Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-11, 06:10   #2251
misianka
kosmita jakiś normalnie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

w SP m.in. Sanoflore, do twarzy i ciała, -30%

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-07-11, 06:23   #2252
kasia68
Zadomowienie

hebe: - 40% na makijaż, codziennie inne marki http://issuu.com/drogeriahebe/docs/h...556308/3976508

Stary 2013-07-11, 08:00   #2253
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na mnie Benzacne niestety wcale nie działał - poza wysuszaniem efektu zero.
U mnie az takiego wysuszenia nie ma. Zasyfienie jednak wzroslo. Dzis chyba minimalnie lepiej. Zaraz ide ogladac siebie w lusterku i przywdziewam papierowa torbe.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
James - zdróweczka i cierpliwości z paniami. pamiętaj, że i my możemy też kiedyś być takie plotkary , żyjące od jednej mszy do drugiej.
Oj, chyba nie . Ja to stary antychryst .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc zestaw (z diamentami ) też mi się za bardzo nie podoba (ewentualnie dla dziecka, bo on taki bardziej zabawkowy).
Te złote też tak nie do końca ..., trza szukać dalej .

Pobytu w kilkuosobowej sali szczerze współczuję
Tak, diamenty nie bardzo .
A sala taka sobie. Bardzo tloczna. Lozka na dostawke. Wyobraz sobie, ze w sali lezy 50% osob wiecej niz powinno .

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
hebe: - 40% na makijaż, codziennie inne marki http://issuu.com/drogeriahebe/docs/h...556308/3976508

Aj, szkoda. Nie zalapie sie. Oni chyba czesto maja -40%, prawda?

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Dziewczyny, ostatnio byla tu rozmowa o blogach modowych. Ja nie ich fanka i sie nie znam, wiec przychodze do Was. Znacie blog, w ktorym dziewczyna prezentuje stroje takie jak Loren?

btw: jej talia jest powalajaca.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-07-11 o 08:01
jamestown jest offline  
Stary 2013-07-11, 08:44   #2254
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Babeczki, w nowej ulotce hebe jest kilka ciekawych rzeczy mnie rzuciło się w oczy lakier essie za 31,99 + odżywka za 1 gr oraz YSL manifesto 30 ml za 149, po którego biegnę już dziś.

a dla wielbicielek- zapach justina biebera za 69,99 w superpharm po niego tez chyba pobiegnę

James- jeszcze zdążysz się nawrócić pod wpływem sąsiadek z sali

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-07-11 o 08:47
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2013-07-11, 08:52   #2255
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a teraz pytanko do wszystkich - do czego ja mam nosić srebrzyste dżinsy?

dostałam od koleżanki (po ciąży się nie mieści i drażni ją to), strasznie sie z nich cieszę, bo zawsze mi się podobały - nie są bardzo błyszczące, za to znakomitej jakosci, nie jest to taki gładki materiał, raczej chropowaty, rurki, ale nie skinny (na mnie), ale teraz nie chcę popaść w jakąś przesadę glam rockową czy inszą i no qrka nie wiem

jakieś t-shirty spokojne/bokserki, co?
nie wiem, czy nie przesadzę jak np. założę do nich TAKIE SZPILE, ja w końcu swoje latka mam
Z modą to trochę u mnie na bakier, bo ja stara konserwa jestem i za trendami raczej nie podążam , ale wydaje mi się, że tak jak piszesz, do takich spodni stonowane (białe/czarne), proste t-shirty i bokserki będą jak najbardziej ok.
Szpile będę wg mnie pasować , tylko rockowo trochę jednak będzie, ale to przecież chyba na plus .
Jak masz figurę i czujesz się w takich ciuchach dobrze, to na latka nie patrz. Zresztą nie podejrzewam (choć Cię nie widziałam ), żebyś na te swoje latka wyglądała, więc się w ogóle tym nie przejmuj .

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Tak, diamenty nie bardzo .
A sala taka sobie. Bardzo tloczna. Lozka na dostawke. Wyobraz sobie, ze w sali lezy 50% osob wiecej niz powinno .

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Dziewczyny, ostatnio byla tu rozmowa o blogach modowych. Ja nie ich fanka i sie nie znam, wiec przychodze do Was. Znacie blog, w ktorym dziewczyna prezentuje stroje takie jak Loren?

btw: jej talia jest powalajaca.
Taka zatłoczona sala . Masakra jakaś.

Blogów modowych zasadniczo nie znam i nie śledzę. W związku z tym nie wiem niestety, kto taki styl prezentuje . Natomiast talia Loren powala .
OlaM jest offline  
Stary 2013-07-11, 09:18   #2256
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
a dla wielbicielek- zapach justina biebera za 69,99 w superpharm po niego tez chyba pobiegnę

Cytat:
James- jeszcze zdążysz się nawrócić pod wpływem sąsiadek z sali
Zobaczymy .

Narazie szpital dziala na mnie odchudzajaco. Zrzucilam w dwa dni 2 kilo jedzac, oprocz menu szpitalnego, 3 lody Magnum. Wczoraj nagrzeszylam chipsami, ale wracam juz do mej szpitalnej diety. Diabla z mej duszy jednak tu nie wypedza raczej .
Stary 2013-07-11, 09:39   #2257
kasia68
Zadomowienie

hebe ostatnio dosyć często są takie promocje prześcigają się z SP i Rossmann-em
jak zdrówko james?
Stary 2013-07-11, 12:12   #2258
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeśli reklamowałabyś towar jako wadliwy domagając się zwrotu gotówki, to uznając reklamację mają obowiązek Ci zwrócić pieniądze. Kiedyś w Kazarze po uznaniu mojej reklamacji butów proponowano mi właśnie coś w stylu karty do wykorzystanie na zakupy tylko u nich, ale stanowczo poprosiłam jednak o zwrot kasy i ją dostałam bez szemrania. Natomiast co do zasady sklep nie ma obowiązku przyjmować w ramach zwrotu rzeczy nie wadliwych (o ile nie jest to sprzedaż na odległość), jest to po prostu dobrą wolą firmy i niestety, wg mnie, mogą stawiać dodatkowe warunki. W H&M dostawałam zwykle przy zwracanych (niewadliwych) rzeczach pieniądze, ale jeśli płaciłam kartą płatniczą, to musiałam ją mieć przy sobie i zwrot kasy dostawałam przez tą kartę na konto. Nie wymagali jednak żadnych wydruków potwierdzenia patności. Ostatnio jednak zamiast kasy dostałam właśnie kartę podarunkową, ale za to ważną dwa lata, więc w sumie luz. Zgadzam się jednak, że zwrot gotówki do ręki to najlepsza opcja, wiadomo, ale chyba nic się na zmianę polityki firmy nie poradzi.

Baaaardzo dawno tu nic nie pisałam, ale sprawa reklamacji pobudziła mnie do działania. Czy mogłabyś mi podać podstawę prawną dotyczącą zwrotu pieniędzy za wadliwy towar?
Reklamowałam właśnie buty, reklamacja została uznana, ale właściciel sklepu chce, abym wybrała sobie jakieś inne obuwie. Wymienić mi nie mogą, bo już nie ma tego modelu. Nic mi się tam już nie podoba.
Stary 2013-07-11, 12:22   #2259
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Baaaardzo dawno tu nic nie pisałam, ale sprawa reklamacji pobudziła mnie do działania. Czy mogłabyś mi podać podstawę prawną dotyczącą zwrotu pieniędzy za wadliwy towar?
Reklamowałam właśnie buty, reklamacja została uznana, ale właściciel sklepu chce, abym wybrała sobie jakieś inne obuwie. Wymienić mi nie mogą, bo już nie ma tego modelu. Nic mi się tam już nie podoba.
Dor mniej więcej wygląda to tak, że jeśli sprzedawca nie jest w stanie naprawić butów albo wymienić ich, to masz prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży, czyli zwrotu pieniędzy. Sprzedawca nie może zmuszać Cię do wybrania innego towaru w zamian za tamten.
Tutaj mniej więcej jest opisana procedura i przysługujące Ci prawa... Niektórzy twierdzą, że nie są one wystarczająco jasne i klarowne, ale moim zdaniem wystarczą jako argument.
http://www.uokik.gov.pl/faq_sprzedaz...ka.php#faq1168
i jeszcze tutaj
http://reklamacjatowaru.pl/poradnik/...rot-pieniedzy/
Chciałam Ci podrzucić konkretne podstawy prawne z numerkami, ale to zajmie chwilę

o, może być tak?
USTAWA
z dnia 27 lipca 2002 r.
o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.1)
(Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.)
Rozdział 1
Art. 8. 1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.

2. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia.

3. Jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie określone w ust. 1, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.

4. Jeżeli kupujący, z przyczyn określonych w ust. 1, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-07-11 o 12:28
hihi jest offline  
Stary 2013-07-11, 12:24   #2260
dor6
Wtajemniczenie

Hihi - bardzo Ci dziękuję.
Stary 2013-07-11, 13:39   #2261
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
hebe ostatnio dosyć często są takie promocje prześcigają się z SP i Rossmann-em
jak zdrówko james?
Tak se. Narazie zachowuje swoj sarkastyczny spokoj (patent pending ). Mialam miec zabiegi w tym tygodniu, ale okazalo sie, ze nie ma anestezjologa (przypominam, ze w szpitalu jestem) . Szalu nie ma zatem. Do tego dalej na onko jestem.

Jakby tego bylo malo to straszne leca mi wlosy. Wyjmuje je doslownie z glowy. Nie jest tajemnica, ze na punkcie wypadania mam obsesje, wiec powoli w stan rodem z "Paranormal Activity" przechodze. Nie wiem czy to dlatego, ze odstawilam jakis czas temu tabsy na wlosy (bralam je pare miesiecy, wiec powinny pomoc dluzej niz doraznie) czy to ze wzgledow zdrowotnych.

Dziekuje za info o Hebe . Tak cos mi sie zdawalo, ze to promo nie pierwszy raz jest. Nastepnym razem skusze sie na maslo do ust Revlonu albo kredke do ust Burzuja. Ponoc fajne.
Stary 2013-07-11, 13:42   #2262
zochawks
Zakorzenienie

Sms z Marionnaud Drukarnia Bydgoszcz

Kup 4 produkty otrzymasz rabat 40%, kup 3 otrzymasz 30% kup 2 otrzymasz 20%. Oferta ważna tylko w Drukarni Bydgoszcz
Stary 2013-07-11, 13:57   #2263
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James łączę się w bólu. Tu i nas miło jak to na pediatrii, ale już doba minęła mi na zydelku z fantazyjnie wyciętymi dziurami (taki efekt to daje,jakby mi kto bańki stawiał na tyłku). A nocka na linoleum,pod Mi
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-07-11, 14:01   #2264
ladypeterpan
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Kup 4 produkty otrzymasz rabat 40%, kup 3 otrzymasz 30% kup 2 otrzymasz 20%. Oferta ważna tylko w Drukarni Bydgoszcz
Czyli kolejne Mario do likwidacji.
Coś nie dobrego się dzieję ostatnio, sporo perfumerii zamykają...
ladypeterpan jest offline  
Stary 2013-07-11, 14:52   #2265
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Myślisz że to oznacza likwidację?

Oby nie bo to mario w kórym mają guerlain i chanel a w tym drugim to bida
Stary 2013-07-11, 15:04   #2266
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Tak se. Narazie zachowuje swoj sarkastyczny spokoj (patent pending ). Mialam miec zabiegi w tym tygodniu, ale okazalo sie, ze nie ma anestezjologa (przypominam, ze w szpitalu jestem) . Szalu nie ma zatem. Do tego dalej na onko jestem.

Jakby tego bylo malo to straszne leca mi wlosy. Wyjmuje je doslownie z glowy. Nie jest tajemnica, ze na punkcie wypadania mam obsesje, wiec powoli w stan rodem z "Paranormal Activity" przechodze. Nie wiem czy to dlatego, ze odstawilam jakis czas temu tabsy na wlosy (bralam je pare miesiecy, wiec powinny pomoc dluzej niz doraznie) czy to ze wzgledow zdrowotnych.

Dziekuje za info o Hebe . Tak cos mi sie zdawalo, ze to promo nie pierwszy raz jest. Nastepnym razem skusze sie na maslo do ust Revlonu albo kredke do ust Burzuja. Ponoc fajne.
Na włosy ( paznokcie i skórę też ) polecam biotebal, tylko nie wiem, czy Ty teraz możesz przyjmować takie leki. W takiej stresowej sytuacji to pewnie wypadanie włosów jeszcze się nasiliło...

Za leczenie i zdrówko trzymam kciukasy .

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Małgoś trzymaj się dzielnie .
Stary 2013-07-11, 15:21   #2267
ladypeterpan
Raczkowanie

Cytat:
Myślisz że to oznacza likwidację?

Oby nie bo to mario w kórym mają guerlain i chanel a w tym drugim to bida
W Krakowie niestety tak to wyglądało po tej promocji, potem dołożyli promocję że 5 produktów - 50% a w ostatnich 2 dniach 80 czy 70%. I koniec Mario
Stary 2013-07-11, 15:29   #2268
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Z modą to trochę u mnie na bakier, bo ja stara konserwa jestem i za trendami raczej nie podążam , ale wydaje mi się, że tak jak piszesz, do takich spodni stonowane (białe/czarne), proste t-shirty i bokserki będą jak najbardziej ok.
Szpile będę wg mnie pasować , tylko rockowo trochę jednak będzie, ale to przecież chyba na plus .
Jak masz figurę i czujesz się w takich ciuchach dobrze, to na latka nie patrz. Zresztą nie podejrzewam (choć Cię nie widziałam ), żebyś na te swoje latka wyglądała, więc się w ogóle tym nie przejmuj .
...
dziękuję Olu
fakt - świetnie się sprawdził taki czarny, gładki niby t-shirt, ale z dużym dekoltem, a do tego porteczki okazały się letko przyduże jednak i w sumie ok, bo bardzo obcisłe i świecące, mogłyby być nieco za nachalne, jeśli mnie rozumiesz
a szpile to może też spróbuję, przy zachowaniu poza tym minimalizmu może nie będzie dzidzia piernik

i jeśli Cię to pocieszy, to ja tam z modą/trendami też zanadto nie mam po drodze i jakoś nigdy nie miałam, czasem, napadowo, ale rzadko

i też jestem konserwa pod pewnymi względami, niby tam wiem co modne, bo w sklepach leży, ale mam od lat mniej więcej te same gusta/przekonania, mam słabość do oryginalnych butów, biżuterii etniczno-artystycznej, ale reszta nudnawa i tak mi dobrze

misianka jest offline  
Stary 2013-07-11, 15:44   #2269
Taszanta
Zakorzenienie

Dziewczyny ale jestem zła zamawiałam jakiś czas temu krem ze ślimaka na ebay. Krem nie doszedł. Zamawiam na ebay z Korei bardzo dużo rzeczy, ze dwa razy zdarzyło mi się, że coś zaginęło ale nigdy nie było problemów, żeby rozwiązać jakoś taką sytuację ze sprzedawcą zawsze miałam doświadczenia że bardzo zależy im żeby przypadkiem negatywa nie wystawić itp.

No więc kiedy krem nie doszedł to napisałam do sprzedawcy, od razu odpowiedział żeby czekac do któregoś tam czerwca, potem jeszcze się przypominałam i też od razu odpowiadał żeby jeszcze czekać.
No więc czekałam sobie a jak minęła ta data co kazał czekać, to sprzedawca przestał odpowiadać na maile.

Jak napisałam do ebay to okazało się że już minęły wszystkie terminy, że mogę otworzyć spór/ wystawić komentarz itp. Jakaś panna z ebay mi wkleja jakieś gotowe maile, że już po terminach, że to ja mam uważać na sprzedawców, że sprzedawca nie ma negatywów ( no jasne że nie ma, jeśli stosuje taka taktykę jak ze mną ).....

Już mi nie chodzi o kasę bo krem kosztował grosze, no ale to że dałam się tak nabrać i gościowi to bezkarnie ujdzie no i nie spodziewałam się takiego olewania ze strony ebay

Taszanta jest offline  
Stary 2013-07-11, 16:06   #2270
baletnica_natasza
Zakorzenienie

To prawda z Mario. Wszystkie kolejno zamykają.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2013-07-11, 16:08   #2271
OlaM
Moderator

Cytat:
dziękuję Olu
fakt - świetnie się sprawdził taki czarny, gładki niby t-shirt, ale z dużym dekoltem, a do tego porteczki okazały się letko przyduże jednak i w sumie ok, bo bardzo obcisłe i świecące, mogłyby być nieco za nachalne, jeśli mnie rozumiesz
a szpile to może też spróbuję, przy zachowaniu poza tym minimalizmu może nie będzie dzidzia piernik

i jeśli Cię to pocieszy, to ja tam z modą/trendami też zanadto nie mam po drodze i jakoś nigdy nie miałam, czasem, napadowo, ale rzadko

i też jestem konserwa pod pewnymi względami, niby tam wiem co modne, bo w sklepach leży, ale mam od lat mniej więcej te same gusta/przekonania, mam słabość do oryginalnych butów, biżuterii etniczno-artystycznej, ale reszta nudnawa i tak mi dobrze
Jaka dzidzia piernik ?
Jak strój minimalistyczny, to jakiś bardziej szalony akcent jak najbardziej się nada, oczywiście wg mnie, która zbyt dużego pojęcia o modzie nie ma .
Ja z trendów wybieram ewentualnie to, co mi akurat pasuje, resztę olewam. Ubieram się nudno i zasadniczo stawiam na wygodę, a najbliższy mi styl to minimalizm w dobrym gatunku, co bynajmniej nie oznacza, że tak właśnie zawsze wyglądam .

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale jestem zła zamawiałam jakiś czas temu krem ze ślimaka na ebay. Krem nie doszedł. Zamawiam na ebay z Korei bardzo dużo rzeczy, ze dwa razy zdarzyło mi się, że coś zaginęło ale nigdy nie było problemów, żeby rozwiązać jakoś taką sytuację ze sprzedawcą zawsze miałam doświadczenia że bardzo zależy im żeby przypadkiem negatywa nie wystawić itp.

No więc kiedy krem nie doszedł to napisałam do sprzedawcy, od razu odpowiedział żeby czekac do któregoś tam czerwca, potem jeszcze się przypominałam i też od razu odpowiadał żeby jeszcze czekać.
No więc czekałam sobie a jak minęła ta data co kazał czekać, to sprzedawca przestał odpowiadać na maile.

Jak napisałam do ebay to okazało się że już minęły wszystkie terminy, że mogę otworzyć spór/ wystawić komentarz itp. Jakaś panna z ebay mi wkleja jakieś gotowe maile, że już po terminach, że to ja mam uważać na sprzedawców, że sprzedawca nie ma negatywów ( no jasne że nie ma, jeśli stosuje taka taktykę jak ze mną ).....

Już mi nie chodzi o kasę bo krem kosztował grosze, no ale to że dałam się tak nabrać i gościowi to bezkarnie ujdzie no i nie spodziewałam się takiego olewania ze strony ebay
No to Cię sprzedawca zrobił w jajo, i to bezczelnie i po chamsku.
Na ebay'u, z tego co pamiętam, to na dochodzenie roszczeń jest 45 dniowy termin, licząc od dnia zakupu. Niestety trzeba się pilnować i nie dać się zwodzić kombinatorom.
OlaM jest offline  
Stary 2013-07-11, 16:12   #2272
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Dlatego ja zawsze trzymam się terminów 30 dni i jeśli nic się nie wyjaśnia wtedy spór i tyle. Nigdy mi się to nie przytrafiło.

Kupiłam masę rzeczy i zawsze dochodziły nawet czasmi szybciej niż przesyłki nadane w Polsce.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
W Krakowie niestety tak to wyglądało po tej promocji, potem dołożyli promocję że 5 produktów - 50% a w ostatnich 2 dniach 80 czy 70%. I koniec Mario
Wielka szkoda.
Stary 2013-07-11, 16:18   #2273
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Jaka dzidzia piernik ?
Jak strój minimalistyczny, to jakiś bardziej szalony akcent jak najbardziej się nada, oczywiście wg mnie, która zbyt dużego pojęcia o modzie nie ma .
Ja z trendów wybieram ewentualnie to, co mi akurat pasuje, resztę olewam. Ubieram się nudno i zasadniczo stawiam na wygodę, a najbliższy mi styl to minimalizm w dobrym gatunku, co bynajmniej nie oznacza, że tak właśnie zawsze wyglądam .

...

a dzidzia piernik, to jednak jest jakieś tam niebezpieczeństwo, bo niby na figurę nie narzekam, na paszczy jakby też nieco mniej niż w metryce, ale jednak latka lecą, a człek widząc sie codziennie niekoniecznie zwraca uwagę na pewne ... eee ... zmiany

i tak mnie ostatnio czasem nachodzi, czy mi np. te dzwony hippisowskie, te rock'and'rollowe szpile i takietamy jeszcze sie należą

ale w sumie racja, co mi tam
i dzieki za wywleczenie ze smugi cienia

misianka jest offline  
Stary 2013-07-11, 16:36   #2274
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

W Poznaniu tez likwidują Mario
ilios jest offline  
Stary 2013-07-11, 16:45   #2275
ladypeterpan
Raczkowanie

Czy chyba zamykają interes w Polsce...
Stary 2013-07-11, 16:54   #2276
Młoda86
Wtajemniczenie

Muszę w takim razie bon wykorzystać
Stary 2013-07-11, 18:26   #2277
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
W Poznaniu tez likwidują Mario
skad wiesz? Kiedy? Jakies promocje z tej okazji?
kevschaa jest offline  
Stary 2013-07-11, 18:57   #2278
OlaM
Moderator

Cytat:

a dzidzia piernik, to jednak jest jakieś tam niebezpieczeństwo, bo niby na figurę nie narzekam, na paszczy jakby też nieco mniej niż w metryce, ale jednak latka lecą, a człek widząc sie codziennie niekoniecznie zwraca uwagę na pewne ... eee ... zmiany

i tak mnie ostatnio czasem nachodzi, czy mi np. te dzwony hippisowskie, te rock'and'rollowe szpile i takietamy jeszcze sie należą

ale w sumie racja, co mi tam
i dzieki za wywleczenie ze smugi cienia
Ja tam już też zaawansowana wiekowo jestem, ale jak mnie na coś najdzie, to kupuję i sama sobie w metrykę nie zaglądam .
Poza tym dzidzia piernik to mnie się dodatkowo kojarzy z falbankami, kokardkami, spineczkami we włosach etc., czyli z czymś, co jest mi od zawsze całkowicie obce.
A zresztą najważniejsze jest być młodym duchem .
Cytat:
Czy chyba zamykają interes w Polsce...
Może coś w tym jest
W zeszłym roku zamknęli Mario we wrocławskiej Magnolii (początkowo myślałam, że zmieniąją tylko lokalizację stoiska w ramach tej samej galerii) i zdaje mi się, że we Wrocławiu w ogóle już go nie ma.
OlaM jest offline  
Stary 2013-07-11, 19:46   #2279
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda, może lepiej by im szło, gdyby mieli szerszy asortyment, bo promocje i tak są dość często.
Mam nadzieję, że toruńska filia się utrzyma, zdarza mi się czasem tam coś kupić

PannaEwelina jest offline  
Stary 2013-07-11, 19:48   #2280
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:

Jakoś mnie nie kusi ta oferta
Kurcze, lepiej niech nie zamykają

Jesienna kolekcja Diora

http://naturalnchicmakeup.blogspot.c...ollection.html

Lakier Mystic mnie się podoba, błyszczole i cienie jako tako

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-07-11 o 19:56
myszka__77 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, hebe, marionnaud, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości