Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-22, 21:53   #4951
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Oj to niezbyt ladnie z Twojej strony. Wystarczylo zapytac wprost ,mysle ze odpowiedzi bylyby takie same

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-22, 21:58   #4952
myszka__77
Zakorzenienie

... a tam niezbty ładnie. Od czasu do czasu trzeba coś zbroić. Jestem czasami niegrzeczną dziewczynką
Stary 2013-10-22, 22:00   #4953
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Zawsze kupuję z a swoje pieniążki, może z kilka produktów dostałam.
No właśnie dostają i zachwyt pod niebiosa.

Trochę specjalnie Was podpuściłam by obadać co myślicie na temat blogów, reklam, obserwatorów i kupna lajkowania. Bo gdzie jak nie tu,można podyskutować No dobra pozamiatane... Tylko nie bijcie... Dziewczyny, żeby każdy miał takie zdanie jak Wy.
A wyglada to na to, ze sie rakiem wycofujesz.
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:02   #4954
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
A wyglada to na to, ze sie rakiem wycofujesz.
Wiedziałam, że tak będzie, ale cóż... nawarzyłam piwa i sama je wypije ze smakiem

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-22 o 22:04
myszka__77 jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:03   #4955
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Aż strach sie zastanawiać, jak bawią się Matki-Polki

Cytat:

A co do blogów, to nie do końca sie zgodzę Bardzo lubię blog Agata ma nosa za styl i bezpretensojnalność, Beautyicon za dopracowane zdjecia, Obsession za dosadność i również styl. Z tego co kojarzę wszystkie dostają wysokopółkowe kosmetyki ze wspołprac, ale w pełni to popieram, mają rzeszę czytelniczek, piszą bardzo strawnie, wypracowały jakąś jakość i własny styl, wkładają w prowadzenie bloga sporo pracy no i zwykle jest na co popatrzeć W sumie tak jak spojrzeć to dziwi mnie, że Aga z agowych petitek nie ma wysokopółkowych współprac, a w każdym razie nie widziałam takich u niej? Podsumowując moim zdaniem takie współprace z niczego się nie biorą i uważam, że dziewczyny w pełni na nie zasługują, w każdym razie ja chetnie je czytam.
A ja uwazam, ze przewaznie takie wspolprace z niczego sie biora. Nic innego nie tlumaczy wysylania mistrzyni makijazu - Charlizy Mystery - kosmetykow Chanel.
Poza tym, jak widac, wysylaja w naszym kraju tylko tym blogerkom, ktore nie odwaza sie na slowa krytyki. I wlasnie dlatego jesli chodzi o organizacje, kulture i inteligentna pisanine jestemy daleko w tyle za (chyba) calym swiatem. Mym blogowym numerem jeden pozostanie Krysia z Temptalii, ktora zawsze informuje, ze cos dostala i nie waha sie zjechac czegos, nawet jak dostala to za darmo.

Wymienilas trzy blogi. Pozwole sobie skomentowac jeden. Jest to jeden z najgorszym blogow pokazujacych makijazowa gorna polke. Powaznie. Pomine brak krytyki dla produktow. Ten blog nie spelnia podstawowej zasady, jaka blog powinien spelniac: nie jest przydatny. Skoro nie jest przydatny to dla mnie, jako czytelniczki, jest kompletnie bezuzyteczny. Najwiekszym minusem sa zdjecia. Niektorzy je chwala. Ja uwazam te zdjecia za niepotrzebne. Owszem, estetycznie bardzo ladne, choc Fotoszop bije po oczach. Pomijam juz ten aspekt. Dla mnie bezsensowne jest takie przerabianie zdjec, ze swatch nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Na tym blogu, gdy ogladalam fotki to kosmetykow, ktore rowniez posiadam poznac nie potrafilam. Dla mnie to niedopuszczalne.
Podstawowa funkcja bloga, moim zdaniem, jest pomoc czytelnikom w zakupie. Jesli fota nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia to taki blog jest marnowaniem czasu i autora i czytelnika.
W gruncie rzeczy autorka bloga moglaby pod paletka cieni zamiescic zdjecie sera albo torebki chipsow. Pomoc przy zakupie podobna jak te swatche .

Cytat:
Blogów modowych z kolei nie odwiedzam wcale, bo jak chcę zobaczyć, co ma Zara do zaproponowania to wystarczy ze podjadę do Galerii Bałtyckiej i jeszcze w bonusie mogę to przymierzyć
Trudno sie nie zgodzic .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-10-22 o 22:05
jamestown jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:04   #4956
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
... a tam niezbty ładnie. Od czasu do czasu trzeba coś zbroić. Jestem czasami niegrzeczną dziewczynką
chyba za mało wina wypiłam na takie wyznania lol

Soso jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:06   #4957
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wizytowalam familie, zarlam grzyby i bawilam sie w Matke-Polke .

Dopiero przed chwila sie zorientowalam, ze ten watas odsubskrybowany mam . Nie wiem jak to sie stalo. Moze to los podpowiada mi, ze nie powinnam tu pisac juz .

Czy ja wiem? Nie widzialam jeszcze w naszym kraju bloga, ktory dostaje kosmetyki z gornej polki i potrafi o tym z klasa napisac. Nie dosc, ze wiekszosc blogow znajduje sie w wyzszych kregach nieznajomosci jezyka polskiego lub w kregu towarzystwa wzajemnej adoracji to jeszcze autorki ukrywaja fakt wspolpracy. Uwazam to za zenujace. Bardzo mnie to tez smieszy. Konspiracja niczym w Langley. Wiekszosc na zadane pytanie o wspolprace udaje, ze pytania nie bylo.
Do tego dziwnym sposobem zawsze sa to pochlebne opinie. Niektore blogi zmienily sie w prawdziwe peany. Wszystko cudowne .
Kiedys bardzo lubilam pewnie sympatyczny blog z urocza, mala dziewczynka w tle. Czytalam i ogladalam z przyjemnoscia. Odkad zmienil sie w jedna wielka reklame juz tam nie patrze.
Konczac moja rozwlekla mysl powiem, ze nie zgadzam sie z Toba. Blogow wspolpracujacych z luksusowymi markami wcale chetniej mi sie nie czyta.
------------------------------------------------------
Widzialyscie "vi vi vi"?
Grzyby jedłaś? - a jakąś zapasową wątrobę na podorędziu miałaś?

Co do współprac na blogach - zasadniczo nic nie mam przeciwko nim, ale pod warunkiem, że nie robi się z tego tajemnicy i sam fakt otrzymania produktu do testów nie skłania blogerki do pisania peanów wbrew rzeczywistej opinii o produkcie. No i współprace nie mogą być jedyną motywacją prowadzenia bloga. W przeciwnym razie wieje fałszem i odpycha normalnych czytelników.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Troszke nie rozumiem, skoro nie czytaja, nie obserwuja to czyja wina? Nie pisze tego zlosliwie. Po prostu caly temat wspolprac drazni mnie, wole jak blogerka kupi cos za wlasne pieniadze, a nie wezmie co dadza i porozplywa sie w recenzji.
Produkty z wyzszej polki to jedno, tylko na takie blogi wchodze. Unikam tych co sa tablica reklamowa. Dziwi mnie, ze ktos takowy chce miec. Myslisz ze wspolprace dadza wiecej czytelnikow? Czy narzekasz na mala ilosc czytelnikow, bo chcesz wspolprac. Wybacz, ale nie rozumiem.
Pisz bloga dla siebie, takie sa najlepsze
I to jest sedno sprawy.

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja sobie zawsze myślałam, że 227 to taka większa czarna wersja 239 (który jest moim numerem 1 wśród MACopędzli) tyle, że ma dłuższe włosie i jest grubszy w przekroju? Używałabym i tak tylko tej bocznej, płaskiej(?) części. Muszę go jeszcze 'przegooglować' Ten 252 też

Pasuje Ci ta zieleń tak czy inaczej
No właśnie też tak myślałam, jak kupowałam 227 . W praktyce okazało się inaczej, ale może Tobie jednak się spodoba. Btw - gdzieś na słoczowym wklejałam chyba fotki 239, 227 i 235. Albo to było na "zwykłym" MACowym .

Dziękuję . Ładnie mi się z moją zeberką komponuje .

Cytat:
[B]A co do blogów, to nie do końca sie zgodzę Bardzo lubię blog Agata ma nosa za styl i bezpretensojnalność, Beautyicon za dopracowane zdjecia, Obsession za dosadność i również styl. Z tego co kojarzę wszystkie dostają wysokopółkowe kosmetyki ze wspołprac, ale w pełni to popieram, mają rzeszę czytelniczek, piszą bardzo strawnie, wypracowały jakąś jakość i własny styl, wkładają w prowadzenie bloga sporo pracy no i zwykle jest na co popatrzeć W sumie tak jak spojrzeć to dziwi mnie, że Aga z agowych petitek nie ma wysokopółkowych współprac, a w każdym razie nie widziałam takich u niej? Podsumowując moim zdaniem takie współprace z niczego się nie biorą i uważam, że dziewczyny w pełni na nie zasługują, w każdym razie ja chetnie je czytam. Blogów modowych z kolei nie odwiedzam wcale, bo jak chcę zobaczyć, co ma Zara do zaproponowania to wystarczy ze podjadę do Galerii Bałtyckiej i jeszcze w bonusie mogę to przymierzyć
Takie współprace też jestem w stanie zrozumieć i w podanych przez Ciebie przykładach, poza jednym wyjątkiem , wcale mnie one nie drażnią.
Poza tym wydaje mi się jednak, że tu była inna kolejność - współprace przyszły później i nie były priorytetem przy zakładaniu bloga.
Cytat:
Trochę specjalnie Was podpuściłam by obadać co myślicie na temat blogów, reklam, obserwatorów i kupna lajkowania. Bo gdzie jak nie tu,można podyskutować No dobra pozamiatane... Tylko nie bijcie... Dziewczyny, żeby każdy miał takie zdanie jak Wy.
Taka prowokacja
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:08   #4958
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja akurat popijam
Wasze zdrowie Dziewczyny
Milego wieczoru

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:10   #4959
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:

Kochana, ja akurat popijam piwko
Stary 2013-10-22, 22:11   #4960
OlaM
Moderator

Cytat:
"Niegrzeczna dziewczynka" kojarzy mi się akurat z czymś innym .
A to było takie se

Cytat:

A ja o suchym pysku

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-10-22 o 22:13
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:14   #4961
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Taka prowokacja
... no dobra będę już grzeszna, tzn grzeczna...
Stary 2013-10-22, 22:14   #4962
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Moja obecna jeszcze na chodzie.

Cytat:
Takie współprace też jestem w stanie zrozumieć i w podanych przez Ciebie przykładach, poza jednym wyjątkiem , wcale mnie one nie drażnią.
Poza tym wydaje mi się jednak, że tu była inna kolejność - współprace przyszły później i nie były priorytetem przy zakładaniu bloga.
Jakim? No dawaj, wylej ten jad . W koncu wszyscy wiemy, ze to z zazdrosci .

Cytat:
chyba za mało wina wypiłam na takie wyznania
Ja tez
Stary 2013-10-22, 22:16   #4963
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
A to było takie se
Ola , ale nie mam zamiaru majtek zdejmować, choć po 22:00 już
Stary 2013-10-22, 22:16   #4964
Soso
Zakorzenienie

Cytat:

A ja uwazam, ze przewaznie takie wspolprace z niczego sie biora. Nic innego nie tlumaczy wysylania mistrzyni makijazu - Charlizy Mystery - kosmetykow Chanel.
Poza tym, jak widac, wysylaja w naszym kraju tylko tym blogerkom, ktore nie odwaza sie na slowa krytyki. I wlasnie dlatego jesli chodzi o organizacje, kulture i inteligentna pisanine jestemy daleko w tyle za (chyba) calym swiatem. Mym blogowym numerem jeden pozostanie Krysia z Temptalii, ktora zawsze informuje, ze cos dostala i nie waha sie zjechac czegos, nawet jak dostala to za darmo.

Wymienilas trzy blogi. Pozwole sobie skomentowac jeden. Jest to jeden z najgorszym blogow pokazujacych makijazowa gorna polke. Powaznie. Pomine brak krytyki dla produktow. Ten blog nie spelnia podstawowej zasady, jaka blog powinien spelniac: nie jest przydatny. Skoro nie jest przydatny to dla mnie, jako czytelniczki, jest kompletnie bezuzyteczny. Najwiekszym minusem sa zdjecia. Niektorzy je chwala. Ja uwazam te zdjecia za niepotrzebne. Owszem, estetycznie bardzo ladne, choc Fotoszop bije po oczach. Pomijam juz ten aspekt. Dla mnie bezsensowne jest takie przerabianie zdjec, ze swatch nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Na tym blogu, gdy ogladalam fotki to kosmetykow, ktore rowniez posiadam poznac nie potrafilam. Dla mnie to niedopuszczalne.
Podstawowa funkcja bloga, moim zdaniem, jest pomoc czytelnikom w zakupie. Jesli fota nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia to taki blog jest marnowaniem czasu i autora i czytelnika.
W gruncie rzeczy autorka bloga moglaby pod paletka cieni zamiescic zdjecie sera albo torebki chipsow. Pomoc przy zakupie podobna jak te swatche .

Trudno sie nie zgodzic .
Z tego co czytałam amerykańskie blogerki muszą pisać, ze dostały coś z wspołprac, ale zgadzam się, nie powinno się robić z tego tajemnicy. Co do BI może masz rację, ja w sumie patrzę bardziej na kompozycję/ostrość/pomysł na zdjęcia, niż to co one rzeczywiście przedstawiają. Inna rzecz, że Agata chyba nie ocenia, a jedynie przedstawia produkt.

Cytat:

Co do współprac na blogach - zasadniczo nic nie mam przeciwko nim, ale pod warunkiem, że nie robi się z tego tajemnicy i sam fakt otrzymania produktu do testów nie skłania blogerki do pisania peanów wbrew rzeczywistej opinii o produkcie. No i współprace nie mogą być jedyną motywacją prowadzenia bloga. W przeciwnym razie wieje fałszem i odpycha normalnych czytelników.

I to jest sedno sprawy.

No właśnie też tak myślałam, jak kupowałam 227 . W praktyce okazało się inaczej, ale może Tobie jednak się spodoba. Btw - gdzieś na słoczowym wklejałam chyba fotki 239, 227 i 235. Albo to było na "zwykłym" MACowym .

Dziękuję . Ładnie mi się z moją zeberką komponuje .

Taka prowokacja
Sporo racji

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja akurat popijam
Wasze zdrowie Dziewczyny
Milego wieczoru

Cytat:
Kochana, ja akurat popijam piwko
Ja też Tżet w tygodniowej delegacji, więc robie sobie dobrze prosecco

Cytat:
A to było takie se

A ja o suchym pysku
Ano

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-10-22 o 22:18
Soso jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:17   #4965
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Moja obecna jeszcze na chodzie.

Ja tez
James, zapomniałam, że ja też zazdroszczę. Kurcze, jak to mi mogło z głowy wypaść, formalnie nie rozumiem

Czas edycji: 2013-10-22 o 22:20
myszka__77 jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:22   #4966
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
nic podobnego uwielbiam swojego partnera, ale jak pomyślę o tej całej okołoślubnej bieganinie to mi słabo
Zgadzam się. Ostatnie dwa miesiące, co weekend miałam możność obserwować finały tych miesięcznych a czasem i wieloletnich przygotowań. I szczerze, gra nie warta świeczki. Ogólnie chodzi o to samo: żarcie na stole, zimna flaszka i tańce. Takich rzeczy nie trzeba długo planować

Cytat:
Wizytowalam familie, zarlam grzyby i bawilam sie w Matke-Polke .

Dopiero przed chwila sie zorientowalam, ze ten watas odsubskrybowany mam . Nie wiem jak to sie stalo. Moze to los podpowiada mi, ze nie powinnam tu pisac juz .

Czy ja wiem? Nie widzialam jeszcze w naszym kraju bloga, ktory dostaje kosmetyki z gornej polki i potrafi o tym z klasa napisac. Nie dosc, ze wiekszosc blogow znajduje sie w wyzszych kregach nieznajomosci jezyka polskiego lub w kregu towarzystwa wzajemnej adoracji to jeszcze autorki ukrywaja fakt wspolpracy. Uwazam to za zenujace. Bardzo mnie to tez smieszy. Konspiracja niczym w Langley. Wiekszosc na zadane pytanie o wspolprace udaje, ze pytania nie bylo.
Do tego dziwnym sposobem zawsze sa to pochlebne opinie. Niektore blogi zmienily sie w prawdziwe peany. Wszystko cudowne .
Kiedys bardzo lubilam pewnie sympatyczny blog z urocza, mala dziewczynka w tle. Czytalam i ogladalam z przyjemnoscia. Odkad zmienil sie w jedna wielka reklame juz tam nie patrze.
Konczac moja rozwlekla mysl powiem, ze nie zgadzam sie z Toba. Blogow wspolpracujacych z luksusowymi markami wcale chetniej mi sie nie czyta.
------------------------------------------------------
Widzialyscie "vi vi vi"?
A Jamsik, jak zwykle z wielkim hukiem wpada

Oj nie lubisz tej Szarlizy

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:23   #4967
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też Tżet w tygodniowej delegacji, więc robie sobie dobrze prosecco
Soso i jak tam jedziecie gdzieś z TŻ?

Czas edycji: 2013-10-22 o 22:25
myszka__77 jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:28   #4968
OlaM
Moderator

Cytat:
... no dobra będę już grzeszna, tzn grzeczna...
Już nie wiem, co gorsze

Cytat:
Odpowiedź w poście nr 4955

Cytat:
Ola , ale nie mam zamiaru majtek zdejmować, choć po 22:00 już
W żadnym razie nie namawiam
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:33   #4969
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Z

Jak to "z hukiem" wpadam? Wlaczam sie do rozmowy grzecznie tylko .

Co do Szarlizy to ona ma najwiecej wpadek. Poza tym subskrybuje od niedawna Niemodne Polki i one newsow o Szarlizie dostarczaja. Ja sie tylko dziele. Vi vi vi wzruszylo mnie wczoraj do lez .

Cytat:
Odpowiedź w poście nr 4955
Aha .
Stary 2013-10-22, 22:34   #4970
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Ostatnie dwa miesiące, co weekend miałam możność obserwować finały tych miesięcznych a czasem i wieloletnich przygotowań. I szczerze, gra nie warta świeczki. Ogólnie chodzi o to samo: żarcie na stole, zimna flaszka i tańce. Takich rzeczy nie trzeba długo planować

No mniej wiecej, poza tym jestem realistką i wiem na pewno,a nawet więcej, nie chciałabym, żeby to miał być najpiękniejszy dzień mojego życia Więc co tu tyle planować

Cytat:
Soso i jak tam jedziecie gdzieś z TŻ?
My zawsze gdzieś jedziemy Tak w ogole to mieliśmy wkrótce do Wenezueli lecieć, wiekszą grupą, ale jak Chavez umarł to połowa towarzystwa sie wycofała Dobrze, ze wszystko udało sie bezkosztowo odkręcić. Ale ogolnie tak, jak tylko Tżetowi uda się zakończyć tematy nad którymi teraz pracuje, to wybierzemy sie gdzieś dalej, albo Tajlandia, albo jeszcze o RPA myśleliśmy, bo tak ogólnie to mocno oba tematy mamy w planach. A jak się nie uda, to na tydzień w okresie świątecznym polecimy chyba na jakąś hiszpańską wyspę.

James umknęło mi, sama te grzyby zbierałaś?

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-10-22 o 22:43
Soso jest offline  
Stary 2013-10-22, 22:46   #4971
OlaM
Moderator

Dnia mojego ślubu i wesela nie nazwałabym raczej "najpiękniejszym dniem mojego życia" (choć na pewno był to dzień wyjątkowy w pozytywnym znaczeniu tego słowa), ale generalnie było fajnie, a przede wszystkim wesoło. Bez łez, patosu i tego typu historii. Żadnych większych przygotowań nie było, a planowanie ograniczyło się do ustalenia normalnego menu, szybkiego wyboru ciuchów i bukietu, ustalenia liści gości i takich tam niezbędnych formalności.
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-22, 23:17   #4972
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

A wyobrazasz sobie mnie w lesie?
Stary 2013-10-22, 23:47   #4973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
He he, ja nie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-10-23, 08:43   #4974
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
mam podobne podejscie do grzybobrania

vivivi widzialam i padlam

a co do blogow - rzecz w tym, ze teraz jest ich pierdylion i wszystkie pokazuja praktycznie to samo, wiec nie ma sie co dziwic, ze firmy chca nawiazac wspolprace z tymi, ktore maja najlepsze statystyki i nie ma co tu plakac, ze swiat nie jest sprawiedliwy, a kontenery z kosmetykami nie podjezdzaja na podjazd za darmoszke
ilios jest offline  
Stary 2013-10-23, 08:43   #4975
agniecha4791
Zadomowienie

Dziewczynki mam info z Douglasa, że Laury Mercier nie będzie w listopadzie, prawdopodobnie w grudniu, ale jeszcze nic nie wiedzą, bo ponoć dogadać się nie mogą A o Mac-u nawet nie słyszały,że ma być w ich sieci na terenie PL.
Stary 2013-10-23, 08:47   #4976
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Hej dziewczyny, orientujecie sie czy Douglas robi jakies promocje na otwarcie nowego sklepu??
Bo nam w koncu otwieraja pierwszy Dougi w miescie i jestem ciekawa

A co do blogów to powiem Wam, ze troche czytam, co prawda, wiekszosc tych, ktore nalezą do dziewczyn kojarzonych przeze mnie z wizazu. Czasami skorzystam z porad, ale ogolnie laski, szału nie ma

WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2013-10-23 o 08:48
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-10-23, 09:01   #4977
ranka
Kici kici miau miau

oglądnelam vi vi vi najsssss
ranka jest offline  
Stary 2013-10-23, 09:17   #4978
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Dnia mojego ślubu i wesela nie nazwałabym raczej "najpiękniejszym dniem mojego życia" (choć na pewno był to dzień wyjątkowy w pozytywnym znaczeniu tego słowa), ale generalnie było fajnie, a przede wszystkim wesoło. Bez łez, patosu i tego typu historii. Żadnych większych przygotowań nie było, a planowanie ograniczyło się do ustalenia normalnego menu, szybkiego wyboru ciuchów i bukietu, ustalenia liści gości i takich tam niezbędnych formalności.
A wyjątkowy będzie na pewno
Cytat:
próbuję

Soso jest offline  
Stary 2013-10-23, 09:50   #4979
OlaM
Moderator

Cytat:
A ja Ci powiem, że sobie Ciebie wyjątkowo w takich okolicznościach przyrody wyobrażam - może dlatego, że zapamietałam Twoje zamiłowanie do ciemnej zieleni, a to mi się właśnie z lasem kojarzy . W takich barwach wtopiłabyś się w tło idealnie .

Aaaa, a vi vi vi mnie rozwaliło . A tak w ogóle to światowa dziewczyna, zazdroszczę .
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-23, 11:42   #4980
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
No mniej wiecej, poza tym jestem realistką i wiem na pewno,a nawet więcej, nie chciałabym, żeby to miał być najpiękniejszy dzień mojego życia Więc co tu tyle planować

My zawsze gdzieś jedziemy Tak w ogole to mieliśmy wkrótce do Wenezueli lecieć, wiekszą grupą, ale jak Chavez umarł to połowa towarzystwa sie wycofała Dobrze, ze wszystko udało sie bezkosztowo odkręcić. Ale ogolnie tak, jak tylko Tżetowi uda się zakończyć tematy nad którymi teraz pracuje, to wybierzemy sie gdzieś dalej, albo Tajlandia, albo jeszcze o RPA myśleliśmy, bo tak ogólnie to mocno oba tematy mamy w planach. A jak się nie uda, to na tydzień w okresie świątecznym polecimy chyba na jakąś hiszpańską wyspę.

Oki, jak będziesz wiedziała to daj znać

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości