Eveline Slim Extreme 3D - kto próbował? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-04, 11:31   #31
tripka
Wtajemniczenie

Dot.: co sądzicie o kosmetykach Eveline?

to jest polska firma,ale podobno jest też rozprowadzana za granice,mówili o tym w "Slonie piękności" na Tvn Style
tripka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 19:41   #32
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274

Moja mama używa regularnie tego serum do ujędrnienia biustu i jest naprawdę bardzo zadowolona. I uzywa go juz od jakiegoś czasu. Na urodzinki zamierzam jej kupić jakiś inny z tej serii jak jej się tak przypodobał ;p
Stary 2006-07-04, 20:26   #33
alusia*
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to alusia*

Kosmetyki Eveline(cała seria wyszczuplająca,przeciw rozstepom i cellulit)jest SUUPER!Nie odchudzam sie ale ten cholerny cellulit!Regularnie uzywam serum slim Extreme 3-D i jest ok.Próbowałam juz róznych kosmetykow tego typu ale były takie nijakie a przy Eveline widze efekty.Były by jeszcze wieksze gdybym odstawiła słodycze ale to jest mój nałóg!Moje kolezanki równiez uzywaja Eveline i sa zadowolone.
alusia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:45   #34
SandraBullock
Wtajemniczenie

To i ja się wypowiem Używałam kremu i serum wyszczuplającego(najpierw serum potem krem),ale zużyłam tylko jedno opakowanie i mnie nie zachwyciły te produkty.Ale dałam im szansę jeszcze raz,bo weszło kilka nowych specyfików,np. masło modelująco-ujędrniające,które kupiłam.I teraz może opiszę jego zalety i wady.Zalety:
-niska cena
-super nawilżenie i lekkie natłuszczenie(mam skórę normalną),przy okazji wsmarowania można było zrobić masaż,a to jak wiadomo pomaga
-cudowny zapach
-superwydajność,a nakładam raczej dużo
-po zużyciu opakowania stwierdziłam,że skóra stała się ujędrniona(dodam,że czasem ćwiczyłam podczas stosowania)
Wady:
-po porannym prysznicu,jeśli nie ma się dużo czasu na wsmarowanie,to może być kłopot,bo się dość ciężko wchłania
To tyle.

Potem kupiłam żel peelingujący,z którego jestem bardzo zadowolona i serum aktywnie modeluj ące brzuch i pośladki.Ten ostatni preparat ma formę żelu,który po rozprowadzeniu chłodzi.Myślę,że systematyczne używanie go daje rezultaty,ale oczywiście trzeba to połączyć z masażem(naprawdę wiele czasu nie trzeba poswięcać,a każdorazowy masaż działa...).Teraz mam na oku
kurację na dzień i na noc-zestaw dwóch produktów(taki biały i niebieski).Ogólnie jestem zadowolona z kosmetyków,ale nie wierze,że uda mi schudna o 2,5cm w 3 czy 4 tygodnie,bo to raczej niemożliwe przy tej ilości jedzenia,którą pochłaniam.Myślę,że seria Eveline nie odstaje od L'Oreala czy Yves Rocher,które testowałam.Obecnie mam jeszcze Perfectslimy-na dzień i na noc,które nie wiem po co kupiłam,bo Eveline jest naprawdę godna polecenia,a szczególnie te nowe produkty.

SandraBullock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:07   #35
Ines1985
Zakorzenienie

Ja sobie wczoraj kupilam serum modelujace brzuch i posladki. Nie licze na zadne efekty dzialania bo szczerze mowiac kupilam to tylko dla efektu chlodzącego. Mialam próbkę i po wmasowaniu jej w pupę dosłownie mnie zmroziło . Coś cudownego na upały

A jesli chodzi ogolnie o firme Eveline to powiem krotko - ufam jej.
Jeszcze nie trafilam na jakis wyprodukowany przez nią bubel .

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:49   #36
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines1985
A jesli chodzi ogolnie o firme Eveline to powiem krotko - ufam jej.Jeszcze nie trafilam na jakis wyprodukowany przez nią bubel .
Mogę się w 100% zgodzić z Ines
Eveline nigdy mnie jeszcze nie zawiodło. Używałam: tuszu do rzęs 2000 procent, cienia Beauty Line, błyszczyku holographic, kremu nawilżająco-matującego S.O.S. i serum 3D - wszystkie kosmetyki były bardzo dobre

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:56   #37
aniielica
Zakorzenienie

mam serum 3D ale zapominam go używać Świetnie chłodzi i lekko napina skórę. Całkiem fajny. jaqk się odchudzałam to regularnie stosowałam żel wyszczuplający w białej tubie z niebieską nakrętką. Rewelacja!! Poradziło sobie z cellulitem. Nie zniknął zupełnie ale znacznie sie zmniejszył, uda wyszczuplały, skóra była bardzo gładka, mięciutka. Ja polecam
aniielica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:58   #38
anka^^
BAN stały

używam żeli eveline i toniku który bosko pachnie mmmm Mialam kiedyś krem i tusz. Nie zawiodłam się
anka^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:10   #39
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7

JAk dla mnie kosmetyki tej firmy są dobre. Nie jakieś rewelacyjne, ale też nie sa złe .
Po prostu nie doprażniają, są delikatne i ładnie pachną.
Szczególnie chwalę sobie tusz do rzes i żel do mysia twarzy HAPPY DAY .
Belladonna7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:34   #40
oko_boze
Raczkowanie

Kosmetiki antycellulitowe EVELINE

Mój pierwszy post na tym forum (choć odwiedzam od baaaardzo dawna ) zatem na poczatek witam wsyztskich i mam nadzieję, że mimo wsyztsko ktoś mi odpisze

Rzecz się tyczy kosmetyków firmy Eveline cosmetics jak w tytule. Czy któraś używa(ła)? Ja czytałam na wielu forach ze są świetne, znacznie redukują cellulit i wyszczuplają tam, gdzie sobie posmarujecie.
stosowałam przez dobry miesiąc i mój chłopak pierwsze co zauważył po tygodniu to polepszenie się stanu skóry (była przyjemniejsza w dotyku i jędrna) i stratę 2 cm w udach. Efektów z cellulitem nie komentował, jak to facet.
Przestałam stosować (rozleniwiłam się) i nagle tego świnstwa zrobiło się o zgrozo! chyba znów wrócę, choć... zastanawiam się czy to napewno dzięki kremom (stosowałam serum + krem antycellulit 2x dziennie) czy temu masażu...
czy podobne efekty można osiągnąc zatem stosując masaże rękawicami, szorstkimi gąbkami podczas kąpieli i cukrowymi pellingami?

Co o tym sądzicie?
oko_boze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 12:53   #41
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetiki antycellulitowe EVELINE

balsamy maja za zadania nawilzac skore , te antyl\cellulitowe sa jak najbardziej pomocne , ale zauwaz ze specyfiki te dzialaja na powierzni naskorka , a cellulit jest blebiej , nie w naskorku , jelsi skora jest nawilzona i jednra oczywsice mniej widac cellulit, opczywscie skladniki takie jak f\kofeina , wyciag z czarnej kawy, jakies błota, wodorosty jak najbardziej mile widziane ale warto polaczyc to z masazem ,od wewnatrz zacznij skaldnikami odpowednimi i kapsułkami polecam wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281

tu jest o cellulicie duzo i fajne sa pomocne sugestie.

warto przyjmowac kapsułki od wewnatrz na cellulit bo one tez bardzo pomagają

Cytat:
czy podobne efekty można osiągnąc zatem stosując masaże rękawicami, szorstkimi gąbkami podczas kąpieli i cukrowymi pellingami?
tak mozna, potem krem i masaz, polecam ten wątek, tam wszystko jest i wiecej

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-11-15 o 16:33
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:29   #42
Monika Leśna
Raczkowanie

kosmetyki Eveline jak na polską firmę są bardzo dobre, nie drogie. Ja byłam zadowolona. Miałam emulsję na rozstępy w białej tubce z różową nakrętką, była dobra. A przyznam się nawet ,że jak nałożyłam ją na uda to owijałam je potem folią spożywczą, wytwarza się ciepło i są lepsze efekty. polecam
Monika Leśna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:39   #43
Emilia1
Zakorzenienie

moniczko urodziłas juz?
Stary 2006-11-15, 14:50   #44
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez oko_boze Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post na tym forum (choć odwiedzam od baaaardzo dawna ) zatem na poczatek witam wsyztskich i mam nadzieję, że mimo wsyztsko ktoś mi odpisze

Rzecz się tyczy kosmetyków firmy Eveline cosmetics jak w tytule. Czy któraś używa(ła)? Ja czytałam na wielu forach ze są świetne, znacznie redukują cellulit i wyszczuplają tam, gdzie sobie posmarujecie.
stosowałam przez dobry miesiąc i mój chłopak pierwsze co zauważył po tygodniu to polepszenie się stanu skóry (była przyjemniejsza w dotyku i jędrna) i stratę 2 cm w udach. Efektów z cellulitem nie komentował, jak to facet.
Przestałam stosować (rozleniwiłam się) i nagle tego świnstwa zrobiło się o zgrozo! chyba znów wrócę, choć... zastanawiam się czy to napewno dzięki kremom (stosowałam serum + krem antycellulit 2x dziennie) czy temu masażu...

Co o tym sądzicie?
ja mimo wszytsko polecam diete, nie ma nic lepszego na cellulit, TYLKO dieta jest skutecznym zabojcą cellulitu (dopiero poźniej cwiczenia i kremy)
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:32   #45
Emilia1
Zakorzenienie

no i kapsułki , tak od wewnatrz zaczac
Stary 2006-11-16, 10:27   #46
oko_boze
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
ja mimo wszytsko polecam diete, nie ma nic lepszego na cellulit, TYLKO dieta jest skutecznym zabojcą cellulitu (dopiero poźniej cwiczenia i kremy)
No ok - dieta dietą,a le jak sie powstrzymać gdy idzie się na zakupy i mija się te wsyztskie słodycze, a one tak patrza na was i krzyczą byście je kupiły

A u mnie dieta, jesli jest juz solidna nawet, typu wyeliminowanie wszystkiego co moze ten cellulit stworzyc to... trace centymenty, udo optycznie ladnieje ale cellulit zostaje.
oko_boze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:26   #47
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez oko_boze Pokaż wiadomość
No ok - dieta dietą,a le jak sie powstrzymać gdy idzie się na zakupy i mija się te wsyztskie słodycze, a one tak patrza na was i krzyczą byście je kupiły

A u mnie dieta, jesli jest juz solidna nawet, typu wyeliminowanie wszystkiego co moze ten cellulit stworzyc to... trace centymenty, udo optycznie ladnieje ale cellulit zostaje.
moja dieta antycellulitowa b ynajmneij nie byla antysłodyczowa bo jestem uzalezniona wyrzucilam chipsy i fastfoody oraz herbate i kawe, zmienilam pieczywo na ciemne oraz zwiekszylam ilosc płynow i pilam herbate z żurawiny to wszystko= cellulit zniknął! niestety wrócisz gdy z,mienilam diete na stre zwyczaje :\
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:55   #48
Monika Leśna
Raczkowanie

Niestety jeszcze nie!!! Lekarz mówi ,że w ciągu najbliższych 10 dni!
Chyba mojemu Kacperkowi jest dobrze w brzuszku.
Próbuję babcinych sposobów np. myję okna, sprzątam. Wczoraj sniło mi się ,że już urodziłam. Pozdrowionka Emilko
Monika Leśna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:41   #49
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety jeszcze nie!!! Lekarz mówi ,że w ciągu najbliższych 10 dni!
Chyba mojemu Kacperkowi jest dobrze w brzuszku.
Próbuję babcinych sposobów np. myję okna, sprzątam. Wczoraj sniło mi się ,że już urodziłam. Pozdrowionka Emilko \
trzymam kciuki!
jak bedziesz miala po urodzeniu czasu troche /choc o to trudno bedzie pewnie/ to napisz czy wszystko jest ok i jak poszlo
pozdrawiam!
Stary 2007-01-06, 19:27   #50
Snaefridur
Raczkowanie

Dot.: Eveline Slim Extreme 3D - kto próbował?

Mam,stosowałam.Ładnie pachnie i daje przyjemne uczucie chłodu,ale na tym niestety jego zalety się kończą.Nie zauważyłam,by zmniejszył się celulit.
Snaefridur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:55   #51
kaczorka
Wtajemniczenie

dieta + cwiczenia + masaże + zimne prysznice + cokolwiek do masażu = dobry efekt
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:16   #52
201704051255
Konto usunięte

zmeczyłam dwa fioletowe, jedno białe, efekty delikatniusie, ale są, tylko nie wiem ile zaplacę za prąd, bo musialam po tym odmrazajacym mentolu podgrzewac sie farelką owinięta w koc
201704051255 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:34   #53
aprilla
Raczkowanie

Uzywalam i uzywam ale traktuje slim extreme jako rodzaj zwyklego balsamu do ciala, a ze mam inne wiec zamierzam zaprzestac jego uzywanie kiedy mi sie skonczy i wykoncze kolejne tubki tych innych specyfikow ktore zalegaja na polce Wiem doskonale ze na cellulitis nie ma tak naprawde zadnego cudownego sroda, to co istotne to masaz, wcieranie kremow, balsamow natluszczajacych, nawet zwyklej oliwki i cwiczenia. W lecie jednak z pewnoscia do niego wroce bo mentol w nim zawarty wspaniale chlodzi. Przyznam tez ze slim extreme brazujacy jest rewelacyjny, efekt brazujacy jest bardzo naturalny, skora gladka i nawilzona czego chciec wiecej (?)
aprilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:42   #54
Sathi
Zakorzenienie

Ja też tego używałam.
Podobał mi się efekt gładkiej jędrnej skóry, napiętej i nawilżonej.
Skóra robiła się taka zwarta, jednolita.
Ale to okropne uczucie chłodu brrrr....

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:16   #55
inukshuk
Przyczajenie

A ja tak bardzo marzlam w tyłek, że musiałam zmienić preparat . Stosowałam przez miesiąc efektów nie zauważyłam
inukshuk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:08   #56
iwonym
Przyczajenie

polecam kosmetyki eveline do wszystkiego 3D świetn teraz jest 4D suuper . Skóra napięta tylko trzeba stosować systematycznie niestety serum za nas nie zrobi wszystkiego troszeczkę gimnastyki i u mnie jeszce linea detox polecam
iwonym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:43   #57
ciuch
Przyczajenie

Czytam wszystko w tym wątku i wszędzie piszecie o chłodzeniu, ja mam Extrim3D na brzuch i posladki ale mój rozgrzewa a nie chłodzi.Jest czerwony i tak grzeje,ze po wsmarowaniu ma się wrażenie,że dotyka się brzuchem do żelazka. Uzywam zaledwie dwa dni więc o efektach mówić nie pora ale coś się dzieje z pewnoscią
ciuch jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości