Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 107 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-31, 08:40   #3181
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Linko Powiem Ci że jeśli chodzi o f&b to zdolność budowania krycia w jego przypadku jest zadziwiająca, trzba tylko z nim popracować, poza tym jeśli dobrze dobrać kolor to już on będzie odwracał uwagę od np czerwonych niedoskonałości.
Może przejdz sie do Maca i niech zrobią Ci makijaż z nim w roli głównej. Poproś żeby pani położyła Ci więcej niż jedna warstwę . Zobaczysz jak się to prezentuje.

Smerfwtko Ja uważam że Clarins ma świetne podkłady )) warto się nimi zainteresować.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Testowałam perfectonstę w okolicach lipca...ale to było podczas wakacji z TŻem... Woda piach i łajzy po górach przecinane imprezą, więc bym była złą kobietą wystawiajac mu ocenę.
Miałaś go?
A Ty najbardziej mnie do nich ciagniesz :P
Ma ktoś jajeczko do makijażu Ewy Schmitt?

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:59   #3182
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Linko Powiem Ci że jeśli chodzi o f&b to zdolność budowania krycia w jego przypadku jest zadziwiająca, trzba tylko z nim popracować, poza tym jeśli dobrze dobrać kolor to już on będzie odwracał uwagę od np czerwonych niedoskonałości.
Może przejdz sie do Maca i niech zrobią Ci makijaż z nim w roli głównej. Poproś żeby pani położyła Ci więcej niż jedna warstwę . Zobaczysz jak się to prezentuje.

Smerfwtko Ja uważam że Clarins ma świetne podkłady )) warto się nimi zainteresować.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Testowałam perfectonstę w okolicach lipca...ale to było podczas wakacji z TŻem... Woda piach i łajzy po górach przecinane imprezą, więc bym była złą kobietą wystawiajac mu ocenę.
Miałaś go?
Jeszcze go nie miałam, ale kusi mnie on, chciałabym go spróbować dopiero na zimę. Jaki masz odcień?
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 11:03   #3183
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jeszcze go nie miałam, ale kusi mnie on, chciałabym go spróbować dopiero na zimę. Jaki masz odcień?
Ja miałam odcień cool bone

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 11:38   #3184
klatka
Zakorzenienie

Przychodze z poleceniem dla dziewczyn z niskim budzetem. Znalazlam super podklad w niskiej cenie. Jesli ktos potrzebuje swiezo wygladajacej cery, wyrownanego kolorytu, naturalnego wygladu (stapia sie tak ze ciezko dojrzec ze mamy cos na twarzy! szok) to polecam BB Bell z serii HypoAllergenic. Kosztuje 24zl.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

W Górach jest wszystko co kocham.

klatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 15:00   #3185
Merys
Zakorzenienie

Dzięki Loyd. Zamówienie z maca zrobione.
Stary 2015-03-31, 15:26   #3186
Loyd
Zakorzenienie

Trzymam kciuki żeby się sprawdził))

Stary 2015-03-31, 19:58   #3187
Merys
Zakorzenienie

Dzięki, też mam taką nadzieje i już nie mogę się doczekać.
Stary 2015-04-01, 12:47   #3188
Sylwester2
Przyczajenie

dziękuję )))) mam nadzieję że to realnie kupić przy 24 złotych )))
Sylwester2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 14:57   #3189
agusia642
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Przychodze z poleceniem dla dziewczyn z niskim budzetem. Znalazlam super podklad w niskiej cenie. Jesli ktos potrzebuje swiezo wygladajacej cery, wyrownanego kolorytu, naturalnego wygladu (stapia sie tak ze ciezko dojrzec ze mamy cos na twarzy! szok) to polecam BB Bell z serii HypoAllergenic. Kosztuje 24zl.

Właśnie bardzo zaciekawiła mnie ta szafa Bell. Z tej serii najbardziej interesuje mnie nowy CC krem, bo moim dużym problemem są zaczerwienienia. Może któraś z Was go zakupiła?
http://www.bell.com.pl/produkty/twar...-cream-make-/#
Chyba nie wytrzymam i będę pierwsza, ale najpierw chyba ich zielona baza, o której same dobre słyszałam.

Co do podkładów testuje ich masę, a później leżą, bo nikt nie chce kupić...
Wczoraj zamówiłam Bourjois HM, ale boję się małego krycia i szybkiego schodzenia z twarzy.
Teraz najlepiej sprawdza się niepozorny Ingrid, tylko ciut za ciemny jest.

Edytowane przez agusia642
Czas edycji: 2015-04-01 o 14:59
agusia642 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 15:33   #3190
klatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
Właśnie bardzo zaciekawiła mnie ta szafa Bell. Z tej serii najbardziej interesuje mnie nowy CC krem, bo moim dużym problemem są zaczerwienienia. Może któraś z Was go zakupiła?
http://www.bell.com.pl/produkty/twar...-cream-make-/#
Chyba nie wytrzymam i będę pierwsza, ale najpierw chyba ich zielona baza, o której same dobre słyszałam.

Co do podkładów testuje ich masę, a później leżą, bo nikt nie chce kupić...
Wczoraj zamówiłam Bourjois HM, ale boję się małego krycia i szybkiego schodzenia z twarzy.
Teraz najlepiej sprawdza się niepozorny Ingrid, tylko ciut za ciemny jest.
Sprawdzam ich BB od tygodnia i jestem pod wrazeniem. Kolor wanilia jest bardzo fajny. Jasny i lekko w zolte tony. Nosze go nawet i 12h bez poprawek! I wyglada nadal bardzo dobrze. To jest wyczyn. Ma lekko matowe wykonczenie, bardziej satyna niz mat ale bez rozswietlenia typowego.

Stary 2015-04-02, 14:18   #3191
SteveS
Zadomowienie

Podkład i korektor - cera mieszana, ze skłonnością do trądziku

Przyszedł czas poważnego zajęcia się makijażem, dlatego też szukam podkładu i korektora, które spełnią moje oczekiwania. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, pojawiają się zarówno wągry, jak i pojedyncze wypryski ropne. Obecnie używam kosmetyków Thalgo: Thalgodermyl Purifying Extracts do pojedynczych niedoskonałości, Ultra-Matte Moisturising Fluid rano i wieczorem jako kremu normalizującego. Do tego dodatkowo maska raz w tygodniu i po niej serum - wszystko z tej samej linii. Pozwoliły mi trochę zlikwidować problem, dlatego teraz nie chciałabym go przywrócić złym podkładem.

Mam bardzo jasną cerę (zwykle odcienie podkładu to porcelanowe), szukam zarówno podkładu, jak i korektora do większych niedoskonałości. Byłoby cudnie, gdyby kosmetyki nie ograbiły mnie z całej pensji i były dostepne np. w Rossmannie, ale przyjmę z otwartymi ramionami każdą propozycję. Maluję się raczej kilka razy w tygodniu, nie codziennie (praca w domu), ale szukam też czegoś, co byłoby matujące - skóra ma skłonność do świecenia się.
SteveS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:25   #3192
quench
Are you talking to me?!

Dziewczyny, gdzie można dorwać tę hipoalergiczną serię Bell? W Hebowni nie widziałam, w Rossmanie i Naturze też nie. W osiedlowej drogerii znalazłam zaś podkład Nude, i nic oprócz standardowego bb i cc kremu
Stary 2015-04-02, 14:47   #3193
klatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie można dorwać tę hipoalergiczną serię Bell? W Hebowni nie widziałam, w Rossmanie i Naturze też nie. W osiedlowej drogerii znalazłam zaś podkład Nude, i nic oprócz standardowego bb i cc kremu
W niektorych Rossmanach jest ta szafa.

Stary 2015-04-02, 19:59   #3194
lubie jesc
Przyczajenie

Dot.: Podkład i korektor - cera mieszana, ze skłonnością do trądziku

Co do podkładu to ja też mam jasną cerę oraz dużą skłonność do wągrów dlatego mogę Ci coś podpowiedzieć Loreal True Match w odcieniach N1,C1,W1 są bardzo jasne i dzięki lekkiej formule wągry są ładnie ukryte,nie zauwazylam zapytania. Bardzo przyjemny, moze nawet jeszcze lepszy okazał się podkład matujący z Yves rocher, ma też jasny odcień - ten najjasniejszy z gamy, ma lekkie krycie. Teraz kupiłam Revlon nearly naked odcień 120 (kupiłam ze względu na filtr), jest jeszcze jaśniejszy - 110 i również jest dobry, nie wiem tylko jak będzie z zapychaniem ogólnie na wągry myślę że najlepiej sprawdzają się właśnie podkłady bardziej lejące, o delikatnym kryciu.
lubie jesc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 13:08   #3195
kasiaj85
Moderator

Dot.: Rimmel match perfection 010

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Zniknął ze wszystkich drogerii odcień Light Porcelain. Producent obiecuje jego powrót dopiero w sierpniu. Pytanie do dziewczyn które używały tego koloru i były zadowolone: Czym go zastapic? Przetestowałem w swoim życiu mnóstwo rożnych podkładów i tylko ten odcień pasuje mi idealnie..
przesuwam do odpowiedniego miejsca.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Przyszedł czas poważnego zajęcia się makijażem, dlatego też szukam podkładu i korektora, które spełnią moje oczekiwania. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, pojawiają się zarówno wągry, jak i pojedyncze wypryski ropne. Obecnie używam kosmetyków Thalgo: Thalgodermyl Purifying Extracts do pojedynczych niedoskonałości, Ultra-Matte Moisturising Fluid rano i wieczorem jako kremu normalizującego. Do tego dodatkowo maska raz w tygodniu i po niej serum - wszystko z tej samej linii. Pozwoliły mi trochę zlikwidować problem, dlatego teraz nie chciałabym go przywrócić złym podkładem.

Mam bardzo jasną cerę (zwykle odcienie podkładu to porcelanowe), szukam zarówno podkładu, jak i korektora do większych niedoskonałości. Byłoby cudnie, gdyby kosmetyki nie ograbiły mnie z całej pensji i były dostepne np. w Rossmannie, ale przyjmę z otwartymi ramionami każdą propozycję. Maluję się raczej kilka razy w tygodniu, nie codziennie (praca w domu), ale szukam też czegoś, co byłoby matujące - skóra ma skłonność do świecenia się.
również przesuwam!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 18:35   #3196
SteveS
Zadomowienie

Dziękuję za przesunięcie i przepraszam za śmiecenie
Ja póki co kupiłam Maybelline Affinitone matujący, nałożyłam dziś pierwszy raz, w sumie wygląda dość dobrze, po kilku godzinach się nie błyszczę ani nie widać niedoskonałości, ale chętnie przyjmę więcej propozycji
SteveS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 00:04   #3197
pani_dr
Raczkowanie

GG do pani_dr
Jaki podkład ma na buzi

Witam, proszę o pomoc Jakim podkładem mogę uzyskać taki efekt? http://www.pudelek.pl/artykul/77883/..._za_pieniadze/ Chodzi i o podkład żony Pana Dariusza Krupy

30-32-34-35-36.......-64-66-68-70-72-73

wŁ0SoMaNiAcZkA !!
pani_dr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 18:21   #3198
Merys
Zakorzenienie

Przyszedł mac i cóż mogę powiedzieć, nałożyłam na twarz dwie warstwy i wygląda cudnie! Ładnie zakrywa pory, wtapia się w skórę i co najważniejsze nie czuje ściągnięcia. Odcień C2 śliczny żółtek, trochę odznacza się od szyi, ale jak się minimalnie opalę, to będzie idealnie pasował. Nałożyłam na niego puder mineralize i duet wspaniały. Mam go na sobie 5 godzin i nic się nie pościerało, nie mam ciasta na twarzy. Skóra wygląda na zdrową i pełną życia. Dzisiaj jest piękna pogoda i przez ten czas byłam z moimi dziewczynami na spacerze, ganiałam się z nimi, a później na zakupach. Nie no jestem mega zadowolona, tego mi było trzeba.
Stary 2015-04-04, 19:31   #3199
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Przyszedł mac i cóż mogę powiedzieć, nałożyłam na twarz dwie warstwy i wygląda cudnie! Ładnie zakrywa pory, wtapia się w skórę i co najważniejsze nie czuje ściągnięcia. Odcień C2 śliczny żółtek, trochę odznacza się od szyi, ale jak się minimalnie opalę, to będzie idealnie pasował. Nałożyłam na niego puder mineralize i duet wspaniały. Mam go na sobie 5 godzin i nic się nie pościerało, nie mam ciasta na twarzy. Skóra wygląda na zdrową i pełną życia. Dzisiaj jest piękna pogoda i przez ten czas byłam z moimi dziewczynami na spacerze, ganiałam się z nimi, a później na zakupach. Nie no jestem mega zadowolona, tego mi było trzeba.
O którym Macu mowa?

aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 19:58   #3200
Merys
Zakorzenienie

Mac face and body i mac mineralize skinfinish natural.
Stary 2015-04-04, 20:04   #3201
201607110949
Konto usunięte

Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Cytat:
Napisane przez pani_dr Pokaż wiadomość
Witam, proszę o pomoc Jakim podkładem mogę uzyskać taki efekt? http://www.pudelek.pl/artykul/77883/..._za_pieniadze/ Chodzi i o podkład żony Pana Dariusza Krupy
to pytanie to jakiś żart?
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:39   #3202
Linka25
Zakorzenienie

Loyd dziękuję za kolejną cenną opinię
Byłam w Douglasie i babeczka zniechęciła mnie do face&body mówiąc że słabo kryje, wzięłam nowego Everlastinga. Ale f&b pewnego dnia bankowo będzie mój.
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 07:45   #3203
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład ma na buzi

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to pytanie to jakiś żart?
Tak wygląda... ale odpowiem

Przelezaly dior nude przy dwóch warstwach lub lingere de peau kolor 03

Stary 2015-04-05, 09:09   #3204
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:

ciesze się!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Byłam w Douglasie i babeczka zniechęciła mnie do face&body mówiąc że słabo kryje, wzięłam nowego Everlastinga. Ale f&b pewnego dnia bankowo będzie mój.
zawsze do usług

Stary 2015-04-05, 18:10   #3205
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Następnym razem może weź próbkę, patrząc na opinię, nie wszystkim on odpowiada.
Cytat:

ciesze się!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

zawsze do usług
No ulga straszna, bo trochę się bałam, że będzie bubel. Dodaję zdjęcie c2 - jak na złość dzisiaj pochmurny dzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac.jpg (37,7 KB, 13 załadowań)
Stary 2015-04-06, 09:12   #3206
Loyd
Zakorzenienie

Kamień z serca))
Co do opinii to zawsze czytam te z makeupally.
Powyźej 0ceny 3.9 biore śmiało.

Stary 2015-04-06, 13:26   #3207
Patricia155
Przyczajenie

Hej dziewczyny czy moglybyscie polecić jakiś podklad do mojej skóry? Mam cerę mieszana, tyle że w strefie T naprawdę wymagającą. Nie zależy mi na kryciu tylko właśnie na zmatowieniu. cena najlepiej w granicy do 70 zł. Bardzo proszę o pomoc bo robi się coraz cieplej i boję się co będzie z moja skórą :/
Patricia155 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:11   #3208
Penny90
Wtajemniczenie

hej
znacie może podkłady firmy Becca? Jakieś opinie?

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:28   #3209
xPoziomkax
Zakorzenienie

Loyd, a używałaś może podkładu Charlotte Tilbury? Mój Luby mi właśnie zamówił wielka pakę kosmetyków Charlotte na urodziny i w nim właśnie podkład Light Wonder w odcieniu 01 Light
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 00:23   #3210
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Loyd, a używałaś może podkładu Charlotte Tilbury? Mój Luby mi właśnie zamówił wielka pakę kosmetyków Charlotte na urodziny i w nim właśnie podkład Light Wonder w odcieniu 01 Light
Poziomeczko
Nie poznałam Cię z mowym Avatarem

Ja miałam od niej tylko miniaturę ( z lotniska) tego

http://www.charlottetilbury.com/uk/wonderglow.html i było to bardzo przyjemne doświadczenie.

Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości