Czerwone stopy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-25, 11:36   #1
charmeuse11
Przyczajenie

Czerwone stopy!!

Mam pewien dziwny problem. Rano moje stopy wyglądają normalnie, są normalnego koloru. W ciągu dnia gdy zaczynam chodzić stopy czerwienieją, najbardziej przy pięcie, wzdłuż zewnętrznej linii i palcach, bardzo nieładnie to wygląda, nie lubię chodzić w sandałkach, bo mnie to bardzo krępuje... Dodam również, że mają tendencję do potliwości i często są zimne. Co to może być i jak mam sobie z tym poradzić? Proooszę, pomocy!
charmeuse11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 23:21   #2
yours0destiny
Wtajemniczenie

Dot.: Czerwone stopy!!

A powiedz, czy nie chodzisz w przyciasnych butach?
Ja niestety często to robię, mam rozmiar 42, a czasem kupie coś w rozmiarze 41 I zauważyłam że po chodzeniu w małych butach bardzo czerwienieją mi syrki

28.01.2008
yours0destiny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:20   #3
anusha69
Przyczajenie

Dot.: Czerwone stopy!!

Mam to samo. Najprawdopodobniej masz słabe krążenie w stopach. Unikaj ciasnych butów i gorących kąpieli. Po prysznicu możesz polać je chłodniejszą wodą - to poprawi krążenie. Odpoczywaj unosząc stopy wyżej... możesz również zastosować masaż z rozgrzewającą oliwką. Mam ten sam problem, takie geny niestety... kilka miesięcy temu zawzięłam się i bezwzględnie przestrzegam tych zaleceń. Bardzo mnie krępowały stopy, a teraz przed latem byłam zdeterminowana by wyglądały "normalnie". Ku mojemu zadowoleniu ich stan jest coraz lepszy, jednak w upały dalej czasem są zaczerwienione;/
anusha69 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czerwone, stopy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości