Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-13, 00:48   #1201
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
z fix+ pewnie,mozna nim spsikac pędzel ,nabrac puder i'' wetrzec'' kolistymi ruchami w skóre
A, no pewnie o to chodziło

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja w h&m kupuje zwykle t-shirty, w niemal hurtowych ilosciach Czasem cos z limitowanych kolekcji przygarne. Teraz kupilam bikini z kolekcji Beyonce
Ja czasem w H&M coś fajnego znajdę - marynarkę, zwykłą bawełnianą sukienkę itd. Mam już u nich swój rozmiar, poza tym ceny zazwyczaj nie są aż tak wygórowane.

Cytat:
Jak ja sie ciesze, ze w UK jest sklep online Choc czuje ze i tak nie zdaze

Wczoraj przeczytalam troche niefajny wpis na blogu carolinesmode.com Ze jest bardzo niezadowolona z tej wspolpracy, ze IM przestanie byc juz taka ekskluzywna i niszowa. I ze nie bedzie raczej juz nic od niej kupowac. Jakby ta kolekcja miala powstac w milionach egzemplarzy, po 100 zl za spodnie Na wpis trafilam wieczorem, ale sadzac po dopisku ( ze tak naprawde to sie cieszy ze "zwykli" ludzie beda mieli okazje nabyc cos od IM w przystepniejszej cenie) i zablokowaniu komentarzy, byla burza pod postem.

A moj wczorajszy bronzujacy nabytek z Laury Mercier jest jednak fajny
O ciekawe hehe, poczytam sobie jutro co napisała ta blogerka.

Fajnie, że brązer LM dobrze się sprawuje.
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-06-13, 01:17   #1202
jamestown
Avada kedavra.

Wlasnie obejrzalam wczorajszy polfinal The Voice. Ale emocje . Oglada ktos?
Stary 2013-06-13, 07:43   #1203
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o rety dziewczyny strasznie dużo warst dajecie na oko, ja zawsze myślałam że podkład daje się na powiekę zamiast bazy jesli się jej akurat nie ma , i tak zawsze robiłam
jak sie podkładuję to ewentualnie resztką pędzla przelecę tylko po powiekach,albo i nie, i daję na nie tylko bazę (bez pudrowania) i na nią cienie, i wtedy wszystko się trzyma jak ta lala. Pw4, może po prostu masz za duzo warstw i baza nie daje rady utrzymać wszystkiego?
nie nakładałabym tyle gdyby mi starczała mniejsza ilość
samą bazę też próbowałam - wierzcie mi, że nie mam nadmiaru czasu rano i gdybym mogła skrócić makijaż zrobiłabym to

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Obciążona warstwami skóra szybciej się tłuści co do zasady.
Raz spróbuj nie kremować powiek przed makijażem, przetrzyj je najlepiej micelem albo umyj twarz wodą z łagodnym żelem. Na to baza. A na bazę cienie i ew. puder sypki, tak jak lubisz. Jestem prawie pewna, że nic nie spłynie i nie zroluje się. Daj znać co wyszło z eksperymentów
bez kremowania nie dam rady

------------

dzięki za rady dziewczyny i oczywiście dam znać jak coś wymyślę/wypróbuję

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-06-13, 08:30   #1204
baletnica_natasza
Zakorzenienie

posiadam bazę pod cienie z art deco, oraz sephorowską a'la długopis, i zdecydowanie, dla mnie ta druga jest dużo lepsza. Wykręca się ją, więc nie trzeba wydłubywać palcami czy patyczkami z tego słoiczka, no i przede wszystkim zostawia matowe wykończenie, przez co zauważyłam, że cienie utrzymują się zdecydowanie dłużej niż na bazie art deco. dodam, że również mam tłuste powieki
baletnica_natasza jest teraz online  
Stary 2013-06-13, 08:50   #1205
misianka
kosmita jakiś normalnie

maybellinowe, szepczące masełka i kredki do ust burżujowe w SP po 19,99 plnów

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-06-13, 09:19   #1206
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Tu czesc pierwsza, tu druga, ktorej wczoraj nie widzialam. Chyba sie zawstydzila, bo od wczoraj naprodukowala 8 stron postow

Tez nie przepadam za blogami ciuchowymi, szczegolnie polskimi. W wiekszosci nie moj styl, a najpopularniejsze sa chodzacymi billboardami, Charlize mystery to nawet domestos reklamowala
O, ten blog lubie KLIK.

Tez tak robie, ostatnio moje ulubione to szare z wiskozy z dekoltem w serek, teraz w promo za 4 funty I rowniez nie szaleje kolorystycznie, nie lubie ciapatych ubran, co innego dodatki- lubie panterke, jak kazda szanujaca sie pudernica

James, piekna torebka
Hehe, kolejna teoria potwierdzająca moja pudernicowatość. Swego czasu chorowałam na panterkowy szal LV, ale nie kupiłam of course, bo cena jest niemoralna.
W sumie jak tak teraz mysle to dalej mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja raczej kosztowny gust mam. Moj potencjalny slub pod znakiem zapytania stoi. Problemem nie jest brak chlopa, ale nieosiagalnosc wymarzonej sukienki .
a cos juz masz na oku?

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-13, 09:51   #1207
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
maybellinowe, szepczące masełka i kredki do ust burżujowe w SP po 19,99 plnów
Poszlabym Burzujowe zobaczyc, ale za goraco.
Whisperowe mnie nie powalily. W Rossie je ogladalam i sie wkurzylam. Co za idiota planowal stand? Musze na palcach stawac, aby mazidlo z drugiego rzedu siegnac. Pomijam, ze kazde musze wyjac, bo nie jestem w stanie koloru zobaczyc .

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
a cos juz masz na oku?
To. Od trzech lat sni mi sie po nocach . Zreszta uwielbiam prace Murada. To moj ulubiony projektant.
Stary 2013-06-13, 10:15   #1208
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Poszlabym Burzujowe zobaczyc, ale za goraco.
Whisperowe mnie nie powalily. W Rossie je ogladalam i sie wkurzylam. Co za idiota planowal stand? Musze na palcach stawac, aby mazidlo z drugiego rzedu siegnac. Pomijam, ze kazde musze wyjac, bo nie jestem w stanie koloru zobaczyc .

To. Od trzech lat sni mi sie po nocach . Zreszta uwielbiam prace Murada. To moj ulubiony projektant.
no ładna, ladna, nie powiem ze nie A ile taka przyjemnosc kosztuje?

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-06-13, 10:22   #1209
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
no ładna, ladna, nie powiem ze nie A ile taka przyjemnosc kosztuje?
Nie do kupienia. To wlasnie glowny problem. Haute couture robia w pojedynczych sztukach.
Stary 2013-06-13, 11:08   #1210
Młoda86
Wtajemniczenie

Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Ja raczej kosztowny gust mam. Moj potencjalny slub pod znakiem zapytania stoi. Problemem nie jest brak chlopa, ale nieosiagalnosc wymarzonej sukienki .
James, a może Ty jesteś moją zaginioną siostrą bliźniaczką? bo moja wymarzona suknia ślubna jest również nieosiągalna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
tu już był taki temat i nawet aplikowałam do bandy[COLOR="Silver"]
Misian, na co czekamy w takim razie ?

Stary 2013-06-13, 11:49   #1211
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:

Kiecka przecudna, kiedyś też na nią lukałam i się do niej śliniłam
Stary 2013-06-13, 12:30   #1212
Soso
Zakorzenienie

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale na myśl o całych tych okołoweselnych szopkach trochę mi słabo. Jak sobie to wszystko próbuję wizualizować, to hmm tracę wenę I za cholerę nie rozumiem, jak można nazywać ten dzień najpiękniejszym w życiu A z ciekawych stylizacji widziałam wczoraj pannę młodą w białej sukni i pięknych czerwonych rajstopach, jedynie buty jej nie wyszły, bo wybrała nudziaki, które jakoś sie z tym wszystkim gryzły

Soso jest offline  
Stary 2013-06-13, 12:47   #1213
Młoda86
Wtajemniczenie

Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Soso, nie jesteś sama. Mam dokładnie tak samo. Kiedyś nawet próbowałam się za to zabrać i po 10 minutach odpuściłam

Stary 2013-06-13, 13:37   #1214
moniq_c
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jamestown, to przynajmniej masz piekne sny
Kupuj tiule, cekinki, igłę z nitką i zaczynaj juz haftować a jak skończysz rozejrzyj sie za jakimś kandydatem i gotowe :P

też oglądałam te kredki maybellinowe, i równiez mimo że wzrostu jestem wyższego niz mizerny, ciężko było kolory dojrzeć i musiałam wszystko wyciągać. Nic mnie nie urzekło, jakieś takie te kolory albo strasznie jaskrawe, albo nijakie
Stary 2013-06-13, 14:01   #1215
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
....W Rossie je ogladalam i sie wkurzylam. Co za idiota planowal stand? Musze na palcach stawac, aby mazidlo z drugiego rzedu siegnac. Pomijam, ze kazde musze wyjac, bo nie jestem w stanie koloru zobaczyc .

...
racja, ja mam 170 i tez na paluszkach koło standu baletnicę udaję

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
...
Misian, na co czekamy w takim razie ?

na co? do roboty dziefczenta, ja zwarta i gotowa

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale na myśl o całych tych okołoweselnych szopkach trochę mi słabo...
mi też od lat
nigdy mi się zresztą za ten monż nie paliło, ale to było jedno z moich przerażeń, że jakby co ...
matkę mam na szczęście normalną pod tym względem (jak dla mnie) bo kompletnie nie zaiteresowaną jakimś wypasem (wręcz mi kiedyś zapowiadała, że w razie czego, ona woli mi fundnąć jakąś gigapodróż poślubną zagramaniczną), ale co z drugą, nieuchronną stroną?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
..., jakieś takie te kolory albo strasznie jaskrawe, albo nijakie
właśnie

misianka jest offline  
Stary 2013-06-13, 14:27   #1216
Soso
Zakorzenienie

James, stalam wczoraj koło tego standu w Rossmannie i dokładnie to samo pytanie mi się nasuneło. Pomadki zmacałam, bo u Agaty (od nosa) na blogu spodobał mi się kolor, ale na żywo jakoś mi nie podszedł. Ale kto wie, może zmacam ponownie.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Soso, nie jesteś sama. Mam dokładnie tak samo. Kiedyś nawet próbowałam się za to zabrać i po 10 minutach odpuściłam

Ano właśnie. Kiedyś myślałam jeszcze o ślubie na którejś z hiszpańskich wysep, ale po głębszym przemyśleniu sprawy, odpuściłam.

Cytat:
racja, ja mam 170 i tez na paluszkach koło standu baletnicę udaję

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

na co? do roboty dziefczenta, ja zwarta i gotowa

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

mi też od lat
nigdy mi się zresztą za ten monż nie paliło, ale to było jedno z moich przerażeń, że jakby co ...
matkę mam na szczęście normalną pod tym względem (jak dla mnie) bo kompletnie nie zaiteresowaną jakimś wypasem (wręcz mi kiedyś zapowiadała, że w razie czego, ona woli mi fundnąć jakąś gigapodróż poślubną zagramaniczną), ale co z drugą, nieuchronną stroną?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

właśnie
No ślub moim marzeniem też nigdy nie był, dopiero od zeszłego roku zaczełam brać pod uwagę (starość ) no i zobaczymy co z tego wyjdzie Swoją drogą, zawsze wydawało mi się, że te wszystkie bezowe suknie są ble i nie w moim guście, ale jak moja siostra parę lat temu brała ślub i poprosiła mnie o towarzystwo w rundce po salonach to przepadłam. W jednym z nich taką bezę księżniczkową nawet przymierzyłam i powiem Wam, że rozumiem, dlaczego kobiety się na takie kreacje decydują . Choć mimo wszystko ja zdecydowanie w bardziej minimalistyczne formy uderzam, kuzynka Tżeta miała suknię na wzór sukienki Audrey Hepburn z gali oscarowej i takie klimaty zdecydowanie bardziej mi leżą

Soso jest offline  
Stary 2013-06-13, 14:49   #1217
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale na myśl o całych tych okołoweselnych szopkach trochę mi słabo. Jak sobie to wszystko próbuję wizualizować, to hmm tracę wenę I za cholerę nie rozumiem, jak można nazywać ten dzień najpiękniejszym w życiu A z ciekawych stylizacji widziałam wczoraj pannę młodą w białej sukni i pięknych czerwonych rajstopach, jedynie buty jej nie wyszły, bo wybrała nudziaki, które jakoś sie z tym wszystkim gryzły
Ja nad weselem nie rozmyslam . U mnie sa tylko dwa aspekty slubne: sukienka i Hawaje .

Cytat:
Jamestown, to przynajmniej masz piekne sny
Kupuj tiule, cekinki, igłę z nitką i zaczynaj juz haftować a jak skończysz rozejrzyj sie za jakimś kandydatem i gotowe :P
Szycie to nie moja bajka.

Cytat:
No ślub moim marzeniem też nigdy nie był, dopiero od zeszłego roku zaczełam brać pod uwagę (starość ) no i zobaczymy co z tego wyjdzie Swoją drogą, zawsze wydawało mi się, że te wszystkie bezowe suknie są ble i nie w moim guście, ale jak moja siostra parę lat temu brała ślub i poprosiła mnie o towarzystwo w rundce po salonach to przepadłam. W jednym z nich taką bezę księżniczkową nawet przymierzyłam i powiem Wam, że rozumiem, dlaczego kobiety się na takie kreacje decydują . Choć mimo wszystko ja zdecydowanie w bardziej minimalistyczne formy uderzam, kuzynka Tżeta miała suknię na wzór sukienki Audrey Hepburn z gali oscarowej i takie klimaty zdecydowanie bardziej mi leżą
Z bezowych lubie Monique Lhuillier. Moja ulubiona bezowa to ta. W tematyce slubnej to powiem, ze slabosc do bialych garniturow mam.
Stary 2013-06-13, 16:38   #1218
alime05
Raczkowanie

Nie wiem czy ktoś już pisał:
Od 14 do 23 czerwca dni vip - Sephora Gold
alime05 jest offline  
Stary 2013-06-13, 16:40   #1219
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale na myśl o całych tych okołoweselnych szopkach trochę mi słabo.
Dlatego własnie nie mam slubu koscielnego. Ja chiałam skromna ceremonie i obiad dla najblizszych a moj maz (wtedy nazeczony) optował za wielkim weselem, bieli i welonie. Wiec poszlismy na kompromis i wzielismy slub cywilny. Kupiłam sukienke do kolan z butiku Sasha, w kolorze brazowo-bezowym
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline  
Stary 2013-06-13, 17:22   #1220
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
ja lubię ichnie rzeczy typu basic, koszulki zwłaszcza i garniturowe spodnie, szczególnie lniane - są niedrogie i takie naprawde neutralne, w interesujących mnie kolorach
był czas, ze koszulki kupowałam po 2-3 sztuki naraz - ja nudziara kolorystyczna jestem, to chciałam mieć zapasy w ukochanym kolorze i np. bez prania mieć na drugi dzień to samo

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

jeśli Cię to pocieszy, to skórzanej kurtki z tej kolekcji mnie też się nie udało upolować, bom leniwa, kolejki mi fatalne wsponienia wywołują i gópia myślałam, ze cenka będzie wystarczająco zaporowa
ja ta kurtke mialam i sprzedalam na All. niestety wygladalam jak pakieros w niej
ranka jest offline  
Stary 2013-06-13, 18:08   #1221
desdemonik
Zadomowienie

Podczytuję a nie donoszę bom zawsze spóźniona, to może dziś się uda: http://www.kokai.pl/100na100cz

MultiActive za stówkę se nabyłam (albo jestem na najlepszej drodze, bo wiadomo jak to z kookai bywa)
Stary 2013-06-13, 18:37   #1222
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Na HQhair promocja na NARSA - 10% przez 48h
kod: EXCLUSIVE10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nars promo code .jpg (38,0 KB, 9 załadowań)
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-06-13, 19:06   #1223
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja chciałam skromna ceremonie i obiad dla najblizszych (ciach).
Ja tak samo Na szczęście mąż też był za, ale za to upierał się przy długiej sukni-bezie. Więc poszliśmy na kompromis i do ślubu udałam się w skromnej sukience do kolan.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale na myśl o całych tych okołoweselnych szopkach trochę mi słabo. Jak sobie to wszystko próbuję wizualizować, to hmm tracę wenę I za cholerę nie rozumiem, jak można nazywać ten dzień najpiękniejszym w życiu
Miałam tak samo. Wizja wielkiej imprezy na kilkadziesiąt osób przerażała mnie.

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-06-13, 19:16   #1224
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już pisał:
Od 14 do 23 czerwca dni vip - Sephora Gold
chyba w ogole miały być teraz jakieś vipy przydałyby mi się

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja tak samo Na szczęście mąż też był za, ale za to upierał się przy długiej sukni-bezie. Więc poszliśmy na kompromis i do ślubu udałam się w skromnej sukience do kolan.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Miałam tak samo. Wizja wielkiej imprezy na kilkadziesiąt osób przerażała mnie.
No cóż, u nas impreza będzie na trochę osób, ale ślub na szczęście cywilny. A co do sukienki, to raczej krótsza niż dłuższa

Soso jest offline  
Stary 2013-06-13, 19:23   #1225
misianka
kosmita jakiś normalnie

14-16.06

- 30% w SP na wszystko do pielęgnacji twarzy, ciała do opalania

misianka jest offline  
Stary 2013-06-13, 19:47   #1226
Pati100
Rozeznanie

A ktoś wie kiedy będą dni VIP dla zwykłych zjadaczy chleba, posiadających czarne karty?
W sephorze oczywiście
Pati100 jest offline  
Stary 2013-06-13, 21:04   #1227
alime05
Raczkowanie

Cytat:
chyba w ogole miały być teraz jakieś vipy przydałyby mi się
Właśnie pisałam że od jutra są, ale nie wiem czy dla wszystkich . Ja mam golda i dostałam informację pocztą (katalog i kupon).
alime05 jest offline  
Stary 2013-06-13, 21:10   #1228
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
Podczytuję a nie donoszę bom zawsze spóźniona, to może dziś się uda: http://www.kokai.pl/100na100cz

MultiActive za stówkę se nabyłam (albo jestem na najlepszej drodze, bo wiadomo jak to z kookai bywa)
ale jak bywa? bo ja kupowalam na kokai bez problemow zadnych

moze cos kupie z NARSa.. czailam sie na Radiant reamy concealer ale nie ma odcienia.
to moze pedzelek skosny do eyelinera - kusi mnie od dawna
ranka jest offline  
Stary 2013-06-13, 23:25   #1229
Młoda86
Wtajemniczenie

Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Chyba dam swojemu do przeczytania Wasze opinir nt. ślubu bo ja też jestem za kameralnym weselem a nie zabawa na pińcet osób

Stary 2013-06-14, 00:07   #1230
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
jej o bieliznę chodziło
i serio była jakas ... niemiło zdumiona
No to przekombinowalam
Ale jak Peggy Bundy na pewno nie wygladasz

Cytat:
o, bardzo mi się ta podoba
mam dzis refleks
Dzieki

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja czasem w H&M coś fajnego znajdę - marynarkę, zwykłą bawełnianą sukienkę itd. Mam już u nich swój rozmiar, poza tym ceny zazwyczaj nie są aż tak wygórowane.
Prawda Tez mam fajna prosta marynare za niewiele ponad 100 zl

Cytat:
Fajnie, że brązer LM dobrze się sprawuje.
Dziekuje Ale mine przedwczoraj mialam nietega, tak to jest jak sie bezmyslnie wysmaruje po umalowanej buzi

Cytat:
Wlasnie obejrzalam wczorajszy polfinal The Voice. Ale emocje . Oglada ktos?
Zagraniczny?

Cytat:
Hehe, kolejna teoria potwierdzająca moja pudernicowatość. Swego czasu chorowałam na panterkowy szal LV, ale nie kupiłam of course, bo cena jest niemoralna.
W sumie jak tak teraz mysle to dalej mi sie podoba

Nie moglabym miec drogiego szalika/chusty. To czesc garderoby, ktora najszybiej niszcze Pozniej sa buty

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale jak bywa? bo ja kupowalam na kokai bez problemow zadnych

moze cos kupie z NARSa.. czailam sie na Radiant reamy concealer ale nie ma odcienia.
to moze pedzelek skosny do eyelinera - kusi mnie od dawna
Oj, lipa. Normalnie to chyba ze 20 odcieni jest, wiec maja spore braki w asortymencie.
A sam korektor fajny jest To bedzie moj nastepny, jak wykoncze obecny

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Uwaga, wrazliwym nie polecam: KLIK
Nie bede narzekac juz na swoja cere...
tiniaczek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości