Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-06, 17:46   #841
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
pewnie tak, ale jest gazeta.pl czy inne, wg gustu
ale ja jakoś im mniej wiem, tym jest mi lepiej, znaczy w sensie typowo politycznym i w PL, bo reszta i owszem
Ja też jakoś polską sceną się nie emocjonuję, ciągle ci sami starzy wyjadacze krążący od jednej partii do drugiej, coraz to nowe pomysły pana Rostowskiego, aferki itp.
Ale scena globalna już jest bardziej niepokojąca, niewiarygodna manipulacja, chowanie przed światem wydarzeń z Stambułu, wycinanie z wypowiedzi Afroamerykanina-muzułmanina, który zabił żołnierza fragmentu, w którym mówił, że zrobił to, bo Koran tak nakazuje...

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

Edytowane przez PannaEwelina
Czas edycji: 2013-06-07 o 00:01 Powód: lit.
PannaEwelina jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:46   #842
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja tak kiedys probowalam i zupelnie sie to nie sprawdzalo. Satelity nie odbieraja u nas normalnej telewizji (ABC, FOX, CW) a nie mialam ochoty czekam paru lat zanim wprowadza do nas serial, do tego za HBO trzeba placic () wiec bez kompa ani rusz.
Na filmy lubie sie poczlapac do kina. Ewentualnie starsze ogladam na kompie. Wszelakie kablowki to dla mnie juz przezytek. Internet uber alles.
Ja w sumie nie oglądam jakos tak wiele, ale czasem sobie jakiegos odmóżdzacza włącze :P

Z seriali to obecnie nagralam tak sobie "Dom" . Podoba mi się ten serial, a nigdy nie obejrzałam całego. Czas nadrobic.

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja 5 albo 6 razy obejrzałam wszystkie sezony Desperatek, uwielbiam

A propos oglądania wiadomości itp. ja rzadko oglądam te w telewizji, ale uważam, że mimo wszystko warto wiedzieć, co się na świecie dzieje

Ja tez 2x obejrzałam całosc, natomiast poszczegolne odcinki niektóre to nawet kilkanaście Ja mam takie skrzywienie, ze cos mi sie spodoba. to koniec W podstawówce mialam ksiazke (jakies 200 stron),którą w sporej cześci mogłam cytowac z pamięci tyle razy ja czytałam

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:47   #843
Soso
Zakorzenienie

W temacie wiadomości, jak dla mnie nic nie przebije Stooq, jak chcę być na bieżąco to głównie tu zaglądam

Soso jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:48   #844
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Aaa no chyba że tak. Ja też jak oglądam, to zazwyczaj kilka odcinków na raz, nagrywam z kablówki albo oglądam z Sieci. Różnica może jest taka, że ja mimo, że mamy dobrej jakości monitor nie znoszę oglądać na nim filmów, zresztą Tżet mi kiedyś wywodził różnice miedzy monitorem komuptera a telewizorem (ale zabij, nie pamiętam).

Ano

A gotowe na wszystko jakoś mnie nie przekonują, choć przyznaję, nie widziałam ani odcinka. Za to jak byłam młodsza to pasjami świat wg bundych oglądałam

to kilka obejrzyj, bo mnie tez nie przekonywaly, a potem...

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:50   #845
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Ja pierwsze odcinki lata temu na Polsacie ogladalam .
Ooo wiem co jeszcze oglądałam. Latami opierałam się przed serialem Seks w wielkim mieście, a jak już obejrzałam któryś odcinek to w krótkim czasie widziałam wszystkie. O dziwo, wciąż bardzo lubię i mogę oglądać ponownie Uwielbiam Charlotte i ciuchy Carrie

Soso jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:51   #846
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
W temacie wiadomości, jak dla mnie nic nie przebije Stooq, jak chcę być na bieżąco to głównie tu zaglądam

ooo nie znałam tego skorzystam

pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:53   #847
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Ja też jakoś polską sceną się nie emocjonuję, ciągle ci sami starzy wyjadacze krążący od jednej partii do drugiej, coraz to nowe pomysły pana Rostowskiego, aferki itp.
...

ja sie wałśnie wkurzałam, że gdzie ja zyję itp.
no to teraz znakomita większość mnie omija, mam dość jazd w życiu prywatnym, oszczędzam nerwy i tyle

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:56   #848
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Ooo wiem co jeszcze oglądałam. Latami opierałam się przed serialem Seks w wielkim mieście, a jak już obejrzałam któryś odcinek to w krótkim czasie widziałam wszystkie. O dziwo, wciąż bardzo lubię i mogę oglądać ponownie Uwielbiam Charlotte i ciuchy Carrie
to tak jak ja
A wczesniej mi sie wydawalo, ze to nudne bedzie i dlatego sie nigdy nie skusiłam

pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:57   #849
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
...orba: Ja mam takie skrzywienie, ze cos mi sie spodoba. to koniec W podstawówce mialam ksiazke (jakies 200 stron),którą w sporej cześci mogłam cytowac z pamięci tyle razy ja czytałam

mam o samo
co ciekawe, większość mojej rodziny też i jest mnóstwo cytatów, które weszły do wewnętrznego języka, np. z jednej książki Chmielewskiej (która zresztą od lat mnie nudzi), ale cytaty z "Wszystko czerwone" (np. reszta kadłuba była w ciemno) żyją jakby same, a jednocześnie z nami w rodzinie

misianka jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:57   #850
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
A czy to do konca dobre podejscie? Ja zaczelam Gre o tron ogladac pare tygodni temu i zaluje, ze tak pozno. Abstrahujac juz od samego serialu to odcinanie sie od czegos, bo jest popularne nie ma wiekszego sensu. Takie to troche "chce byc na sile inny niz wszyscy". A czasami Misianko dobrze byc jak inni . Nigdzie sie nie leje krew tak pieknie jak w HBO .

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Ja z kolei zdjec nie nosze. Duzo miejsca za to na karty musze miec .

A puderek super (ten). Troche mnie ponioslo i mam dwa Jakis czas temu byla o nim zreszta mowa . Deklasuje meteorki Guerlain.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

A ja "kupowate tasiemce" tez lubie. Gotowe na wszystko obejrzalam w calosci .

Co do HBO to z jakoscia roznie bywa. GoT wymiata, wiadomix . W zeszlym roku wypuscili "Girls", ktory jest denny i marny a brzydota glownej aktorki literalnie mnie powala.
Wczoraj czytalam, ze GoT planuja 8 sezonow .
Ciekawi mnie skąd takie info, bo HBO jak i większość stacji przedłuża swoje seriale patrząc na słupki [oglądalności] obecnego. Póki co potwierdzony jest 4 sezon.

5 i 6 byłyby na podstawie tego co już jest, a 7 i 8 jedynie na podstawie nienapisanych jeszcze książek albo jeśli scenarzyści wymyślą dalsze losy.

W każdym razie to tylko gdybanie - jeśli nagle słupki oglądalności pospadają to zrezygnują z zamawiania kolejnego sezonu.

A z tego co HBO puszcza, bo nie zawsze zajmuje się produkcją to ostatnio mnie wkręciła Rodzina Borgiów i starszy już nieco - Tudorowie

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2013-06-06 o 17:59
Lukardis jest offline  
Stary 2013-06-06, 18:00   #851
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:

Ja tez 2x obejrzałam całosc, natomiast poszczegolne odcinki niektóre to nawet kilkanaście Ja mam takie skrzywienie, ze cos mi sie spodoba. to koniec W podstawówce mialam ksiazke (jakies 200 stron),którą w sporej cześci mogłam cytowac z pamięci tyle razy ja czytałam
Ja też tak mam W dzieciństwie miałam '101 Dalmatyńczyków' na VHS, oglądałam ponoć 5 razy dziennie Tak samo 'Śpiącą królewnę'
Cytat:
Wygląda na rzetelną, fajnie, że się podzieliłaś, dodam do zakładek
Cytat:
Mnie też nie przekonywały, zbyt nierealne mi się wydawały, przyznam, że w dużej mierze oglądałam początkowo dla pięknej Longorii Chyba najmniej się utożsamiam z Susan. 'Drama Queen'

Cytat:
ja sie wałśnie wkurzałam, że gdzie ja zyję itp.
no to teraz znakomita większość mnie omija, mam dość jazd w życiu prywatnym, oszczędzam nerwy i tyle
Coś w tym jest, im bardziej człowiek jest na bieżąco, tym bardziej się przejmuje

Blog

Stary 2013-06-06, 18:07   #852
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też tak mam W dzieciństwie miałam '101 Dalmatyńczyków' na VHS, oglądałam ponoć 5 razy dziennie Tak samo 'Śpiącą królewnę'

Wygląda na rzetelną, fajnie, że się podzieliłaś, dodam do zakładek

Mnie też nie przekonywały, zbyt nierealne mi się wydawały, przyznam, że w dużej mierze oglądałam początkowo dla pięknej Longorii Chyba najmniej się utożsamiam z Susan. 'Drama Queen'

Coś w tym jest, im bardziej człowiek jest na bieżąco, tym bardziej się przejmuje

No realizm moze nie byl powalający w wielu momentach, ale jak dla mnie to dodawalo temu serialowi uroku.

pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-06, 18:09   #853
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
...
a propos przejmowania się - przypomniało mi się, jak we wczesnej podstawówce poszłam do kina z klasą na Małą Syrenkę.
No i płakałam strasznie, na filnie i potem, , pani mnie nie mogła uspokoić, i przekonywaała, że to bajka i że Syrence nic nie jest, bla, bla ... i się dowiedziała w końcu, ze ja tak płakałam, bo jacys chłopcy w Syrenki przyjaciela, delfina, rzucali kamieniami
a Syrenkę to miałam w gdziesiu

misianka jest offline  
Stary 2013-06-06, 18:14   #854
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
No realizm moze nie byl powalający w wielu momentach, ale jak dla mnie to dodawalo temu serialowi uroku.
Dokładnie, to mu dodawało smaczku, wzbudzało emocje no i odróżniało od powiedzmy polskich seriali-tasiemców, gdzie nic się nie dzieje. Plus niezła gra aktorska, dobre dialogi, fajny humor i jakaś taka estetyka
Cytat:
a propos przejmowania się - przypomniało mi się, jak we wczesnej podstawówce poszłam do kina z klasą na Małą Syrenkę.
No i płakałam strasznie, na filnie i potem, , pani mnie nie mogła uspokoić, i przekonywaała, że to bajka i że Syrence nic nie jest, bla, bla ... i się dowiedziała w końcu, ze ja tak płakałam, bo jacys chłopcy w Syrenki przyjaciela, delfina, rzucali kamieniami
a Syrenkę to miałam w gdziesiu
To faktycznie jesteś outsider Ale żeby w delfinka kamieniami

Blog

Stary 2013-06-06, 18:16   #855
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dostałam puder, dziękuję Beatko
Bardzo prosze
Ja tesowalam, mam mieszane uczucia

A ja mam odbiornik telewizyjny i oglądam TV
Lubię seriale na Hbo, BBC, zwierzatka na kanałach tematycznych i Top Gear

Beata. jest offline  
Stary 2013-06-06, 18:19   #856
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tez SitC pierwszy raz pare lat temu ogladalam . A widzialas alternatywne zakonczenia? Ciesze sie, ze oficjalnym stalo sie to, ktore wybrali.

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie skąd takie info, bo HBO jak i większość stacji przedłuża swoje seriale patrząc na słupki [oglądalności] obecnego. Póki co potwierdzony jest 4 sezon.

5 i 6 byłyby na podstawie tego co już jest, a 7 i 8 jedynie na podstawie nienapisanych jeszcze książek albo jeśli scenarzyści wymyślą dalsze losy.

W każdym razie to tylko gdybanie - jeśli nagle słupki oglądalności pospadają to zrezygnują z zamawiania kolejnego sezonu.

A z tego co HBO puszcza, bo nie zawsze zajmuje się produkcją to ostatnio mnie wkręciła Rodzina Borgiów i starszy już nieco - Tudorowie
Jak to skad takie info? Takiej informacji udzielili tworcy w jednym z wywiadow.
Nie rozumiem zreszta co Cie dziwi w mojej wypowiedzi. Uzylam slowa "planuja".

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja mam odbiornik telewizyjny i oglądam TV
Lubię seriale na Hbo, BBC, zwierzatka na kanałach tematycznych i Top Gear
Oj tak, Jeremy i Hammond sa swietni. Pamietam jak wypadek Hammonda przezywalam lata temu .
Stary 2013-06-06, 18:23   #857
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

I bardzo lubię mój dekoder z nagrywarka

A temacie w Mario 23% na cały asortyment a rodowe ów przy zakupie dowolnego produktu Makeup Factory lakier do paznokci tej marki za 1 gr

Beata. jest offline  
Stary 2013-06-06, 18:40   #858
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

A temacie w Mario 23% na cały asortyment a rodowe ów przy zakupie dowolnego produktu Makeup Factory lakier do paznokci tej marki za 1 gr
Beato, moja kasa dotarla do Ciebie?
Stary 2013-06-06, 19:20   #859
kasia68
Zadomowienie

Marionnaud sms

' Rabat 23% na caly asortyment, a dodatkowo przy zakupie dowolnego produktu MakeUp Factory- lakier do paznokci tej marki za 1 gr! Tylko do 10.06. Zapraszamy '
Stary 2013-06-06, 19:21   #860
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja z kolei zdjec nie nosze. Duzo miejsca za to na karty musze miec .

A puderek super (ten). Troche mnie ponioslo i mam dwa Jakis czas temu byla o nim zreszta mowa . Deklasuje meteorki Guerlain.[COLOR="Silver"]
Aaa tak, pamiętam tą akcję z pudrem. Miałam nic nie kupować już w czerwcu dziś nabyłam jedynie płyn i szampon dla dzieci ziaji a zapachu lodów ciasteczkowo waniliowych i albo mam coś z powonieniem albo ja zapachu ciasteczek tam nie ma. Nic to, poużywam to się wypowiem

Cytat:

Beato, a czy moja kasa dotarła?
Stary 2013-06-06, 19:26   #861
Soso
Zakorzenienie

James nie widziałam, nawet chyba nie wiedziałam, że są

Soso jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:30   #862
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Dziewczynki jutro sprawdze konto i dam Wam znać , bo szczerze mówiąc nawet nie spojrzałam, a token do konta zostawilam w pracy.

Beata. jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:36   #863
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tez mialam traume
my z TZem nie czytalismy ksiazki [aczkolwiek juz mam cala serie i bede czytac bo do konca obecnego sezonu zostal 1 odcinek i nie wytrzymam] i mielismy mine

Tyrion :lo ve: <- ciagle zapominam, ze ikonka love nie dziala... aczkolwiek wizerunek jego popsula mi ostatnio kumpela uswiadamiajac mnie, ze gral on jakiegos gnoma w Opowiesciach z Narnii - Ksiaze Kaspian
- tylko dla osob o mocnych nerwach

Jamesku, ja portfela furlowego nie mam, ale po jakosci torebek sadze, ze cudny aczkolwiek 5-8 stow za portfel to nawet jak na iliosa duzo [przypomniala mi sie moja kumpela, ktora podczas wizyty w japonii kupila sobie piekny portfel Vivienne Westwood, ale tak sie na niego splukala, ze potem przez kilka miesiecy nosila go prawie pustego

a jaki konkretnie model chcesz
Czytaj. Ja kończę ostatni tom jaki się ukazał i jestem zła, że przyjdzie mi trochę poczekać na zakończenie, bo Martin nie kwapi się z pisaniem...
Cytat:
Z Harry'm Potterem tez byly takie stresy.

Ja ostatnio czytalam swietna mlodziezowa ksiazke. Doskonale mi sie czytalo. Teraz czekam na druga czesc i drze co bedzie dalej. Takiego cliffhanger'a zarzucila autorka, ze myslalam, ze padne .
Pamiętam to... A zwłaszcza przed ostatnim tomem. Takie stresy fundować czytelnikom...

elizka1987 jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:41   #864
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
chyba tak to wszystko właśnie działa - jak się nie ogląda, to na wyrywki nie wchodzi - ale jak się zacznie, to już na całego. (Moja córka ogląda mega idiotyczną brazylijską telenowelę Wioletta na kanale dziecięcym - właściwie to wszyscy z nią oglądamy, jest to tak głupie, że aż śmieszne. I ona (znaczy się Milena) ma taką teorię na ten temat: słuchajcie, ja wiem, że to głupie jest, ale muszę oglądać, bo się wciągnęłam

My mamy telewizor. Od ok 7-8 lat. Przez pierwszych 10 lat życia mój syn uchodził w klasie za biedaka(tudzież outsajdera
Ale u nas lecą wyłącznie kanały dziecięce na przemian ze sportowymi. Jestem na bieżąco w bajkach i rozgrywkach piłkarskich wszystkich możliwych lig świata

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-06-06 o 19:42
mhm0808 jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:41   #865
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Aaa tak, pamiętam tą akcję z pudrem. Miałam nic nie kupować już w czerwcu dziś nabyłam jedynie płyn i szampon dla dzieci ziaji a zapachu lodów ciasteczkowo waniliowych i albo mam coś z powonieniem albo ja zapachu ciasteczek tam nie ma. Nic to, poużywam to się wypowiem
Przejdzie Ci .

Cytat:
James nie widziałam, nawet chyba nie wiedziałam, że są
Zerknij w wolnej chwili. Trwaja lacznie pare minut, ale milo obejrzec co scenarzysci chcieli wymyslic.

Cytat:
Dziewczynki jutro sprawdze konto i dam Wam znać , bo szczerze mówiąc nawet nie spojrzałam, a token do konta zostawilam w pracy.
Nie ma problemu .
Stary 2013-06-06, 19:46   #866
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
...

To faktycznie jesteś outsider Ale żeby w delfinka kamieniami
ja po prostu kocham zwierzaczki
i właśnie mi się przypomniało w tej sprawie bardziej hardkorowe wydarzenie, ale nie wiem czy mogę ... ?

misianka jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:55   #867
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Przejdzie Ci .

Zerknij w wolnej chwili. Trwaja lacznie pare minut, ale milo obejrzec co scenarzysci chcieli wymyslic.

Nie ma problemu .
Jest nadzieja, że chcieli MrBiga wykończyć ? Nie lubię faceta, obleśny jest

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
ja po prostu kocham zwierzaczki
i właśnie mi się przypomniało w tej sprawie bardziej hardkorowe wydarzenie, ale nie wiem czy mogę ... ?
Ja pamietam, że jako małe dziecko byłam ze szkołą/przedszkolem w kinie na jakimś przyrodniczym filmie o małym niedźwiadku, nie pamietam treści, ale musiała być traumatyczna, bo długo to przeżywałam.

Soso jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:58   #868
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Jest nadzieja, że chcieli MrBiga wykończyć ? Nie lubię faceta, obleśny jest

Wykonczyc nie, ale...

A ja lubilam Biga. Teraz ten aktor gra prokuratora stanowego w Good Wife. Tez fajny serial.

Cytat:
Ja pamietam, że jako małe dziecko byłam ze szkołą/przedszkolem w kinie na jakimś przyrodniczym filmie o małym niedźwiadku, nie pamietam treści, ale musiała być traumatyczna, bo długo to przeżywałam.
Ja, jak mialam ze trzy lata to weszlam z rodzicami do klatki schodowej.Tam czail sie piesek sasiadow. Nie zauwazylam go, nadepnelam mu na ogon. Piesek zawyl a jak wraz z nim. Ponoc kilka dni plakalam, ze "piesek mnie nie kocha juz" .
Stary 2013-06-06, 19:59   #869
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Przejdzie Ci

Już mi przechodzi, ale nie, trzymam się dzielnie. Dziś małe zakupy ciuchowe tylko i koniec, bo mi już po portfelu wiatr hula
Stary 2013-06-06, 20:02   #870
tiniaczek
Zakorzenienie

James, oba portfele fajne, tylko drogie
Nie obejrzalam GoT, TZ zasnal w trakcie mojej wieczornej toalety, nawet suszara go nie obudzila

Cytat:

Też przeważnie nie biegnę za tłumem Dlatego też się nie wezmę za czytanie chociażby 5o twarzy Greya, nie zrobię Ombre hair (przeważnie widuję je źle zrobione), nie będę biegać do Starbunia itd. (globalny szał mnie jakoś zniechęcił ). Jakoś tak przekornie
Ja mam ladne Ale Greya nie tkne A starbucksa nie lubie, chodze do bardzo fajnej nie-sieciowki Harvest Moon

Cytat:
A czy to do konca dobre podejscie? Ja zaczelam Gre o tron ogladac pare tygodni temu i zaluje, ze tak pozno. Abstrahujac juz od samego serialu to odcinanie sie od czegos, bo jest popularne nie ma wiekszego sensu. Takie to troche "chce byc na sile inny niz wszyscy". A czasami Misianko dobrze byc jak inni . Nigdzie sie nie leje krew tak pieknie jak w HBO .

Nooo Czysta krew

Cytat:
A ja "kupowate tasiemce" tez lubie. Gotowe na wszystko obejrzalam w calosci .

Co do HBO to z jakoscia roznie bywa. GoT wymiata, wiadomix . W zeszlym roku wypuscili "Girls", ktory jest denny i marny a brzydota glownej aktorki literalnie mnie powala.
Wczoraj czytalam, ze GoT planuja 8 sezonow .
Tez
Sie nie moge kolejnejnego tomu GoT doczekac

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2013-06-06 o 20:03
tiniaczek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości