WSB czy MWSLIT-opłaty - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła - Edukacja

Notka

Szkoła - Edukacja Wszystko o szkołach, szkoleniach, uczelniach i sprawach uczennic i studentek.
Na tym forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-26, 14:34   #1
GuelderRose
Raczkowanie

WSB czy MWSLIT-opłaty

Mam pytanie do dziewczyn,które studiują albo studiowały na jednej z tych uczelni.Chodzi mi o logistykę(zaocznie)Wiem,ż e teoretycznie w wsb jest taniej,bo za miesiąc się płaci 300 z czymś a w MWSLIT 500 z czymś.Ale czy na WSB nie ma jakiś innych opłat?w której z tych szkół wychodzi taniej?nie pytam o poziom,bo wiadomo-to prywatne szkoły,więc dużych różnic nie ma.Chodzi mi przede wszystkim o opłaty,bo nie mam wiele kasy,a muszę sama za studia płacić
GuelderRose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:42   #2
MartaKo90_
Przyczajenie

Dot.: WSB czy MWSLIT-opłaty

Cytat:
Napisane przez GuelderRose Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn,które studiują albo studiowały na jednej z tych uczelni.Chodzi mi o logistykę(zaocznie)Wiem,ż e teoretycznie w wsb jest taniej,bo za miesiąc się płaci 300 z czymś a w MWSLIT 500 z czymś.Ale czy na WSB nie ma jakiś innych opłat?w której z tych szkół wychodzi taniej?nie pytam o poziom,bo wiadomo-to prywatne szkoły,więc dużych różnic nie ma.Chodzi mi przede wszystkim o opłaty,bo nie mam wiele kasy,a muszę sama za studia płacić
Ja studiowałam w MWSLiT, w sumie też koleżanka mi poleciła i muszę Ci powiedzieć, że poziom jest wysoki, uczelnia ewidentnie stawia na jakość. Fajna kadra, choć wymagająca Jeśli myślisz nad studiami, które dobrze przygotują Cię do zawodu – szczerze polecam, nie ma co patrzeć na kasę!!!
MartaKo90_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:03   #3
Tenesi1
Przyczajenie

Jak chcesz oszczędzać to po co ci w ogóle studia? Kup sobie pączka i idź do parku - będzie prawie za darmo. Wiedzę i wykształcenie zostaw innym. Ty zawsze działaj taniej, chodź piechotą, pij tylko wodę, a męża znajdź sobie w przytułku (będzie taniej) ))
Tenesi1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 23:34   #4
GuelderRose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tenesi1 Pokaż wiadomość
Jak chcesz oszczędzać to po co ci w ogóle studia? Kup sobie pączka i idź do parku - będzie prawie za darmo. Wiedzę i wykształcenie zostaw innym. Ty zawsze działaj taniej, chodź piechotą, pij tylko wodę, a męża znajdź sobie w przytułku (będzie taniej)