Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-11, 18:01   #1111
misianka
kosmita jakiś normalnie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...mama, choć jest pediatrą ....
Kurczę, tak pomyślałam, że dziewczyny nas tu zlinczują za ten OT
każdy specjalista jest najpierw ogólnym, wiec spoksik
też tak pomyśłam, zamykam się (chyba)

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-06-11, 18:18   #1112
p4w
Zakorzenienie

czy macie problem z bazą pod cienie Urban Decay - tą nową w tubce?
zaczęłam jej używać i żadne cienie nie wytrzymuja na niej połowy dnia
próbowałam różne cienie, więcej, mniej i wciąż to samo
dodam, ze do tej pory używałam starej bazy (w plastikowym opakowaniu) i nie miałam takich problemów ?

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-06-11, 18:26   #1113
Denticoo
Raczkowanie

Skoro pojawił się temat kremów Sylveco to i ja coś wtrącę Mam cerę mieszaną z tendencją do niespodzianek. Pod makijaż używam lekkiego kremu nagietkowego i jest super. Świetnie nawilża, goi niespodzianki. Nie zatyka porów, nie roluje podkładów. Na noc mam tą bogatszą wersję w słoiczku. Jest znacznie bardziej tłusta ale nic a nic nie zapycha. Nie polecam może jej używania jak będzie mega gorąco ale na teraz jest super. Ekspresowo znikają suche skórki. Nie zapycha. Świetne kremy w bardzo przystępnej cenie.

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline  
Stary 2013-06-11, 18:56   #1114
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dodam, ze do tej pory używałam starej bazy (w plastikowym opakowaniu) i nie miałam takich problemów ?
Ja mam tubkową (25ml) i nawet ją bardziej lubię niż tę w plastiku. Mam tłuste powieki i u mnie UD działa fenomenalnie Bez porównania z ArtDeco.
Dobrze odtłuszczaj powiekę przed aplikacją bazy, żadnego kremu na powieki, tylko micel niepozostawiający lepkiej powłoczki (albo żel do mycia).
A może to po prostu wina pogody? Jest gorąco, skóra się szybciej przetłuszcza- może bazy w plastiku używałaś zimą/jesienią i stąd ta różnica?

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2013-06-11, 18:57   #1115
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
każdy specjalista jest najpierw ogólnym, wiec spoksik
też tak pomyśłam, zamykam się (chyba)
Ja też ... ale tylko w poprzednim temacie

Cytat:
Mam tą bazę w nowej tubce (już drugie opakowanie zaczęłam) i nie mam z nią żadnych problemów, zachowuje się i wygląda dokładnie jak ta stara w beczułce. Natomiast nie jestem za bardzo zadowolona z odcienia Eden (też w nowym opakowaniu), bo właśnie cienie kiepsko mi się na niej trzymają.
Nie wiem, o co chodzi z tą Twoją - może partia felerna albo źle przechowywana była nim do Ciebie trafiła . Jest jeszcze opcja, że w ostatnim czasie coś ze składem pokombinowali, nie zmianiając opakowania, tak ponoć było z bazą Too Faced, która notabene u mnie się nie sprawdziła (dziwnie się rozswarstwiała).
OlaM jest offline  
Stary 2013-06-11, 19:03   #1116
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja mam tubkową (25ml) i nawet ją bardziej lubię niż tę w plastiku. Mam tłuste powieki i u mnie UD działa fenomenalnie Bez porównania z ArtDeco.
Dobrze odtłuszczaj powiekę przed aplikacją bazy, żadnego kremu na powieki, tylko micel niepozostawiający lepkiej powłoczki (albo żel do mycia).
A może to po prostu wina pogody? Jest gorąco, skóra się szybciej przetłuszcza- może bazy w plastiku używałaś zimą/jesienią i stąd ta różnica?
używałam jej teraz, bo w zasadzie od ok tygodnia używam tej w tubce, więc to nie to
może faktycznie za mało czasu czekałam po nałożeniu kremu ostatnio

Cytat:

Mam tą bazę w nowej tubce (już drugie opakowanie zaczęłam) i nie mam z nią żadnych problemów, zachowuje się i wygląda dokładnie jak ta stara w beczułce. Natomiast nie jestem za bardzo zadowolona z odcienia Eden (też w nowym opakowaniu), bo właśnie cienie kiepsko mi się na niej trzymają.
Nie wiem, o co chodzi z tą Twoją - może partia felerna albo źle przechowywana była nim do Ciebie trafiła . Jest jeszcze opcja, że w ostatnim czasie coś ze składem pokombinowali, nie zmianiając opakowania, tak ponoć było z bazą Too Faced, która notabene u mnie się nie sprawdziła (dziwnie się rozswarstwiała).
konsystencja mi się wydaje inna, ale tą w plastiku miałam już dłuuuugo, więc może była stara już

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-06-11, 19:36   #1117
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
używałam jej teraz, bo w zasadzie od ok tygodnia używam tej w tubce, więc to nie to
Szpachlujesz powieke odpowiednio? Na krem nakladasz podklad i sypkacza?
Stary 2013-06-11, 19:38   #1118
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:

....
ja też

a UD którą masz? znaczy dobrą
bo ja miałam raz, w starym opakowaniu
a teraz widze .. 3 rodzaje:greed, sin, eden... i co ja mam bidok poczac

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-11 o 19:40
misianka jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:04   #1119
OlaM
Moderator

Cytat:

konsystencja mi się wydaje inna, ale tą w plastiku miałam już dłuuuugo, więc może była stara już
Moja stara baza była gęstsza, ale mnie się wydaje, że po prostu pod koniec opakowania trochę podeschła .
Dodam, że ja rano lekko kremuję powieki, nakładam bazę i cienie i to wsio.
Nie gruntuję powiek ani podkładem ani sypkaczem. Czasem po bazie, a pod cienie, daję jeszcze MACowego Paintsa lub Paint Pota, to wtedy już wszystko trzyma się jak beton.
Z moich obserwacji wynika jednak, że jeśli kremu nałożę zbyt dużo albo zbyt mało czasu odczekam, aż krem się wchłonie, to zarówno baza, jak i cienie, gorzej się trzymają, ale i tak tragedii nie ma - cienie najwyżej odrobinkę się zbiorą w załamaniu.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja też

a UD którą masz? znaczy dobrą
bo ja miałam raz, w starym opakowaniu
a teraz widze .. 3 rodzaje:greed, sin, eden... i co ja mam bidok poczac
Chyba jednak najlepsza jest Original. Ja w każdym razie w zasadzie tej tylko używam. Eden ma fajniejszy odcień do wyrównywania kolorytu powiek (co jest cenne jak ktoś ma zaczerwienione powieki), ale wg mnie cienie się na niej trochę gorzej (krócej) trzymają.
OlaM jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:21   #1120
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Chyba jednak najlepsza jest Original. Ja w każdym razie w zasadzie tej tylko używam. Eden ma fajniejszy odcień do wyrównywania kolorytu powiek (co jest cenne jak ktoś ma zaczerwienione powieki), ale wg mnie cienie się na niej trochę gorzej (krócej) trzymają.
Ze wtrace swoje "3 grosze".
Mnie na Eden też nic się nie trzymało dłuzej niż pare godzin, ta baza jest jakas trefna. Co do oryginal - ona okazała się całym złem - uczula mnie ( a ja durna myślałam, ze któreś cienie), więc kupiłam Too Faced i od tej pory zapomniałam, co znacza łzawiązce oczy po pomalowaniu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:31   #1121
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Moja stara baza była gęstsza, ale mnie się wydaje, że po prostu pod koniec opakowania trochę podeschła .
Dodam, że ja rano lekko kremuję powieki, nakładam bazę i cienie i to wsio.
Nie gruntuję powiek ani podkładem ani sypkaczem. Czasem po bazie, a pod cienie, daję jeszcze MACowego Paintsa lub Paint Pota, to wtedy już wszystko trzyma się jak beton.
Z moich obserwacji wynika jednak, że jeśli kremu nałożę zbyt dużo albo zbyt mało czasu odczekam, aż krem się wchłonie, to zarówno baza, jak i cienie, gorzej się trzymają, ale i tak tragedii nie ma - cienie najwyżej odrobinkę się zbiorą w załamaniu.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie na Eden też nic się nie trzymało dłuzej niż pare godzin, ta baza jest jakas trefna. Co do oryginal - ona okazała się całym złem - uczula mnie ( a ja durna myślałam, ze któreś cienie), więc kupiłam Too Faced i od tej pory zapomniałam, co znacza łzawiązce oczy po pomalowaniu

dzięki

ja tam powiek gónych na dzień nie smaruję, chyba że ewentualnie którymś z zeli flos-lekowych na podrażnienia/opuchniecia
ale miałam UD Original i to byla jedyna baza na której naprawdę mi się cienie trzymały

reszta to wiecie ... , mniej lub bardziej, ale zawsze ...

misianka jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:37   #1122
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Ty zawsze mialas delikatne oczeta, wiec baza TF z Twojego polecenia mnie kusi. Tiniaczek cos chyba pisala z kolei niepochlebnego i koniec koncow nie kupilam nigdy .

A powiedz, prosze, czy mocny kolor daje? Obawiam sie tego, ze przy jakims mega delikatnym jasnym cieniu mi baza wybije.
Stary 2013-06-11, 21:40   #1123
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
soso... wersja lekkiego kremu<brzozowy,rokitnikow y,nagietkowy-tego nie polecam zwłaszcza w lecie> na bank nie zrobią ci krzywdy,zapychały wersje w słoiczkach,ale ta starsza ich wersja...co do nagietka po nim może wysypac bo to jedna z najbardziej uczulających roslin więc.....
O, a ja właśnie czaiłam się na taki w słoiczku. I teraz już sama nie wiem czy kupować, czy nie

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:47   #1124
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ty zawsze mialas delikatne oczeta, wiec baza TF z Twojego polecenia mnie kusi. Tiniaczek cos chyba pisala z kolei niepochlebnego i koniec koncow nie kupilam nigdy .

A powiedz, prosze, czy mocny kolor daje? Obawiam sie tego, ze przy jakims mega delikatnym jasnym cieniu mi baza wybije.
No własnie ze nie zawsze, coś mi zaszkodziło i dosyc długo dochodziłam co, bo nie uzywałam jednej bazy cały czas

TF nie daje koloru. Przynajmniej u mnie transparentnie na oczach wygląda. Ani razu nie wybiła mi koloru cienia, nawet jasniutkiego.
To jedyna baza, jakiej w tej chwili jestem w stanie używać.

A niepochlebne opinie moga się brać z tego, ze czasami można w sklepach trafić na "zbuki", otwierane wcześniej przez kogoś bazy. Wiadomo, ze taka się zepsuje. Sama widziałam kiedyś w Bootsie, jak babka nowa otwierała, swatchowała na ręcę, po czym zakręcała i odstawiała na pólkę, zgroza!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-06-11 o 21:49
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:50   #1125
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
No własnie ze nie zawsze, coś mi zaszkodziło i dosyc długo dochodziłam co, bo nie uzywałam jednej bazy cały czas
Aha, to przepraszam. Cos mi sie kojarzylo, ze w 2009 (2010?) roku uzylas tuszu w perfumerii i zapalenia spojowek dostalas.

Cytat:
TF nie daje koloru. Przynajmniej u mnie transparentnie na oczach wygląda. Ani razu nie wybiła mi koloru cienia, nawet jasniutkiego.
To jedyna baza, jakiej w tej chwili jestem w stanie używać.
To moze sie skusze. Po moim przejsciowym (na szczescie) problemem z mega tluszczem Art Deco u mnie znow dziala. Grzebanie w tym sloiczku zaczyna mnie jednak powoli obrzydzac, wiec...
Stary 2013-06-11, 21:52   #1126
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Sama widziałam kiedyś w Bootsie, jak babka nowa otwierała, swatchowała na ręcę, po czym zakręcała i odstawiała na pólkę, zgroza!
Obcięłabym paluszki

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:56   #1127
neath
Zakorzenienie

Testuję puder z BenNye i nawet mi się podoba

Byłam dziś w krakowskim MACu. Spodobał mi się well dressed - chyba następnym razem go kupię. Myślę też nad mineralize skinfinish natural. W planach miałam korektor, Pan Maczek dobrał mi odcień pro longweara NW15, ale go nie było Proponował mi mineralize concealer jako podobny to tamtego, ale się nie zdecydowałam.

Będę musiała się jeszcze przejechać do Krk , bo spodobał mi się ten korektor chyba bardziej niż bobbikowy.
Stary 2013-06-11, 21:56   #1128
myszka__77
Zakorzenienie

Niektórz to na serio są bezczelni i niekumaci. W niedzielę widziałam jak baba próbuje otwierać pomadkę z Revlona. Ja zwróciłam jej uwagę, że to nie jest tester
Stary 2013-06-11, 21:58   #1129
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Aha, to przepraszam. Cos mi sie kojarzylo, ze w 2009 (2010?) roku uzylas tuszu w perfumerii i zapalenia spojowek dostalas.

To moze sie skusze. Po moim przejsciowym (na szczescie) problemem z mega tluszczem Art Deco u mnie znow dziala. Grzebanie w tym sloiczku zaczyna mnie jednak powoli obrzydzac, wiec...
Nie no, świetnie kojarzysz, własnie po tym oka mi sie uwrazliwiły i długo nie mogłam docieć, co konkretnie, a zmieniałam często bazy. Ale przed tym czasem nie miałam zadnych problemów z oczami. Dlatego napisałam, ze nie zawsze

Tylko uważaj na podróby, bo są ciezkie do odróznienia.

Co do Art Deco - zgadzam sie z Tobą - wyjątkowo flejowato się w tym słoiku grzebie, w połowie używania wygląda paskudnie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 22:01   #1130
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Co do Art Deco - zgadzam sie z Tobą - wyjątkowo flejowato się w tym słoiku grzebie, w połowie używania wygląda paskudnie.
U mnie pod koniec sloiczka sie jakas sucha robi. Poza tym trzeba uwazac z iloscia, bo jak sie nalozy choc odrobine za duzo to powieka wyglada brzydko.

Z UD probowalam Eden, ale to byl koszmar. Od Holi dostalam koncowke tubki Originala i jest zdecydowanie lepiej.
-------------------------------------------------------
Ma ktos baze na pory UD?
Stary 2013-06-11, 22:02   #1131
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Obcięłabym paluszki
Myślisz, ze nie miałam na to ochoty?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam dziś w krakowskim MACu. Spodobał mi się well dressed - chyba następnym razem go kupię. Myślę też nad mineralize skinfinish natural. W planach miałam korektor, Pan Maczek dobrał mi odcień pro longweara NW15, ale go nie było Proponował mi mineralize concealer jako podobny to tamtego, ale się nie zdecydowałam.

Będę musiała się jeszcze przejechać do Krk , bo spodobał mi się ten korektor chyba bardziej niż bobbikowy.
Moim zdaniem korektor mineralny jest słaby, nie tuszuje podkówek pod oczami. Lepiej sobie radzi Pro Long, a jeszcze lepiej Benefitowy FakeUp i Magik Heleny.
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Niektórz to na serio są bezczelni i niekumaci. W niedzielę widziałam jak baba próbuje otwierać pomadkę z Revlona. Ja zwróciłam jej uwagę, że to nie jest tester
No są, są. I co Pani na to, jak zwróciłas jej uwagę? Bo niektórzy jeszcze się na to oburzają

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 22:03   #1132
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ja otwieram na wszelki wypadek, jak już idę do kasy, żeby sprawdzić czy mam świeży i niezmacany produkt. Już parę razy się nacięłam to na tuszu, to na pomadce, więc wolę się dobrze przyjrzeć. Jak jest fabryczna nalepka, nie tykam

Czy jest jeszcze promo w Douglasie na Revlon?
Stary 2013-06-11, 22:04   #1133
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
U mnie pod koniec sloiczka sie jakas sucha robi. Poza tym trzeba uwazac z iloscia, bo jak sie nalozy choc odrobine za duzo to powieka wyglada brzydko.

Z UD probowalam Eden, ale to byl koszmar. Od Holi dostalam koncowke tubki Originala i jest zdecydowanie lepiej.
-------------------------------------------------------
Ma ktos baze na pory UD?
Przyznam, ze nie dotrwałam do końca słoczka, zostało ćwierć i wywaliłam, bo moja zaczęła sie robic lepka, bleeeh.

Czyli co do Edenu nie tylko ja mam takie koszmarne wspomnienia
Na oryginal się trzyma bez problemu, ale jak mówię, uczulenie ja u mnie zdyskwalifikowało.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 22:10   #1134
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Moim zdaniem korektor mineralny jest słaby, nie tuszuje podkówek pod oczami. Lepiej sobie radzi Pro Long, a jeszcze lepiej Benefitowy FakeUp i Magik Heleny.
Magik mi schodzi spod oka ostatnio w połowie dnia Benefitowy korektor potestuję w Sephorze przy najbliższej okazji. Pro Long ładnie się trzyma na babolach, które mi wyszły niedawno.

Jaki kryjący puder warto kupić? Kusi mnie maczek mineralny, ale może znacie coś lepszego?
Stary 2013-06-11, 22:14   #1135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Magik mi schodzi spod oka ostatnio w połowie dnia Benefitowy korektor potestuję w Sephorze przy najbliższej okazji. Pro Long ładnie się trzyma na babolach, które mi wyszły niedawno.

Jaki kryjący puder warto kupić? Kusi mnie maczek mineralny, ale może znacie coś lepszego?
A jaką masz cere? Jaki podkład uzywasz? Bo czasami zalezy od podkładu, jak mineralny, albo rozswietlajacy to nie ma szans aby cokolwiek sie na nim trzymało dłuzej niż parę godzin

Wszystko zalezy od tego, jaki typ cery masz, i co chcesz osiągnac tym pudrem - efekt.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 22:30   #1136
neath
Zakorzenienie

Cytat:
A jaką masz cere? Jaki podkład uzywasz? Bo czasami zalezy od podkładu, jak mineralny, albo rozswietlajacy to nie ma szans aby cokolwiek sie na nim trzymało dłuzej niż parę godzin

Wszystko zalezy od tego, jaki typ cery masz, i co chcesz osiągnac tym pudrem - efekt.
Jestem raczej mieszańcem. Używam na przemian bobbikowych: long wear i skin foundation, zależnie od stanu cery. Czasem wychodzę w samym korektorze jak mam lepszy dzień.
Pudrem chciałabym sobie dodać krycia w dni, kiedy nie chce mi się nakładać podkładu albo miejscami wzmocnić krycie skina. Mogę się przypudrować czy tam odcisnąć sebum w bibułkę w ciągu dnia. Najbardziej zależy mi na tym, żeby nie podkreślał zbytnio suchych skórek i trochę krył.

Co do minerałów, to mam Lily Lolo, ale jakoś rzadko używam.
Stary 2013-06-11, 22:36   #1137
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Jestem raczej mieszańcem. Używam na przemian bobbikowych: long wear i skin foundation, zależnie od stanu cery. Czasem wychodzę w samym korektorze jak mam lepszy dzień.
Pudrem chciałabym sobie dodać krycia w dni, kiedy nie chce mi się nakładać podkładu albo miejscami wzmocnić krycie skina. Mogę się przypudrować czy tam odcisnąć sebum w bibułkę w ciągu dnia. Najbardziej zależy mi na tym, żeby nie podkreślał zbytnio suchych skórek i trochę krył.
No to mineralny moze byc dla Ciebie ok, ale ja bym nie brała- miałam go i po 3 godzinach wygladałam okropnie - jak choinka a tez mam mieszana cerę.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-06-11, 22:44   #1138
jamestown
Avada kedavra.

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Stary 2013-06-11, 22:46   #1139
lemka
Zakorzenienie

Cytat:

Co do minerałów, to mam Lily Lolo, ale jakoś rzadko używam.
A może Studio Fix?
Stary 2013-06-11, 22:48   #1140
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A może Studio Fix?
Miałam jej go polecić, ale poniewaz podkresla suche skórki, nei zrobiłam tego.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości