savon noir - piecze po nałożeniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-12, 22:01   #1
tambourinist
Rozeznanie

savon noir - piecze po nałożeniu

Kurczę, szkoda mi, ale chyba nie będę mogła go używać. Rezultaty jego stosowania były super, bardzo dobrze czyści zaskórniki, ale po jego nałożeniu cera strasznie mnie piecze - przez cały czas kiedy zostawiam je na twarzy, potem jest mocno zaczerwieniona.

Nie podaję marki, bo z tego co widzę w Polsce nie jest ona rozprowadzana, ale skład jest zupełnie naturalny, kilka składników, właściwie sam savon noir.

Cera naczynkowa z zaskórnikami. Miał ktoś tak?

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-06-12 o 22:03
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:50   #2
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: savon noir - piecze po nałożeniu

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Kurczę, szkoda mi, ale chyba nie będę mogła go używać. Rezultaty jego stosowania były super, bardzo dobrze czyści zaskórniki, ale po jego nałożeniu cera strasznie mnie piecze - przez cały czas kiedy zostawiam je na twarzy, potem jest mocno zaczerwieniona.

Nie podaję marki, bo z tego co widzę w Polsce nie jest ona rozprowadzana, ale skład jest zupełnie naturalny, kilka składników, właściwie sam savon noir.

...
a jak często je stosujesz? może za długo pozostawiasz na skórze.. nie masz generalnie problemów z przesuszeniem/odwodnieniem skóry? skóra naczynkowa jest generalnie o wiele bardziej wrażliwa i nadpobudliwa..może za mało lipidów w naskórku...

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-13 o 13:41
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:20   #3
natii4
Zakorzenienie

Cytat:

Może zamiast nakładać na całą twarz, nałóż produkt na ta strefy z zaskórnikami - broda, nos etc.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:49   #4
tambourinist
Rozeznanie

Stosowałam co kilka dni, teraz przez to pieczenie wcale. Zaczyna piec w momencie nałożenia. Staram się omijać miejsca skłonne do ŁZS (okolice nosa), ale piecze nawet na policzkach, ogólnie wszędzie.
Stary 2013-06-13, 14:53   #5
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Stosowałam co kilka dni, teraz przez to pieczenie wcale. Zaczyna piec w momencie nałożenia. Staram się omijać miejsca skłonne do ŁZS (okolice nosa), ale piecze nawet na policzkach, ogólnie wszędzie.
....
to zrezygnuj na jakiś czas...ponów próbe jak będzie sie powtarzać to niestety chyba lepiej zrezygnować...a jaka pielęgnacje stosujesz,jakie kremy? mnie tylko piecze w miejscach ranek lub po innym peelingu,kiedy skóa nie ma na sobie płaszcza lipidowego chwile wcześniej usuniętego przez peeling...mozliwe tez ,że akórat to konkretne mydło ma w sobie substancje która ak na ciebie działa.
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 14:27   #6
tambourinist
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
to zrezygnuj na jakiś czas...ponów próbe jak będzie sie powtarzać to niestety chyba lepiej zrezygnować...a jaka pielęgnacje stosujesz,jakie kremy? mnie tylko piecze w miejscach ranek lub po innym peelingu,kiedy skóa nie ma na sobie płaszcza lipidowego chwile wcześniej usuniętego przez peeling...mozliwe tez ,że akórat to konkretne mydło ma w sobie substancje która ak na ciebie działa.
kurczę, mnie po wszystkim piecze. kupiłam teraz kwas askorbinowy w proszku, bo słyszałam, że dobry na zaczerwienienia. rozrobiłam, nałożyłam na twarz i znowu piecze.
Stary 2013-06-15, 15:44   #7
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Wydaje mi się, że masz za wrażliwą cerę na tego typu produkty.

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 17:35   #8
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
kurczę, mnie po wszystkim piecze. kupiłam teraz kwas askorbinowy w proszku, bo słyszałam, że dobry na zaczerwienienia. rozrobiłam, nałożyłam na twarz i znowu piecze.
Prawie kazdego by pieklo jak by czysta wit. C nalozyl. jesli juz to jedynie wyporbowac mozna jako serum, a nie normalnie proszek na twarz, chodz w serum tez moze cie nawet 5% podraznic. taka juz twoja uroda i nie tylko twoja.

Jak savon noir na twarz nie mozesz uzywac to moze skora ciala lepiej je zniesie i sie bedziesz na ciele mogla peelingowac. Nie zmarnuje ci sie kosmetyk, tylko spokojnie zuzyjesz, jesli i na ciele beda sensacje to niestety, lepiej wydac komus, komu krzywdy to mydlo nie bedzie robic, niz wywalic.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości