Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-10, 14:58   #3001
Taszanta
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jamesku nie bij jechałam do Krk z przesiadka i mialysmy z kumpela 3 h na szybki lunch

Taszanta, chorw to nie moja bajka do końca, ja wole piaszczyste plaże Grecji i morze gdzie nie muszę w plastikowych butach śmigac w obawie przed skalami i jezowcami chorw nam wyszła przez ten ślub w Belgradzie btw jak ktoś chce ksiezniczkowy ślub to polecam prawoslawie moja psiapsiola wyszła za Serba, byłam świadkiem. Prawdziwe poświęcenie, stałam w cerkwi w 40 stopniowym upale trzymając jakies 2 świece i chodząc z nimi wokół ołtarza państwo młodzi w koronach ale podobał mi sie motyw, ze pop zakłada panu młodemu obrączke panny młodej, a jej - pana młodego, po czym świadkowie zamieniają im te obrączki

Chorwacja droga. My znaleźliśmy fajna mała knajpe z BOSKIM jedzeniem... Ale ceny i tak nie zachwycaly.. Podobnie wynajem apartamentu.. A autostrady to maja droższe niż w Pl, myslalam, ze to niemożliwe

No właśnie, każdy narzeka, że ceny straszne, no ale z tymi wrażeniami ze ślubu to ci wyszedł urlop niezapomniany a po co niby zamienia się te obrączki? no i ciekawe, jak wciska panu młodemu taką wąską obrączkę na palec

Taszanta jest offline  
Stary 2013-08-10, 14:59   #3002
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja szaffie zapłacilam z góry i tez czekam już 2 tygodnie. Pewnie sie nie doczekam

U mnie fajne efekty daje mazanie rzes olejem araganowym, ale ja jestem w tym bardzo systemtyczna. Tak samo jak z wcierkami do włosów.
Jedynie przy ćwiczeniach moja systematycznosc znika.
Nie pytam sie Pingwinku jaka jest twoja waga docelowa, bo dolacze do tych dolujacych sie

Beata. jest offline  
Stary 2013-08-10, 15:16   #3003
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Nie pytam sie Pingwinku jaka jest twoja waga docelowa, bo dolacze do tych dolujacych sie
E tam Zjemy Beatko jagodziankę na pocieszenie

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2013-08-10, 15:27   #3004
kasia68
Zadomowienie

sms

" Promocja dla Klubowiczow w Marionnaud! 50% rabatu na drugi produkt, az do 14 sierpnia. Zapraszamy! Przy zakupie podaj swoj nr karty: 0X0X0X0X ".

Stary 2013-08-10, 16:26   #3005
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Ja szaffie zapłacilam z góry i tez czekam już 2 tygodnie. Pewnie sie nie doczekam

sie
Może lepiej cie potraktują, ja tam dzwoniłam i jak pani stwierdziła że zamówienie za pobraniem, to tak jakby straciła zainteresowanie i kazała czekać, że niby mieli przysłać w tym tygodniu co się kończy, tja

Taszanta jest offline  
Stary 2013-08-10, 16:38   #3006
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
E tam Zjemy Beatko jagodziankę na pocieszenie
Chcesz muffinka?? Właśnie wyjęłam z piekarnika

Pokażesz mi Kochana, której Ty dokładnie tej pomadki używasz? Bo chętnie to potestuje. A nawilżenie i natłuszczenie pod oczami zawsze się przyda, bo mam permanentny przesusz, na który nigdy nic nie działa, tylko strzykawka z kwasem ewentualnie
Stary 2013-08-10, 16:43   #3007
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to kupisz nowe dżinsy
moja rada przy okazji, jak był czas, że było mnie dużo i coraz więcej, to szłam do przymierzalni z przynajmniej dwoma rozmiarami i zaczynałam od tego duzego/największego, jakaż radość była, jak jednak mniejszy był dobry
taka mała autopsychomanipulacja
Bardzo dobry pomysł . Jest tylko jedno "ale" w moim przypadku - żeby znaleźć dla siebie za duże dżinsy, musiałabym pójść na męskie stoisko

Cytat:
dzięki
a urodził się z przekonania, że i tak wiem, że jest mnie zbyt wiele i coś z tym trza począć, ale nie można odbierać sobie wszelkiej radości (np. z zakupu ciucha) do bliżej nieokreślonej przyszłości kiedy schudnę, albo jeszcze się dołować przy okazji zakupu
Ja jak jest mnie za dużo (czyli non stop), ciuchów nie znoszę kupować, zwłaszcza spodni. Ewentualnie rozciągliwe bluzki czy sweterki.
Żeby to sobie zrekompensować kupuję kosmetyki . Tu jednak mała ciekawostka - żadnych kremów wyszczuplających czy antycellulitowych nie używam, bo nie wierzę, że działają .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
niestety mało kto tak myśli, większość się dołuje
No ja się akurat ewidentnie dołuję, choć równie często jestem na siebie po prostu wqrwiona .

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hmm Chorwacja w tym roku bardzo popularna a jak tam cenowo teraz bo słyszałam że masakrycznie podskoczyły ceny?
No ja właśnie tak jak połowa narodu w Chorwacji siedzę .
Wg mnie ceny jak w zeszłym roku. Generalnie tanio nie jest, ale kosmicznie drogo też nie. Zresztą trudno mi to ocenić, nie mam porównania

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Przybij piatke .
Tylko Ty pewnie jesteś w stanie cokolwiek dla siebie kupić, dla mnie upolować dżinsy dobre w tyłku i udach to jak w totka szóstkę trafić .
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-10, 16:53   #3008
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Pokażesz mi Kochana, której Ty dokładnie tej pomadki używasz? Bo chętnie to potestuje. A nawilżenie i natłuszczenie pod oczami zawsze się przyda, bo mam permanentny przesusz, na który nigdy nic nie działa, tylko strzykawka z kwasem ewentualnie
ja nie iwonalodz, ale to o tę chodzi:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...#review-805349

chyba ją też i tak wykorzystam jak tu piszecie

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo dobry pomysł . Jest tylko jedno "ale" w moim przypadku - żeby znaleźć dla siebie za duże dżinsy, musiałabym pójść na męskie stoisko

Ja jak jest mnie za dużo (czyli non stop), ciuchów nie znoszę kupować, zwłaszcza spodni. Ewentualnie rozciągliwe bluzki czy sweterki.
Żeby to sobie zrekompensować kupuję kosmetyki . Tu jednak mała ciekawostka - żadnych kremów wyszczuplających czy antycellulitowych nie używam, bo nie wierzę, że działają .

No ja się akurat ewidentnie dołuję, choć równie często jestem na siebie po prostu wqrwiona .

...
myślę Olu że przesadzasz ciutkę z tym nieznalezieniem - w czasie o którym pisałam ważyłam ... uwaaaagaaa! ... 85 kg - mało nie było
a że jestem bardzo drobnokoscista i mikroumięśniona, to naprawdę było bardzo dużo tłuszczu (nawet jak się wychudziłam do 50 kg, nadal miałam tłuszczyku sporo w miejscach strategicznych (i mam nadal)

i znajdowałam ciuszki

co do kremów na cell i chudość zgadzam się z Tobą, jakoś niedowiarek ze mnie, zgodzę się, że mogą poprawić wygląd skóry, ale ciutkę może, niemniej ani cell ani tłuszczu nie wytępią, bo to fizjologicznie niemożliwe i tyle

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-10 o 16:54
misianka jest offline  
Stary 2013-08-10, 17:02   #3009
OlaM
Moderator

Cytat:
myślę Olu że przesadzasz ciutkę z tym nieznalezieniem - w czasie o którym pisałam ważyłam ... uwaaaagaaa! ... 85 kg - mało nie było
a że jestem bardzo drobnokoscista i mikroumięśniona, to naprawdę było bardzo dużo tłuszczu (nawet jak się wychudziłam do 50 kg, nadal miałam tłuszczyku poro w miejscach strategicznych (i mam nadal)

i znajdowałam ciuszki

co do kremów na cell i chudość zgadzam się z Tobą, jakoś niedowiarek ze mnie, zgodzę się, że mogą poprawić wygląd skóry, ale ciutkę może, niemniej ani cell ani tłuszczu nie wytępią, bo to fizjologicznie niemożliwe i tyle
No akurat spodnie ciężko mi znaleźć, a dobre dżinsy to już z cudem graniczy, naprawdę.
85 kg na mnie wrażenia nie robi , zwłaszcza, że mam 172 cm wzrostu i do tego jestem grubej kości . Ile ważę, się nie przyznam, bo się wstydzę- waga jest słoniowa, mogę tylko dodać, że póki co jeszcze nie jest to wartość 3-cyfrowa .
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-10, 17:05   #3010
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:

No ja właśnie tak jak połowa narodu w Chorwacji siedzę .
Wg mnie ceny jak w zeszłym roku. Generalnie tanio nie jest, ale kosmicznie drogo też nie. Zresztą trudno mi to ocenić, nie mam porównania
.
Aha, to tam robisz sobie all inclusive udanego urlopu

Cytat:

http://

a że jestem bardzo drobnokoscista i mikroumięśniona, to naprawdę było bardzo dużo tłuszczu (nawet jak się wychudziłam do 50 kg, nadal miałam tłuszczyku sporo w miejscach strategicznych (i mam nadal)

i znajdowałam ciuszki

Gratuluje schudnięcia, naprawdę spektakularne co do kremów to ja mam całą łazienkę, stwierdzam że te tanie nie działają wcale, a po tych droższych skóra jakaś taka ładniejsza, ale w sumie najbardziej chodzi o to że lepiej psychicznie się czuję jak się posmaruję

Taszanta jest offline  
Stary 2013-08-10, 17:24   #3011
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
No akurat spodnie ciężko mi znaleźć, a dobre dżinsy to już z cudem graniczy, naprawdę.
85 kg na mnie wrażenia nie robi , zwłaszcza, że mam 172 cm wzrostu i do tego jestem grubej kości . Ile ważę, się nie przyznam, bo się wstydzę- waga jest słoniowa, mogę tylko dodać, że póki co jeszcze nie jest to wartość 3-cyfrowa .
więc sporo ważą kości, u mnie to był tylko tłuszcz

serio, może Pinguś jak tu wpadnie, to mnie fachowo poprze, ale jak np. się odchudzasz i nie tylko dietą, ale i ruchem, warto znać typ budowy (% udział tłuszczu/mięśni/wody) i raczej mierzyć się niż ważyć

ze spodniami zgodzę się, jest trudno, szczególnie w typie budowy gdzie pupa i uda są duże, mam to samo
ale można, tylko zależy w jakich sklepach - ja nie mierzyłam wysoko i np. H&M ma taki asortyment i to wcale nie w dziale dla tych bardziej, a i akurat mają w większości bardzo dobrze uszyte spodnie

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-10 o 17:25
misianka jest offline  
Stary 2013-08-10, 17:25   #3012
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja Chorwacje
Od lat bywam i pewnie nie raz jeszcze będę.
Moim zdaniem ceny zblizone do naszych, z tym ze ja po sezonie jeżdżę bo nie lubię upałów i tłumu , więc siła rzeczy jest taniej
I tez tam lody wycinam bez opamiętania

U nas zreszta tez, w upały życie sie głownie lodami
Moim zdaniem lody jako główne posiłki nie tucza

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-08-10 o 17:28
Beata. jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:24   #3013
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie, każdy narzeka, że ceny straszne, no ale z tymi wrażeniami ze ślubu to ci wyszedł urlop niezapomniany a po co niby zamienia się te obrączki? no i ciekawe, jak wciska panu młodemu taką wąską obrączkę na palec
Chyba chodzi o to zeby wymiana obraczek była dosłowna a nie symboliczna tylko a panu młodemu założył obrączke tylko na pierwszy paliczek bo dalej sie nie dało
Cytat:
Ja Chorwacje
Od lat bywam i pewnie nie raz jeszcze będę.
Moim zdaniem ceny zblizone do naszych, z tym ze ja po sezonie jeżdżę bo nie lubię upałów i tłumu , więc siła rzeczy jest taniej
I tez tam lody wycinam bez opamiętania

U nas zreszta tez, w upały życie sie głownie lodami
Moim zdaniem lody jako główne posiłki nie tucza
Ja byłam 2 raz. Ta moja kumpela jeździ co roku od 4 lat, zawsze do tej samej miejscowości, w kt teraz bylismy i była zalamana, ze w tym roku ceny wszystkie o min 1/4 wyższe niz zawsze były
Tez wolałabym po sezonie, upały kocham, tłumy mniej, ale niestety byłam zobligowana ta data ślubu..
Ale i tak wakacje super
ilios jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:27   #3014
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:

Cytat:
Cytat:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...#review-805349

Tak to ona tylko jedna jest w Rossie pomadka z Alterry z tego, co zauważyłam

Jako jedyna nałożona na rzęsy nie szczypie mnie w oczy! maziam nią na noc brwi i rzęsy

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:33   #3015
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Tak to ona tylko jedna jest w Rossie pomadka z Alterry z tego, co zauważyłam

Jako jedyna nałożona na rzęsy nie szczypie mnie w oczy! maziam nią na noc brwi i rzęsy
Eh widzę że prawdziwą furorę ta pomadka robi, muszę wreszcie kupić

Taszanta jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:37   #3016
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
więc sporo ważą kości, u mnie to był tylko tłuszcz

serio, może Pinguś jak tu wpadnie, to mnie fachowo poprze, ale jak np. się odchudzasz i nie tylko dietą, ale i ruchem, warto znać typ budowy (% udział tłuszczu/mięśni/wody) i raczej mierzyć się niż ważyć

ze spodniami zgodzę się, jest trudno, szczególnie w typie budowy gdzie pupa i uda są duże, mam to samo
ale można, tylko zależy w jakich sklepach - ja nie mierzyłam wysoko i np. H&M ma taki asortyment i to wcale nie w dziale dla tych bardziej, a i akurat mają w większości bardzo dobrze uszyte spodnie
Byłam kiedyś na takim badaniu ile ma się wody w organizmie ile ważą kości itp. I kości wcale dużo nie ważą. Moje przy wzroście 1,67m i 52 kg wagi ważą 1,9kg. Koleżanki o podobnych wymiarach ok 2kg. Także w stosunku do ogólnej masy ciała nie jest to dużo.

elizka1987 jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:44   #3017
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś na takim badaniu ile ma się wody w organizmie ile ważą kości itp. I kości wcale dużo nie ważą. Moje przy wzroście 1,67m i 52 kg wagi ważą 1,9kg. Koleżanki o podobnych wymiarach ok 2kg. Także w stosunku do ogólnej masy ciała nie jest to dużo.
ja nie twierdzę, że dużo w kg, tylko że mają wpływ na ogólny wygląd i proporcje (a Twoje kolezanki jak piszesz mają podobne wymiary)
tylko, ze u niektórych więcej, u niektórych mniej jeszcze - np. u mnie wcale nie mają znaczenia wagowego
no i osoby grubokościste zawsze będą sprawiać wrażenie mocniejszej sylwetki, tak jak te kobiety, które np. mają szerokie ramiona - ja mam rachityczne i czasem, zwłaszcza widziana głownie zza biurka wydawałam się chucherkiem
miałam też w LO koleżankę, która ważąc tyle co ja i mając dokładnie ten sam wzrost i szerokość pupy, zupełnie inaczej wyglądała, bo miała bardzo grube kości, szerokie ramiona (i np. ów tyłek u niej wyglądał na mniejszy niż mój) i mocne mięśnie (sportowiec)

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-10 o 18:45
misianka jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:52   #3018
pingwin2
Zakorzenienie

Pingwin jest mały to i wagę ma mizerą
Generalnie ja tam w grube kości nie wierzę, ale jak ktoś jest w stanie objąć swój nadgarstek to nie jest grubokościsty,
Misianka ma racje waga kłamie ważny jest stosunek LBM do stosunku stłszczu i podczas odchudzanie trzeba to monitorować żeby nie być szczupłym- grubasem, jakich tak na marginesie w koło wielu, szczególnie młode panny.

Nie wiem czy wiecie, ale wchodzi na rynek ulepszona wersja Revitalash, jestem ciekawa czy cenę też ulepszą.
Co można zrobić z lakierem, który się ciągnie, bo mi mój kochany Essie MCA ten miętowy się ciągnie.

A jagodzianka to samo zdrowie, bo ma jagody

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:52   #3019
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja jeżdżę do Cro od ponad 10 lat, nigdy nie byłam w tym samym miejscu 2 razy i dla mnie ceny rosną tak jak i u nas. Ale porównywanie cen jest zawsze bardzo subiektywny, bo każdy jednak inaczej wydaje
A wesele chorwackie obserwowałem ostatnio i tez jest czad
Blokują pól miasta, odpalaja race na ulicach, syreny , śpiewy itp.
Grupowo wyjechali na parking a potem maszerwali kolumna do knajpy ze śpiewem na ustach
Aaa najpierw do katedry szli, ale zdecydowana cześć gości siedziała przy stolikach knajpowych na ulicy pod kościołem

Pingwinku
wiesz, ze Cię kocham
Jeszcze mi napisz ze lody sa zdrowe
Akurat robię domowe jezynowe

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-08-10 o 18:56
Beata. jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:05   #3020
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
...
Generalnie ja tam w grube kości nie wierzę, ale jak ktoś jest w stanie objąć swój nadgarstek to nie jest grubokościsty,
Misianka ma racje waga kłamie ważny jest stosunek LBM do stosunku stłszczu i podczas odchudzanie trzeba to monitorować żeby nie być szczupłym- grubasem, jakich tak na marginesie w koło wielu, szczególnie młode panny...
o! ja właśnie mogę objąć i jeszcze z zapasem
a z tym szczupłym grubasem też o mnie, bo niestety schudłam w okolicznościach stresowo-chorobowych , a nie planowo i rozsądnie no i jest efekcik - nadal tłuszcz jest od kolan po pas, mimo pozornej szczupłości, a żebra widoczne

ale i tak nie narzekam, bo nic mi to nie da po prostu - musiałabym sporo i stale ćwiczyć/ruszać się, a nie lubię i ostatecznie typu budowy i tak nie zmienię, to co mi tam

misianka jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:10   #3021
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Ja jeżdżę do Cro od ponad 10 lat, nigdy nie byłam w tym samym miejscu 2 razy i dla mnie ceny rosną tak jak i u nas. Ale porównywanie cen jest zawsze bardzo subiektywny, bo każdy jednak inaczej wydaje
A wesele chorwackie obserwowałem ostatnio i tez jest czad
Blokują pól miasta, odpalaja race na ulicach, syreny , śpiewy itp.
Grupowo wyjechali na parking a potem maszerwali kolumna do knajpy ze śpiewem na ustach
Aaa najpierw do katedry szli, ale zdecydowana cześć gości siedziała przy stolikach knajpowych na ulicy pod kościołem

Pingwinku
wiesz, ze Cię kocham
lody zdrowe, a domowe to w ogóle, polecam, najlepszy wybór jeśli chodzi o słodycze
W Chorwacji niestety nie byłam, jakoś tak nam nie po drodze, niby co roku planujemy, ale jeszcze nie dotarliśmy.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
o! ja właśnie mogę objąć i jeszcze z zapasem
a z tym szczupłym grubasem też o mnie, bo niestety schudłam w okolicznościach stresowo-chorobowych , a nie planowo i rozsądnie no i jest efekcik - nadal tłuszcz jest od kolan po pas, mimo pozornej szczupłości, a żebra widoczne

ale i tak nie narzekam, bo nic mi to nie da po prostu - musiałabym sporo i stale ćwiczyć/ruszać się, a nie lubię i ostatecznie typu budowy i tak nie zmienię, to co mi tam
Jakie Ty masz fajne podejście, pozazdrościć.
Ja tam zawsze widzę co by mogłbyć lepsze.
Ćwiczyć lubię na szczęście, ale nawet jakbym nie lubiła to bym i tak ćwiczyła, takie zobaczenie

pingwin2 jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:16   #3022
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Pingwin jest mały to i wagę ma mizerą
Misianka ma racje waga kłamie ważny jest stosunek LBM do stosunku stłszczu i podczas odchudzanie trzeba to monitorować żeby nie być szczupłym- grubasem, jakich tak na marginesie w koło wielu, szczególnie młode panny.

Ja bylam kiedys chudym tlusciochem. Masz racje, we wszystkim, co piszesz. Waga to pic na wode, fotomontaz.
Teraz jestem grubym tlusciochem i prawie wszystkie moje XS-ki to niczego sie nie nadaja .

Powoli bokiem przez drzwi zaczynam przechodzic .

Ping, ja mam kiedys nadzieje, ze spelnisz moje marzenie pokazujac swoje cialo. Jeszcze nie spotkalam wycwiczonej kobiety, ktorej cialo by mi sie podobalo. Jilian Michaels jakas kwadratowa jest. Chodakowska z kolei na figure jak chlopiec. Jest jeszcze jakas Zuzka, ale ona tez mi nie lezy. Mix zbyt rozbudowanych miesni brzucha i silikonow zawsze wydawal mi sie dziwny.

Wydaje mi sie, ze Ty wygladasz perfekcyjnie.

Poka sie w koncu .
Cytat:
Nie wiem czy wiecie, ale wchodzi na rynek ulepszona wersja Revitalash, jestem ciekawa czy cenę też ulepszą.

Ciekawe czy zmienili sklad, bo poki pchali w to bimatoprost, a teraz pochodna bimatoprostu, ktora nawet zadnych badan nie przeszla to nie zamierzam tego tykac.

Cytat:
Co można zrobić z lakierem, który się ciągnie, bo mi mój kochany Essie MCA ten miętowy się ciągnie.
Sa specjalnie rozcienczacze do lakierow.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Podasz przepis?

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-08-10 o 19:17
jamestown jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:21   #3023
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja bylam kiedys chudym tlusciochem. Masz racje, we wszystkim, co piszesz. Waga to pic na wode, fotomontaz.
Teraz jestem grubym tlusciochem i prawie wszystkie moje XS-ki to niczego sie nie nadaja .

Powoli bokiem przez drzwi zaczynam przechodzic .

Ping, ja mam kiedys nadzieje, ze spelnisz moje marzenie pokazujac swoje cialo. Jeszcze nie spotkalam wycwiczonej kobiety, ktorej cialo by mi sie podobalo. Jilian Michaels jakas kwadratowa jest. Chodakowska z kolei na figure jak chlopiec. Jest jeszcze jakas Zuzka, ale ona tez mi nie lezy. Mix zbyt rozbudowanych miesni brzucha i silikonow zawsze wydawal mi sie dziwny.

Wydaje mi sie, ze Ty wygladasz perfekcyjnie.

Poka sie w koncu .

Ciekawe czy zmienili sklad, bo poki pchali w to bimatoprost, a teraz pochodna bimatoprostu, ktora nawet zadnych badan nie przeszla to nie zamierzam tego tykac.

Sa specjalnie rozcienczacze do lakierow.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Podasz przepis?
James dzięki za wiarę, ale chyba byś się rozczarowała, może kiedyś jak dojdę do celu.
Zmienili skład, ma nie podrażniać i nie przebarwiać tak skóry, ale dokładnie to nie wiem.

Idę szukać rozcieńczalnika.

pingwin2 jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:31   #3024
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
lody zdrowe, a domowe to w ogóle, polecam, najlepszy wybór jeśli chodzi o słodycze
W Chorwacji niestety nie byłam, jakoś tak nam nie po drodze, niby co roku planujemy, ale jeszcze nie dotarliśmy.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Jakie Ty masz fajne podejście, pozazdrościć.
Ja tam zawsze widzę co by mogłbyć lepsze.
Ćwiczyć lubię na szczęście, ale nawet jakbym nie lubiła to bym i tak ćwiczyła, takie zobaczenie
wiesz - z tym podejściem, to raz, że wychowanie - od dzieciaka uroda nigdy nie była podnoszonym u mnie atutem - zawsze byłam ta inteligentna/charakterna, ale ta ładna rzadko
ale i nie słyszałam brzydka, po prostu jakby tematu nie było
i innych ludzi, także kobiety oceniano najpierw/bardziej od innych stron niż uroda
ale już ogólne zadbanie, elegancja, klasa (nawet w dżinsach i koszulce) jak najbardziej tak

no a już w dorosłym życiu miałam taki czas, ze bardzo mi się w głowie przebudowało i nagle się okazało, że nawet te wady które widziałam (np. stosunkowo duży, wystający tyłek do reszty), jest jednak atutem

a co istotniejsze, dodatkowo potwierdziło się w tym czasie, że są rzeczy ważniejsze niż idealne wymiary/cera itp. i że nie ma co się zanadto napinać, raczej myśleć, czy to co chce osiągnąć, jest naprawdę warte ceny jaką mam za to zapłacić, czy jak to osiągnę to będę szczęśliwa i czy aby napewno to jest to, co mnie męczy i czego mi trzeba - i to ostatnie jest kluczowe

ale nadal nie jestem wolna od meczących napinek i ambicji, żeby nie było, tyle że nie w kwestiach urodowych, kazdy ma mola jakiegoś

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
...
ja słyszałam, ze lody nawet odchudzające są

a jak się robi takie lody?
bo się zaśliniłam

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-10 o 19:32
misianka jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:49   #3025
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Gratulacje dla przyszłych panien młodych i dla Milki z jej małym milkusiem lub milkusią
Hej Iliosku
Dziękuję

Fajne miałaś wakacje, a najbardziej to zazdroszczę Ci udziału w ślubie Bardzo chciałabym zobaczyć prawosławny ślub i to jeszcze w takim południowym kraju

Wstawiam foty torebki dla Corii . Za cenę niecałych 50 zł uważam zakup za udany Do mnie bardzo pasuje, bo nie ubieram się tak elegancko I dużo mam czarnych ciuchów.
W rzeczywistości aż tak bardzo się nie świeci, na fotach bardzo odbiło się światło z okien. Na pierwszy rzut oka wygląda jak z india shopu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopertówka Zara przód.jpg (72,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kopertówka Zara tył.jpg (71,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4128.jpg (63,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4131.jpg (33,9 KB, 79 załadowań)
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-08-10, 19:52   #3026
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Misianko ja na łatwiznę idę miksuje jezyny, ubijzm mleko skondensowane z cukrem, trochę ,soku z cytryny i do maszyny.
Czasami robię takie prawdziwe lody z zoltkami i kremowka ale rzadko bom leniwa i najczęściej Państwo Grycan na mnie zarabiają.

James ja kiedyś widziałam kawałek nieodzianego Pingwinka i do dziś sie slinie.
Odzianego w całości miałam przyjemność i również robi wrażenie.
Cudna, filigranowa, elegancka blondynka.
W życiu byś nie powiedziała ze ona podnosi coś wiecej niż torebkę

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-08-10 o 20:05
Beata. jest offline  
Stary 2013-08-10, 20:06   #3027
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
....

Wstawiam foty torebki dla Corii ...
piękna (choć nie jestem Corii jakby nie patrzeć)

Cytat:
Misianko ja na łatwiznę idę miksuje jezyny, ubijzm mleko skondensowane z cukrem, trochę ,soku z cytryny i do maszyny.
Czasami robię takie prawdziwe lody z zoltkami i kremowka ale rzadko bom leniwa i najczęściej Państwo Grycan na mnie zarabiają.

....
aaaa, czyli jednak machina do lodów, szkoda ...
bo słyszałam (czytałam?), że można korzystać z zamrażalnikia w lodówce zwyczajnie też, czy jakoś tak

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-10 o 20:07
misianka jest offline  
Stary 2013-08-10, 20:17   #3028
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
James dzięki za wiarę, ale chyba byś się rozczarowała, może kiedyś jak dojdę do celu.
Bede czekac .

Cytat:
Ech, szkoda. Mialam nadzieje, ze uzywasz do tego blendera
Stary 2013-08-10, 20:21   #3029
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
wiesz - z tym podejściem, to raz, że wychowanie - od dzieciaka uroda nigdy nie była podnoszonym u mnie atutem - zawsze byłam ta inteligentna/charakterna, ale ta ładna rzadko
ale i nie słyszałam brzydka, po prostu jakby tematu nie było
i innych ludzi, także kobiety oceniano najpierw/bardziej od innych stron niż uroda
ale już ogólne zadbanie, elegancja, klasa (nawet w dżinsach i koszulce) jak najbardziej tak
Bardzo fajne podejście Wręcz ideał wychowania. Niestety rzadko praktykowany w domach, często nawet nieświadomie powielane są pewne schematy wobec dziewczynek (i chłopców też). czytałam ostatnio fajny tekst na ten temat na jakimś blogu, ale za Chiny nie mogę teraz tego znaleźć

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
piękna (choć nie jestem Corii jakby nie patrzeć)
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-08-10, 20:28   #3030
jamestown
Avada kedavra.

Ciekawe.

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości