rudzielec pierwszy raz zmienia fryzure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-26, 12:02   #1
misiam8
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

rudzielec pierwszy raz zmienia fryzure

Witam,
Nigdy nie farbowałam włosów, nigdy też nie zmieniałam znaczaco fryzury.
Ostatnio wiele w moim życiu się zmieniło i dlatego też postanowiłam zmienić swoją fryzurę z nadchodzącym latem.
Włosy moje nie są ani kręcone, ani proste- raczej falowane, ciężko je ujarzmić. Był okres gdy traktowałam je prostownicą i nie powiem wygladało to fajnie, ale na dłuższą metę jak wiadomo nadmierne cieplo szkodzi naszym włosom. Łatwo je obciążyć, ale i łatwo wysuszyć.

1. Zdjęcie przedstawia włosy jakie obecnie posiadam.
2. Włosy wsadziłam w bluzę aby przedstawić efekt jaki chciałabym uzyskać.

Myślicie, że ta długość + grzywka na bok byłaby fajnym pomysłem dla mnie?
Mam grecki nochal i wysokie czoło, które chciałabym jakoś ukryć.
Proszę o rady i wskazówki.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (80,8 KB, 418 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (76,1 KB, 390 załadowań)
misiam8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 16:33   #2
gusia825
Raczkowanie

Dot.: rudzielec pierwszy raz zmienia fryzure

Ja jestem na tak, dłuższy bob do ramion- bez mocnego cieniowania i grzywka, ale też sądzę, że nie z tych grubych. Bardziej takie pazurki i będzie fajnie
gusia825 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:22   #3
Riiita
Raczkowanie

Masz bardzo ładne, duże oczy Radziłabym chociażby delikatnie je podkreślać.
Masz wysokie czoło które powinnas zakryć dłuższą grzywką na bok. Myślę, ze taki dłuższy bob będzie idealny Twoje włosy zrobią sie bardziej hmm.. ogarniete? bo troche za bardzo się puszą.
Zapuść troche brwi od tej wewnętrznej str bo minimalnie za krótkie są.
Sugerowałabym jeszcze abyś jakimis domowymi sposobami albo zwykłą farba przyciemniła kolor włosów. Twój rudy jest dość wyblakły, przydałoby się jakoś uwydatnić piękne rude włosy
Riiita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 18:00   #4
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Riiita Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne, duże oczy Radziłabym chociażby delikatnie je podkreślać.
Masz wysokie czoło które powinnas zakryć dłuższą grzywką na bok. Myślę, ze taki dłuższy bob będzie idealny Twoje włosy zrobią sie bardziej hmm.. ogarniete? bo troche za bardzo się puszą.
Zapuść troche brwi od tej wewnętrznej str bo minimalnie za krótkie są.
Sugerowałabym jeszcze abyś jakimis domowymi sposobami albo zwykłą farba przyciemniła kolor włosów. Twój rudy jest dość wyblakły, przydałoby się jakoś uwydatnić piękne rude włosy
Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Na co dzien sie maluje- krem bb, pomadka, tusz do rzęs, ale zdjęcie było robione dziś rano na szybciaka, a wiadomo, że niedziela to leniwa jest.
Faktycznie moje włosy są nie do ogarnięcia- tak jak napisałaś puszą się i dlatego też postanowiłam w końcu je ujarzmić.
Co do brwi... chodzę do kosmetyczki raz w miesiącu, na henne i regulację, ale właśnie zastanawiam się czy by ich nie zapuścić, żeby trochę grubsze były.

A co przyciemnienia włosów...hm... może o tym poczytam, czemu nie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Ja jestem na tak, dłuższy bob do ramion- bez mocnego cieniowania i grzywka, ale też sądzę, że nie z tych grubych. Bardziej takie pazurki i będzie fajnie
dziekuje za odpowiedz ) no to widze, ze jednak pomysl jest nienajgorszy.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

w następnym tygodniu ide się zapisać do fryzjera i zapytam się jej o przyciemnienie.
Boje się, żeby z tego jakiś brąz nie wyszedł, bo lubię swoje rude włosy
Stary 2013-05-26, 19:46   #5
karolinaP103
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

A może henna? Uwydatni twój naturalny kolor.. jeśli chcesz przyciemnić to jest henna basma- przyciemnia kolor. Ja używam henny firmy eld- jestem zadowolona. Zachowałabyś kolor włosów,który ci sie podoba,który ci odpowiada i który jest właściwy dla twojego typu urody a jednocześnie podkreśliłabyś kolor ..
karolinaP103 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 20:51   #6
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolinaP103 Pokaż wiadomość
A może henna? Uwydatni twój naturalny kolor.. jeśli chcesz przyciemnić to jest henna basma- przyciemnia kolor. Ja używam henny firmy eld- jestem zadowolona. Zachowałabyś kolor włosów,który ci sie podoba,który ci odpowiada i który jest właściwy dla twojego typu urody a jednocześnie podkreśliłabyś kolor ..
Super, dziekuje bardzo za pomoc! Poczytam na ten temat.
Nie chciałabym mimo wszystko traktować swoich wlosów farbą, bo mi ich po prostu szkoda.

Jak szybko uzyskuje się poządany efekt? Odpowiedz proszę jak było w Twoim przypadku.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

http://100suplementow.pl/Henna_RUDE_...Y_BRAZ-92.html
a moze pokombinowac z tym??
Stary 2013-05-26, 21:30   #7
ailatan1985
Zakorzenienie

"Riiita" strzał w 10 !!!!
Stary 2013-05-26, 23:26   #8
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
O ja się tutaj podpisuje...henna moim zdaniem świetny pomysł i nie dość, że pięknie podkreśli Twój naturalny kolor to przy okazji wypielęgnuje włosy ( ja używam henny Khadi i tylko taką mogę polecić, na innych się nie znam).
Ale zgadzam się też, że powinnaś się wziąść za porządną pielęgnację. Tak napuszone włosy jakoś średnio się prezentują. Popróbuj z odżywkami i popularnym obecnie olejowaniem, po kilku mies. powinno dać piękny efekt.
A pomysł na boba z grzywką na bok- trafiony

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 06:35   #9
karolinaP103
Zadomowienie

Ja naturalnie mam kolor mysi- szaro-ciemny blond z domieszką siwizny Efekt- natychmiastowy po farbowaniu. Farbuję 2-2,5h + 2 h potem z odżywką wax. Farbuję od roku co ok miesiąc- nie niszczy mi włosów ,wręcz je wzmacnia ( są optycznie grubsze). Owszem trochę wysusza skórę głowy ale wystarczy przerzucic się na szampony nawilżające
Stary 2013-05-27, 07:52   #10
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
O ja się tutaj podpisuje...henna moim zdaniem świetny pomysł i nie dość, że pięknie podkreśli Twój naturalny kolor to przy okazji wypielęgnuje włosy ( ja używam henny Khadi i tylko taką mogę polecić, na innych się nie znam).
Ale zgadzam się też, że powinnaś się wziąść za porządną pielęgnację. Tak napuszone włosy jakoś średnio się prezentują. Popróbuj z odżywkami i popularnym obecnie olejowaniem, po kilku mies. powinno dać piękny efekt.
A pomysł na boba z grzywką na bok- trafiony
Kiedyś olejowałam włosy(olej kokosowy, olejki z rossmana) i myślę, że do tego powrócę. Z tym, że moje włosy łatwo jest obiążyć, a wtedy ich objętość zmniejsza się.
Szampony jakie używam są bez sls, a wiadomo, że takie zazwyczaj plączą włosy.
Poza tym używam odżywek.... obecnie mam odżywkę biovax keratyna + jedwab. Nie spełniła moich oczekiwań i będę musiała się rozejrzeć za czymś innym.

Z tą henną to na prawdę jest super pomysł.
Rozumiem, że mam wybrać neutralną (w zależności od koloru włosów)
http://www.khadi.pl/henna-amla

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Ja naturalnie mam kolor mysi- szaro-ciemny blond z domieszką siwizny Efekt- natychmiastowy po farbowaniu. Farbuję 2-2,5h + 2 h potem z odżywką wax. Farbuję od roku co ok miesiąc- nie niszczy mi włosów ,wręcz je wzmacnia ( są optycznie grubsze). Owszem trochę wysusza skórę głowy ale wystarczy przerzucic się na szampony nawilżające
Jestem podekscytowana na pewno wypróbuje ) dziękuję.
Stary 2013-05-27, 08:32   #11
gusia825
Raczkowanie

Ja na Twoim miejscu najpierw bym spróbowała szamponetką, ponieważ henny zmyć się nie da. Podobny kolor daje marion tycjan. Jeśli już zdecydujesz się na hennowanie to polecam Ci hennę naturalną, nie neutralną , od użytkownika allegro pole henny jest sprawdzona na tym forum i tańsza od khadi. Henna neutralna czyli cassia daje tylko złotawy refleks i podobno połysk (nie wiem nie próbowałam), rudą barwę daje naturalna, albo naturalna + amla i jatropha
Stary 2013-05-27, 09:11   #12
misiam8
Raczkowanie

Nie ukrywam, ze mam lekki mętlik w glowie oraz że jestem kompletnie zielona w kwestiach henny. Czym więcej czytam tym ten odcień zieleni się nasyca

Tak jak pisałam: chciałabym zachować swój rudy kiolor włosów, a jedynie nasycić jego kolor, sprawić, że będzie żywszy.
Henna basma eld mogłaby przyciemnić klor, ale czy nasycić?

Jeśli któraś z Was mogłaby wkleić link do henny która nadałaby moim włosom wyrazistości to byłabym bardzo wdzięczna. Jestem typowym wzrokowcem i dlatego ułatwiłoby mi to sprawę.
Dziękuję
Stary 2013-05-27, 15:42   #13
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiam8 Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, ze mam lekki mętlik w glowie oraz że jestem kompletnie zielona w kwestiach henny. Czym więcej czytam tym ten odcień zieleni się nasyca

Tak jak pisałam: chciałabym zachować swój rudy kiolor włosów, a jedynie nasycić jego kolor, sprawić, że będzie żywszy.
Henna basma eld mogłaby przyciemnić klor, ale czy nasycić?

Jeśli któraś z Was mogłaby wkleić link do henny która nadałaby moim włosom wyrazistości to byłabym bardzo wdzięczna. Jestem typowym wzrokowcem i dlatego ułatwiłoby mi to sprawę.
Dziękuję
Nie martw się, ja zaczęłam hennować 3-4 mies temu i też wtedy byłam zielona.
Odnośnie przykładów to ja mogę tylko stronę Khadi z przykładami podesłać.
http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady

Nie wypowiem się na temat rudości, bo sama stosuję jasny brąz, ale zgadzam się z moją przedmówczynią, że jest to zbawienie dla włosów. Ja odkąd stosuję mam grubsze, bardziej puszyste i w ogóle mi nie wypadają...aż w szoku jestem.

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:01   #14
gusia825
Raczkowanie

Przejrzyj poniższe linki, sporo dowiesz się o hennie
Tu takie podstawy o tym czym henna jest i co może zrobić z włosami:
http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf
A tu wątek na temat farbowania henną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=622375
Galeria wizażanek po farbowaniu różnymi hennami:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504604

PS. Z eld najlepsza rudość wychodzi zdaje się, że z koloru Chna w proszku. Jednak jak wyżej ja polecałabym Khadi Red, albo czystą hennę BAQ bo są pewne i zdrowsze, a nie wiem ile i czy eld ma jakąś chemię Co do farbowania henną to papka troszkę śmierdzi sianem, lepiej też mieć do nakładania mieszanki jakiegoś pomocnika Samą papkę trzyma się z reguły od 2-6godzin na włosach (w folii i w turbanie, bądź czapce ze względu na ciepło) a także w zależności od tego jaki mocny odcień chcemy i na ile ma być on trwały. Henna wybarwia się na włosach ok 2 dni od farbowania, także dopiero po tym czasie widzimy ostateczny kolor. Efekty z reguły są świetne, a włosy dosłownie odżywają
Stary 2013-05-27, 18:26   #15
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja zaczęłam hennować 3-4 mies temu i też wtedy byłam zielona.
Odnośnie przykładów to ja mogę tylko stronę Khadi z przykładami podesłać.
http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady

Nie wypowiem się na temat rudości, bo sama stosuję jasny brąz, ale zgadzam się z moją przedmówczynią, że jest to zbawienie dla włosów. Ja odkąd stosuję mam grubsze, bardziej puszyste i w ogóle mi nie wypadają...aż w szoku jestem.
Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Przejrzyj poniższe linki, sporo dowiesz się o hennie
Tu takie podstawy o tym czym henna jest i co może zrobić z włosami:
http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf
A tu wątek na temat farbowania henną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=622375
Galeria wizażanek po farbowaniu różnymi hennami:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504604

PS. Z eld najlepsza rudość wychodzi zdaje się, że z koloru Chna w proszku. Jednak jak wyżej ja polecałabym Khadi Red, albo czystą hennę BAQ bo są pewne i zdrowsze, a nie wiem ile i czy eld ma jakąś chemię Co do farbowania henną to papka troszkę śmierdzi sianem, lepiej też mieć do nakładania mieszanki jakiegoś pomocnika Samą papkę trzyma się z reguły od 2-6godzin na włosach (w folii i w turbanie, bądź czapce ze względu na ciepło) a także w zależności od tego jaki mocny odcień chcemy i na ile ma być on trwały. Henna wybarwia się na włosach ok 2 dni od farbowania, także dopiero po tym czasie widzimy ostateczny kolor. Efekty z reguły są świetne, a włosy dosłownie odżywają
Dziękuję Dziewczęta!! Jesteście wielkie juz sie biore do lektury
Stary 2013-05-27, 20:01   #16
izga88
Zakorzenienie

Jak najbardziej odpowiednia długość jak dla ciebie i grzyweczka też
izga88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 20:59   #17
alcia22
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej odpowiednia długość jak dla ciebie i grzyweczka też
popieram
alcia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 21:16   #18
Holly85
Zadomowienie

hej, mam prośbę, dodaj zdjęcie lepszej jakości, bo te są niestety bardzo słabe, chcę zobaczyć twoją kolorystykę (włosy oczy skóra) w normalnym swietle i dobrej jakosci foty.
jeśli kolor który masz teraz jest z natury taki to na razie nie ruszałabym go żadnymi farbami? dlaczego? ano dlatego, że natura rudym osobom dobiera kolor bardzo ładnie i tzw"pogłębienie uwydatnienie koloru" często kończy się niepotrzebnym przyciemnieniem albo zrobieniem sobie jaskrawego "hełmu" na głowie. dlatego kolor zostaw na razie jak jest, a dopracuj sobie fryzurę.
jak najbardziej uważam, że grzywka i skrócenie włosów sprawią, że bedziesz ładnie wyglądać.
dla mnie zagadką są brwi, jaki miały kształt naturalnie?, gdzie kosmetyczka dokładnie je skubie, czy aby nie od wewnętrznej str łuku przy nosie? jak masz zdjęcie sprzed depilacji to daj, ja bym je trochę zapuściła nic Ci to nie zaszkodzi.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 21:54   #19
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
hej, mam prośbę, dodaj zdjęcie lepszej jakości, bo te są niestety bardzo słabe, chcę zobaczyć twoją kolorystykę (włosy oczy skóra) w normalnym swietle i dobrej jakosci foty.
jeśli kolor który masz teraz jest z natury taki to na razie nie ruszałabym go żadnymi farbami? dlaczego? ano dlatego, że natura rudym osobom dobiera kolor bardzo ładnie i tzw"pogłębienie uwydatnienie koloru" często kończy się niepotrzebnym przyciemnieniem albo zrobieniem sobie jaskrawego "hełmu" na głowie. dlatego kolor zostaw na razie jak jest, a dopracuj sobie fryzurę.
jak najbardziej uważam, że grzywka i skrócenie włosów sprawią, że bedziesz ładnie wyglądać.
dla mnie zagadką są brwi, jaki miały kształt naturalnie?, gdzie kosmetyczka dokładnie je skubie, czy aby nie od wewnętrznej str łuku przy nosie? jak masz zdjęcie sprzed depilacji to daj, ja bym je trochę zapuściła nic Ci to nie zaszkodzi.
W porządku. Jutro postaram się o zdjęcie w lepszej jakości.
Oczy mam niebieskie- czego faktycznie nie widać na zdjęciach, a cere bladą...niektórzy mówią, że wręcz niezdrowo.
Kolor włosów naturalny-nigdy nie farbowany. Dziwny jasny rudy- oczywiście zmienia się zależnie od światła. Od kilku osób w ostatnim okresie czasu usłyszałam, że to kolor blond.

Muszę szczerze przyznac, że brwi są moją piętą ahillesową. W domu na bieżąco wyrywam sobie włoski i być może to jest ten błąd. Obecnie jestem na zwolnieniu, więc zapuszczę je i oddam w ręce kosmetyczki.
Myślisz, że mogłyby być trochę grubsze? Czy też nadać im inny kształt?
Niestety zdjęć brwi nie posiadam.
Stary 2013-05-28, 14:48   #20
misiam8
Raczkowanie

Zgodnie z prosba dodaje zdjecie w swietle dziennym no make-up.
Wlosy jak widać zmieniły barwę, oczy również mam dziwne, bo na tym zdjęciu wyszły szarawe, a często mam wręcz granatowe. Jednak wszystko kwestią światła.
Widać również duży nochal oraz piegi na twarzy. Z brwiami nic nie robiłam, od kilku dni nie wyrywam, zresztą już mi wyblakły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg costamcostam.jpg (111,0 KB, 264 załadowań)
Stary 2013-05-28, 19:47   #21
karolinaP103
Zadomowienie

Załóż jakis wątek na "makijażowym" bo oczy to masz faktycznie rewelacyjne- warto je podkreślić
Stary 2013-05-29, 15:45   #22
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Załóż jakis wątek na "makijażowym" bo oczy to masz faktycznie rewelacyjne- warto je podkreślić
dziekuje za komplement, malować się maluję jednak raczej lekko. Chcialabym kiedyś trafić w ręce jakiejś makijażystki

Bylam dzis zapisać się do fryzjera, ale okazalo sie, ze obecnie jest remont.
Muszę poszukać jakiegoś innego , ale jestem bliżej niż dalej )
Stary 2013-05-29, 22:54   #23
Holly85
Zadomowienie

fajny kolor włosów!! wow. na razie bym na pewno nie farbowala, nie niszcz naturalnego odcienia, jest cudny! zrob sobie tylko ladne cięcie, a nad makijazem i brwiami musze pomysleć, wyglądasz troche jakbys byla typem mieszanym, masz takie niebieskie oczy! niesamowicie to wyglada w polaczeniu z wlosami
Stary 2013-05-30, 11:50   #24
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
fajny kolor włosów!! wow. na razie bym na pewno nie farbowala, nie niszcz naturalnego odcienia, jest cudny! zrob sobie tylko ladne cięcie, a nad makijazem i brwiami musze pomysleć, wyglądasz troche jakbys byla typem mieszanym, masz takie niebieskie oczy! niesamowicie to wyglada w polaczeniu z wlosami
Dziękuję.
z tym,że włosy zmieniają się w zależności od światła. Czasem są wyblakłe, czasem wyraziste. To samo mam z oczami, ale to chyba większość osób tak ma.

Póki co z brwiami nic nie robię, ale w przyszłym tygodniu idę na regulacje i henne . wracam 10 czerwca na staż, a nie chcę nikogo straszyć.
Stary 2013-05-31, 18:52   #25
misiam8
Raczkowanie

Dodaję zdjęcie jak moje brwi wyglądały kilka dni po wyjściu od kosmetyczki.
Myslicie, że nadany kształt pasuje do mojej twarzy?
Obecnie dzielnie zapuszczam i smaruje rycyną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajajajajja.jpg (87,6 KB, 166 załadowań)
Stary 2013-06-01, 00:41   #26
sublime
Zakorzenienie

Zgadzam się, by nie ruszać koloru i że masz bardzo ładne oczy,
jednak cięcie się przyda bo masz bardzo wysokie czoło.

Co powiesz na moje trzy typy?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 00:42   #27
sublime
Zakorzenienie

Ewentualnie jak się uprzesz, to brązik byłby miodzio!
Ale to wtedy licz się z odrostami.
Obecnie ciemne farby już nie niszczą tak bardzo,
a czasami wręcz odżywiają i nadają połysk.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:24   #28
misiam8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Zgadzam się, by nie ruszać koloru i że masz bardzo ładne oczy,
jednak cięcie się przyda bo masz bardzo wysokie czoło.

Co powiesz na moje trzy typy?
2 i 3 mi się podoba, właśnie coś w tym stylu chcę zrobić. Koloru nie ruszam, bo lubię go.... i moj facet też
Biorę się za pielęgnacje, olejowanie, maskowanie, a w następnym tygodniu pójdę do fryzjera, więc pokażę efekty
Stary 2013-06-02, 21:22   #29
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Kolorek to masz fajny Sama bym taki sobie zrobiła, gdyby tylko mi taki pasował
Ale nie mając prostych włosy z natury nie zetnij ich za krótko bo jak sie falują lub puszą to prostownica pójdzie w ruch. Ja bym zrobiła takie do ramion/przed łopatki

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:09   #30
Holly85
Zadomowienie

wow super wyglądasz! wreszcie dobre zdjęcie.
napisz jak kosmetyczka depiluje brwi, w ktorych miejscach dokladnie? co z tego, ze napiszemy jak bysmy widzialy twoje brwi, jesli nie wiadomo jaki mają naturalny kształt. są z natury proste czy kosmetyczka nadaje im prostą linię? dla mnie wyglądają ok na tym ostatnim zdjęciu, może troche lewa cieńsza jest od prawej. i osobiscie preferuję grubsze od wewnętrzej strony, ale jesli takie nie są, to teog nie zmienisz
koloru wlosow nie zminiaj, jest po prostu idealny,
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości