Blush Delice Loreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-08, 20:02   #1
MoniaK
Zakorzenienie

Blush Delice Loreal

Dziewczyny, czy ma któraś z was zdjęcie Blush Delice Loreala nr 4 "Bois de rose"
Jeśli posiadacie ten kolorek czy mogłbybyście mi go opisać, do jakiej karnacji pasuje, czy ciepły czy zimny?
Z góry dziękuję
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 11:40   #2
MoniaK
Zakorzenienie

Re: Blush Delice Loreal

Kobietki, pomóżcie mi bo chciałabym kupić przez internet ten róż, a nie mogę teraz sprawdzić w perfumerii. Wiem że te róże są bardzo delikatne i niełatwo z nimi przesadzić Mam jasne pasemka, kolor włosów średni bląd, niebieskie oczy i chyba ciepłą karnację (ale nie ciemną ani nie mocno bladą). Podaję linka do kolrku:
http://www.pedet.pl/x_C_I__P_7012653-7010001.html

Stary 2004-03-09, 11:53   #3
koko
Zakorzenienie

GG do koko

ja mam ten odcień tego różu. on raczej należy do ciepłej tonacji. moim zdaniem będzie Ci pasował.to jest taki raczej neutralny kolor.sama mam karnacje coś takiego jak opisywałaś, zielone oczy i włosy brązowe.i mi pasuje.jak w lato byłam baaardzo jasną blondynką, to też mi pasował. ale mniej.zreszta na początku ten kolor nie za bardzo mi się podobał, dopiero z czasem mi przypadł do gustu.ale jedno, co moge przyznać to to, że jak jestem opalona, to lepiej mi w tym różu.
jest naprawdę bardzo dobry i wydajny, używam go już rok , a dopiero kilka dni temu zobaczyłam dno pudełeczka, taką ociupinkę dna.
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 13:09   #4
MoniaK
Zakorzenienie

Dziękuję ci Koko
Czy ten kolor z linku zgadza się z kolorem "na żywo"? Czy mogłabyś mi powiedzieć jeszcze czy on jest bardzo różowy, czy raczej coś pośredniego między różem a morelowym (to chyba kolor pośredni, jeśli dobrze mi się wydaje )
Stary 2004-03-09, 13:52   #5
koko
Zakorzenienie

GG do koko

załączam jeszcze jedno zdjęcie tego różu, które moim zdaniem lepiej oddaje ten kolor.to z linku nie dokładnie zgadza się z rzeczywistością. hmm. jak dla mnie jest to taki mix różowego z koralowym.morelowego tam raczej nie widzę.nie jest on mocno różowy, taki raczej róż przybrudzony koralem.
myślę, że możesz śmiało kupować, bo róż jest naprawdę delikatny.ja szczerze mówiąć początkowo byłam załamana tym kolorem i uważałam, że w ogóle mi nie pasuje, ale z czasem się przekonałam, nauczyłam używać i teraz jest ok. ale następnym razem chyba kupię ten 03.w ogóle to mam problemy z doborem różu.
Stary 2004-03-09, 13:59   #6
MoniaK
Zakorzenienie

Wiesz Koko, ja zawsze używam pudru brązującego więc zastanawiam się tak nad tym różem Kurczę, wyskoczyłabym do sklepu sprawdzić ale nie mam kiedy Na twoim zdjęciu rzeczywiście jest bardziej różowy; ten z linku wydawał się jako brudny róż.
Mówisz że powinien mi pasować? A co tam, w końcu wiosna się zbliża i można poeksperymentować, tym bardziej że on jest bardzo delikatny Jakbyś trafiła na makijaż z podobnym kolorem różu to pamiętaj o mnie i wklej
Stary 2004-03-09, 14:07   #7
koko
Zakorzenienie

GG do koko

jeśli używasz pudru brązującego, to powinno być jeszcze lepiej, bo jak już pisałam, gdy jestem opalona( a właściwie umalowana pudrem brązującym ), to ten róż wygląda naprawdę dobrze, o wiele lepiej niż na skórze bez pudru brązującego.tak naprawdę dopiero wtedy go doceniłam,jak używałam go w duecie z pudrem brązującym.ale on jest tak delikatny, że na pewno nie zaszkodzi, nawet jak nie będzie idealnie dobrany kolorem.
Stary 2004-03-09, 14:33   #8
MoniaK
Zakorzenienie

To świetnie Dzięki Koko, pomogłaś mi bardzo
Mam nadzieję że będzie ok.
Stary 2004-03-09, 14:46   #9
koko
Zakorzenienie

GG do koko

cieszę się , że się na coś przydałam. i ja też mam nadzieję , że będzie ok.
pozdrawiam.
Stary 2004-03-09, 16:31   #10
MoniaK
Zakorzenienie

Re: jeszcze jedno pytanko

Koko, przepraszam że cię tak męczę ale rzucił mi się w oczy taki makijaż. Czy róż będzie podobny? Na moje krótkowzroczne oczy wydaje mi się że to różowy kolor (napewno z jakąś domieszką), ale mogę się mylić.
Stary 2004-03-09, 16:44   #11
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Jakie tam męczenie... chętnie coś doradzę.
otóż ten róż ze zdjęcia, który ma lopez, to muszę Ci powiedzieć, że jest identyczny z tym loreala, o którym tu sobie rozmawiamy. no identyko.on jest jakby stworzony dla cery oliwkowej, o żółtawym odcieniu.
bo on właśnie jest taki, no właśnie koralowy bardziej, a nie rózowy.(więc jak jestem blada i się nim umaluję, to wyglądam jakbym rumieńce miała, tym bardziej że mam cerę naczynkową).
Stary 2004-03-09, 18:12   #12
MoniaK
Zakorzenienie

Kokosiu jednak moje przeczucie się sprwdziło hehe ale trafiłam Fajnie, ten róż mi się bardzo podoba więc napewno będzie ok.
Bardzo mi pomogłaś, dzięki
Stary 2005-05-22, 18:21   #13
ninal
Raczkowanie

Dot.: Blush Delice Loreal

Dziewczyny, a który z kolorów będzie idealny do zimnej polskiej urody typu jasna (lecz nie bardzo jasna)naczynkowa cera, mysie włoski, zielonkawe oczka?
pozdrawiam serdecznie
nina
ninal jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości