Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-10, 10:43   #361
trellemorelle
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Jeśli chodzi o krótkie fryzury to polecam salonik Aśka z ul. Focha.
Aśka tnie rewelacyjnie i tanio.
trellemorelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:47   #362
Mariolcia =P
Zakorzenienie

jakie ceny u tej Aśki?

Mariolcia =P jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:31   #363
trellemorelle
Przyczajenie

Ostatnio byłam u niej w listopadzie i za strzyżenie krótkiej fryzury zapłaciłam 10 zł a efekt jest rewelacyjny do dziś słyszę komplementy
Stary 2010-12-14, 19:10   #364
jogobella1730
Przyczajenie

Witam Jeżeli naprawdę zależy wam na super włosach to z całą odpowiedzialnością polecam pana Patryka z Galerii Koloru i Fryzur od pani Beaty Dysiewicz na Czarnieckiego 32. Jest to młoda osoba która naprawdę zna się na rzeczy. Pracował przy mnie ok. 3 razy i zawsze byłam mega zadowolona i "dopieszczona" potrafi naprawdę super doradzić kolor zrobił mi piękny, taki jak chciałam, co prawda podcinał mi tylko końce ale i tak byłam mile zaskoczona dokładnością z jaką to robi.
jogobella1730 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 10:51   #365
trellemorelle
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jogobella1730 Pokaż wiadomość
Witam Jeżeli naprawdę zależy wam na super włosach to z całą odpowiedzialnością polecam pana Patryka z Galerii Koloru i Fryzur od pani Beaty Dysiewicz na Czarnieckiego 32. Jest to młoda osoba która naprawdę zna się na rzeczy. Pracował przy mnie ok. 3 razy i zawsze byłam mega zadowolona i "dopieszczona" potrafi naprawdę super doradzić kolor zrobił mi piękny, taki jak chciałam, co prawda podcinał mi tylko końce ale i tak byłam mile zaskoczona dokładnością z jaką to robi.
W takim razie spieszcie się dziewczyny bo atmosfera jaką wprowadza właścicielka pani Dysiewicz długo nie pozwoli mu tam pracować - ucieknie gdzie oczy poniesą jak kiedyś Marcin
Stary 2010-12-15, 17:26   #366
ola007
Przyczajenie

hej Dziewczyny
bardzooo potrzebuje pomocy. Mianowicie chodzi mi o osoby, które strzygły w Hair Factory. Wiem, że Kuba przeniósł się do innego miasta ale czy nie wiecie gdzie swoj salon ma Dariusz Suchecki albo taka dziewczyna blondynka krotka obcieta, tez tam strzygla? bardzo bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc, pozdrawiam i zycze juz Wesolych Swiat))
ola007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:31   #367
banan21
Przyczajenie

Witam! Ja chodziłam do D&M Stawscy koło HALI POLONIA. Powiem że bylam bardzo zadowolona z efektow. Idealnie dopieszczone włosy, delikatne dla skory ale trwale farby, fryzurka i kolor naprawde profesjonalnie dobrane i zrobione. Jedno ale : cena! jak poszlam 1 raz za farbowanie i ciecie zaplacilam 140 zl, wizyta rok pozniej, paragon do reki- cena -190 zl! za moje krotkie, naprawde cieniutkie i rzadkie wlosy to jednak troche za duzo.Jednak jesli chodzi o efekty zawsze wychodzilam z salonu zadowolona, więc jak kogos stać POLECAM !
banan21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:36   #368
7Niunia7
Raczkowanie

Dziewczyny. Ja ostatnio chodze troche po fryzjerach i znalazłam kolejny warty polecenia. Kameleon na ul G.Zapolskiej 5 byłam tam drugi raz i jestem po raz 2 bardzo ale to bardzo zadowolona, wiec mogę powiedzieć że znalazłam swój numer 1! Polecam i Mariusza i Artura, dziewczyny też fajnie obcinają widziałam ich dzieło. A przy okazji jest tam też kosmetyka Dwa w jednym. A no i tanio bo za obcięcie bez mycia i troche mi ułożył, sam ma wizje ale nie narzuca swojej woli. Jest ekstra!
7Niunia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:03   #369
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Cytat:
Napisane przez martynkac Pokaż wiadomość
NIE CHODŹCIE DO SALONU FRYZJERSKIEGO TRENDY na ul. Dąbrowskiego w Częstochowie.
Uważajcie tam na "fryzjerkę" KINGĘ, bo pali i niszczy włosy podczas koloryzacji!!!!Włosy kruszą się i wypadają całymi pasmami!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z długich i gęstych włosów do pasa, które miałam pozostały mi tylko przełysienia i krótkie, powykruszane kosmyki.
KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
LEPIEJ OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD!!!!

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Wizażanki, a może same zostałyście oszpecone przez fryzjerów z tego zakładu??? Piszcie!!!!

Pozdrawiam Was
A ja właśnie bardzo chciałam polecić tę fryzjerkę. Kinga zawsze bardzo dobrze obcinała mi włosy, tak jak chciałam. Jednak zaznaczam, że nigdy mi nie farbowała.
Kinga jest bardzo uprzejma i miła.
Przykro mi, że masz tak złe doświadczenia.

Nie polecam za to fryzjerki z długimi czarnymi włosami (nie pamiętam imienia), wysoka, szczupła. Ścięcie oceniam w miarę dobrze (mogło być lepiej), za to cała reszta koszmarna. Może miała gorszy dzień, ale zachowywała się bardzo nieprofesjonalnie i niegrzecznie (była bardzo obrażona, że musiała mnie obsłużyć, mówiła przez "ty" - nie odpowiada mi taka forma, zwracała się do mnie per "laska" i t.p.). Na koniec znudzona moim towarzystwem nie wysuszyła mi włosów, tylko podjechała z wielką suszarą (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa - taki wielki stojący garnek). A sama poszła odpocząć.
I jeszcze cena, za tę samą usługę zapłaciłam u niej 10 zł więcej niż u innych fryzjerów w tym salonie (płaciłam 40 zł, a u niej 50zł - dostałam paragon).

*Basia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:24   #370
Amizu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
A ja właśnie bardzo chciałam polecić tę fryzjerkę. Kinga zawsze bardzo dobrze obcinała mi włosy, tak jak chciałam. Jednak zaznaczam, że nigdy mi nie farbowała.
Kinga jest bardzo uprzejma i miła.
Przykro mi, że masz tak złe doświadczenia.

Nie polecam za to fryzjerki z długimi czarnymi włosami (nie pamiętam imienia), wysoka, szczupła. Ścięcie oceniam w miarę dobrze (mogło być lepiej), za to cała reszta koszmarna. Może miała gorszy dzień, ale zachowywała się bardzo nieprofesjonalnie i niegrzecznie (była bardzo obrażona, że musiała mnie obsłużyć, mówiła przez "ty" - nie odpowiada mi taka forma, zwracała się do mnie per "laska" i t.p.). Na koniec znudzona moim towarzystwem nie wysuszyła mi włosów, tylko podjechała z wielką suszarą (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa - taki wielki stojący garnek). A sama poszła odpocząć.
I jeszcze cena, za tę samą usługę zapłaciłam u niej 10 zł więcej niż u innych fryzjerów w tym salonie (płaciłam 40 zł, a u niej 50zł - dostałam paragon).
jaka jest cena ścięcia w tym salonie 50 zł tak? dziewczyny potrafią coś same doradzą? Ja słyszałam same pochlebstwa o tym salonie.
Amizu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:41   #371
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Cena ścięcia to od 40 do 50 zł, przynajmniej ja tyle płaciłam. Jeśli chodzi o kreatywność fryzjerek, to trudno mi powiedzieć, bo zawsze mówiłam czego chcę
Byłam u 4 różnych osób, najlepiej oceniam Kingę. Rozmawiałam z nią o farbowaniu, pielęgnacji, ścinaniu. Zastanawiałam się nad brązowym kolorem (mam naturalny czarny), odradzała, mówiąc, że zniszczy mi to włosy (uważam, że to plus dla fryzjerki), tak samo upierałam się na mocniejsze cieniowanie i krótsze włosy- też odradzała - okazało się, że miała rację. Jeśli zaś chodzi o pielęgnację włosów, to w tej kwestii ufam sobie i wizażowi.
Technikę ścinania każdy w tym salonie ma taką samą. Z tym, że Kinga najdłużej i najlepiej zajmowała się włosami. Pytała mnie czego chcę.
Podobno kolejki ustawiają się do jedynego w salonie chłopaka, raz byłam u niego. W porządku, wyszłam zadowolona. Ale i tak następnym razem umówię się Kingi.

Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:42
Stary 2011-01-25, 11:49   #372
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 7Niunia7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Ja ostatnio chodze troche po fryzjerach i znalazłam kolejny warty polecenia. Kameleon na ul G.Zapolskiej 5 byłam tam drugi raz i jestem po raz 2 bardzo ale to bardzo zadowolona, wiec mogę powiedzieć że znalazłam swój numer 1! Polecam i Mariusza i Artura, dziewczyny też fajnie obcinają widziałam ich dzieło. A przy okazji jest tam też kosmetyka Dwa w jednym. A no i tanio bo za obcięcie bez mycia i troche mi ułożył, sam ma wizje ale nie narzuca swojej woli. Jest ekstra!
a ile konkretnie zapłaciłaś? robiłaś jakieś odważne cięcie? no i jak Ci się potem układały włoski?
malenka1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:52   #373
egzakli
Przyczajenie

hej dziewczyny !! słuchajcie.... hair factory bedzie otwarty na nowo. z tego co slyszałam beda nowosci !!! Bedzie tam pracowac Pani Kamila. Jestem jej klientką i jestem bardzo zadowolona z Niej Od LUTEGO bedzie otwarte na nowo !!
egzakli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:56   #374
7Niunia7
Raczkowanie

ja za obcięcie zapłaciłam 40zł ale bez mycia bo juz mialam umyte włosy, a i jeszcze mi prostowali wczesniej przed obcieciem. Włosy układaja mi się rewelacyjnie, chce to prostuje nie chce to same sie układają. A obcinałam z długości za łopadkami do długości trochę poniżej uszu i zrobił mi grzywkę. Super cieniuje i naprawde nie ma problemów z układaniem. POLECAM.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez martynkac Pokaż wiadomość
NIE CHODŹCIE DO SALONU FRYZJERSKIEGO TRENDY na ul. Dąbrowskiego w Częstochowie.
Uważajcie tam na "fryzjerkę" KINGĘ, bo pali i niszczy włosy podczas koloryzacji!!!!Włosy kruszą się i wypadają całymi pasmami!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z długich i gęstych włosów do pasa, które miałam pozostały mi tylko przełysienia i krótkie, powykruszane kosmyki.
KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
LEPIEJ OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD!!!!

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Wizażanki, a może same zostałyście oszpecone przez fryzjerów z tego zakładu??? Piszcie!!!!

Pozdrawiam Was
Zgadzam sie i podpisuje pod tym tekstem!!!!
Stary 2011-01-26, 22:06   #375
*Basia*
Mod-Śnieżynka

7Niunia7,
masz na myśli wszystkich fryzjerów w Trendy czy tylko Kingę? Jeśli chodzi o fryzjerkę Kingę, to będę jej bronić.
Z jakich usług jesteś niezadowolona?

Stary 2011-01-27, 21:15   #376
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 7Niunia7 Pokaż wiadomość
ja za obcięcie zapłaciłam 40zł ale bez mycia bo juz mialam umyte włosy, a i jeszcze mi prostowali wczesniej przed obcieciem. Włosy układaja mi się rewelacyjnie, chce to prostuje nie chce to same sie układają. A obcinałam z długości za łopadkami do długości trochę poniżej uszu i zrobił mi grzywkę. Super cieniuje i naprawde nie ma problemów z układaniem. POLECAM.
a poszłaś tam z marszu czy się umawiałaś? I jeszcze kogo najbardziej polecasz z tego zakładu? chciałabym zrobić dosyć dużą metamorfozę na poprawę humoru i chciałabym dobrze trafić
Stary 2011-01-27, 23:30   #377
Glam Rock
Raczkowanie

a ja osobiście mogę polecić Panią Sabrinę, która kiedyś pracowała w Trendach na Dąbrowskiego, a teraz pracuje w Studiu IMAGE który znajduje się na Dekabrystów [wejście jest od Partyzantów na rogu przy skrzyżowaniu ze światłami].
potrafi doradzić jaka fryzura będzie pasowała, a jaka nie; nie narzuca przy tym swojej woli, ale delikatnie daje do zrozumienia że 'tak będzie dobrze i w tym się będzie Pani dobrze czuła, a w tym nie' itp.
jest młodą energiczną blondynką

nie pamiętam już ile ostatnio płaciłam za strzyżenie końcówek, tzn jakis 5ciu cm bo były tak zniszczone, ale niedużo.
i wieeelki plus - po rękach Pani Sabriny szybko rosną mi włosy ! dlatego zawsze będę do niej uderzać
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:09   #378
angelina_
Przyczajenie

Też slyszałam, że Sabrina fajnie tnie. Mi jednak chodzi o farbowanie. Mam na włosach loreal 4.0, farbuje sie nim już od 2 lat i kolor nie przypomina chyba w niczym brązu chyba jedynie nazwa na pudełko mi mówi, że to o brąz mi chodzi. Chciałabym więc zejść z koloru pasemkami lub lekkim balejażem np miód i jakiś b jasny brąz. Myślę toteż o studiu Image. Nie wiesz ile by wzięli za taki balejaż, włosy długości do ramion.
Słyszał ktoś o fryzjerce Krzysi z Częstochowy??
angelina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 23:55   #379
Glam Rock
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angelina_ Pokaż wiadomość
Też slyszałam, że Sabrina fajnie tnie. Mi jednak chodzi o farbowanie. Mam na włosach loreal 4.0, farbuje sie nim już od 2 lat i kolor nie przypomina chyba w niczym brązu chyba jedynie nazwa na pudełko mi mówi, że to o brąz mi chodzi. Chciałabym więc zejść z koloru pasemkami lub lekkim balejażem np miód i jakiś b jasny brąz. Myślę toteż o studiu Image. Nie wiesz ile by wzięli za taki balejaż, włosy długości do ramion.
Słyszał ktoś o fryzjerce Krzysi z Częstochowy??
Nie słyszałam nic o takiej fryzjerce.
Nie mam też pojęcia ile zapłaciłabys za takie farbowanie, ale podam Ci nr tel. na który możesz przedzwonić i ewentualnie zapytać ;-)
lepiej wczesniej nastawiać się na pewną kwotę, niż później być w niemałym szoku, prawda ? :P

STUDIO IMAGE - 34-368-03-82 lub 502-857-126.
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:55   #380
an5104
Przyczajenie

Nie polecam tego salonu,pan Mariusz wiecej gada i bajeruje niż obcina,wcale nie jest tanio.Tę wiadomość napisał chyba sam właściciel lub osoba pracująca tam.Kiedyś pracowała tam stara ekipa i fajnie dziewczyny obcinały teraz są nowe osoby i już nie jest ta atmosfera co była.NIE POLECAM!!!

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1717 Pokaż wiadomość
a ile konkretnie zapłaciłaś? Robiłaś jakieś odważne cięcie? No i jak ci się potem układały włoski?
nie polecam!!!
an5104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:31   #381
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez an5104 Pokaż wiadomość
Nie polecam tego salonu,pan Mariusz wiecej gada i bajeruje niż obcina,wcale nie jest tanio.Tę wiadomość napisał chyba sam właściciel lub osoba pracująca tam.Kiedyś pracowała tam stara ekipa i fajnie dziewczyny obcinały teraz są nowe osoby i już nie jest ta atmosfera co była.NIE POLECAM!!!
Powiem szczerze że mam już mętlik w głowie. Jeżeli chodzi o "kameleona" obejrzałam ich stronę a w szczególności galerię i nic mnie nie zaciekawiło, a raczej wystraszyło. Jeżeli ktoś chce obejrzeć ich dzieła wstawiam link http://www.studiofryzur.czest.pl/ (ten irokez biało fioletowy mnie wystraszył jak i reszta fryzur więc to zdecydowanie nie dla mnie zakład fryzjerski).

An5104 a gdzie Ty ścinasz włoski i czy jesteś zadowolona?
Stary 2011-01-31, 17:52   #382
an5104
Przyczajenie

ja obcinam się u pani Róży kiedyś pracowała w Kameleonie (długo chodziłam tam do tego zakładu tzn.do pani Róży) i kiedyś tam były zupełnie inne ceny i fajny klimat.Oczywiście jak sie pani Róża zwolniła to nikt nie chciał mi powiedzieć gdzie pracuje,ale ją odnalazłam.Pracuje na ul.Kilińskiego 39 STUDIO URODY to jest po przecinej stronie jak jest szkoła Traugutt-teraz mam nawet bliżej.POLECAM
an5104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:41   #383
malenka1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez an5104 Pokaż wiadomość
ja obcinam się u pani Róży kiedyś pracowała w Kameleonie (długo chodziłam tam do tego zakładu tzn.do pani Róży) i kiedyś tam były zupełnie inne ceny i fajny klimat.Oczywiście jak sie pani Róża zwolniła to nikt nie chciał mi powiedzieć gdzie pracuje,ale ją odnalazłam.Pracuje na ul.Kilińskiego 39 STUDIO URODY to jest po przecinej stronie jak jest szkoła Traugutt-teraz mam nawet bliżej.POLECAM
A ile bierze za ścięcie włosów Pani Róża?
Stary 2011-02-01, 18:45   #384
7Niunia7
Raczkowanie

[QUOTE=an5104;24720037]Nie polecam tego salonu,pan Mariusz wiecej gada i bajeruje niż obcina,wcale nie jest tanio.Tę wiadomość napisał chyba sam właściciel lub osoba pracująca tam.Kiedyś pracowała tam stara ekipa i fajnie dziewczyny obcinały teraz są nowe osoby i już nie jest ta atmosfera co była.NIE POLECAM!!!

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

nie polecam!!![/QU

Nie wiem co Ci zrobił Mariusz na głowie że taka jesteś niezadowolona. Owszem gada dużo i bynajmniej ma dobry kontakt z tym kogo obcina, ale jest ok. Mnie obcinał i na siedząco i na stojąco i jestem bardzo zadowolona. Nie sądzę aby pan Mariusz wogóle fatygował się na to forum bo patrząc jaki jest zakręcony raczej czasu nie ma. Nie znam starej ekipy bo chodzę tam od niedawna ale nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona, a nawet mojego męża obcinał i on z tego co wiem też był zadowolony.
Stary 2011-02-03, 18:16   #385
Damian17
Raczkowanie

Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Jest już temat o częstochowskich salonach , więc po co zakładać nowy ?
Damian17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 22:54   #386
egzakli
Przyczajenie

Bylam wczoraj w salonie w Hair Factory u P. Kamili. Obcinalam sie i farbowalam. Jest super promocja nie dosc ze taniej zaplacilam jak zawsze , to do tego sauna na wloski gratissss !!! polecam!
egzakli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:38   #387
ola007
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez egzakli Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w salonie w Hair Factory u P. Kamili. Obcinalam sie i farbowalam. Jest super promocja nie dosc ze taniej zaplacilam jak zawsze , to do tego sauna na wloski gratissss !!! polecam!
a ile placilas??? ja bylam juz w lutym i za sciciecie dlugich wlosow zaplacilam 100zl.

p.s. polecam darka sucheckiego, ktory cial w hair factory, a teraz bedzie na ulicy okólnej )) pozdrawiam
ola007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:17   #388
*Basia*
Mod-Śnieżynka

A w którym miejscu na ul. Okólnej?

Stary 2011-02-15, 16:26   #389
Damian17
Raczkowanie

Okólna 62 , Suchecki Studio
Damian17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:46   #390
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Dziekuję bardzo za informację.

Odpowiedz

Tagi
brzytwa, częstochowa, fryzjer justyna, fryzjerka, justyna, przedłużanie włosów, szymanowskiego, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości