Tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-03, 12:19   #1
~Słoneczko18~
Raczkowanie

Question

Tipsy

Jak do tej pory myślałam że tipsy można zrobić sobie np. u kosmetyczki,ale ostatnio cos słyszałam że samemu można sobie je zrobić,czy to prawda?Jeśli tak to w jaki sposób,na czym to dokładnie polega i co jest do tego potrzebne?
~Słoneczko18~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:22   #2
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Tipsy

Cytat:
Napisane przez ~Słoneczko18~
Jak do tej pory myślałam że tipsy można zrobić sobie np. u kosmetyczki,ale ostatnio cos słyszałam że samemu można sobie je zrobić,czy to prawda?Jeśli tak to w jaki sposób,na czym to dokładnie polega i co jest do tego potrzebne?

Ja osobiście TIPSOM MÓWIĘ STANOWCZE NIE!!

ja mam naturalne : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69786

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:30   #3
~Słoneczko18~
Raczkowanie

Twoje paznokcie są piękne,a ja niestety takich nigdy nie bede miala Cięzko mi zapuscic je bo sie rozdwajaja
Stary 2005-09-03, 12:35   #4
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Twoje paznokcie są piękne,a ja niestety takich nigdy nie bede miala Cięzko mi zapuscic je bo sie rozdwajaja
mi też się rozdwajały... miałam straszne problemy tym bardziej, że kiedys obgryzałam... naprawde warto wydac kasę na te odżywki - a pojemność mają dużą 13.3 ml i są wydajne... wcześniej testowałam przerówne odżywki - avon, oriflame, pierre rene, maybelline... ale żadne mi nie pomogły (chociaż dobra jest też z avonu Strong Result)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2005-09-03, 12:39   #5
~Słoneczko18~
Raczkowanie

Dzięki chyba w końcu wypróbujeA mam tez problem z nadaniem prostokątnego kształtu moim paznokciom bo zawsze mam okrągłe i mi sie niepodobaja
Stary 2005-09-03, 12:46   #6
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Dzięki chyba w końcu wypróbujeA mam tez problem z nadaniem prostokątnego kształtu moim paznokciom bo zawsze mam okrągłe i mi sie niepodobaja
jest prosty sposób na to poczekaj aż pazurki Ci trochę urosną, a potem poprostu obcinaczką przytnij na prosto i przypiłaj leciutko boczki ...

Polecam Ci sczezgólnie te 2 odżywki, które wymieniłam w wątku moim, ... miłam tez inne (Diamond Strenght, Maximum Support, Teflon Tuff i GEt STrong) ale one juz tak nie działały... po tych : Diamond Strenght, Maximum Support paznokcie były bardzo miekkie...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości