Zamiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-03, 10:55   #1
moniczkaa
Raczkowanie

GG do moniczkaa

Zmiana

Wiec dziewczyny mam taki problem .... w zasadzie pytanie.

Siostra meczy mnie zebym zrobila jej change image ( czy jak to tam sie pisze) w kazdym razie ona chce zmian....

Ze ja jestem jeszcze niedoswiadczona to pytam sie Was co radzicie....?

To to moze opisze moja siostre:

24 lata, brunetka, zielono niebieskie oczy, ok 162 cm wzrostu .... jakies 53 kg ... studentka 6 roku medycyny w wawie ..... cera jasna .... blada ... bo ona sie prawie wogole nie opalala ale chce isc hcyba na solarium ... Ulubione kolory to jak powiedziala braz i zielen ... i bialy ... ale tak jesci chodzi o ciuszki czy cos to kazdy akceptuje ..... bo ma i rozowe i niebieskie rzeczy .... hmmm co by tu jeszcze dodac ... jak sie pytalam gdzie chodzi to powiedziala ze na uczelnie , do szpitala bo czasem ma jakies zajecia praktyki itp .... no i chodzi czasem do knajpek tzn kawiarni .... jak to sie wyrazila snobistycznych :P ...
Tak do odsloniecia ma prawie wszystko tzn tak by wyeksponowac ... powiedziala tylko ze chce ukryc troche biust bo na duzy ... i ze nie bedzie w miniowkach chodzic

Zamiescilam bym jej foto ale moze przypadkiem kiedys tu wejsc i mnie zabije .... wrazie czego moge na majla wyslac

NO to chyba tyle ... jakby jakies pytania .. to chetnie odpowiem .... i czkam na rady .... bo ona to mnie zameczy ....
Stary 2005-09-03, 11:52   #2
Goyya
Raczkowanie

Dot.: Zamiana

Zmiana bez zobaczenia "obiektu" jest nieco utrudniona Moze zaryzykujesz swoje zycie i jednak zamiescisz jej fote?
Goyya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 14:35   #3
Joey
Zakorzenienie

Dot.: Zamiana

popieram Goyyę
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości