Me z Super-Pharm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-09, 13:39   #1
Shaysha
Przyczajenie

Me z Super-Pharm

Czytam obie ostatnio Joy i trafiłam o wzmiankę o urządzeniu zwanym Me. No to opis produktu " Marzysz o gładkim ciele? Wypróbuj Me. To urządzenie, które łączy technologię IPL (Intense Pulsed Light) z falami radiowymi (RF) - elos, by skutecznie usuwać włoski w zaciszu własnej łazienki . Do kupienia w sieci Super-Pharm. Cena: 1799zł."

Wydaje mi się, że to coś w stylu domowego lasera usuwającego włoski ( bo za taką cenę to nie może być zwykły depilator ). Nigdy się jeszcze z czymś takim nie spotkałam, a wy? Pytam tutaj, bo nigdzie w internecie nawet wzmianki nie mogę znaleźć, a opis produktu mówi tylko, że to urządzenie usuwa włoski i jest piekielnie drogie, może tutaj coś mi ktoś powie
Shaysha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:00   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Me z Super-Pharm

Jest watek o IPL IPL to nie laser, a światło. Nie jest skuteczny, tak jak lasery diodowe... Włosy odrastają po pół roku, roku...
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 09:50   #3
celnineczka
SPAMER
Nieopłacona reklama

Ja się spotkałam ale z samym IPL... Philips ma takie urządzenie które wykorzystuje właśnie to światło. Faktycznie jest to domowy depilator (taki w stylu lasera) ale łagodniejszy dla skóry i nie powoduje podrażnień. A zabiegi i tu i tu trzeba powtarzać. Cena to z tego co pamiętam ok. 1600 – 1700 więc ten z SuperPharmy nie jest znowu taki tani.... Ja bym już chyba chyba wolała kupić coś ze znanej i dobrej firmy na co dostaniesz gwarancję.
celnineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:52   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
Ja się spotkałam ale z samym IPL... Philips ma takie urządzenie które wykorzystuje właśnie to światło. Faktycznie jest to domowy depilator (taki w stylu lasera) ale łagodniejszy dla skóry i nie powoduje podrażnień. A zabiegi i tu i tu trzeba powtarzać. Cena to z tego co pamiętam ok. 1600 – 1700 więc ten z SuperPharmy nie jest znowu taki tani.... Ja bym już chyba chyba wolała kupić coś ze znanej i dobrej firmy na co dostaniesz gwarancję.
Tu i tu powtarza- czyli masz na mysli domowy IPL i laser (prawdziwy ) z salonu?
Z tym, że po IPL masz niemal 100% pewnosc że włosy odrosną po czasie, natomiast przy prawdziwym laserze moga odrosnac np. w przypadku problemow hormonalnych itd... Jeśli już odrosna po laserze samoistnie (hormony), to po o wiele dłuzszym czasie niz po IPL (chyba, że ktos przeprowadza zabieg w czasie problemów horm.)

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-06-11 o 12:57
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:57   #5
celnineczka
SPAMER
Nieopłacona reklama

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Tu i tu powtarza- czyli masz na mysli domowy IPL i laser (prawdziwy ) z salonu?
Z tym, że po IPL masz niemal 100% pewnosc że włosy odrosną po czasie, natomiast przy prawdziwym laserze moga odrosnac np. w przypadku problemow hormonalnych itd... Jeśli już odrosna po laserze samoistnie (hormony), to po o wiele dłuzszym czasie niz po IPL (chyba, że ktos przeprowadza zabieg w czasie problemów horm.)
Tak mam na mysli laser i urządzenie IPL z tego co się orientuje oba zabiegi działają podobnie tyle, że IPL jest bezpieczniejsze dla skóry.. W ogóle wiązka światła nie ważne czy ta w laserze czy w IPL usuwa Ci włoski w stadium jago wzrostu (anagen) a wiadomo że w trakcie zabiegów nie wszystkie włoski na Twom ciele są w tej samej fazie, dlatego zabiegi się powtarza żeby za kolejnym razem usunąć pozostałe włoski.

Z tego co niektóre dziewczyny opowiadają to i tak włoski kiedys odrosną, mam przyjaciółke która zrobiła całą serie zabiegów laserem i po 2 latach powtarzała bo czesc włosków jej odrosła... ale to i tak jest to lepsze niż maszynka co drugi dzień
celnineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości