PODKŁADY SCREEN FACE:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-07, 00:13   #1
vts
Przyczajenie

PODKŁADY SCREEN FACE:)

Cześć dziewczynki

Będąc dzisiaj na Targach kosmetycznych na Torwarze wypatrzyłam w/w firmę. I stąd moje pytanie; Czy znacie może podkład Maximum make-up- podobno świetnie kryjący, trwały, nie ścieralny,matujący(tak przynajmniej opisywały go panie wizażystki) dostępne były niestety tylko 2 testery(b. jasny i ciemny), także nie mogłam dobrać sobie nawet koloru, a nie kosztował mało bo ponad 130pln,(z 30%rabatem z uwagi na targi) nie chcialabym kupować w ciemno

Acha spodobał mi się także podkład w wersji matującej(Matte liquid foundation )ale wydawał mi się słabo kryjący,a może się mylę? używałyście, podpowiedzcie

Bardzo mi zależy aby podkład był trwały, bardzo dobrze kryjący, matujący (taki w stylu double wear`a Estee Lauder). Bardzo Was proszę o opinięPrzeszukałam starsze wątki na temat screen -face i powodzeniem cieszy się podkład oil-free foundation, ale który?. Pozdrawiam serdecznie aga
vts jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 08:45   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: PODKŁADY SCREEN FACE:)

Hej Aga
Znam wszystkie podkłady Screen Face. Do mich ulubionych należą Matte Oil Free i Minimal Makeup; Ten pierwszy jest podkładem dobrze kryjącym i ma świetną paletę barw, tak, że bardzo łatwo jest znaleźć ten odpowiedni kolor. Myślę, że spokojnie można go porównać do Revlona color stay.
Estee Lauder Double wear jest jednak szlachetniejsza w dotyku i daje wrażenie większej aksamitności.

Co do Maximum Makeup, to ma on postać kremową. Bardzo ładnie się stapia ze skórą, ale pod warunkiem, że użyjemy do jego nakładania gąbeczki. Inaczej porażka
Ja osobiście jednak mam wrażenie jak go mam na buzi, że jest tego gruba warstwa, mimo iż optycznie wydaje się OK.
Ale jest to tylko moje subiektywne odczucie.

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 10:12   #3
paula78
Zakorzenienie

witam
Ja podobnie jak Aga uwielbiam Minimum make-up ,jest cudny ,natomiast Maximum daje wrażenie ciężkosci na skórze ,ja dusze sie z tym podkładem ,na szczęście nie muszę go używać
pzdr.
paula

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 12:37   #4
vts
Przyczajenie

Dziewczyny jesteście kochane nie liczyłam na tak szybką odpowiedź, ślicznie dziękuję

Jeśli matte oil free jest podobny do Revlona to powinien być dla mnie dobry(bo colorstay ładnie kryje, matuje i jest trwały)nie wiem, może ja za mało spróbowałam bo wydawał mi się prawie "przezroczysty"stwierdz iłam, że na pewno nie przykryje moich śladów i odrzuciłam go na początku. A wracając do podkładu Maximum to konsystencje miał właśnie jak pasta(albo podkład coverderm-perfect face,który super krył a spływał mi po 2 godzinach)nie wiedziałam jak z jego trwałością, a z tego co napisała Pani Aga Z. mogłabym sobie sama nie poradzić z jego ładnym i równym rozprowadzeniem.

Jeszcze raz piękne dzięki pewnie kupię Matte oil free (bo przyznam napaliłam się na tą firmęjeśli dostanę(może będzie w końcu na ONZ i może tańszy) bo na targach był tylko Matte Liquid Foundation(106,67), chyba,że to ten samPozdrawiam serdecznie, miłego dnia aga
vts jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości