Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 106 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-27, 12:51   #3151
klatka
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny.
Wczoraj kupiłam idealia rozświetlający podkład do twarzy z vichy do cery normalnej i mieszanej. Byl w nickiej cenie i wzięłam go do testow. Muszę powiedzieć że poza kijowym kolorem który sama wybrałam, podkład jest super))
Jestem wdzieczna za wszystkie polecenia podkladow rozswietlajacych Dzieki.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

W Górach jest wszystko co kocham.

klatka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 16:39   #3152
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Makabra, a jednak jest gorszy, dziwna polityka firmy.
No , nie dojdziesz o co chodzi

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Loyd ten vichy teint ideal jest świetny w ogóle nie przepadam za tą firmą bo po kremach miałam wielkie podrażnienia a próbkę znalazlam w gazecie, przetestowałam i jest super dokupiłam na All kilka próbek innego odcienia i chyba skuszę się na całą butlę. Zamiennie będę używać ze skin illusion

cytowanie mi nie działa
byłam zdziwiona jak dobrej jakości jest

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Jestem wdzieczna za wszystkie polecenia podkladow rozswietlajacych Dzieki.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Ostatnio świruje też napunkcie YsL touch eclact

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:11   #3153
proximidad
Przyczajenie

Jaki podklad przy łuszczacej się skórze?

Cześć dziewczyny, od tygodnia stosuje Atrederm. Przepisala mi go moja dermatolog na trądzik. Poki co siedzę w domu z dzieckiem i nie robie makijazu, ale jak ostatnio mialam wyjść na szczepienie to wpadlam w panike, bo zaden z moich podkladow sie nie nadawal. Mam vichy dermablend, bb z eveline z under 20 i garniera. Bb z eveline bylby ok, gdyby nie to, ze jego najjasniejszy odcien jest dla mnie za ciemny.. Pod podklad stosuje balsam nawilzajacy cetaphil. Chce cos co ukryje czerwona twarz i pojedyncze niedoskonałości, oraz złuszczanie

http://innocentintimacy.blogspot.com/
proximidad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:38   #3154
OlaM
Moderator

Dot.: Jaki podklad przy łuszczacej się skórze?

Cytat:
Napisane przez proximidad Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, od tygodnia stosuje Atrederm. Przepisala mi go moja dermatolog na trądzik. Poki co siedzę w domu z dzieckiem i nie robie makijazu, ale jak ostatnio mialam wyjść na szczepienie to wpadlam w panike, bo zaden z moich podkladow sie nie nadawal. Mam vichy dermablend, bb z eveline z under 20 i garniera. Bb z eveline bylby ok, gdyby nie to, ze jego najjasniejszy odcien jest dla mnie za ciemny.. Pod podklad stosuje balsam nawilzajacy cetaphil. Chce cos co ukryje czerwona twarz i pojedyncze niedoskonałości, oraz złuszczanie
Przesuwam do właściwego wątku.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez bbbeti Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Poszukuję jakiegoś podkładu, który byłby godnym zamiennikiem mojego ukochanego Vichy Aera Teint Pure Fluid, który niestety został wycofany z produkcji.
Mam ekstremalnie tłustą cerę i to był jedyny podkład, który trzymał mi się idealnie twarzy i nie zapychał. Inne podkłady nie chcą mi się trzymać na nosie i nad brwiami (nie chodzi o to, że ścierają się w ciągu dnia, tylko po prostu nie chcą tam "chwycić" kiedy je nakładam).

Obecnie używam Bourjois Flower Perfection, ale nie jest to ideał (nie wtapia się tak do końca w cerę, podkreśla pory itp). Używam też Vichy Dermablend, ale jednak jest on zdecydowanie zbyt kryjący i ciężki na co dzień.
Polecacie coś, co mogłoby się sprawdzić?
Cytat:
Napisane przez Sivir Pokaż wiadomość
Witajcie, mam nadzieję, że mi pomożecie bo ja już jestem w kropce :/

Mam cerę mocno problematyczną, trądzik i zaczerwienienia.
Używałam (a raczej wciąż używam) podkładu Revlon Colorstay 150 BUFF
(cera mieszana) I pudru z Rimmel Stay Matte (100 trans. -> przy większym wysypie nakładam puszkiem, przy mniejszym pędzlem)
Przy ostatnim zakupie revlona na allegro zauwazyłam że robi efekt maski (nakładam pędzlem hakuro) i kolor jest.. bardziej piaskowy, moja skora wpada w odcien zolci, ale jest troszeńkę bladsza i na pewno nie wpada w taki odcień.
Podobno "bardzo mocno się maluję"
Więc kieruję pytanie, czy lepiej kupić revlona 150 i 110 i je razem mieszać, czy kupić tylko odcień 110? i jaki puder do niego polecacie
Popytajcie tutaj. Może ktoś pomoże. Dziewczyny z tego wątku są nieocenione .
OlaM jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 00:59   #3155
panterarozyczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Czy colorstay do suchej odcień 150 jest jaśniejszy od healthy mixa 51?

Please Swatche mi nic nie mówią
panterarozyczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 01:35   #3156
Ingran
Psycho

Napisane przez proximidad
Złuszczającej się skóry nic nie zakryje, możesz ją jedynie nawilżać. Wybierz jakiś lekki podkład, może CC z Burżuja, czy BB/CC z Bell i do tego korektor.
Cytat:
Napisane przez bbbeti
Dziewczyny, pomocy! Poszukuję jakiegoś podkładu, który byłby godnym zamiennikiem mojego ukochanego Vichy Aera Teint Pure Fluid, który niestety został wycofany z produkcji.
Mam ekstremalnie tłustą cerę i to był jedyny podkład, który trzymał mi się idealnie twarzy i nie zapychał. Inne podkłady nie chcą mi się trzymać na nosie i nad brwiami (nie chodzi o to, że ścierają się w ciągu dnia, tylko po prostu nie chcą tam "chwycić" kiedy je nakładam).

Obecnie używam Bourjois Flower Perfection, ale nie jest to ideał (nie wtapia się tak do końca w cerę, podkreśla pory itp). Używam też Vichy Dermablend, ale jednak jest on zdecydowanie zbyt kryjący i ciężki na co dzień.
Polecacie coś, co mogłoby się sprawdzić?

Ingrid Silk&Lift, Celia Nude, Revlon CS, Manhattan Mat..cośtam, Catrice Infinite Matte. Wystarczy przejrzeć kwc i wątek. Naprawdę jest tu masa informacji o różnych podkładach i ich właściwościach.

Cytat:
Napisane przez Sivir
Witajcie, mam nadzieję, że mi pomożecie bo ja już jestem w kropce :/

Mam cerę mocno problematyczną, trądzik i zaczerwienienia.
Używałam (a raczej wciąż używam) podkładu Revlon Colorstay 150 BUFF
(cera mieszana) I pudru z Rimmel Stay Matte (100 trans. -> przy większym wysypie nakładam puszkiem, przy mniejszym pędzlem)
Przy ostatnim zakupie revlona na allegro zauwazyłam że robi efekt maski (nakładam pędzlem hakuro) i kolor jest.. bardziej piaskowy, moja skora wpada w odcien zolci, ale jest troszeńkę bladsza i na pewno nie wpada w taki odcień.
Podobno "bardzo mocno się maluję"
Więc kieruję pytanie, czy lepiej kupić revlona 150 i 110 i je razem mieszać, czy kupić tylko odcień 110? i jaki puder do niego polecacie
Proponuję kupno odcienia 180. Co do pudru - poszperaj w kwc. Najbardziej uniwersalnym pudrem będzie transparentny, nie tylko z nazwy
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 17:35   #3157
wiolusia00
Zakorzenienie

Który odcień Clarins Everlasting będzie podobny do MAC pro longwear NC15 i Estee Lauder DW odcień 1W1 bone ?
wiolusia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 18:39   #3158
201606201234
Konto usunięte

witam sie, chcialabym zasiegnac rady bo chcialabym wyprobowac cos nowego, oczywiscie chodzi o podklad. Obecnie uzywam EL Double Wear Dessert Beige jest on troszke za ciemny ale kwestia dobrania wlasciwego odcienia w perfumerii to nie problem. Na wiosne kupilam sobie tez EL Double Wear Light w odcieniu 2.0. I te podklady bardzo lubie, podstawowego DW wrecz uwielbiam. Ale chcialabym sprobowac cos nowego. Co byscie polecily z gornej polki w zastepstwie, co warto kupic? Chodzi mi o rownie dobre krycie, ewentualnie lekkie roswietlenie, trwalosc. Chcialabym cos podbnego, nadajacego buzi zdrowy wyglad, z dobrym kryciem, szukam czegos w zastepstwie, mam cere mieszana
201606201234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 19:02   #3159
finan
Raczkowanie

Od lat korzystam z kosmetyków z serii artistry. Przed zakupem można sprawdzić i dopiero decydować się na konkretny podkład.
Dla mnie ta metoda sprawdziła się super.
Ponadto trafiłam na znawcę tematu i długo nie trzeba było szukać tego właściwego.
finan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 00:00   #3160
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
witam sie, chcialabym zasiegnac rady bo chcialabym wyprobowac cos nowego, oczywiscie chodzi o podklad. Obecnie uzywam EL Double Wear Dessert Beige jest on troszke za ciemny ale kwestia dobrania wlasciwego odcienia w perfumerii to nie problem. Na wiosne kupilam sobie tez EL Double Wear Light w odcieniu 2.0. I te podklady bardzo lubie, podstawowego DW wrecz uwielbiam. Ale chcialabym sprobowac cos nowego. Co byscie polecily z gornej polki w zastepstwie, co warto kupic? Chodzi mi o rownie dobre krycie, ewentualnie lekkie roswietlenie, trwalosc. Chcialabym cos podbnego, nadajacego buzi zdrowy wyglad, z dobrym kryciem, szukam czegos w zastepstwie, mam cere mieszana
Ja bym celowała w Guerlainowskiego Perfectionistę. Po fascynacji DW ,zachwycałam się nim dobre pół roku

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Który odcień Clarins Everlasting będzie podobny do MAC pro longwear NC15 i Estee Lauder DW odcień 1W1 bone ?
Everlastingnie matypowych żółtków jak Bone ale sprawdz 104 i ew 105

Stary 2015-03-29, 17:34   #3161
CarmeLatte
Raczkowanie

Rimmel match perfection 010

Zniknął ze wszystkich drogerii odcień Light Porcelain. Producent obiecuje jego powrót dopiero w sierpniu. Pytanie do dziewczyn które używały tego koloru i były zadowolone: Czym go zastapic? Przetestowałem w swoim życiu mnóstwo rożnych podkładów i tylko ten odcień pasuje mi idealnie..

Edytowane przez CarmeLatte
Czas edycji: 2015-03-29 o 17:36
CarmeLatte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:47   #3162
wiolusia00
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym celowała w Guerlainowskiego Perfectionistę. Po fascynacji DW ,zachwycałam się nim dobre pół roku

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Everlastingnie matypowych żółtków jak Bone ale sprawdz 104 i ew 105
Wzięłam dziś próbkę 103 i 105 -bo 104 w ogóle nie ma w Douglasie. Jeszcze nie użyłam, ale 103 wydaje mi się bardziej dla mnie chyba, ale 105 fajne by było na okres letni
Stary 2015-03-29, 20:22   #3163
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam w MACu NC15 i tylko i wyłącznie nr 103 Teraz używam Extra Firming właśnie w odcieniu 103, testowałam też 104 ale zdecydowanie za ciemny byl
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 23:06   #3164
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja mam w MACu NC15 i tylko i wyłącznie nr 103 Teraz używam Extra Firming właśnie w odcieniu 103, testowałam też 104 ale zdecydowanie za ciemny byl
Uzywalas MAC Face and Body? Jak byś porownala z Extra Firming?
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 23:23   #3165
wiolusia00
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie byłam dziś po probke i rzeczywiście 103 będzie chyba dużo lepsze niż 105 - bo 104 w ogóle nie posiadali w sklepie
Stary 2015-03-30, 03:13   #3166
ORIENT Music
Raczkowanie

CZY ktoras z was uzywala sypki podklad mineralny -o bardzo dobrym skladzie firmy CATRICE ?

i podklady:

- NYX HD

- Make up Factory podklad mineralny liquid i podklad mineralny sypki
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 07:51   #3167
Munkaa
Zakorzenienie

Dziołszki przybywam tylko z poleceniem dla skór suchych, naczynkowych, z rumieniem i bez większych niedoskonałości.

Pharmaceris kryjący! Najlepiej polować na promocje i koniecznie sprawdzić kolor ja nakładam na krem Oillan multilipidowy, pudruję go sypkim Flormarem. Cud miód
Munkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:14   #3168
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
To są dwa zupełnie in e podkłady.
Oba super ale inne.
m f&b kryje lekko firming dość mocno.
F&b ma bardziej mokre wykończenie i zupełnie inną konsystencje. Daje inny efekt na twarzy. Może Poziomka coś jeszcze dopowie, mi tyle przychodzi do głowy.

Czy Wam też nie działa cytowanie?

Stary 2015-03-30, 08:28   #3169
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki przybywam tylko z poleceniem dla skór suchych, naczynkowych, z rumieniem i bez większych niedoskonałości.

Pharmaceris kryjący! Najlepiej polować na promocje i koniecznie sprawdzić kolor ja nakładam na krem Oillan multilipidowy, pudruję go sypkim Flormarem. Cud miód
Kurde chciałam kupić ten kryjący wczoraj ale mam trądzik i sama nie wiem

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:01   #3170
Munkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak sprawdziłby się na innych typach cer
Munkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:43   #3171
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Oba super ale inne.
F&b ma bardziej mokre wykończenie i zupełnie inną konsystencje. Daje inny efekt na twarzy. Może Poziomka coś jeszcze dopowie, mi tyle przychodzi do głowy.

Tak mi na firefoxie nie działa cytowanie :/ Na chrome już tak. Mam nadzieje, że to w końcu naprawią..
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 12:21   #3172
Ingran
Psycho

Cytat:
Dobre krycie, ale trochę się świeci.

Cytat:
Nie działa na Firefoxie tylko.

Wysłano z
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:01   #3173
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość

Wysłano z
Świeci mówisz hmm ja mam cerę z trądzikiem, ale jest trochę właśnie sucha i jak twarz pudruje rano(gdzieś 9-10 się zazwyczaj maluje) to tak do 15 nie muszę poprawiać.Chyba, że katar mam bardziej mi właśnie chodzi o duże krycie.

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Stary 2015-03-30, 16:25   #3174
kaktuska16
Raczkowanie

Cytat:
Świeci mówisz hmm ja mam cerę z trądzikiem, ale jest trochę właśnie sucha i jak twarz pudruje rano(gdzieś 9-10 się zazwyczaj maluje) to tak do 15 nie muszę poprawiać.Chyba, że katar mam bardziej mi właśnie chodzi o duże krycie.
Gdzieś za tydzień będę Ci mogła powiedzieć coś na ten temat Właśnie zamówiłam sobie pharmacerisa kryjącego, a moja skóra oprócz trądziku jest sucho -tłusta (suche czasem aż łuszczące się poliki i tłusty nos, czasem czoło). Najbardziej boję się że będzie jednak za ciemny.
kaktuska16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:02   #3175
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość

Wysłano z
Mi na safari też nie działa

Stary 2015-03-30, 19:04   #3176
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Loyd dobrze opisała Face&Body. Extra Firming to dla mnie taki otulający, pielęgnacyjny pokład, który nawilża, ale wykończenie ma satynowe, absolutnie pięknie wygląda na twarzy.

Cytat:
Właśnie byłam dziś po probke i rzeczywiście 103 będzie chyba dużo lepsze niż 105 - bo 104 w ogóle nie posiadali w sklepie
Noo, 103 tylko i wyłącznie
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:41   #3177
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Oba super ale inne.
Dzięki Mam ochotę na F&B ale boję się słabego krycia. Kusi to mokre wykończenie. Lubię taki efekt. Firminga mam teraz, jestem zadowolona, no ale już mi się znudził. Kusi mnie też true radiance clarins ale tu tez boję się słabego krycia Jak nic nie wymyślę, to wrócę do starego i dobrego everlasting.

Cytat:
Loyd dobrze opisała Face&Body. Extra Firming to dla mnie taki otulający, pielęgnacyjny pokład, który nawilża, ale wykończenie ma satynowe, absolutnie pięknie wygląda na twarzy.
też jestem zadowolona z Extra Firming
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:26   #3178
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki Mam ochotę na F&B ale boję się słabego krycia. Kusi to mokre wykończenie. Lubię taki efekt. Firminga mam teraz, jestem zadowolona, no ale już mi się znudził. Kusi mnie też true radiance clarins ale tu tez boję się słabego krycia Jak nic nie wymyślę, to wrócę do starego i dobrego everlasting.

A może takie cuś? http://www.sephora.com/perfectionist...spf-25-P388014
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 03:16   #3179
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Gdzieś za tydzień będę Ci mogła powiedzieć coś na ten temat Właśnie zamówiłam sobie pharmacerisa kryjącego, a moja skóra oprócz trądziku jest sucho -tłusta (suche czasem aż łuszczące się poliki i tłusty nos, czasem czoło). Najbardziej boję się że będzie jednak za ciemny.
Oj aj to czekam na opinie na razie nie kupuję.

Cytat:

Kurde chciałabym Firming i Everlasting czyli muszą być dobre te podkłady z C(nie dokończe bo nie pamiętam nazwy a nie chce przekręcić) w każdym razie wiecie o co chodzi, choć wolałabym ten drugi czyli matujący

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Stary 2015-03-31, 08:33   #3180
Loyd
Zakorzenienie

Linko Powiem Ci że jeśli chodzi o f&b to zdolność budowania krycia w jego przypadku jest zadziwiająca, trzba tylko z nim popracować, poza tym jeśli dobrze dobrać kolor to już on będzie odwracał uwagę od np czerwonych niedoskonałości.
Może przejdz sie do Maca i niech zrobią Ci makijaż z nim w roli głównej. Poproś żeby pani położyła Ci więcej niż jedna warstwę . Zobaczysz jak się to prezentuje.

Smerfwtko Ja uważam że Clarins ma świetne podkłady )) warto się nimi zainteresować.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Testowałam perfectonstę w okolicach lipca...ale to było podczas wakacji z TŻem... Woda piach i łajzy po górach przecinane imprezą, więc bym była złą kobietą wystawiajac mu ocenę.
Miałaś go?

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości