Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-08, 19:38   #2191
MissScareAll
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Współczuję bardzo, zwłaszcza kotu cierpień, ale chyba liczyłaś sie z tyum pozwalając wychodzić mu na balkon.
To bardzo przykre słowa z Twojej strony. Balkon mam zabezpieczony, żaden z moich pięciu kotow na przestrzeni jakiś dwudziestu lat nie mial podobnej sytuacji. Krecik przedostał się do sasiadow i stamtąd spadł. Sąsiadka ustawiła wielką wiklinową skrzynię zaczepiając o moją siatkę i robiąc w niej dziurę, mamy połączone balkony takim przesmykiem. Nie widziałam tego.
Nie będę odbierać kotom jedynej rozrywki życiowej, jakiej jest obserwowanie świata. Bardzo się i tak obwiniam, że nie zauważyłam tej dziury.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miss- ogromne współczuję :-( byłoby mi ciężko gdyby coś podobnego stało się mojemu Śmierdziuchowi. więc solidaryzuję się w tych ciężkich chwilach, wiele z Nas traktuje swoich pupilów jak kolejnego członka rodziny... :-(
czy jest jakaś szansa, że kot będzie jakoś normalnie funkcjonować? jakiś ratunek dla niego?
Bardzo Ci dziękuję. Ciężka sprawa, okaże się. Teraz jestem cała w nerwach, ma bardzo poważną operację, skończy się po 21.

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2013-07-08 o 19:34
MissScareAll jest offline  
Stary 2013-07-08, 20:08   #2192
Denticoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam się Wam wyżalić, bo już nie mam siły.

Mój kochany kot, Krecik, spadł wczoraj w nocy z szóstego piętra. Przechodził do sąsiadów i omknęła mu się nóżka...

Znalazłam go o 5 rano. Od razu do weta. Ma złamany kręgosłup.
Znam to uczucie . Jak mieszkałam w wieżowcu, też na 6 piętrze to jeden mój kot spadł dwa razy a drugi raz. Tylko jeden lot skończył się powłóczeniem tylnych nóg przez pewnien czas ale mu przeszło. Dwa pozostałe razy zupełnie nic nie zrobiły kocurkom. Aż niemożliwe. Twój miał pecha ale mam nadzieję , że wyjdzie z tego.
Moje spadały jak próbowały łapać nisko latające jaskółki. CHyba im się wydawało , że będą latać jak one i tu tkwił ich błąd...

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline  
Stary 2013-07-08, 20:18   #2193
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ale to tak dobrowolnie się sama do tego łóżka kładziesz czy ktoś Cię przywiąże ( kandydat na męża jakiś może ) czy jak ?
Na zabieg do szpitala polazlam. Ze dwa tygodnie mi tu "zejdzie".

Cytat:
PS. I oczywiście zdaj relację z efektów, bo moje kropki na nosie mnie wnerwiają jak cholera
Dam. Zarzucilam wlasnie Benzacne 10% na nos i czolo. Jutro wieczorem dorzuce policzki. Troche sie boje, ze mi mordencje moja spali, wiec zaraz nasmaruje sie witamina A i rozpoczne modlitwy o cud .

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
To bardzo przykre słowa z Twojej strony. Balkon mam zabezpieczony, żaden z moich pięciu kotow na przestrzeni jakiś dwudziestu lat nie mial podobnej sytuacji. Krecik przedostał się do sasiadow i stamtąd spadł. Sąsiadka ustawiła wielką wiklinową skrzynię zaczepiając o moją siatkę i robiąc w niej dziurę, mamy połączone balkony takim przesmykiem. Nie widziałam tego.
Nie będę odbierać kotom jedynej rozrywki życiowej, jakiej jest obserwowanie świata. Bardzo się i tak obwiniam, że nie zauważyłam tej dziury.
Trzymaj sie. Pozdrowienia dla Miauczka .
Stary 2013-07-08, 20:29   #2194
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Zdrowia Jamesie , mam nadzieje ze to nic poważnego

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-08, 20:34   #2195
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Ja zaczęłam to czytać, ale jak dla mnie bełkot zbyt meczacy byl by dobrnac
do końca ale to samo sobie pomyslam dziewucha za młoda pewnie, a na koncert idzie bo wypada albo dostała bilety jako znana blogerka
Wszystko możliwe

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Tez takie wrazenie odnioslam, dlatego tym bardziej tak tego nie zostawie.
Kochana, ja zaraz policją bym postraszyła, ewentualnie Uwagą TVN, oni lubią takie sensacje
Stary 2013-07-08, 21:09   #2196
OlaM
Moderator

Cytat:

Mocno trzymam kciuki za Krecika, oby wszystko poszło dobrze

Cytat:
Trzymaj się zdrowo .
OlaM jest offline  
Stary 2013-07-08, 21:36   #2197
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Miss o rany biedny Krecik daj znać co z nim
ilios jest offline  
Stary 2013-07-08, 23:15   #2198
misianka
kosmita jakiś normalnie

MissScareAll - za i dla Krecika:kc iuki:

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-07-08, 23:29   #2199
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
U mnie po 9 miesiącach używania gęstość tylko nieznacznie wzrosła, długość bardzoooo. No i zagęściły i wydłużyły się dolne rzęsy z którymi zawsze miałam problem, bo się wycierały od demakijażu i czasami miałam prawie łyso. Ładnie to otwiera oko, ale fakt że włosków mogłoby być gęściej trochę. Jednak nie narzekam, bo po tym jak pierwszy raz przedłużyłam sobie rzęsy myślałam że już bez tego nie będę mogła żyć, a teraz rzęsy nawet niepomalowane tylko zrobione samą henną wyglądają całkiem dobrze, więc zrezygnowałam z przedłużania.
Mogłaby już powstać jakaś alternatywa Revita kosztująca z 50 zł
I jeszcze coś tak działającego na włosy i nie za drogiego...

@W tym NewVitalash(czy jakoś tak) nie podobają mi się zdjęcia przed i po kuracji na ich stronie, są koszmarnie sztuczne i od razu widać że zdjęcia "po" to po prostu doklejone sztuczne rzęsy. Jakoś mnie to zniechęca do tej odżywki

Żeby nie było tak całkiem nie na temat to w Hebe -40%:
11.07-revlon,misslyn
12.07maybelline
13.07rimmel
14.07bourjois
15.07eveline,gosh
16.07loreal
17.o7maxfactor
A skąd wiadomo o tej promo w hebe?
Stary 2013-07-09, 00:01   #2200
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:

Dam. Zarzucilam wlasnie Benzacne 10% na nos i czolo. Jutro wieczorem dorzuce policzki. Troche sie boje, ze mi mordencje moja spali, wiec zaraz nasmaruje sie witamina A i rozpoczne modlitwy o cud .

.
Wow. Ale sobie turnus zarzuciłaś. Czyli u doktora Szczyta Cię nie obejrzymy bo oni tyle czasu delikwentów nie trzymają Mam nadzieję że nic poważnego. Trzym się zdrowo zatem i piękniej od tych specyfików

PS. Miss, mam nadzieję ze kotecek też wydobrzeje!
pomiziaj go od ciotki proszę

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-07-09 o 00:03
moniq_c jest offline  
Stary 2013-07-09, 07:32   #2201
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Zdrowia Jamesie , mam nadzieje ze to nic poważnego
Czy to nic powaznego to nie wiem, bo narazie na diagnoze czekam i na onkologii chwilowo posiaduje.

Cytat:
Wow. Ale sobie turnus zarzuciłaś. Czyli u doktora Szczyta Cię nie obejrzymy bo oni tyle czasu delikwentów nie trzymają Mam nadzieję że nic poważnego. Trzym się zdrowo zatem i piękniej od tych specyfików
Dziekuje.
Stary 2013-07-09, 08:04   #2202
misianka
kosmita jakiś normalnie

James

misianka jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:13   #2203
kasia68
Zadomowienie

Na onkologii?! James mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Zdrówka Ci życzę.

Stary 2013-07-09, 08:17   #2204
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara
Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, mam nadzieje ze to nic powaznego i ze wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki. :-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:51   #2205
ilios
PIP.

GG do ilios

Jamesku dawaj nam tu znać co i jak
ilios jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:56   #2206
Soso
Zakorzenienie

James, zdrowia i podobnie jak dziewczyny, mam nadzieję, że to nic poważnego.

Cytat:
Nie będę odbierać kotom jedynej rozrywki życiowej, jakiej jest obserwowanie świata. Bardzo się i tak obwiniam, że nie zauważyłam tej dziury.[COLOR="Silver"]
No jeśli masz zabezpieczony, to inna sprawa, oczywiście, że nie jesteś w stanie zapobiec wszystkiemu. A moje słowa dotyczyły sytuacji, w której ludzie pozwalają kotom chodzić po niczym niezabezpieczonych balkonach, sama wiesz, że to częste. Mój kot też wychodzi na balkon, ale zawsze w moim towarzystwie.

Soso jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:08   #2207
ilios
PIP.

GG do ilios

U mnie sąsiedzi na 1 piętrze puszczali koty na balkon aż jeden wyskoczył i samochód go potrącił został im 1 kot i nadal go puszczają... Ja w ogóle mojej przez 2 lata nie wypuszczalam, teraz mi TZ osiatkowal balkon i Kota po 2 latach mieszkanka z iliosem dostała nagle bonusowy pokój
ilios jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:19   #2208
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
U mnie sąsiedzi na 1 piętrze puszczali koty na balkon aż jeden wyskoczył i samochód go potrącił został im 1 kot i nadal go puszczają... Ja w ogóle mojej przez 2 lata nie wypuszczalam, teraz mi TZ osiatkowal balkon i Kota po 2 latach mieszkanka z iliosem dostała nagle bonusowy pokój
Mojej sąsiadce kot uciekł zeskakując z 3. piętra. Drugiej - z pierwszego. Ale szczytem szczytów jest sytuacja, którą widziałam na innym osiedlu. To było zimą, kiedy były akurat duże mrozy. Na 3. piętrze na balkonie widziałam wtedy kociaka, który przechadzał się po balustradzie i miauczał na widok ludzi. Na tym samym balkonie widać było też kuwetę. Drzwi do mieszkania oczywiście zamknięte. Więc pewnie ktoś wyszedł z domu i zostawił kota na mrozie, być może w obawie, że coś poniszczy w mieszkaniu Siatki oczywiście nie było.

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:24   #2209
Olafia72
Raczkowanie

[QUOTE=jamestown;41699172]Czy to nic powaznego to nie wiem, bo narazie na diagnoze czekam i na onkologii chwilowo posiaduje.

James będzie dobrze , zdrowia i sił życzę . W maju przerabiałam podobny scenariusz , na szczęście na strachu się skończyło .
Olafia72 jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:25   #2210
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mojej sąsiadce kot uciekł zeskakując z 3. piętra. Drugiej - z pierwszego. Ale szczytem szczytów jest sytuacja, którą widziałam na innym osiedlu. To było zimą, kiedy były akurat duże mrozy. Na 3. piętrze na balkonie widziałam wtedy kociaka, który przechadzał się po balustradzie i miauczał na widok ludzi. Na tym samym balkonie widać było też kuwetę. Drzwi do mieszkania oczywiście zamknięte. Więc pewnie ktoś wyszedł z domu i zostawił kota na mrozie, być może w obawie, że coś poniszczy w mieszkaniu Siatki oczywiście nie było.
Ja bym zadzwoniła do TOZ czy innej instytucji

misianka jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:46   #2211
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Znam to uczucie . Jak mieszkałam w wieżowcu, też na 6 piętrze to jeden mój kot spadł dwa razy a drugi raz. Tylko jeden lot skończył się powłóczeniem tylnych nóg przez pewnien czas ale mu przeszło. Dwa pozostałe razy zupełnie nic nie zrobiły kocurkom. Aż niemożliwe. Twój miał pecha ale mam nadzieję , że wyjdzie z tego.
Moje spadały jak próbowały łapać nisko latające jaskółki. CHyba im się wydawało , że będą latać jak one i tu tkwił ich błąd...
O matko, też mieliście straszne przygody... A koty bardzo odważne i psotne, mój się po prostu ześliznął, sam w życiu nie próbowałby wyskoczyć. Całe szczęście, że powłóczenie nóg przeszło, Twoje słowa dodały mi wiary.

Krecikowi też może by się nic nie stało, gdyby wylądował w krzaczorach na dole. Niestety, na jego drodze stanęła antena satelitarna, w której kant uderzył prawdopodobnie pleckami, aż ją wygiął Sąsiad od owej anteny tylko wykrzykiwał, żeby antenę ma popsutą przez kota i żeby mu pieniądze oddać. Drugi z kolei pytał się, jaka nagroda za znalezienie kota. Wiecie, co miałam ochotę im zrobić?

Cytat:

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Trzymaj sie. Pozdrowienia dla Miauczka .
Dziękuję, Ty również się trzymaj i zdrowiej

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Mocno trzymam kciuki za Krecika, oby wszystko poszło dobrze

Trzymaj się zdrowo .
Dziękuję
Cytat:
Miss o rany biedny Krecik daj znać co z nim
Tak biedny, że serce ściska i nie da się normalnie funkcjonować.

Pogruchotany kręgosłupek był operowany przez kilka godzin skomplikowaną metodą, dającą 50% szans powrotu do jako takiej sprawności. Najważniejsze, żeby pęcherz moczowy i jelitka normalnie pracowały, bo jeśli tył jest bezwładny, to albo robi pod siebie, albo nie może wcale Sprawności łapek już pewnie nigdy nie odzyska, natomiast te zwieracze to w tym momencie sprawa numer 1.
Potem izolacja w klatce i unieruchomienie na 3 tyg, a potem miesiące rehabilitacji. Jeśli będzie trzeba rzucę wszystko i będę z nim ćwiczyć w 200%. Jest tak kochany i ma taką wolę życia, że to niepojęte.
Muszą się jeszcze zagoić pogryziony języczek, potłuczone nerki, przecięte ślinianki Wygląda jak kupka nieszczęścia.

Na szczęście dziś z rana dobra wieść, zadzwonił weterynarz. Krecik samodzielnie usiadł!!! Nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj łapki rozjeżdżały mu się jak u żaby. Kilkanaście godz po operacji i siedzi? Nie uwierzę, póki sama nie zobaczę.
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
MissScareAll - za i dla Krecika:kc iuki:
Dziękuję

Cytat:

PS. Miss, mam nadzieję ze kotecek też wydobrzeje!
pomiziaj go od ciotki proszę
Dziękuję, jak tylko będę mogła, to urządzę mu całodzienne pieszczotki.

Cytat:

No jeśli masz zabezpieczony, to inna sprawa, oczywiście, że nie jesteś w stanie zapobiec wszystkiemu. A moje słowa dotyczyły sytuacji, w której ludzie pozwalają kotom chodzić po niczym niezabezpieczonych balkonach, sama wiesz, że to częste. Mój kot też wychodzi na balkon, ale zawsze w moim towarzystwie.
Rozumiem, sama będę teraz myśleć podobnie. Ten przypadek to wielka przestroga dla innych Znam co prawda wiele kotów, które całe życie chodzą sobie po niezabezpieczonym balkonie, ale mają spokojny charakter, bez ryzykownych ciągot, jak moje chłopaki. Nie mogę sobie darować tego dnia. Zawsze z nimi wychodzę. Teraz akurat drzwi balkonowe otworzył inny domownik i poszedł sobie do łazienki. Nawet nie wiedziałam, że buszują. Niektórych sytuacji się po prostu nie skontroluje, choćby się bardzo chciało, ale i tak czuję się winna jego cierpienia. Oddałabym Mu serce Teraz tylko miłość i pieniądze mu mogę podarować (wielkie - dziękuję sobie, że miałam jakieś oszczędności i nie wszystko przepuściłam na pierdoły).

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Na ul. Widok 22 (samo centrum) w salonie fryzjerskim GD
\
Dziękuję za polecenie Może za sto lat skorzystam, teraz co innego mi w głowie A z ciekawości - jaka cena? W centrum zwykle wszystko podwojone.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję 16-letnia kotka trzyma się, choć już nie najlepiej. Ma guzki koło piersi po obydwu stronach (po kilka). Byłam ostatnio u wet i stwierdziliśmy, że dopóki nie będzie jej to boleć to na razie zostawimy, bo w jej przypadku 2 operacje (nie można ich wyciąć za jednym razem) to już chyba byłoby za wiele (mogłaby tego nie przeżyć). Niestety kotka miała już nowotwory tylko nie złośliwe Z badaniem jej też jest kłopot, do pobierania krwi trzeba ją poddawać narkozie, jest dosyć waleczna. Niestety to może być moja wina, ponieważ nie wysterylizowałam jej od razu, tylko przez kilka lat na początku podawałam zastrzyki antykoncepcyjne, co spowodowało potem ropomacicze no i prawdopodobnie teraz jest przyczyną tych nowotworów... 16 lat temu nie byłam świadoma tego, że takie zastrzyki są szkodliwe Żaden wet mnie też wtedy nie uświadomił. Na razie jednak żyje sobie spokojna i kochana przez domowników, wiele ze mną przeszła. Nie jeden człowiek może jej pozazdrościć różnych doświadczeń życiowych (pozytywnych oczywiście)
Dzielna kotunia, że przezwyciężyła nowotory. Faktycznie lepiej tego nie ruszać. Niech sobie w spokoju żyje. Guzki koło piersi i ropomacicze to klasyczne powikłania po tych zastrzykach hormonalnych. Ileż one złego kotom wyrządziły Była taka moda na ich stosowanie i zero rzetelnej informacji, prawdopodobnie sami polecający je weterynarze nie do końca zdawali sobie sprawę z ich skutków. Pamiętam, że sterylizacja była wówczas traktowana jako fanaberia. Po latach '90 przyszła fala ropomacicza i nowotworów, moja koteczka to pierwsze przeżyła, drugiego już nie. I też winne były te cholerne zastrzyki. Teraz z każdym dniem stopień świadomości ludzi i wiedzy weterynaryjnej jest coraz lepszy, choć do możliwości w USA (i budującej "Policji dla zwietrząt" na Animal Planet) nam daleko Trzymam kciuki za długie i szczęśliwe życie kici. Widzisz, mój ledwo co roczek przeżył, a już taka trauma. Wielkie szczęście, że jej już tyle udało się przeżyć, a jeszcze życie przed nią
MissScareAll jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:48   #2212
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Jamesiku

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-09, 10:33   #2213
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
A skąd wiadomo o tej promo w hebe?
z ich magazynu
kevschaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 12:49   #2214
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
z ich magazynu
dzięki, wchodziłam na stronkę i tam niestety żadnej informacji nie było
Stary 2013-07-09, 13:35   #2215
klementyna_wizaz
Przyczajenie

Smile Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

wydaje mi sie, ze trzeba wiedziec gdzoe szukac dobrych produktow, a nie jakis podrobek i firm ktore robia sobie darmowa reklame na portalach. ja od jakiegos czasu kupuje tylko na www.najdeal.pl. wydaje mi sie ze maja bardzo uczciwa polityke, jak podoba ci sie dany produkt pobierasz DARMOWY kupon i dopiero pozniej placisz czy za towar czu usluge, wtedy gdy idziesz go zrealizowac. nie znalazlam innego serwisu ktory ma taka fajna opcje, wszedzie trzeba zaplacic za kota w worku ale nie tu, kupilam niejedna rzecz i bede polowac dalej. tak samo z tego co widzialam same pozytywne opinie ma ten portal
Stary 2013-07-09, 14:14   #2216
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez klementyna_wizaz Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze trzeba wiedziec gdzoe szukac dobrych produktow, a nie jakis podrobek i firm ktore robia sobie darmowa reklame na portalach. ja od jakiegos czasu kupuje tylko na ................ wydaje mi sie ze maja bardzo uczciwa polityke, jak podoba ci sie dany produkt pobierasz DARMOWY kupon i dopiero pozniej placisz czy za towar czu usluge, wtedy gdy idziesz go zrealizowac. nie znalazlam innego serwisu ktory ma taka fajna opcje, wszedzie trzeba zaplacic za kota w worku ale nie tu, kupilam niejedna rzecz i bede polowac dalej. tak samo z tego co widzialam same pozytywne opinie ma ten portal
hahaha... trafne spostrzezenie Zgłaszam

Nowe zjawisko: reklama samokrytyczna

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-07-09 o 14:18
pin3ska jest offline  
Stary 2013-07-09, 14:23   #2217
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

pine3sko, jak zawsze w sedno

misianka jest offline  
Stary 2013-07-09, 14:58   #2218
ijabluszko
Raczkowanie

Dziewczyny wiecie może czy aktualnie jest promocja na rozświetlacz TheBalm Mary-Lou???
ijabluszko jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:28   #2219
OlaM
Moderator

Cytat:
Krecikowi też może by się nic nie stało, gdyby wylądował w krzaczorach na dole. Niestety, na jego drodze stanęła antena satelitarna, w której kant uderzył prawdopodobnie pleckami, aż ją wygiął Sąsiad od owej anteny tylko wykrzykiwał, żeby antenę ma popsutą przez kota i żeby mu pieniądze oddać. Drugi z kolei pytał się, jaka nagroda za znalezienie kota. Wiecie, co miałam ochotę im zrobić?
I trzeba było . Co za naród
Cytat:
Na szczęście dziś z rana dobra wieść, zadzwonił weterynarz. Krecik samodzielnie usiadł!!! Nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj łapki rozjeżdżały mu się jak u żaby. Kilkanaście godz po operacji i siedzi? Nie uwierzę, póki sama nie zobaczę.
Cuda się zdarzają, trzeba być dobrej myśli .
Ja w każdym razie nadal bardzo mocno trzymam kciuki .

Cytat:
Rozumiem, sama będę teraz myśleć podobnie. Ten przypadek to wielka przestroga dla innych Znam co prawda wiele kotów, które całe życie chodzą sobie po niezabezpieczonym balkonie, ale mają spokojny charakter, bez ryzykownych ciągot, jak moje chłopaki. Nie mogę sobie darować tego dnia. Zawsze z nimi wychodzę. Teraz akurat drzwi balkonowe otworzył inny domownik i poszedł sobie do łazienki. Nawet nie wiedziałam, że buszują. Niektórych sytuacji się po prostu nie skontroluje, choćby się bardzo chciało, ale i tak czuję się winna jego cierpienia. Oddałabym Mu serce Teraz tylko miłość i pieniądze mu mogę podarować (wielkie - dziękuję sobie, że miałam jakieś oszczędności i nie wszystko przepuściłam na pierdoły).
Wszystkiego się przewidzieć nie da, nie miej wyrzutów sumienia. Poza tym nie ma co teraz zamartwiać się "co by było gdyby", bo czasu się nie cofnie, trzeba się wziąć w garść, dla dobra Krecika .

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

To samo pomyślałam .
Tfu, tfu, jak ta pani się brzydzi darmowymi reklamami na portalach .
OlaM jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:53   #2220
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
James
Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Na onkologii?! James mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Zdrówka Ci życzę.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
James, mam nadzieje ze to nic powaznego i ze wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki. :-*
Cytat:
Jamesku dawaj nam tu znać co i jak
Cytat:
Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
James będzie dobrze , zdrowia i sił życzę . W maju przerabiałam podobny scenariusz , na szczęście na strachu się skończyło .
Cytat:
Dziękuję, Ty również się trzymaj i zdrowiej
Cytat:
Jamesiku
Dziekuje za mile zyczenia . Dobrze, ze wzielam laptopa, bo bym z nudow padla. Dzis mialam juz troche badan. Zobaczymy co dalej. Za pare dni bede mialam jednak nie jeden zabieg, ale dwa.

Karty platnicze ze soba mam, wiec jak cos trza bedzie online kliknac to jestem gotowa .

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości