja oczekuję. Raz mi się nawet zdarzyło popłakać, jak mnie fryzjerka za krótko obcieła i nie mogłam potem włosów związywać .

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Próbowała któraś z Was bazy brązującej z Chanel - Soleil tan de Chanel? Kurcze kupiłam wczoraj na -20% w S ale chyba nie jest do bladych osób stworzona.. Albo nie umiem jej nakładać
.
Ja mam i sobie chwalę. Wg mnie ta baza wyjątkowo dobrze rozciera się na twarzy i efekt można stopniować. Sama jestem blada i przy dobrym roztarciu efekt jest bardzo delikatny. Wg moich obserwacji lepiej sprawdzają się tu pędzle z syntetycznym włosiem (ja najczęściej do niej stosuję pędzel z zestawu Real Techniques, taki dość mały, do konturowaia przeznaczony).

Btw - w Dougim online 10% rabatu na wszystkie zapachy, z kodem: LATEM.
Promocja obowiązuje do 02.06. przy zakupie powyżej 120 zł.
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-27, 11:06   #287
kasia68
Zadomowienie

W S. od 28 maja do 10 czerwca można wymienić stary kosmetyk na nowy (seforowy) z 40% rabatem http://www.sephora.pl/pl/pid8221/sephora+exchange.html

Stary 2013-05-27, 11:12   #288
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
O, do fryzjera to się boję chodzić, zwłaszcza do takiego, co ma własną wizję artstyczną i nie słucha, czego ja oczekuję. Raz mi się nawet zdarzyło popłakać, jak mnie fryzjerka za krótko obcieła i nie mogłam potem włosów związywać .

.
Ja mam i sobie chwalę. Wg mnie ta baza wyjątkowo dobrze rozciera się na twarzy i efekt można stopniować. Sama jestem blada i przy dobrym roztarciu efekt jest bardzo delikatny. Wg moich obserwacji lepiej sprawdzają się tu pędzle z syntetycznym włosiem (ja najczęściej do niej stosuję pędzel z zestawu Real Techniques, taki dość mały, do konturowaia przeznaczony).

Btw - w Dougim online 10% rabatu na wszystkie zapachy, z kodem: LATEM.
Promocja obowiązuje do 02.06. przy zakupie powyżej 120 zł.
Spróbuję innego pędzla, może będzie lepiej

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Lukardis jest offline  
Stary 2013-05-27, 12:19   #289
ladypeterpan
Raczkowanie

spróbuj tego pędzla
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,48...rush-1229.html
ladypeterpan jest offline  
Stary 2013-05-27, 12:42   #290
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
...
przeboski jest ten pędzel do nakładania musowych produktów..zwłaszcza tego chanela.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:00   #291
OlaM
Moderator

Cytat:
Spróbuję innego pędzla, może będzie lepiej
Od pędzla sporo zależy, więc popróbuj, aczkolwiek jest możliwe, że Tobie ta baza i tak jednak odpowiadać nie będzie, czego Ci oczywiście nie życzę.
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:10   #292
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Ja bazę kupowałam i sprzedawałam ze 3 razy, wszystko za sprawą problemów z nakładaniem (bo kolor jako brązer akurat dla mnie perfekcyjny).
Pędzel, który polecacie też mam, i faktycznie - sprawdził się najlepiej ze wszystkich pędzli - ale i tak nie byłam zadowolona.
Aż wpadłam na pomysł, żeby użyć Beauty Blendera i to był strzał w 10
Baza się nie maże (ja ją dociskam miejsce przy miejscu, a nie rozmazuję, bo wiem, że tak niektórzy robią), pięknie się wtapia w twarz, teraz to mój najlepszy brązer i nawet zbliżam się do końca opakowania

Wymieniam książki

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2013-05-27 o 13:11
-mimbla- jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:17   #293
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
jest on dostępny w rossmannach? kurcze już z 4 razy go szukałam i nigdzie na niego się nie natknęłam..

Lukardis jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:23   #294
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Dla mnie byla baza za ciemna. Pozostawiala pomaranczowa plame. Znalazlam lepszy zamiennik, bo nieco jasniejszy i zolty, ale nie lubie takich mazidel.

Dla bladej cery baza Chanel sie nie nada .
Stary 2013-05-27, 13:31   #295
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
jest on dostępny w rossmannach? kurcze już z 4 razy go szukałam i nigdzie na niego się nie natknęłam..
..
ja juz dawno nie widziałam,raczej trzeba zamówić w sieci.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:34   #296
moniq_c
Zakorzenienie

ja ze swoją też się rozstałam. Kolor trochę dla mnie nie teges, no i ja jednak nie lubię kremowych kosmetyków (oprócz podkładów oczywiście )

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
ja go widziałam w czwartek w rossmanie w Wawie
Stary 2013-05-27, 13:39   #297
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Dla mnie byla baza za ciemna. Pozostawiala pomaranczowa plame. Znalazlam lepszy zamiennik, bo nieco jasniejszy i zolty, ale nie lubie takich mazidel.

Dla bladej cery baza Chanel sie nie nada .
Na mnie właśnie też jest zbyt pomarańczowy.. A jak go dobrze rozetrę to mam wrażenie, że go w ogóle nie widać..

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
ja juz dawno nie widziałam,raczej trzeba zamówić w sieci.
Dzięki

Lukardis jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:45   #298
Freya666
Rozeznanie

Cytat:
Pocieszeniem jest jednak znalezienie fajnego podkladu, czyli Mat Magique. Konsystencja piankowo-silikonowa. Ladnie matuje, kryje srednio bardzo. Na KWC placza, ze podklad ma tylko 25 ml. Podklad jest bardzo wydajny. Kosztuje przed znizka tylko 40 zl. Warto wziac .
A jak z jego trwałością? Ma szanse się sprawdzić na mieszanej cerze?
Podoba mi się kolor (01) po roztarciu, ale boję się, że po chwili zniknie z twarzy, a puder którego obecnie używam (BN) niewiele pomoże.
Freya666 jest offline  
Stary 2013-05-27, 14:02   #299
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
O wiele taniej wyjdzie na iherb, tam są różne zniżki i ja tam kupowałam, nie pamiętam już ile wyszło niestety. I jeszcze chyba na ebay można poszukać

Taszanta jest offline  
Stary 2013-05-27, 14:07   #300
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
A jak z jego trwałością? Ma szanse się sprawdzić na mieszanej cerze?
Podoba mi się kolor (01) po roztarciu, ale boję się, że po chwili zniknie z twarzy, a puder którego obecnie używam (BN) niewiele pomoże.
Nie mam pojecia, co to za puder "BN", wiec ciezko mi sie odniesc.

Ja mam cere mieszana. Po przypudrowaniu podklad nie sciera sie nadmiernie szybko.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O wiele taniej wyjdzie na iherb, tam są różne zniżki i ja tam kupowałam, nie pamiętam już ile wyszło niestety. I jeszcze chyba na ebay można poszukać
Ja w Hebe za chyba 30 zl capnelam .

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości