Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-20, 13:06   #1
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Thumbs up Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kontynuacja wątku: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie

Szukasz ...
odpowiedniego fluidu, kompaktu, sztyftu, bazy pod podkład....

Masz pytania odnośnie odpowiedniego do swojej cery, która jest naczynkowa, tłusta, mieszana, sucha, zaczerwieniona, blada... itp

To miejsce jest do tego by zadać to pytanie !
Wizażanki chętnie pomogą bo kto jak kto ale takich innych jak nas tu wizażanek to nie ma żadnych !
Stary 2013-06-21, 08:32   #2
scarlett 18
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

kochane jakiś krem pod podkład który ukoi naczynka i rumień? i czym go zmywac podkład wieczorem? co sądzicie o tej nowej firmie która weszła do rossmana do cery wrażliwej Aussie? warto kupić?
scarlett 18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 12:05   #3
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
kochane jakiś krem pod podkład który ukoi naczynka i rumień? i czym go zmywac podkład wieczorem? co sądzicie o tej nowej firmie która weszła do rossmana do cery wrażliwej Aussie? warto kupić?
...
moge polecić Ci zwłaszcza na lato_nie jest to typowy krem na naczynka ale swietnie koi rumien-Bepanthen-Krem w tubce,-fajny jest pod makijaż i ogólnie do pielęgnacji....kemy Sylveco-Lekki krem brzozowy lub rokitnikowy...a do mycia Babydream żel do kąpieli dla niemowlaków<błekitna butla 500ml z białą pompką> ultradelikatny bez slsów...zresztą bardzo lubiany na wizażu.
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:28   #4
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
Ja używam tego pod fluid i wycisza skórę i rozjasnia: Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Teraz mi się kończy i przymierzam się do kupienia któregoś z tych, ale ciągle szukam w aptekach bo mają najlepsze opinie na KWC dla mojej skóry- czyli naczynkowa, z czerwonym odcieniem skóry, sucha ostatnimi czasy:

1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml

_________________________ _________________________ __

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
moge polecić Ci zwłaszcza na lato_nie jest to typowy krem na naczynka ale swietnie koi rumien-Bepanthen-Krem w tubce,-fajny jest pod makijaż i ogólnie do pielęgnacji....kemy Sylveco-Lekki krem brzozowy lub rokitnikowy...a do mycia Babydream żel do kąpieli dla niemowlaków<błekitna butla 500ml z białą pompką> ultradelikatny bez slsów...zresztą bardzo lubiany na wizażu.
Zaciekawilas mnie tym Bepanthenem, weszlam na ten watek:
Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
i przeczytałam to:
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
http://www.d oz.pl/apteka/p6264-Bepanthen_5_krem_30_g

czy to cos podobnego do monistatu?

Preparat dermatologiczny działający leczniczo, łagodząco i schładzająco w przypadku poparzeń słonecznych i termicznych mniejszego stopnia. Tworzy cienki, odświeżający i łagodzący film na powierzchni skóry, penetruje głęboko warstwy skóry wzmacniając przebiegające w niej naturalne procesy lecznicze.

Skład 1 g kremu zawiera 50 mg dekspantenolu i 5 mg chlorowodorku chlorheksydyny.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzis sie dowiedzialam zeby kupic krem Bepanthen w niebieskiej tubce [ponoc jest leciutki itp].. niby nawilza (ale ma w skladzie parafine, wiec nie kupie), Humektan mi lekarz stanowczo odradził.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dr powiedział, że raczej zapycha bo ma gdzies tam na 1 miejscach jakis emolient czy cos, po za tym parabeny w składzie i jakies SCS, no i stwierdzil ze bedzie to za ciezkie dla mnie.

Po za tym ja juz go mialam i mnie zapychał i podraznial pisalam o tym juz

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:30
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:36   #5
dark01
Zakorzenienie

....
nie zapycha,pięknie łagodzi! ja cały czas mówie o Bepanthenie Kremie w tubce,a dziewczyny często go mylą ze zwykłym Bepanthenem-który zawiera parafine i inne ''szkodniki'' zapychające....-takim ochronnym dla dzieci...Tubkowa wersja ma też błogosławieństwo od mojej pani Dermatolog i mojej Pani doktor od medycyny estetycznej.
Polecam tę wersje http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6264-...en_5_krem_30_g
, a nie wersje ''+'' ani maść,ani wersje w słoiczku.,
natomiast dla suchej skóry zwłaszcza na noc dobrze go pomieszać z jakimś treściwszym olejem,a na dzien z kremikiem,jeżeli skóra przechodzi duży przesusz.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:43
Stary 2013-06-21, 13:40   #6
Friese
Zakorzenienie

Bepanthenie Kremie w tubce, to ten z załącznika?
z niebiesko-bialym opkowaniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bepanthen-5-krem-30-g.jpg (21,7 KB, 38 załadowań)
Stary 2013-06-21, 13:41   #7
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
....

Polecam tę wersje http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6264-...en_5_krem_30_g , a nie wersje ''+'' ani maść,ani wersje w słoiczku.,
natomiast dla suchej skóry zwłaszcza na noc dobrze go pomieszać z jakimś treściwszym olejem,a na dzien z kremikiem,jeżeli skóra przechodzi duży przesusz.
zrób pauzę proszę pomiędzy kropkami żebym mogła sobie adres przeipsać
Stary 2013-06-21, 13:44   #8
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
zrób pauzę proszę pomiędzy kropkami żebym mogła sobie adres przeipsać
...
Kochana wpisz sobie w google bepanthen krem i ci się wyswietli duzo adresów,bo z tej strony bym nie zamawiała....pozatym kupisz go w aptece bez problemu,szkoda go zamawiac....tak to ten z załącznika

Jeszcze na rumien bardzo mi pomaga,koncentrat na naczynka z Fitomedu,dodajesz go do toniku,hydrolatu,kremu lub serum.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:45
Stary 2013-06-23, 02:53   #9
ambulance007
Przyczajenie

Witam. Potrzebuję kobiety waszej porady :<
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<
ambulance007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 06:12   #10
motylemJestemm
BAN stały

a moze istnieje jakas seria kosmetykow-kremow z filtrami uv specjalnie do skory bardzoo wrazliwej naczynkowej ,z tradzikiem rozowatym ??
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:59   #11
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<

Mam Twój problem.
Tez uzywam colorstay i teraz szukam czegos lzejszego
Moja cera: naczynkowa, czerwony odcien skory

Z tego co widze co kryje to: kupilam, i jest ok ale trzeba go troche nalozyc warstw: Golden Rose, Liquid Powder Mineral Foundation (Podkład mineralny w płynie) - na mojej skorze malo co go widac i malo co kryje

Teraz ide kupic, bo ten golden rose szalu nie robi:
Manhattan, Powder Mat Make Up

Jak znajdziesz coś wartego uwagi, jako następce revlona w lzejszej wersji, to napisz proszę.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
a moze istnieje jakas seria kosmetykow-kremow z filtrami uv specjalnie do skory bardzoo wrazliwej naczynkowej ,z tradzikiem rozowatym ??
iwostin, pharmaceris, avene

1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml
Stary 2013-06-24, 21:34   #12
Leseratte
Zadomowienie

Witam się w nowym wątku, dopiero znalazłam.
Kiedy moja cera z bladolicej, nieco się ocieplila mogę wreszcie używać Parure Extreme.Jest super, zwlaszcza na takie upały.
Leseratte jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 22:49   #13
boguszmagdalena
Przyczajenie

Cytat:
ojej kochana, kiedys jak bylam w liceum mialam podobny problem i tez trafilam na revlona colorstay.
spróbuj go zmieszac na rece z nivea soft (idealnie sie mieszaja a revlon staje sie lzejszy) spróbuj nakladac go nie wsmarowywujac a wklepujac paluszkami lepiej sie wchlonie i przystosuje. pozatym uwazm ze revlon colorstay jest na tyl fajny ze jak go sie nie miesza z niczym to mozna wziac kapke na palc go dotknac krostki odczekac i znowu uklepac zeby zatrzec granice i moze sluzyc jako korektor tez ja tak stosuje i jest to swietne rozwiazanie
chwalee sobie tez podklad oriflame'u giordani gold ujedrniajacy.
no ale niestety on nie zakryje duzo, ale sprobowalabym go zmiezac wlasnie z revlonem. zeby nabral troszeczke innej struktury krył wiecej
boguszmagdalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 08:54   #14
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
Co do tego podkladu, to kupilam go wlaśnie w zastępstwie Revlona Colorstay i musze powiedziec ze naprawde super kryje i matuje, trzyma sie dość długo na mojej tlustej skórze. Tylko jeśli masz cere sucha lub normalna to nie polecam bo strasznie wysusza po kilku dniach stosowania no i mam wrazenie ze troszke zapycha, no ale mimo wszystko wart tych dwudziestukilka złotych
zbuntowana20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 15:19   #15
ambulance007
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez boguszmagdalena Pokaż wiadomość
ojej kochana, kiedys jak bylam w liceum mialam podobny problem i tez trafilam na revlona colorstay.
spróbuj go zmieszac na rece z nivea soft (idealnie sie mieszaja a revlon staje sie lzejszy) spróbuj nakladac go nie wsmarowywujac a wklepujac paluszkami lepiej sie wchlonie i przystosuje. pozatym uwazm ze revlon colorstay jest na tyl fajny ze jak go sie nie miesza z niczym to mozna wziac kapke na palc go dotknac krostki odczekac i znowu uklepac zeby zatrzec granice i moze sluzyc jako korektor tez ja tak stosuje i jest to swietne rozwiazanie
chwalee sobie tez podklad oriflame'u giordani gold ujedrniajacy.
no ale niestety on nie zakryje duzo, ale sprobowalabym go zmiezac wlasnie z revlonem. zeby nabral troszeczke innej struktury krył wiecej
revlon jest świetny, to prawda. Spróbuję z tym kremem nivea, ale obawiam się, że na lato ten krem w wysokich temperaturach może tylko w moim przypadku powiększyć efekt błyszczenia. Wykradłam mamie jeszcze ostatnio http://www.pl.avon.com/PRSuite/stati.../face/p/3016-3
Ten mus daje idealny efekt na twarzy, tzn nie kryje tak jak revlon, nie wiem też jak długo się trzyma na twarzy bo dopiero go testowałam w domu przez pare godzin, ale mimo że odcień z którego korzysta mama jest ciemniejszy niż ten którego ja potrzebuje, to mus po kilku minutach się ładnie dopasował do mojej karnacji. Po kilku minutach staje się również niewidoczny na twarzy, fajnie się nakłada, jednak wszystkie białe syfki nadal się przedzierają :<
ambulance007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:02   #16
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
revlon jest świetny, to prawda. Spróbuję z tym kremem nivea, ale obawiam się, że na lato ten krem w wysokich temperaturach może tylko w moim przypadku powiększyć efekt błyszczenia. Wykradłam mamie jeszcze ostatnio http://www.pl.avon.com/PRSuite/stati.../face/p/3016-3
Ten mus daje idealny efekt na twarzy, tzn nie kryje tak jak revlon, nie wiem też jak długo się trzyma na twarzy bo dopiero go testowałam w domu przez pare godzin, ale mimo że odcień z którego korzysta mama jest ciemniejszy niż ten którego ja potrzebuje, to mus po kilku minutach się ładnie dopasował do mojej karnacji. Po kilku minutach staje się również niewidoczny na twarzy, fajnie się nakłada, jednak wszystkie białe syfki nadal się przedzierają :<
,,,,
jak juz masz mieszac go z kremem<chociaz to zmniejszy jego własciwości jeżeli chodzi o trwałość> to tylko nie z nivea soft,bo to praktycznie sama parafina! z innym kremem,lub o wiele lepiej z innym lekkim podkładem.
Stary 2013-06-25, 21:25   #17
boguszmagdalena
Przyczajenie

hm, moze masz racje chodz na mnie dziala z nivea soft.
ale to jest tak ze dla kazdego jest cos innego lepsze. trzeba probować ja jestem tego zdania. zawsze jak kupujesz nowy podklad, to przeciez mozesz wziac prubke, jesl chcesz wyprubować sposub z mieszaniem z innym podkladem
jesli chodzi o lzejszy, to SUPER jest giordani gold ujedrniajacy z lekkich podkladow do zmieszania <3 ja go kocham !
Stary 2013-06-25, 21:29   #18
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
hm, moze masz racje chodz na mnie dziala z nivea soft.
ale to jest tak ze dla kazdego jest cos innego lepsze. trzeba probować ja jestem tego zdania. zawsze jak kupujesz nowy podklad, to przeciez mozesz wziac prubke, jesl chcesz wyprubować sposub z mieszaniem z innym podkladem
jesli chodzi o lzejszy, to SUPER jest giordani gold ujedrniajacy z lekkich podkladow do zmieszania <3 ja go kocham !
...
Słońce,mi bardziej chodziło o to,że nivejka na parafinie,co jeszcze bardziej doprawic może skóre problematyczną i przetłuszczająco się -mieszaną....noo wszystkie oprócz suchych....
Stary 2013-06-25, 21:40   #19
boguszmagdalena
Przyczajenie

a jaki krem sie nadaje do cer majacych problemy z przetluszczaniem ?
Stary 2013-06-25, 21:48   #20
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
a jaki krem sie nadaje do cer majacych problemy z przetluszczaniem ?
....
nawilżający,ale bez potencjalnych zapychaczy czyli parafiny ,trójglicerydów,czasami gliceryny albo masła shea,mistriali...zalezy jaka mieszanka kogo zapycha,ale parafina zdecydowanie odpada.
ostatnio BARDZO chwalone są kremy Sylveco-Lekki brzozowy i Lekki rokitnikowy.
Stary 2013-06-25, 22:44   #21
boguszmagdalena
Przyczajenie

fajnie, dzieki warto wiedzieć
Stary 2013-06-25, 22:53   #22
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Dark, mam pytanie do Ciebie - jak zwykle Physiogel przestał si sprawdzać, nie wiem czemu. Gdy go uzywam rano i wieczorem mam zaczerwienioną skórę, ogólnie po umyciu skóry zanim nałożę ten krem czuję, że mam skórę suchą jak papier. Nigdy tak nie miałam:/ Nie działa tak jak kiedyś, może skóra się przyzwyczaiła?Może powinna odpocząc od tych ceramidów itd. Poleciłabyś jakiś inny krem?Ale o innym składzie, jakiś nawilżający i natłuszczający. Physiogelu na razie będę używać raz na dwa dni. Polecałaś ten z Ziaji, ale mogłabyś jeszcze jakiś inny polecić?
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 00:29   #23
agnieszka8818
Przyczajenie

Dziewczyny sprawa życia i śmierci! Poszykuję Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie) firmy Manhattan!! W Poznaniu i Koszalinie nie jest dostępny. Podaje mojego maila: agnieszka.ignaczak@interi a.eu Proszę o wiadomość. Interesuje mnie kolor: Begine, Sunbegine i Bronze. Polecam ten kosmetyk, jest rewelacujny dla osób mających problemy ze świecąca skórą twarzy.

Edytowane przez agnieszka8818
Czas edycji: 2013-06-26 o 00:30
agnieszka8818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:30   #24
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dark, mam pytanie do Ciebie - jak zwykle Physiogel przestał si sprawdzać, nie wiem czemu. Gdy go uzywam rano i wieczorem mam zaczerwienioną skórę, ogólnie po umyciu skóry zanim nałożę ten krem czuję, że mam skórę suchą jak papier. Nigdy tak nie miałam:/ Nie działa tak jak kiedyś, może skóra się przyzwyczaiła?Może powinna odpocząc od tych ceramidów itd. Poleciłabyś jakiś inny krem?Ale o innym składzie, jakiś nawilżający i natłuszczający. Physiogelu na razie będę używać raz na dwa dni. Polecałaś ten z Ziaji, ale mogłabyś jeszcze jakiś inny polecić?
....
możliwe,możliwe..trzeba urozmaicać momentami pielęgnacje...mój hit-Kremy Sylveco...zapewne dla Ciebie będa lepsze wersje w słoiczkach-Rokitnikowy lub Brzozowy,dla tłustrzych skór ich Lekkie wersje.
Stary 2013-06-26, 09:15   #25
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Mam Twój problem.
Tez uzywam colorstay i teraz szukam czegos lzejszego
Moja cera: naczynkowa, czerwony odcien skory

Z tego co widze co kryje to: kupilam, i jest ok ale trzeba go troche nalozyc warstw: Golden Rose, Liquid Powder Mineral Foundation (Podkład mineralny w płynie) - na mojej skorze malo co go widac i malo co kryje

Jak znajdziesz coś wartego uwagi, jako następce revlona w lzejszej wersji, to napisz proszę.

iwostin, pharmaceris, avene

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Co do tego podkladu, to kupilam go wlaśnie w zastępstwie Revlona Colorstay i musze powiedziec ze naprawde super kryje i matuje, trzyma sie dość długo na mojej tlustej skórze. Tylko jeśli masz cere sucha lub normalna to nie polecam bo strasznie wysusza po kilku dniach stosowania no i mam wrazenie ze troszke zapycha, no ale mimo wszystko wart tych dwudziestukilka złotych

Więc Manhattan, Powder Mat Make Up może okazać się lżejszym zastępcą Revlona hmm - spróbuję tym bardziej.

Ktoś wie czy jest jeszcze produkowany ten krem? do kupienia w aptece / drogerii ??
Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline

Jak Wasze wrażenia po używaniu Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem) ?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=51233&next=1
5,00 z 2 opinii

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-26 o 10:08
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:19   #26
Atenya
Czekoladoholiczka:D

Cytat:
....
możliwe,możliwe..trzeba urozmaicać momentami pielęgnacje...mój hit-Kremy Sylveco...zapewne dla Ciebie będa lepsze wersje w słoiczkach-Rokitnikowy lub Brzozowy,dla tłustrzych skór ich Lekkie wersje.
Przejrzałam KWC i chyba najbardziej spodobał mi się ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=59821&next=1 Jest jeszcze ten brzozowo-rokitnikowy, ale zostawia żółtą powłokę i brudzi pościel no i jakoś ten bardziej do mnie przemawia przez opis działania i składu. Zastanawiam się nad jego lżejszą wersją, aaalee chyba najpierw ten wypróbuję. Oby się sprawdził pod makijaż I uzywać go i rano i wieczorem czy jakoś urozmaicić pielęgnację? Dzięki Dark
P.S. Znajdę go w aptekach?
Atenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:24   #27
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Przejrzałam KWC i chyba najbardziej spodobał mi się ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=59821&next=1 Jest jeszcze ten brzozowo-rokitnikowy, ale zostawia żółtą powłokę i brudzi pościel no i jakoś ten bardziej do mnie przemawia przez opis działania i składu. Zastanawiam się nad jego lżejszą wersją, aaalee chyba najpierw ten wypróbuję. Oby się sprawdził pod makijaż I uzywać go i rano i wieczorem czy jakoś urozmaicić pielęgnację? Dzięki Dark
...
ten co wybrałas jest ok...ale rokitnikowy też świetny-zwłaszcza jego Lekka wersja,idealnie się wchłania i absolutnie nie zółci i niczego nie brudzi..może być dodatkowo albo pod makijaż.Sylveco dostaniesz w zielarniach,niektórych aptekach i ze strony producenta.
Stary 2013-06-26, 10:28   #28
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
jest żółty?
Sylveco, Krem brzozowo - rokitnikowy z betuliną

gdzie go można kupić? rosmann czy apteka?
Stary 2013-06-26, 10:39   #29
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
jest żółty?
Sylveco, Krem brzozowo - rokitnikowy z betuliną

gdzie go można kupić? rosmann czy apteka?
...
zielarnie,niektóre apteki i strona producenta...jak z Placu 3 krzyży wchodzisz w Hożą,to za jakieś 100m-150m jest zielarnia z całym asortymentem Sylveco i innymi fajnymi wynalazkami...
Stary 2013-06-26, 13:39   #30
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
...
zielarnie,niektóre apteki i strona producenta...jak z Placu 3 krzyży wchodzisz w Hożą,to za jakieś 100m-150m jest zielarnia z całym asortymentem Sylveco i innymi fajnymi wynalazkami...
dzięęęki!
w 30 zł zmieszcze sie za ten krem?
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości