Fryzjer - Częstochowa - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-26, 11:28   #331
meg3245
Przyczajenie

Smile Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez meg3245 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! przeczytałam wszystkie posty i zdecydowałam się na salon "Natura" w bramie za "Trolem"
Właśnie zadzwoniłam i umówiłam się na piątek, mam mega stracha bo mam tą samą fryzurę od 12 lat (tz długie proste włosy-blond) i chce je obciąć max krótko - liczę na wspaniałą doradę słynnej pani Marzenki
Zaraz po wizycie opisze wszystko - trzymajcie kciuki
Byłam!!! - jestem super zadowolona
- nie czekałam ani sekundy - zaraz na fotel do mycia
- krótka rozmowa na temat moich oczekiwań i ciach (30 cm )
-panie ogólnie bardzo miłe
-Pani Marzenka doradziła jak suszyć i układać włosy
- zapłaciłam tylko 40 złoty za mycie cięcie i modelowanie
Podsumowując - Czad!!! Ja na pewno do nich wrócę
POLECAM!!!!!!
Bezcenne - mina mojego męża i jego brata po powrocie do domu ( oczywiście w pozytywnym znaczeniu!)
Pozdrawiam
meg3245 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:31   #332
m@rtynka
Zadomowienie

Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
POLECAM!!!!!!
Bezcenne - mina mojego męża i jego brata po powrocie do domu ( oczywiście w pozytywnym znaczeniu!)
Pozdrawiam

Widzę, że zadowolona to bardzo dobrze, więc w takim razie Ja też jak coś się wybiorę.

Razem! KCKM
m@rtynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:31   #333
kika775
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
POLECAM!!!!!!
Pozdrawiam

Bylas w tym natura? a gdzie to jest?
kika775 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 01:47   #334
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kika775 Pokaż wiadomość
W bramie za dawnym trollem, czyli tam gdzie jest carpe dieam

A ja ostatnio byłam u Pani Moniki na Szajnowicza. Pomimo tego, że nikt więcej oprócz jednej osoby nie chciał się przyznać, że tam ścina włoski. Okazało się jednak, że to była trafna decyzja.
Jestem zadowolona za mycie, ścięcie i modelowanie 40 zł. Jak najbardziej polecam. Panią Monikę mogę porównać do Natury gdzie też ścinałam włoski. Kompetentnie i miło
malenka1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 16:55   #335
msg
Przyczajenie

Ja już się umówiłam i jutro idę do Natury, bd cieniowała włosy i farbowała na platynowy blond napiszę wam wrażenia po wizycie
msg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:04   #336
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez msg Pokaż wiadomość
Ja już się umówiłam i jutro idę do Natury, bd cieniowała włosy i farbowała na platynowy blond napiszę wam wrażenia po wizycie
I jakie wrażenia po wizycie? W szczególności interesuje mnie efekt farbowania? Czekamy na relacje
malenka1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:05   #337
meg3245
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kika775 Pokaż wiadomość
Salon jest w pierwszej bramie za TROLEM zaraz po prawej stronie kilka schodków pod górę (nie salon na dole gdzie kiedyś było solarium)
Nie wiem co tam jest teraz - ale kiedyś była tam SOFA ( w tej bramie)
Dostałam od pani Marzenki wizytówkę nr telefonu 34-368-31-09,
ale z tego co widzę na wizytówce właścicielką jest jakaś pani Agnieszka Ja osobiście polecam Marzenkę nie wiem jak inne
pozdrawiam pa pa
Stary 2010-07-01, 21:08   #338
7Niunia7
Raczkowanie

Cytat:
Salon jest w pierwszej bramie za TROLEM zaraz po prawej stronie kilka schodków pod górę (nie salon na dole gdzie kiedyś było solarium)
Nie wiem co tam jest teraz - ale kiedyś była tam SOFA ( w tej bramie)
Dostałam od pani Marzenki wizytówkę nr telefonu 34-368-31-09,
ale z tego co widzę na wizytówce właścicielką jest jakaś pani Agnieszka Ja osobiście polecam Marzenkę nie wiem jak inne
pozdrawiam pa pa

Tak dla sprostowania dziewczyny nie ma już Trola teraz jest tam sklep Makalu to dla tych które nie znają za dobrze Częstochowy
7Niunia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:26   #339
goja78
Przyczajenie

witam,
a ja z czystym sumieniem polecę dziewczyny z salonu w galerii.
SUPER BLONDY!!! wiem co pisze, bo sama mam taki(nie sam rozjaśniacz ktory żółknie, ani nie mam żółtka na głowie) pracuja na Lorealu, wiec farby z wysokiej półki. Dodatkowo dobrały mi kosmetyki i jestem zadowolona.
Strzyżenie tez ok. Mam fryzurę nie wymagająca, wiec nie mam problemu z układaniem.
A co do cen... hm, za jakość się płaci, ale można trafić na fajne promocje. Teraz widziałam na szybie w jakieś dni maja 20% na kolor. A studenci na całość maja 20% wiec ja place jak wszędzie, a mam więcej...
goja78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:40   #340
msg
Przyczajenie

bardzo długo nie odpisywałam za co przepraszam jestem bardzo zadowolona! wyszedł moim zdaniem piękny blond bez żółtych refleksów chciałam początkowo mieć blond w stylu candy girl czy sylwi gliwy ale fryzjerka odradziła mi ,ponieważ taki kolor strasznie niszczy włosy ( naturalny kolor mam pomiędzy ciemnym a jasnym blondem trudnym do zdefiniowania ;p ) przesyłam wam kochane moje zdj ps; na górze głowy nie mam takiej różnicy koloru po prostu padł tak cień za strzyżenie rozjaśnianie odrostów i ogólne farbowanie zapłaciłam 130zł
msg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:26   #341
piegussss
Przyczajenie

hej dziewczyny jutro będę w Częstochowie i planuje iść tej natury tylko jest mały problem, wszystkie piszecie ze się umawiacie a ja u wcześniejszych fryzjerów nie musiałam. chce wiedzieć czy jak jutro u niej się zjawie to mnie obetnie czy nie bardzo???
gdyby któraś miała numer do tego salonu to poproszę
piegussss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:17   #342
meg3245
Przyczajenie

Dostałam od pani Marzenki wizytówkę nr telefonu 34-368-31-09, lepiej zadzwoń będziesz pewna ze na 100% cię przyjmie
Stary 2010-08-06, 23:01   #343
NowaIza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Ja jestem zapisana na czesanie na ślub do Łukasza z Bamboo, ale dopiero w czerwcu będę mogła się wypowiedzieć jak fryzura spisywała się przez całą noc.
jak się udala fryzura? czy mozesz polecic tego fryzjera? moze ktoras z Was zna koszt obciecia krotkich wloskow ( takich do polowy uszu)? Znudzila mi sie ta fryzura i chcialabym, zeby fryzjer zaproponowal mi cos ciekawszego;] a jak juz mam miec duzo krotsze wlosy to lepiej zeby nie bylo niemilego zaskoczenia Pzdr
NowaIza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:46   #344
Julka_d
Przyczajenie

[QUOTE=meg3245;21118103]Dostałam od pani Marzenki wizytówkę nr telefonu 34-368-31-09, lepiej zadzwoń będziesz pewna ze na 100% cię przyjmie[/QUOT

hej dziewczyny POMOCY waham się między Sebastianem ( ten salon w którym stoi motor) i zachwalaną przez Was naturą ( za byłym Trolem) ja nie wiem jak chce byc obcieta i jaki mam miec nowy kolor włosów i dlatego chce zeby w tym pomógł mi właśnie fryzjer... dodam że mam okrągłą buzie.................... .... a od tego roku zmieniam szkołe i chce się czuc naprawdę fajnie. ( sam stres przed przejsciem do nowej szkoly na 2 roku studiów robi swoje )
Julka_d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 18:52   #345
Cruo
Przyczajenie

Miłe Panie , zgłaszam się do Was z prośbą . Czytam sobie ten temat i widzę , że macie niemałe doświadczenie jeśli chodzi o ciekawe salony fryzjerskie . Cały szkopuł tkwi w tym , że nie mogę znaleźć osoby która potrafiłaby zrobić na głowie coś takiego lecz bez tego "koguta" na górze
http://www.freakygaming.com/gallery/...cload_hair.jpg
I teraz kieruje do Was zapytanie czy znacie w Częstochowie salon, czy może danego fryzjera który nie boi się wyzwań ?
Pozdrawiam
Cruo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 14:23   #346
betirose
Raczkowanie

Hej dziewczęta Ja również mogę polecić salon "Natura" (w bramie za byłym trollem) Dziewczyny pracujące tam są bardzo miłe i doradzą zawsze w sprawie fryzurki, a jak trzeba to i odradzą...
Osobiście zapisałam się tam z miesięcznym wyprzedzeniem na uczesanie na wesele i już prawie nie było miejsca, co pewnie świadczy ostatnio o dużej popularności tego salonu (bo swoją drogą ceny też skoczyły w górę).
Obecnie zapuszczam włoski z boba( mam już do ramion) i obawiałam się, że ciężko będzie zrobić jakąś sensowną fryzurkę... ale p. Marzenka mnie uspokoiła, że na pewno coś się wymyśli, żeby fryzurka wyglądała ładnie.

14.10.2011 - zaręczyny

13.07.2013 - ślub

Sitosterole - dr Różański
betirose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:24   #347
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

Po waszych dobrych opiniach zdecydowałam się na NATURE. I ... coś strasznego. W życiu nikt mi tak nie spiep..... włosów. Miałam fryzure cos a'la Rihanna, czyli wyciete wlosy nad ucjhem, dluga grzwyka i od 2 miesięcy zapuszczałam. Wybralam sobei fryzure która pokazalam fryzjerce, dla pewnosci wytlumacyzlam co ile chce podciac, a ona sciela mi tyl na 12mm :O mimo ze na zdjeciu bylo widac ze jest dluzsze na conajmniej 2,5cm. Mialam juz wstarczajaca długosc do fryzury ktora wybralam.Boki mialy byc na prosto a mam cos wystrzepione nad uchem, bo opracowane to to nei jest. Do tego glowa bolala mnei caly dzien po jej "cieniowaniu" brzytwa :O do tego chyba tępą... która zreszta sprawila ze mam jakies powygryzane wlosy :/ W zyciu nikomu nie polece. Wrecz przeciwnie.
Stary 2010-09-16, 10:14   #348
betirose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
Po waszych dobrych opiniach zdecydowałam się na NATURE. I ... coś strasznego. W życiu nikt mi tak nie spiep..... włosów. Miałam fryzure cos a'la Rihanna, czyli wyciete wlosy nad ucjhem, dluga grzwyka i od 2 miesięcy zapuszczałam. Wybralam sobei fryzure która pokazalam fryzjerce, dla pewnosci wytlumacyzlam co ile chce podciac, a ona sciela mi tyl na 12mm :O mimo ze na zdjeciu bylo widac ze jest dluzsze na conajmniej 2,5cm. Mialam juz wstarczajaca długosc do fryzury ktora wybralam.Boki mialy byc na prosto a mam cos wystrzepione nad uchem, bo opracowane to to nei jest. Do tego glowa bolala mnei caly dzien po jej "cieniowaniu" brzytwa :O do tego chyba tępą... która zreszta sprawila ze mam jakies powygryzane wlosy :/ W zyciu nikomu nie polece. Wrecz przeciwnie.
a może zbyt trudnej do wykonania fryzurki wymagałaś, w takim przypadku uważam, że mogłaś postawić na jakiegoś stylistę...

14.10.2011 - zaręczyny

13.07.2013 - ślub

Stary 2010-09-16, 10:16   #349
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

wydaje mi sie ze nie ma w tym nic trudnego ...
Stary 2010-09-16, 10:19   #350
betirose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze nie ma w tym nic trudnego ...
a kto się zajmował twoimi włoskami?

14.10.2011 - zaręczyny

13.07.2013 - ślub

Stary 2010-09-16, 10:47   #351
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

niewiem jak ma na imie, w kazdym razie jak bylam to byly tylko 2 dzieczyny. wyzsza i nizsza, mna zajmowala si eta nizsza.
Stary 2010-09-24, 12:42   #352
potrochu
Przyczajenie

Dot.: Częstochowa!

Odradzam salon Simon Spa!!!!!!!!! Totalny brak profesjonalizmu, wystawili mnie 3tyg. przed ślubem-zostałam bez fryjera!
Makijaż próbny beznadziejny, w ogóle nie dopasowany do urody!
Poprostu porażka...
potrochu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:11   #353
kika775
Przyczajenie

ja tez bylam w salonie Natura i hmm no mam mieszane uczucia sama nie wiem czy mi sie podoba czy nie, zrobila mi grzywke, (sama chcialam ale nie o taka mi chodzilo) i w zasadzie wygladam mlodziej niz wczesniej(to nie zbyt dobrze)natomiast w zasadzie nie jest tak zle z ta grzywka, takze nie wiem z jednej strony jestem zadowolona ale z 2giej nie o to mi chodzilo;]
kika775 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:45   #354
packa034
Przyczajenie

Witam.
Ja szukam kogoś kto mnie ładnie uczesze bo mam dwa wesela
w pazdzierniku 9 i 16.
Jestem umowiona na 9 do "Natury" ul.NMP 29, a 16 na ul.Zapolską, jak tylko sie zobacze to napewno napisze.
Z tym ze na Zapolskiej już byłam u Marty i moge powiedzieć, że jestem zadowolona bardzo!! Cenowo to wyszło 120zł, ale do tego miałam gąbke we włosa i ozodobe.
Pozdrawiam
packa034 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 22:30   #355
an5104
Przyczajenie

To ta Marta niźle kasuje jak za fryzure 120zł,cóż z tego że miałaś gąbke i ozdobe-gąbka kosztuje 10zł a ozdoba przeważnie ok.12zł,czyli prawie stówka za samo czesanko,trochę dużo-nawet bardzo!
an5104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:13   #356
betirose
Raczkowanie

ja w Naturze za fryzurkę na wesele zapłaciłam 50zł (podpięcie włosów na bok, lokówka)

14.10.2011 - zaręczyny

13.07.2013 - ślub

Stary 2010-10-10, 19:48   #357
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Czy ktoś był na cięciu, farbowaniu w salonie New Age Hair Design na Dekabrystów? Dostałam namiary na ten salon i chciałam zapytać o ceny (mniej więcej).

Ostatnio też dostałam wizytówkę do salonu D&M Stawscy. I tu podobne pytanie - ktoś był? Jak ceny?

I ostatnie pytanie - osoby, które chodzą do pani Marzeny z Natury. Czy jesteście zadowolone z usługi farbowania? Jakie są wasze wrażenia?

Wybieram się w listopadzie do fryzjera i mam zagwozdkę - do którego. Z wątku wywnioskowałam, że najlepiej do pani Marzeny - na cięcie. Ale nie wiem co z farbowaniem. Nie chcę zmieniać koloru, tylko pokryć odrosty

Bardzo też ciekawi mnie opinia o salonie New Age.

Będę wdzięczna za wszelkie wrażenia i komentarze

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2010-10-10 o 20:10
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 22:17   #358
trellemorelle
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kwiat_Jednej_Nocy Pokaż wiadomość
Witam. Polecam Beata Dysiewicz ul. Czarneckiego, byłam ostatnio i wyszłam na prawde zadowolona, kobieta zna się na rzeczy, niestety nie należy do tanich.
Jeśli ważna jest dla was atmosfera w salonie to czasem nie idźcie do Beaty Dysiewicz, chamstwo to jej drugie imię, niby się pyta co robimy ale i tak nie będzie po waszemu, bo wizje klienta są zawsze głupie ona jest "profesjonalistą" i wie wszystko najlepiej. Na pytania i wątpliwości odpowiada podniesionym głosem i mocną irytacją.Jeździ po ludziach jak jej sie podoba, po pracownikach również, co potwierdza tylko jej brak kultury.Możesz się do niej umawiać a i tak ktoś inny będzie się Tobą zajmować, co świadczy o podejściu do klienta.
Jest zakochana w sobie szczęśliwie - bo z wzajemnością!!!
Niezrównoważona emocjonalnie!!!
Umiejętności odwrotnie proporcjonalne do poczucia wartości.
Nie polecam!!!
trellemorelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:36   #359
martynkac
Przyczajenie

NIE CHODŹCIE DO SALONU FRYZJERSKIEGO TRENDY na ul. Dąbrowskiego w Częstochowie.
Uważajcie tam na "fryzjerkę" KINGĘ, bo pali i niszczy włosy podczas koloryzacji!!!!Włosy kruszą się i wypadają całymi pasmami!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z długich i gęstych włosów do pasa, które miałam pozostały mi tylko przełysienia i krótkie, powykruszane kosmyki.
KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
LEPIEJ OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD!!!!

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Wizażanki, a może same zostałyście oszpecone przez fryzjerów z tego zakładu??? Piszcie!!!!

Pozdrawiam Was
martynkac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:48   #360
Mariolcia =P
Zakorzenienie

a co powiecie o hair coif w galerii?

Mariolcia =P jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brzytwa, częstochowa, fryzjer justyna, fryzjerka, justyna, przedłużanie włosów, szymanowskiego, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości