Fryzura dla pociągłej twarzy? Lekki makijaż - hot or not? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-24, 10:29   #31
konspiracja
Zakorzenienie

Dot.: Fryzura dla pociągłej twarzy? Lekki makijaż - hot or not?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Niestety u mnie to nie zawsze działało, dlatego trzymam się z daleka. Kiedyś poszłam do znajomej rodziców i uwaga - dostałam regulację - niespodziankę bez pytania o zgodę. Serio. Nałożyła mi na twarz maseczkę, na oczy płatki i nagle czuję że majstruje coś przy brwiach... Więc pytam, co robi, a ona że tak mi wyrówna, bo mam nierówno, ja że nie, a ona dalej swoje... Tak mnie wzięła z zaskoczenia, a dosadniej reagować mi nie wypadało. No i też założyłam, że nic strasznego się nie stanie, bo nawet jak pocieni za bardzo, to odrosną. No i faktycznie długo nie skubała. Ale po przyjściu do domu odkryłam, że jedną brew mam dłuższą a drugą krótszą. :| I dlatego wolę sama - moje brwi są trudne - wcale nie są takie gęste, szczególnie na końcach, a włoski są długie, poza tym część jest jasna, część ciemna. Łatwo się zagalopować i wyrwać o jeden włos za dużo i pomyłkę od razu widać. Dlatego sam robię nożyczkami i pęsetą, samą pęsetą by nie wyszło, bo niektóre włoski muszę przyciąć, gdybym je wyrwała to bym się pozbyła sporego kawałka brwi.
Zgadzam sie z tym całkowicie
Ja do teraz walczę z robotą kosmetyczki - probuje zapuscić tych pare za dużo wyrwanych włosków z dołu łuku. Ale one jakoś tak wydają mi się pod kątem teraz rosną - czy sie przyzwyczają, nie wiem. Bo jak będą miały dalej tendencje sterczącą to co z nimi począć?

Autorko - włosy rude a tak poza tym to ładna z Ciebie dziewczyna

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 15:16   #32
kazolka
Przyczajenie

oo tak, jeśli chodzi o sińce pod oczami, mam to samo... I niczym nie mogę tego zakryć ;/
kazolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 22:36   #33
Holly85
Zadomowienie

zanim zaczniesz się malować musisz koniecznie zająć się brwiami. bo inaczej połączenie makijażu z niewydepilowanymi brwiami bedzie wyglądało komicznie.

kilka rad odnośnie depilacji brwi.
zostaw kształt łuku naturalny, nic nie zmieniaj, żadnych brwi w kształcie plemnika, łukowatych niteczek czy innego dziadostwa. musisz tylko powyrywać te wlosy, które wyraźnie rosną poza linią łuku pod spodem i uczynić końcówki nieco cieńszymi. sprawa z brwiami nie jest taka prosta. musisz depilować je po trochu, po kilka włosków z jednej i z drugiej, brwi muszą być symetryczne.

absolutnie nie depiluj brwi "metodą ołówka" brwi mają się zaczynać przed lub tuż nad kącikiem oka a nie gdzies w połowie oka, bo ktoś ma tak szeroki nos dołem.... najgłupsza metoda ever! do tego zależna jeszcze od grubości twojego ołówka... niektóre laski mają tak śmiesznie przez to rozjechane brwi aż mi ich żal.
na załączonym zdjęciu masz symulację Twoich brwi po depilacji. lekie odchudzenie łuku nada Twoje twarzy delikatniejszy wygląd. byle nie przesadzić! i tak jak pisała koleżanka wyżej, uważaj na kosmetyczki., sporo z nich to amatorki, potrafią zniszczyć naturalny łuk!
jeśli chodzi o kolor włosów obecny Ci po prostu nie pasuje, totalnie kłóci się z twoją kolorystyką. moim zdaniem nie dodaje urody. nie podkreśla jej tylko się z nią gryzie.
jaki jest twój naturalny kolor włosów?
obstawiam, że najlepiej byłoby Ci w takim kolorze jaki maja twoje brwi, ewentulanie pogłębiony kolor - dokladnie taki jak mają twoje oczy.
wiem, ze massz na rude zajawke jak z 60% lasek obecnie, ale niestety... nie polecę Ci dalszego farbowania się na ten kolor.
obejrzyj zdjęcia i porównaj efekt:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota2.jpg (90,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (90,1 KB, 60 załadowań)
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 22:42   #34
Holly85
Zadomowienie

btw jeśli masz zdjęcie pokazujące naturalny kolor dodaj je proszę, będzie to pomocne.
Stary 2014-02-23, 00:28   #35
pannarachel
Przyczajenie

Pierwsze co powinnaś zrobić to rzeczywiście wyregulować brwi i możesz delikatnie podkreślać je brązowym cieniem żeby wydawały się wyrazistsze . A co do włosów widzę Cię w jesiennym brązie
Stary 2014-02-27, 00:06   #36
Holly85
Zadomowienie

no i jak porobiłaś jakieś zmiany? pokażesz sie nam ?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości