krostki bikini. POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 10:14   #1
asya_slodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15

krostki bikini. POMOCY!


Witam wszystkich. Mam strasznie nieestetyczne krostki w okolicach bikini. Depilowałam się jakiś czas depilatorem, woskiem ale problem się cały czas powtarza. Masowałam ostrą gąbką, smarowałam cepanem żeby zeszły te ciemne blizny ale nic:/// Ogólnie to jest mój najbardziej krępujący punkt ciała.. Nie mam nadmiaru testosteronu, bo nawet zrobiłam sobie badanie. Taka już moja uroda, że niestety mam okropne bikini:////
Może są jakieś skuteczne zabiegi u kosmetyczki, które by pomogły pozbyć się tego problemu.. tych ciemnych plamek.
Ewentualnie ile by kosztowała taka seria zabiegów?
Dziękuję za pomoc i za pomocne odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-11 09.52.58.jpg (81,9 KB, 107 załadowań)
asya_slodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:32   #2
bea28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 22
Dot.: krostki bikini. POMOCY!

zdjęcie niestety niezbyt wyraźne .jeżeli to wrastające włoski to najlepiej zrobić trwałą depilacje bikini , przy wrastających włoskach może pomóc delikatny peeling i smarowanie kremem z mocznikiem lub alantanem ,jeżeli sąto blizny to u kosmetyczki można wykonać serie zabiegów fotoodmładzania lub RF które odbudują włókna kolagenowe i pobudzą naskórek do odbudowy .Ceny są bardzo różne od ok 70-90 zł w górę ale warto przejrzeć ofertę salonów ze swojej miejscowości i okolic
bea28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 05:45   #3
Katja1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: krostki bikini. POMOCY!

Hej . Na ciemniejsze przebarwienia w miejscach intymnych moge Ci polecic smarowanie tych miejsc czystym kolagenten firmy Collin . Kolagent nazywa sie Black . Jest wprost rewelacyjny. W skladzie ma melanine. Jezeli chodzi o stany zapalne po depilacji ja polecam zwykła elektryczna maszynke. Taka jaka uzywaja faceci do codziennego golenia. Musi byc tylko wyposazona w dłuzsze nozyki do dłuzszych włosków. Mimo,że trzeba jej uzywac dosc czesto gwarantuje super efekt bez stanow zapalnych. Wygoda i przede wszystkim brak stanow zapalnych. Ja stosuje to od lat i nie zamienie ,za zadne skarby na wosk czy inna depilacje. Stary sposob ale sprawdzony . Ps. acha nie warto oszczedzac .kepiej wydaj wiecej kasy a maszynka bedzie sprawna przez wiele la ))
Katja1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.