Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-22, 16:01   #511
NuFCia
Rozeznanie

Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Czy była któraś z Was na zabiegu Mirage Line z olejkiem arganowym w salonie Mosiołek? Jeśli tak to czy warto się wybrać
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

NuFCia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 22:37   #512
Nikolajuggler
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam. Pilnie potrzebuję fryzjera, który przytnie mi końcówki i ufarbuje ok. 25cm włosów (od końcówek) na tęczowo. Mam długie włosy - do pupy
Chciałabym, żeby zrobione było to fachowo, kolor się trzymał długo i cena nie była z kosmosu Proszę o możliwie szybką odpowiedź.
Nikolajuggler jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 19:56   #513
polly226
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Ostrzegam i odradzam salon "Eva" mieszczący się przy ulicy Ogrodowej 5, pierwszy raz spotkałam się z tak lekceważącą klienta i tak nie miłą obsługą, nie kupujcie gruperów na usługi w tym salonie bo wtedy traktują klientów jak intruzów, tylko po co się reklamują i korzystają z grupera skoro w ogóle nie mają podejścia!
polly226 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:26   #514
Amizu
Rozeznanie

Dziewczyny jest fajna oferta na gruperze http://gruper.pl/x.php/1,27722/Czest...-na-wlosy.html

Zastanawiam się nad nią. Jak myślicie ?
Amizu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:45   #515
*Basia*
Mod-Śnieżynka

Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez sunshine83 Pokaż wiadomość

Pani Kinga jest najlepszą fryzjerką jaką spotkałam.
Zgadzam się

*Basia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 08:45   #516
kamilkaa
Raczkowanie

Hej... a co powiecie o Sebastianie z Welli ? byłam u Niega parę lat temu i bardzo zadowolona kosztowało wtedy obcięcie 50zl ciekawe jak cenowo teraz... na wiosnę mam zamiar iść do Niego fajnie cieniuje i włosy się dobrze układają...
kamilkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:32   #517
malenka1717
Raczkowanie

Czy któraś z was korzystała z usług fryzjerskich w studiu image na ul. Kilińskiego na przeciwko akademika maluch? Jakieś opinie?

Kolejne moje pytanie czy ktoś ma namiary na Panią Różę która najpierw pracowała w Kameleonie a potem w Studiu Uroda na Kilińskiego? Rok temu urodziła dziecko i znikła, jestem ciekawa czy wróciła już gdzieś do pracy.
malenka1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 10:24   #518
Glam Rock
Raczkowanie

Nie obcinałam tam całych włosów, tylko końcówki, żądają sobie aż 40 zł :P więc już więcej tam nie pójdę szczególnie że mnie oszukali, bo prosiłam telefonicznie aby Pani Sabrina mi je ścięła, a przyszła jakaś inna blondyna....
Ale chyba mają stałych klientów, z tego co widziałam
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:31   #519
malenka1717
Raczkowanie

To sporo za końcówki... Widziałam cennik na stronie także to jest najmniejszy problem. A ta Pani Sabrina, do której chciałaś iść wiesz jak ścina?
Stary 2012-12-13, 11:16   #520
Glam Rock
Raczkowanie

Hmmm jak ścina, tego nie wiem, ale dlatego do niej chodziłam, bo włosy mi szybciej rosły [takie miałam wrażenie hehe ].
Jak pracowała kiedyś w Trendach to wiem, że miała swoje klientki, bo widziałam, ale jak jest teraz... niestety nie mam pojęcia.
Stary 2012-12-24, 20:19   #521
an5104
Przyczajenie

Róża siedzi z dzieckiem w domu na wychowawczym.
an5104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 22:47   #522
Consuela Bananowy Hamak
Przyczajenie

cześć dziewczyny, ile orientacyjnie kosztuje wykonanie ombre hair na włosach długości tak do połowy pleców (o ile długość ma tutaj jakieś znaczenie) i polecić fryzjera/salon do którego warto by się wybrać z taką sprawą? jestem zupełnie początkująca dlatego mam nadzieje że coś doradzicie z góry wielkie dzięki i pozdrawiam.
Consuela Bananowy Hamak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:33   #523
gosiaaaczek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Consuela Bananowy Hamak Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, ile orientacyjnie kosztuje wykonanie ombre hair na włosach długości tak do połowy pleców (o ile długość ma tutaj jakieś znaczenie) i polecić fryzjera/salon do którego warto by się wybrać z taką sprawą? jestem zupełnie początkująca dlatego mam nadzieje że coś doradzicie z góry wielkie dzięki i pozdrawiam.
Ja płaciłam 150zl u Darka na Okòlnej (tego z Wręczyckiej) jakieś niecałe 2 lata temu. Byłam zadowolona, kolor trochę się już sprał ale wytrzymał długo. Teraz go uzupełniałam na bieżąco kremem do pasemek z Avonu do świetlistych refleksów ale musze już ściąć włosy, bo za długie urosły a że ombre dalej mi się podobają to zrobie jeszcze raz ale tym razem będę próbować farby Wild Ombres Loreala. Moja koleżanka robiła i bardzo fajnie jej wyszło
gosiaaaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 14:02   #524
Glam Rock
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Consuela Bananowy Hamak Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma włosy do połowy pleców, robiła ombre w poleconym do tego salonie na Jaskrowie [zapomniałam nazwy, ale Google powinno wiedzieć ]
Płaciła 220 zł i jest zadowolona, ładnie wyszło bo widziałam
Stary 2013-02-19, 21:06   #525
malenka1717
Raczkowanie

Ja ostatnio z braku laku przetestowałam Labolatorio na ul Szajnowicz 75 i jestem bardzo zadowolona. Mam krótką fryzurkę, włosy się układają także polecam.
Stary 2013-04-08, 14:06   #526
Mrs D
Przyczajenie

Dot.: Częstochowa!

A czy ktoś może wie, gdzie pracuje pani Asia, która jeszcze na początku 2012 roku pracowała w salonie fryzjerskim Gracja (al. Armii Krajowej)? Obcinała mi kiedyś włosy i byłam zachwycona!!! Teraz jest tam kiepsko z obsługą i z samą usługą obcinania też... Będę wdzięczna za wszelkie informacje Pozdrawiam
Mrs D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:08   #527
Mrs D
Przyczajenie

A czy ktoś może wie, gdzie pracuje pani Asia, która jeszcze na początku 2012 roku pracowała w salonie fryzjerskim Gracja (al. Armii Krajowej)? Obcinała mi kiedyś włosy i byłam zachwycona!!! Teraz jest tam kiepsko z obsługą i z samą usługą obcinania też... Będę wdzięczna za jakąś informację Pozdrawiam
Mrs D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:51   #528
m@rtynka
Zadomowienie

Cześć Dziewczyny.

Potrzebuję namiar do dobrego fryziera bądź fryzierki, który czesze do ślubu. Jeśli chodzi o cenę to nie mam jakiegoś konkretnego życzenia. Ważne, żeby był to ktoś profesjonalny :p

I jeszcze jedno pytanko czy, któraś z was miała kontakt z fryzierkami z Salonu Natura w Alejach za dawnym Trollem? I może ewentualnie polecić jesli chodzi o uczesanie ślubne?

Razem! KCKM
m@rtynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 23:26   #529
MalinowaPysia
Przyczajenie

Był ktoś u tej fryzjerki? Częstochowa

Bociania górka 15 Zakład fryzjerski Ewa ... Był ktoś ? Chciałabym się tam udać, ale najpierw chce poznac opinie o tym zakladzie
MalinowaPysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:49   #530
lexy109
Przyczajenie

Możecie mi powiedziec gdzie znajdę niedrogą fryzjerkę która dobrze rozjaśni mi włosy z ciemnego brązu na jakiś naturalny blond?
lexy109 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:31   #531
pati0090
Zakorzenienie

Odp: Fryzjer - Częstochowa

poszukuje stylisty z częstochowy który sam dobiera fryzury do osoby a dokładnie to ma być fryzjer dla chłopaka. znacie kogoś takiego w naszym mieście ??

pati0090 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 00:33   #532
natalilija
Przyczajenie

Dot.: Odp: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
poszukuje stylisty z częstochowy który sam dobiera fryzury do osoby a dokładnie to ma być fryzjer dla chłopaka. znacie kogoś takiego w naszym mieście ??
Łukasz z Bamboo
natalilija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 11:30   #533
catreena
Raczkowanie

Najlepszy salon fryzjersko-kosmetyczny w Częstochowie lub okolicach

Witam

Zaczne od tego, ze nie jestem tutejsza tnz. nie pochodze z Częstochowy. Jakis czas temu przeprowadziłam się tu z pomorza. Niedlugo czeka mnie bardzo ważna uroczystość tj. ślub i wesele mojego jedynego brata na ktorym będę świadkową. Bardzo mi zależy, aby dobrze się na nim prezentować, dlatego proszę Was drogie wizazanki o pomoc. Szukam dobrego salonu fryzjersko-kosmetycznego w Czestochowie (ewentualnie okolice). Ważne aby salon posiadal w sobie te dwie uslugi: fryzjer i kosmetyczka, gdyż nie starczy mi czasu na bieganie pomiedzy jednym salonem a drugim, tym bardziej, ze mieszkam obecnie w okolicach Czestochowy, wiec część czasu poswiece na dojazd. Głównie chodzi mi o jakość wykonywania usług. Makijaż na profesjonalnych kosmetykach, oraz fryzjer ktory podaża za obecnymi trendami. Z góry dziekuje za wszelkie sugestie.

Ps. Zastanawialam sie gdzie umiescic ten wątek. Mam nadzieję, ze moderator zaakceptuje mój wybór. Przy okazji może pomogę kobietom, ktore zmagają sie z podobnym problemem.

Edytowane przez catreena
Czas edycji: 2013-07-31 o 11:33
catreena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 18:11   #534
pati0090
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalilija Pokaż wiadomość
Łukasz z Bamboo
a gdzie on ma salon?

Stary 2013-08-01, 00:22   #535
natalilija
Przyczajenie

Kościuszki 9

Cytat:
a gdzie on ma salon?
Stary 2013-08-01, 08:55   #536
pati0090
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalilija Pokaż wiadomość
Kościuszki 9
dzięki wielkie
a orientujesz się jak to cenowo wygląda

Stary 2013-08-02, 07:00   #537
natalilija
Przyczajenie

Męskie chyba 30 zł, 60 zł damskie
Mój chłopak (i ja też zresztą) chodzimy tam od dość dawna. Kilka razy był w międzyczasie u innego fryzjera (mają dość zapchany grafik) i zawsze jednak wracał do Łukasza.
Stary 2013-08-02, 19:47   #538
Nisia4
Zadomowienie

Dot.: Najlepszy salon fryzjersko-kosmetyczny w Częstochowie lub okolicach

Cytat:
Napisane przez catreena Pokaż wiadomość
Witam

Zaczne od tego, ze nie jestem tutejsza tnz. nie pochodze z Częstochowy. Jakis czas temu przeprowadziłam się tu z pomorza. Niedlugo czeka mnie bardzo ważna uroczystość tj. ślub i wesele mojego jedynego brata na ktorym będę świadkową. Bardzo mi zależy, aby dobrze się na nim prezentować, dlatego proszę Was drogie wizazanki o pomoc. Szukam dobrego salonu fryzjersko-kosmetycznego w Czestochowie (ewentualnie okolice). Ważne aby salon posiadal w sobie te dwie uslugi: fryzjer i kosmetyczka, gdyż nie starczy mi czasu na bieganie pomiedzy jednym salonem a drugim, tym bardziej, ze mieszkam obecnie w okolicach Czestochowy, wiec część czasu poswiece na dojazd. Głównie chodzi mi o jakość wykonywania usług. Makijaż na profesjonalnych kosmetykach, oraz fryzjer ktory podaża za obecnymi trendami. Z góry dziekuje za wszelkie sugestie.

Ps. Zastanawialam sie gdzie umiescic ten wątek. Mam nadzieję, ze moderator zaakceptuje mój wybór. Przy okazji może pomogę kobietom, ktore zmagają sie z podobnym problemem.
Polecam Łukasza z Bamboo i jest tam również kosmetyczka, ale nie powiem Ci czy dobra, tzn. ja sama nie sprawdzałam, ale słyszałam bardzo pozytywne opinie. A Łukasza bardzo polecam, zresztą już kilka stron temu pisałam. Teraz umówiłam się na wrzesień na czesanie.
Stary 2013-08-10, 16:40   #539
pati0090
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Polecam Łukasza z Bamboo i jest tam również kosmetyczka, ale nie powiem Ci czy dobra, tzn. ja sama nie sprawdzałam, ale słyszałam bardzo pozytywne opinie. A Łukasza bardzo polecam, zresztą już kilka stron temu pisałam. Teraz umówiłam się na wrzesień na czesanie.
ja się zapisałam do takiego chłopaka w tatuażach? to jest łuaksz?

Stary 2013-08-10, 18:20   #540
Nisia4
Zadomowienie

Cytat:
ja się zapisałam do takiego chłopaka w tatuażach? to jest łuaksz?
Łukasz ma na pewno gwiazdkę na nadgarstku, nie wiem czy ma inne no i przede wszystkim nie wiem czy Dawid ma jakieś, ale Łukasz ma na pewno ciemniejsze włosy Daj znać czy będziesz zadowolona.
No i pozdrawiam fankę CKM, ładny sezon, co?

Tagi
brzytwa, częstochowa, fryzjer justyna, fryzjerka, justyna, przedłużanie włosów, szymanowskiego, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości