Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 128 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-11-16, 20:01   #3811
_polly_
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej. Używała któraś może MUFE ultra hd przy suchej cerze?? Ciekawa jestem opinii. A jeśli jeszcze któraś by wiedziała który odcień jest zbliżony do Lancome teint miracle 005, to byłabym bardzo wdzięczna za informacje.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 09:48   #3812
iron_angel_ona
Raczkowanie

GG do iron_angel_ona

Polly nie miałam styczności z tym podkładem, ale skład wygląda ciekawie. Ja mam natomiast problem odwrotny bo moja cera jest tłusta i trudno mi było cokolwiek znaleźć wśród podkładów żeby się nie świecić po godzinie Na początek kupowałam bibułki matujące ale kurcze ile można chodzić do toalety i poprawiać make up? Teraz używam podkładu z L`oreala Infallible 24h MAT. Jak ktoś ma takie problemu ze świeceniem to naprawde polecam. Spokojnie mogę siedzieć w biurze przy świetlówkach i nic się nie dzieje z podkładem Fajnie nawilża i nie wyglądam jakbym ubrała maskę

Byłam Będę .
iron_angel_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 17:56   #3813
Lizard Queen
Przyczajenie

Exclamation Jaki fluid/puder?

Witam
Od bardzo dawna szukam odpowiednich dla mnie kosmetyków, ale niestety coś mi to nie wychodzi... Za każdym razem zmieniam fluid i puder, bo poprzedni mnie nie zadowala...
Mam bardzo jasną skórę, okolice policzków są dość czerwone, ale każdy fluid zakrywa mi zaczerwienienia, wiec na to nie narzekam. Mam mało pryszczy, czasami wyskakują pojedyncze, wiec nie są dla mnie problemem, mam za to dużo podskórnych krostek. Moja skóra jest bardzo sucha, tylko nos lubi się "przetluszczać". Niestety KAŻDY używany przeze mnie fluid/puder (a używałam różnych marek, dla różnych typów cery) uwydatnia suche skorki, które wyglądają tragicznie, naprawdę, wstydzę się, gdy ktoś patrzy się na moja twarz. Używam kremu bb od Garniera dla jasnej cery (szału nie ma, ale milion razy lepszy od fluidu Maybelline lub Revlon) oraz pudru WIBO matującego, poltransparentnego. Jak się umaluję to przez jakiś czas jest w miarę okej. Ale po chwili skórki robią się bardzo widocznie, a strefa T błyszczy oraz moja twarz, która na poczatku miała idealny kolor, puder naprawdę przez chwile się dopasowuje, jednak... za jakiś czas jestem cała różowa, po prostu zmienia się barwa makijażu.
Proszę o polecenie mi fluidu i pudru, to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wstydzę się tego, jak wyglądam, makijaż wszystko niszczy, zamiast poprawiać.
1. Chcę by nie zmienial koloru,poszukuje odcienia ani nie białego, ale też nie pomaranczowego lub różowego. Niestety często spotykam się z tym, że załóżmy odcień 1 jest biały, a odcień 2 juz jest za ciemny, widać ogromną różnice między szyja a twarzą lub co gorsza jest rozowy...
2. Chcę by nie było widać tych obrzydliwych skórek, by dobrze matował, bo wszytkie moje dawne fluidy podkreślały krostki zamiast je zakrywać.
3. Nie chcę świecącej strefy T (cześć między brwiami, nos, policzki)
4. Pragnę dobrego wygładzenia
Cena nie gra roli, oczywiście nie mówie o kosztach powyżej 200 zł
Moja cera, mój makijaż nie pozwala mi norealnie funkcjonowac, wstydze się, gdy ktoś na mnie patrzy, to okropne, bardzo proszę o pomoc
Mam nadzieje, ze odpowie mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna.
Dodam, że byłam u dermatologa, dostałam bardzo drogie kremy, które zamiast mi pomóc powodowały szczypanie
Używałam bazy Cashmere, która więcej chrzaniła, ,niz pomagała
Oraz wiele kremów... Błagam o pomoc, z każdym dniem coraz bardziej wstydzę się wychodzic z domu
Lizard Queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 18:56   #3814
OlaM
Moderator

Dot.: Jaki fluid/puder?

Cytat:
Napisane przez Lizard Queen Pokaż wiadomość
Witam
Od bardzo dawna szukam odpowiednich dla mnie kosmetyków, ale niestety coś mi to nie wychodzi... Za każdym razem zmieniam fluid i puder, bo poprzedni mnie nie zadowala...
Mam bardzo jasną skórę, okolice policzków są dość czerwone, ale każdy fluid zakrywa mi zaczerwienienia, wiec na to nie narzekam. Mam mało pryszczy, czasami wyskakują pojedyncze, wiec nie są dla mnie problemem, mam za to dużo podskórnych krostek. Moja skóra jest bardzo sucha, tylko nos lubi się "przetluszczać". Niestety KAŻDY używany przeze mnie fluid/puder (a używałam różnych marek, dla różnych typów cery) uwydatnia suche skorki, które wyglądają tragicznie, naprawdę, wstydzę się, gdy ktoś patrzy się na moja twarz. Używam kremu bb od Garniera dla jasnej cery (szału nie ma, ale milion razy lepszy od fluidu Maybelline lub Revlon) oraz pudru WIBO matującego, poltransparentnego. Jak się umaluję to przez jakiś czas jest w miarę okej. Ale po chwili skórki robią się bardzo widocznie, a strefa T błyszczy oraz moja twarz, która na poczatku miała idealny kolor, puder naprawdę przez chwile się dopasowuje, jednak... za jakiś czas jestem cała różowa, po prostu zmienia się barwa makijażu.
Proszę o polecenie mi fluidu i pudru, to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wstydzę się tego, jak wyglądam, makijaż wszystko niszczy, zamiast poprawiać.
1. Chcę by nie zmienial koloru,poszukuje odcienia ani nie białego, ale też nie pomaranczowego lub różowego. Niestety często spotykam się z tym, że załóżmy odcień 1 jest biały, a odcień 2 juz jest za ciemny, widać ogromną różnice między szyja a twarzą lub co gorsza jest rozowy...
2. Chcę by nie było widać tych obrzydliwych skórek, by dobrze matował, bo wszytkie moje dawne fluidy podkreślały krostki zamiast je zakrywać.
Moja cera, mój makijaż nie pozwala mi norealnie funkcjonowac, wstydze się, gdy ktoś na mnie patrzy, to okropne, bardzo proszę o pomoc
Dodam, że byłam u dermatologa, dostałam bardzo drogie kremy, które zamiast mi pomóc powodowały szczypanie
Oraz wiele kremów... Błagam o pomoc, z każdym dniem coraz bardziej wstydzę się wychodzic z domu
Łączę z wątkiem zbiorczym.
Stary 2015-11-18, 22:00   #3815
Merys
Zakorzenienie

Dot.: Jaki fluid/puder?

Cytat:
Napisane przez Lizard Queen Pokaż wiadomość
Witam
Chociaż raz w tygodniu rób peeling na noc i po nim nakładaj odżywczy krem, ja np używam retimax 1500 i naprawdę go polecam. Również przeszłam długą drogę, żeby dobrać odpowiednią pielęgnację, która mi służy. Z kremów na dzień używam mac complete comfort, wiem, że cena trochę odstrasza, ale u mnie bardzo dobrze się sprawdza. Pomyśl też o jakimś nawilżającym serum. Z podkładów polecam iść i wziąć próbkę, mac pro longwear foundation nc15, trzyma się długo i nakładany w małych ilościach, daje bardzo naturalny efekt i sprawdza się u mnie o wiele lepiej, niż reszta rozświetlających podkładów, po których świeciłam się jak bombka w strefie t i znikały z twarzy w szybkim tempie. Powodzenia i postaraj się mniej stresować, bo to też niestety odbija się na Twojej cerze.
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 22:22   #3816
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hej. Używała któraś może MUFE ultra hd przy suchej cerze?? Ciekawa jestem opinii. A jeśli jeszcze któraś by wiedziała który odcień jest zbliżony do Lancome teint miracle 005, to byłabym bardzo wdzięczna za informacje.
ja go nie lubię na mojej cerze po prostu jest widoczny a pod koniec dnia jakby jeszcze się oddzielał od skóry
Stary 2015-11-18, 23:47   #3817
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja go nie lubię na mojej cerze po prostu jest widoczny a pod koniec dnia jakby jeszcze się oddzielał od skóry
Ups! Dzisiaj go kupiłam. Mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi.

Stary 2015-11-18, 23:53   #3818
sylwka37
koci świat

Dla ksżdego co innego jest dobre ☺
Stary 2015-11-19, 10:31   #3819
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
U mnie to wlasciwie dramat najpierw bylam zadowolona, tzn do chwili gdy nie zobaczylam sie w swietle dziennym po ok 5 h. Przetarcia, wygladal jak skorupa, przy tym krycie slabe.... Ja zdaje sobie sprawe ze mocno kryjacy podklad moze byc widoczny. Cos za cos. Ale tu ani krycia, ani wykonczenia, ani trwalosci... A rownie dobrze na zdjeciach wychodzi burzuj hm serum.. Nie rozumiem egzystencji tego produktu.
Podobnym rozczarowaniem choc produkt nieco inny okazal sie ostatnio dior air. Wydenkowalam face and body i wzielam ten.... Slabizna

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Ups! Dzisiaj go kupiłam. Mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi.
Tez mam nadzieje ze bedziesz zadowolona bo wydatek to nie mały

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 11:00   #3820
Perlowe Wlosy
Raczkowanie

Jesli chodzi o podklad MAKE FOR EVER HD -to on na zdjeciach dobrze wyglada tylko do godziny po nalozeniu ,po paru godzinach z nim niezbyt ladnie wychodzi sie na zdjeciach do tego psuje skore,zapycha po czasie,powoduje kaszke-tradzik , problemy ze skora lepszy zdecydowanie trwalszy i nie psuje skory to podklad URBAN DACAY Naked (ma dosyc dobry sklad),chodz ciut bardziej moglby kryc ,moze znajdzie sie jakis sposob na wieksze krycie.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że większość podkładów jest różowa i chłodna... Widać każdemu mało tego, czego potrzebuje
sa dwa rodzaje odcieni podkladow z rozem : cieply swinkowy rozowy ,albo chlodny porcelanowy roz ,czesto polaczony z chlodnym czystym bezem i wlasnie ten odcien jest idealny dla jasnych chlodnych karnacji(porcelanowy chlodny róż+czysty chlodny beż )= chlodna jasna karnacja ,typ krolewny Sniezki ( chlodny TYP-kolor żył jest w odcieniach niebieskich lub fioletowych.) - to dla nich odcien najlepszy,a nie Jakies piaskowe brudne odcienie,albo zoltaczkowe "sraczkowe" to nie dla nich i nie daj Boze w pomaracz wpadajace,badz zamieniajace sie po czasie =oszpecenie,odebranie urody takim typom +postarzenie,bo czesto i z takim zjawiskiem mozna sie spotkac przy podkladach..

DZIEWCZYNY poleccie Jakis dobry puder prasowany MIEKKI ,nie suchy,dosyc kryjacy.

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2015-11-19 o 12:32
Perlowe Wlosy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 11:13   #3821
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o podklad MAKE FOR EVER HD -to on na zdjeciach dobrze wyglada tylko do godziny po nalozeniu ,po paru godzinach z nim niezbyt ladnie wychodzi sie na zdjeciach do tego psuje skore,zapycha po czasie,powoduje kaszke-tradzik , problemy ze skora lepszy zdecydowanie trwalszy i nie psuje skory to podklad URBAN DACAY Naked (ma dosyc dobry sklad),chodz ciut bardziej moglby kryc ,moze znajdzie sie jakis sposob na wieksze krycie.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

sa dwa rodzaje odcieni podkladow z rozem : cieply swinkowy rozowy ,albo chlodny porcelanowy roz ,czesto polaczony z chlodnym czystym bezem i wlasnie ten odcien jest idealny dla jasnych chlodnych karnacji.

DZIEWCZYNY poleccie Jakis dobry puder prasowany MIEKKI ,nie suchy,dosyc kryjacy.
No niestety cos w tym jest . Generalnie ja mam cere podatna na zapychanie. Jedyne dwa podklady ktore sa totalnie obojetne mojej skorze to podkłady Bobbi Brown Skon foundation ( klasyk ) i rich zima ( dosc ciezki ale moja skora zima go toleruje bardzo dobrze) reszte musze uzywac bardzo oszczednie. Widze tez po sobie ze podklady ktore uchodza za tynki mniej mi szkodza niz teoretycznie lekki podklady rozswietlajace na bazach silikonowych.

Stary 2015-11-19, 12:01   #3822
_polly_
Zakorzenienie

A zastanawiałam się jeszcze właśnie nad BB skin foundation.
No nic, zaraz pierwsze testy.

Stary 2015-11-19, 12:24   #3823
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
A zastanawiałam się jeszcze właśnie nad BB skin foundation.
No nic, zaraz pierwsze testy.
Daj konieczni znac

Stary 2015-11-19, 12:38   #3824
buahhot
Marcelover ♥♥♥

ja tez mam sucha skore i bralam probke tego hd niestety podkreslil mi suche skorki, ktore golym okiem nie byly widoczne

a dlaczego akurat ten wybralas? czego szukalas w podkladzie?
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 13:14   #3825
KamiennaTwarz
Przyczajenie

Dziewczyny, czy któraś z Was używa shiseido chcę sobie kupić ich podkład, tylko że sporo kosztuje i chciałam zapytać, co o nim sądzicie. Generalnie mam dość spoko cerę, więc chciałabym lekki podkład, który kryje zmarszczki, ale nie robi na twarzy szpachli
[/COLOR]

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-20 o 18:26 Powód: Usunięcie spamerskiego linku
KamiennaTwarz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 14:39   #3826
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez mam sucha skore i bralam probke tego hd niestety podkreslil mi suche skorki, ktore golym okiem nie byly widoczne

a dlaczego akurat ten wybralas? czego szukalas w podkladzie?
Głównym powodem, dla którego się tym podkładem zainteresowałam, był kolor. Ciężko jest znaleźć coś na prawdę jasnego w żółtym odcieniu. A poza tym, wyczytałam, że jest lekki, dobry do skóry suchej, to się skusiłam. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować. Moja skóra stała się bardzo kapryśna odkąd jestem w ciąży.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2015-11-19 o 14:40
Stary 2015-11-20, 11:25   #3827
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KamiennaTwarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używa ]shiseido chcę sobie kupić ich podkład, tylko że sporo kosztuje i chciałam zapytać, co o nim sądzicie. Generalnie mam dość spoko cerę, więc chciałabym lekki podkład, który kryje zmarszczki, ale nie robi na twarzy szpachli
[/COLOR]
Ja miałam wszystkie shiseidziaki, o który dokładnie Ci chodzi?

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-20 o 18:25 Powód: Usunięcie spamerskiego linka z treści cytowanej wiadomości
Stary 2015-11-20, 13:31   #3828
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja miałam wszystkie shiseidziaki, o który dokładnie Ci chodzi?
jestes guru

ja mam ten niebieski uv, a ciekawi mnie ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=k1ErPZzQs

Loyd moglabys cos skrobnac?
Stary 2015-11-20, 20:02   #3829
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jestes guru

ja mam ten niebieski uv, a ciekawi mnie ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=k1ErPZzQs

Loyd moglabys cos skrobnac?
Z wielką przyjemnoscia napisze bo to fantastyczny podkład akurat mam czas bo operuja mi psiaka :/ buuuu to podkład skrajnie inny nizeli niebieski shiseidziak jest dość mocno rozświetlający i nawilżający, krycie ma średnie. Ani słabe , ani duze. Tak równo po środku. Jest to znacznie więcej niż tylko wyrównanie kolorytu ale o szpachli nie ma mowy. Ładnie sie wtapia w cere. Na mojej suchej jest b.trwaly choc nie jestem pewna jakby to bylo w przypadku mieszanych lub tłustych( przy tłustych raczej zdecydowane nope) cer. Generalnie polecam probke. Dobrze sie fotografuje, swietnie sprawdzi sie w " sezonie grzewczym " gdy o przesuszenie dosc latwo warto skolowac sobie probke, warto w niego zainwestowac, ale tak jak pisze to zupelnie inny podklad niz sun protective, do innych zadan zupelnie
Jade teraz na kwasach i w sumie by mi sie przydal , ale mam tyle podkładów że to by było zwyczajne marnowanie produktu, przed upływem terminu waznosci bym go nie zdenkowała. Nie ma opcji.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-11-20 o 20:05
Stary 2015-11-20, 20:40   #3830
OlaM
Moderator

Loyd - trzymam kciuki za psiaka
Stary 2015-11-20, 22:22   #3831
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Loyd - trzymam kciuki za psiaka
Ja również.
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 22:36   #3832
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ja również.
i ja
Stary 2015-11-21, 00:23   #3833
Loyd
Zakorzenienie

Dziekuje Kochane))

Stary 2015-11-21, 14:03   #3834
Minai
Rozeznanie

Widzę coraz więcej złych opinii o MUFE HD, a czaje się na niego od jakiegoś czasu. Wszystkie panie w jednej Sephorze, do której mam najbliżej, go zachwalają. Że taki lekki, a można krycie zbudować, że nawilżający, no po prostu świetny. Jeszcze jedna to bezczelna mówi mi, że jak używam Bobbi Brown to mi wysuszył skórę co WIDAĆ i że przydałby mi się taki nawilżający jak MUFE... A wcześniej stwierdziła, że nie zna podkładów Bobbi Brown ale klientki tu przychodzą i mówią, że wysusza.

Jeszcze pytała czy chcę nałożyć sobie na fragment twarzy, to mówię że już tak miałam nakładane ale to mi niewiele daje bo musiałabym przetestować na całej twarzy, myślałam że zaproponuje próbkę, a ona na to "to co, życzy sobie pani ten podkład? naprawdę jest świetny".

Wymiana

Edytowane przez Minai
Czas edycji: 2015-11-21 o 14:04
Minai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 09:51   #3835
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z wielką przyjemnoscia napisze bo to fantastyczny podkład akurat mam czas bo operuja mi psiaka :/ buuuu to podkład skrajnie inny nizeli niebieski shiseidziak jest dość mocno rozświetlający i nawilżający, krycie ma średnie. Ani słabe , ani duze. Tak równo po środku. Jest to znacznie więcej niż tylko wyrównanie kolorytu ale o szpachli nie ma mowy. Ładnie sie wtapia w cere. Na mojej suchej jest b.trwaly choc nie jestem pewna jakby to bylo w przypadku mieszanych lub tłustych( przy tłustych raczej zdecydowane nope) cer. Generalnie polecam probke. Dobrze sie fotografuje, swietnie sprawdzi sie w " sezonie grzewczym " gdy o przesuszenie dosc latwo warto skolowac sobie probke, warto w niego zainwestowac, ale tak jak pisze to zupelnie inny podklad niz sun protective, do innych zadan zupelnie
Jade teraz na kwasach i w sumie by mi sie przydal , ale mam tyle podkładów że to by było zwyczajne marnowanie produktu, przed upływem terminu waznosci bym go nie zdenkowała. Nie ma opcji.
dziękuję bardzo, wezmę próbkę
Stary 2015-11-22, 09:53   #3836
buahhot
Marcelover ♥♥♥

eevone
ciezko zrobic zdjecie przy takiej pogodzie, ale zrobilam male porownanie tego co mam w domu
wg mnie poziom jasnosci podobny do clarinsa, tyle ze bardziej zolty

podkladybuah.JPG

DSC_1130.JPG

DSC_1131.JPG

DSC_1135.JPG
Stary 2015-11-22, 13:44   #3837
201605051021
Konto usunięte

Buahhot, dzieki, musze pomacac tego Clarinsa, to bede miala rozeznanie
201605051021 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 15:12   #3838
martuunia
Zadomowienie

Hej dziewczyny
Co prawda pytałam już w innym wątku, ale nie wiedziałam, że jest cały wątek poświęcony podkładom, także zapytam raz jeszcze specjalistek.

Szukam podkładu do cery suchej (kuracja doustna izo) więc takiego, który nie będzie dawał uczucia ściągnięcia, nie podkreśli wszyskich suchych skorek ani włosków, nie będzie właził w linie mimiczne, a kilka takich mam. Nie mam perfekcyjnej cery, więc chciałabym żeby to krycie było jednak trochę większe - ale żeby była jasność nie szukam klasycznej, ciężkiej szpachli

Mam dość jasną cerę, żółte tony - coś jak macowe NC15, Relon Colorstay 150 Buff. W tamtym wątku polecono mi m.in Shiseido Radiand and Lifting Foundation, ale niestety nie ma dla mnie koloru, o00 oraz o20 są zbyt mało żółte Miałam kiedyś Rouge Bunny Rouge Sanktuarium dla skóry, ale ogólnie się nie sprawdził; Clarins Skin Illusion dla mnie miał zbyt małe krycie, nawet jak na wyrównanie koloru. Próbowałam też nowości od Estee Lauder To go, ale cena i krycie mnie nie zadowalały. Przetestowałam polecaną nowość do suchych cer - Born this way od Too Faced i krycie, trwałość bardzo mi się podoba, ale skład i wykończenie nie

Będę przeogromnie wdzięczna każdemu za sugestię, naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam zadowolona z podkładu Wolę zapytać Was niż ekspedientkę w sklepie, bo wiem, że większość z nich poleci mi aktualnie lansowane produkty
Stary 2015-11-23, 23:49   #3839
Karlinnax
Przyczajenie

Pierwszy podkład

Cześć dziewczyny! Mam 17 lat, nie wielkie problemy z cerą, skórę lekko tłustą. Na codzień nie maluję się mocno, ale szukam podkładu na większe wyjścia, imprezy, wesela, studniówkę itp. Stąd moje pytanie; jaki? Zastanawiałam się na Revlon Colorstay, ale nie jestem jeszcze do końca pewna.
Proszę o opinie na temat właśnie tego podkładu, czy myślicie że nada się w takim celu i jakieś inne podkłady które polecacie
Z góry wielkie dzięki
Karlinnax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 00:31   #3840
be_zludna
Wtajemniczenie

Dot.: Pierwszy podkład

Revlon nie jest podkładem lekkim, raczej mocno kryjący z dość ciężką konsystencją. Nie wiem jakim budżetem dysponujesz, ale w podobnej cenie w drogerii jest Bourjois Healthy Mix, a jeżeli coś z niższej półki to matujący Rimmel Stay Matte.

Ogólnie pierwszy podkład ważna sprawa, polecam Hebe albo jakiś sklep, gdzie obsługa jest kompetentna i potrafi doradzić (ja własnie w Hebe polecam zwykle), łatwiej będzie z miłą panią u boku, która pomoże dobrać też kolor.
be_zludna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości