Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 130 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-12-01, 22:40   #3871
Penny90
Wtajemniczenie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez pink_death Pokaż wiadomość
Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?

Spróbuj podkładów Bobbi Brown, mają bardzo szeroką gamę kolorów
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo face&body z Mac? Kolor tez się na pewno znajdzie

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 22:47   #3872
ranka
Kici kici miau miau

dziewczyny czy ktoras testowala nowego Parurka Gold?
dzis maznelam sie testerem i zaskoczylo nie to ze jest bardzo lekki. A stary Parure byl ciezki i w ogole mi nie pasowal

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.[COLOR="Silver"]
dla mnie podklady Bobbi Brown oprocz fantastycznych kolorow niewiele maja do zaoferowania. szybko splywaja, szybko sie swiece, w ogole nie pasuja mi. a mialam duzo podejsc
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 23:06   #3873
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo face&body z Mac? Kolor tez się na pewno znajdzie
Oj face&body ma ciemne kolory i jeden odcień biały.
Pink_Death spróbuj capnąć próbkę Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 23:29   #3874
pink_death
Zadomowienie

Dzięki za odpowiedzi.
Bobbi Brown nie ma niestety najlepszych opinii.
Face&Body Mac - jakoś nie potrafię zaufać kosmetykom, które będą dobre i do twarzy, i do ciała. :c
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10 (skopiowałam ) - ponoć jest niewydajny. D: A chciałabym, żeby podkład wystarczył na rok co najmniej.

Macie jeszcze jakieś typy?

Albo jakiś tańszy podkład (do 70-80 zł), który zrobi zgrany duet z jakąś dobrą bazą? A jeżeli nie z bazą, to z tym, ponoć, cudem? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25118
pink_death jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 00:08   #3875
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dzis maznelam sie testerem i zaskoczylo nie to ze jest bardzo lekki. A stary Parure byl ciezki i w ogole mi nie pasowal

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

dla mnie podklady Bobbi Brown oprocz fantastycznych kolorow niewiele maja do zaoferowania. szybko splywaja, szybko sie swiece, w ogole nie pasuja mi. a mialam duzo podejsc
Dojechal dzis do mnie ten nowy parure gold- mam odcien 31 jutro chcę się nim umalować. Miałam próbkę z perfumerii, ktora wystarczyła na 3 razy (ale w kolorze 01) i pięknie wyglądał na twarzy- wcale nie ciężko.
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 00:31   #3876
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedzi.
Face&Body Mac - jakoś nie potrafię zaufać kosmetykom, które będą dobre i do twarzy, i do ciała. :c
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10 (skopiowałam ) - ponoć jest niewydajny. D: A chciałabym, żeby podkład wystarczył na rok co najmniej.

Albo jakiś tańszy podkład (do 70-80 zł), który zrobi zgrany duet z jakąś dobrą bazą? A jeżeli nie z bazą, to z tym, ponoć, cudem? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25118
F&B to świetny podkład, wręcz go uwielbiam.
Możesz też poczytać ten wątek, dziewczyny często wrzucają zdjęcia podkładów. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396
Stary 2015-12-02, 00:31   #3877
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dojechal dzis do mnie ten nowy parure gold- mam odcien 31 jutro chcę się nim umalować. Miałam próbkę z perfumerii, ktora wystarczyła na 3 razy (ale w kolorze 01) i pięknie wyglądał na twarzy- wcale nie ciężko.
no wlasnie , tez mi sie wydawal lekki
ja mialam ten w starszej wersji - wszystkie zmachy widzialam
Stary 2015-12-02, 01:06   #3878
pink_death
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
F&B to świetny podkład, wręcz go uwielbiam.
Możesz też poczytać ten wątek, dziewczyny często wrzucają zdjęcia podkładów. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396
Dzięki.
Stary 2015-12-02, 06:37   #3879
Penny90
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki za odpowiedzi.

"Ma kiepskie opinie"... Opinia opinii nierówna, póki sama nie nałożysz na buzie i nie sprawdzisz jak sie zachowa na Twojej twarzy to te opinie i tak na nic Ci się przydadzą.
Zreszta, skoro znasz opinie na temat podkładów, to po co jeszcze nas pytasz?

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Face&body to bardzo dobry podkład, ale nie wiem czego oczekujesz.
Możesz jeszcze spróbować Maestro Armaniego, ale rownież może mieć złe opinie i nie wiem czy znalazlabys tam kolor dla siebie.

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 08:21   #3880
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Oj face&body ma ciemne kolory i jeden odcień biały.
Pink_Death spróbuj capnąć próbkę Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10
Ano... Zapomnialam o YSL a sama b10 uzywam( dla mne ciut za jasny ale to piekny kolor)

B10 YSL jest tez sporo jasniejszy od Bobbi Brown 0 ( porcelain) ale u mnie lubil ociupin zoksydowac co mi nie przeszkadzalo bo byl troche za jasny , ale warto warto o tym wspomniec.
))

I tak najjasniejsze n1 i c1 f and b nie sa bardzo jadne gdzies mam swatche jak znajde to wrzuce))) swatche kolorow tych podkladow

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Dzięki za odpowiedzi.

Kolor nr 100 z wake me up jest bardzo przyjemny a sam podkład ma fajna cene moze sprawdz

Bobbi Brown nie ma najlepszych opini w PL . Spojrz na makeupally)) tam recenzje sa caaaaaaaaaaaalkiem inne one nie sa u nas lubiane bo lekko kryja. Jest baaardzo wydajny mam dwa kolory porcelain i warm ivory, wydenkowalam sand. Buteleczki uzywalam ponad 2 lata ale nie byl to moj jedyny podklad.

YSL kocham !! Ale wydajne to to nie jest ijuz rozmaialam kiedys z kolezanka ze magicznie znika z z butelki

Clarins wypuscil tez nowe kolory ( juz nie takie nowe ) swoich podkładów 103 i 104 i one sa jasniutki.

NIEMNIEJ jedyny kolor z tej gamy jaki powienien byc wyraznie jasniejszy niz ten z lancome to b10 z ysl i wspomniany d&g ( ten sporo jasniejszy)

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:

Dla mnie Skin Foundation to od lat KWC , ale u mnie wszystko trzyma sie twarzy wiec trzyma sie i Bobik. Jedynie rozswietlajacy absolutnie mi nie pasuje.

Stary parurek byl dosc ciezki( sklad) tego nowego tez jestem baaaardzo ciekawa.

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 08:32   #3881
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kolor nr 100 z wake me up jest bardzo przyjemny a sam podkład ma fajna cene moze sprawdz
Wake me up jest jeszcze w odcieniu 010 light porcelain. Ale dostępny tylko online.
Mam go, to mogę później wrzucić słocza.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 09:40   #3882
pink_death
Zadomowienie

Cytat:
"Ma kiepskie opinie"... Opinia opinii nierówna, póki sama nie nałożysz na buzie i nie sprawdzisz jak sie zachowa na Twojej twarzy to te opinie i tak na nic Ci się przydadzą.
Zreszta, skoro znasz opinie na temat podkładów, to po co jeszcze nas pytasz?

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Face&body to bardzo dobry podkład, ale nie wiem czego oczekujesz.
Możesz jeszcze spróbować Maestro Armaniego, ale rownież może mieć złe opinie i nie wiem czy znalazlabys tam kolor dla siebie.
Pytam, bo nie znam się w ogóle na podkładach i szukam chociażby polecanych nazw, żeby móc się rozejrzeć w internecie. Bo co z tego, że pójdę do drogerii pooglądać, skoro w ogóle nic nie będę wiedzieć o oglądanym produkcie.
A nie będę przecież prosić o milion próbek.

Cytat:
Ano... Zapomnialam o YSL a sama b10 uzywam( dla mne ciut za jasny ale to piekny kolor)

B10 YSL jest tez sporo jasniejszy od Bobbi Brown 0 ( porcelain) ale u mnie lubil ociupin zoksydowac co mi nie przeszkadzalo bo byl troche za jasny , ale warto warto o tym wspomniec.
))

I tak najjasniejsze n1 i c1 f and b nie sa bardzo jadne gdzies mam swatche jak znajde to wrzuce))) swatche kolorow tych podkladow

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Bobbi Brown nie ma najlepszych opini w PL . Spojrz na makeupally)) tam recenzje sa caaaaaaaaaaaalkiem inne one nie sa u nas lubiane bo lekko kryja. Jest baaardzo wydajny mam dwa kolory porcelain i warm ivory, wydenkowalam sand. Buteleczki uzywalam ponad 2 lata ale nie byl to moj jedyny podklad.

YSL kocham !! Ale wydajne to to nie jest ijuz rozmaialam kiedys z kolezanka ze magicznie znika z z butelki

Clarins wypuscil tez nowe kolory ( juz nie takie nowe ) swoich podkładów 103 i 104 i one sa jasniutki.

NIEMNIEJ jedyny kolor z tej gamy jaki powienien byc wyraznie jasniejszy niz ten z lancome to b10 z ysl i wspomniany d&g ( ten sporo jasniejszy)

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Dla mnie Skin Foundation to od lat KWC , ale u mnie wszystko trzyma sie twarzy wiec trzyma sie i Bobik. Jedynie rozswietlajacy absolutnie mi nie pasuje.

Stary parurek byl dosc ciezki( sklad) tego nowego tez jestem baaaardzo ciekawa.
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Wake me up jest jeszcze w odcieniu 010 light porcelain. Ale dostępny tylko online.
Mam go, to mogę później wrzucić słocza.
Byłoby fajnie.
Stary 2015-12-02, 10:09   #3883
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Ja tez potrzebuje porady, nie dla siebie co prawda, ale chciałabym pomoc. Jaki podkład dla pani ok 40 letniej, cera bez problemów, zmarszczki odpowiednie do wieku, maluje się delikatnie
Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie, może pojedyncze. W ogóle ma bardzo ładna cerę i mówi, że wcale o nią nie dba. Raczej niższa półka cenowa.
Max Factor będzię odpowiednią półką ?
Jeśli tak to MAX FACTOR Skin Luminizer Foundation
https://www.youtube.com/watch?v=7JNnh8L41aE
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=71239
albo jeśli masz dostęp do Kiko
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=72350&next=1
http://www.kikocosmetics.com/pl-pl/m...n/p-KM00101017
Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
KWC może pomóc, bo wbrew pozorom podkład rozświetlający albo sam kryjący może tak samo być dobrze dobrany jak podkład matujący do cery tłustej.

Jedyne co mogę dopowiedzieć to to, że w markach:
-Loreal znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną
-Max factor, Astor i Revlon mają długotrwałe podkłady
-Catrice, Essence, Lovely i Kobo albo są bublem, albo są świetne
-Rimmele mogą być ok, ale kolorystyka jest dość ciemna, albo różowa
-Bourjois ma tendencję do oksydacji i trzeba przygotować sobie jakiś inny jasny podkład lub puder by go rozjaśnić w razie dnia kiedy podkład się zbuntuje i zciemnieje jak ch...
Super podsumowanie Powinien ten post być przyklejony jaki pierwszy, bo takiego podsumowania w tym wątku brakuje.
Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Moim zdaniem L'OREAL True Match
Dla tłustej cery nigdy On się długo nie trzyma na takiej, wiem miałam i niestety obecnie jak mi się cera unormalizowała sprawdza się lepiej.
Cytat:
Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?
Isadora Wake Up Make Up 00 Fair
Inglot AMC LW100

Nakładam je na filtry i dobrze się trzymają
Jasny jest też Chanel Vitalumiere Aqua 10 Beige i choć wygląda na beż blenduje się idealnie do mojej bladości, ale moim zdaniem można znaleźć odpowiednika ze średniej półki (np. wspomnianą Isadorą, która jest jaśniejsza).
Stary 2015-12-02, 11:04   #3884
pink_death
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Isadora Wake Up Make Up 00 Fair
Inglot AMC LW100

Nakładam je na filtry i dobrze się trzymają
Jasny jest też Chanel Vitalumiere Aqua 10 Beige i choć wygląda na beż blenduje się idealnie do mojej bladości, ale moim zdaniem można znaleźć odpowiednika ze średniej półki (np. wspomnianą Isadorą, która jest jaśniejsza).
Można Isadorę nakładać palcami? I czy faktycznie ciemnieje na twarzy?
Info o filtrach bardzo przydatne.
Stary 2015-12-02, 17:07   #3885
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Dziewczyny, a Waszym zdaniem loreal infaLible 24h jest naprawdę podobny do revlon cs, el dw czy clarinsa? Czytam recenzje i jakoś nie wierzę...

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]

Od jutra się uczę!
migotka1010 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:50   #3886
Loyd
Zakorzenienie

Hmmm.... Nie wiem mi double weara nie przypomina , everlastinga tez nie. revlona cale szczescie nie przypimina wcale. Jest duuzo lepszy. Nie smierdzi tak okropnie. Jest lzejszy i ma ladniejsze wykonczenie.

Stary 2015-12-02, 19:00   #3887
ranka
Kici kici miau miau

Dzisiaj kobieta w sephorze polecala nowy double wear make up to go w kompakcie. Testowalyscie?
Stary 2015-12-02, 19:02   #3888
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Cytat:
Hmmm.... Nie wiem mi double weara nie przypomina , everlastinga tez nie. revlona cale szczescie nie przypimina wcale. Jest duuzo lepszy. Nie smierdzi tak okropnie. Jest lzejszy i ma ladniejsze wykonczenie.
A trwałość i mat oceniasz lepiej niż revlonu?
Jak długo u Ciebie się trzyma?

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]

Od jutra się uczę!
Stary 2015-12-02, 22:17   #3889
martuunia
Zadomowienie

Cytat:
Dzisiaj kobieta w sephorze polecala nowy double wear make up to go w kompakcie. Testowalyscie?
Ja testowałam Próbka starczyła mi na kilka razy. Zauażyłam, że ma ładne wykończenie, jest dosyć lekki i komfortowy w noszeniu, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne (dopiero po kilku doobrych godzinach gdzieniegdzie się zbierze), daje uczucie 'nawilżenia'; dla mnie ma zbyt małe krycie. Na ręku mi ściemniał, na twarzy nie wiedzieć czemu na szczęście tego nie robił
Oczywiście to tylko moje odczucie. Myślę, że kupiłabym go gdybym znalazła dobry odcień i miałby trochę bardziej przystępną cenę - przebolałabym wtedy nawet to krycie
Stary 2015-12-02, 22:26   #3890
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Calkiem fajny jest)) ale ja jakos nie przepadam za kompakta,i. Na bank trudniej nim zrobic sobie kuku niz klasyczna plynna wersja

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
A trwałość i mat oceniasz lepiej niż revlonu?
Jak długo u Ciebie się trzyma?
Trwalosc oceniam podobnie, to nie jest absolutny betonowy mat raczej satyna w strone matu .. Dlatego tez uwazam ze jest lepszy. Trzyma sie, kryje , wyglada na sklrze ładniej.
Zreszta ja mam o revlonie zdanie więcej niz złe.
Infalible jest delikatniejszy od DW od everlastinga od Idola Lancome ale trzyma mi sie tak samo. Najbardziej przypomina mi ( jesli juz porównywac) w wykończeniu shiseido sp .

Generalnie bardzo , bardzo fajny podkład)

Stary 2015-12-02, 22:27   #3891
Minai
Rozeznanie

Bobbi Brwon Long Wear to najlepszy podkład jaki miałam Fakt, to u mnie jeden z pierwszych górnopółkowych, ale biję na głowę wszystkie z jakimi miałam do czynienia. I do tego ten wybór kolorów.
Mam teraz próbkę Skin Foundation Bobbi i przyznam że jest dziwny. Raczej słabo kryje, jest niewyczuwalny na skórze - bardzo lekki, ale podkreśla mi skórki i zbiera się pod oczami - a mam 24 lata więc wielkich zmarszczek nie mam.

Wymiana
Minai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:32   #3892
migotka1010
Wtajemniczenie

GG do migotka1010

Loyd dzięki za opinie ;-) chyba się skuszę na niego ;-) problem mam taki, że jeszcze mam 4 inne podkłady

Pewnie Wy więcej, ale dla mnie to już dużo... Wyroslam z zamrażania $$$ w kosmetyki...

Od jutra się uczę!

Edytowane przez migotka1010
Czas edycji: 2015-12-02 o 22:33
Stary 2015-12-03, 00:55   #3893
Mag1993
Raczkowanie

Hej dziewczyny,
Jestem już w desperacji nie mogę sobie dobrać koloru podkładu Dla przybliżenia mojego koloru skóry mogę powiedzieć, że: w Revlon 150 Buff wyglądam jak trup, jest dla mnie za jasny i chyba za mało żółty, Loreal True Match W1 (stara wersja) jest za jasny i wyglądam w nim też jak trup, Loreal True Match W3 (nowa wersja) jest niby pod względem 'ciemnosci' ok ale odcina mi się od skory chyba jest za pomarańczowy, Revlon 180 odcina mi się bo jest za beżowy, healthy mix 51 jest za jasy kurde nic mi nie pasuje jestem skłonna kupić coś z wyższej półki cenowej. Panie w Perfumeriach mnie zawiodły 2 razy wyszłam z podkładem który jak okazało się później odcinał mi się na twarzy Nie znam się totalnie na kolorach, może któraś z was widząc odcień mojej skóry na zdjęciu będzie mniej więcej stwierdzić jaki ja mam kolor skóry i doradzić co by mi mogło pasować? Nie ważne są dla mnie właściwości tego podkładu jestem zdesperowana, fajnie tylko jakby nie był aż tak mocno kryjący jak Revlon CS.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asdfgh.jpg (81,2 KB, 20 załadowań)
Stary 2015-12-03, 09:50   #3894
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Bobbi Brwon Long Wear to najlepszy podkład jaki miałam Fakt, to u mnie jeden z pierwszych górnopółkowych, ale biję na głowę wszystkie z jakimi miałam do czynienia. I do tego ten wybór kolorów.
Mam teraz próbkę Skin Foundation Bobbi i przyznam że jest dziwny. Raczej słabo kryje, jest niewyczuwalny na skórze - bardzo lekki, ale podkreśla mi skórki i zbiera się pod oczami - a mam 24 lata więc wielkich zmarszczek nie mam.
Tez lubie. Long weara od Bobbi...
Mi skin foundation nic nie podkresla jak druga skóra , aksamit. Kocham go miloscia wielka

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Loyd dzięki za opinie ;-) chyba się skuszę na niego ;-) problem mam taki, że jeszcze mam 4 inne podkłady

Pewnie Wy więcej, ale dla mnie to już dużo... Wyroslam z zamrażania $$$ w kosmetyki...
Ja sie juz wiekszosci pozbylam ale niestety nadal nie wyroslam z kupowania niemniej teraz juz nie szaleje jak kiedys , a bywalo ze mialam wiecej podkladow nic przecietna perfumeria

Stary 2015-12-03, 11:09   #3895
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mag1993 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem już w desperacji nie mogę sobie dobrać koloru podkładu Dla przybliżenia mojego koloru skóry mogę powiedzieć, że: w Revlon 150 Buff wyglądam jak trup, jest dla mnie za jasny i chyba za mało żółty, Loreal True Match W1 (stara wersja) jest za jasny i wyglądam w nim też jak trup, Loreal True Match W3 (nowa wersja) jest niby pod względem 'ciemnosci' ok ale odcina mi się od skory chyba jest za pomarańczowy, Revlon 180 odcina mi się bo jest za beżowy, healthy mix 51 jest za jasy kurde nic mi nie pasuje jestem skłonna kupić coś z wyższej półki cenowej. Panie w Perfumeriach mnie zawiodły 2 razy wyszłam z podkładem który jak okazało się później odcinał mi się na twarzy Nie znam się totalnie na kolorach, może któraś z was widząc odcień mojej skóry na zdjęciu będzie mniej więcej stwierdzić jaki ja mam kolor skóry i doradzić co by mi mogło pasować? Nie ważne są dla mnie właściwości tego podkładu jestem zdesperowana, fajnie tylko jakby nie był aż tak mocno kryjący jak Revlon CS.
Dla mnie to Ty jesteś mac nc20 skocz po próbki i sprawdź sobie pro longwear i studio fix.
Stary 2015-12-03, 11:38   #3896
Mag1993
Raczkowanie

Dzięki spróbuję na pewno, miałam korektor pod oczy w tym kolorze kiedyś i wydawał się być ok Czyli ja mam chłodny odcień skóry?
Stary 2015-12-03, 12:31   #3897
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie to Ty jesteś mac nc20 skocz po próbki i sprawdź sobie pro longwear i studio fix.
Ostatnio na kanale Hani ( YT) widzialam pro longwear w konpakcie.
Miał go ktoś?

Stary 2015-12-03, 13:07   #3898
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Można Isadorę nakładać palcami? I czy faktycznie ciemnieje na twarzy?
Info o filtrach bardzo przydatne.
Można i nie zauważyłam by ciemniała.
U mnie ciemnieją tylko podkłady Max Factor (choć też je lubię).
Stary 2015-12-03, 19:25   #3899
pink_death
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Można i nie zauważyłam by ciemniała.
U mnie ciemnieją tylko podkłady Max Factor (choć też je lubię).
Dzięki.

Byłam się dzisiaj zapytać o Face&Body z MAC-a, ale pani powiedziała, że za ciemny będzie, i poleciła inny podkład. Spróbuję.
Stary 2015-12-04, 09:43   #3900
Evet
Raczkowanie

Cytat:
Opisujesz moje kolorystyczne problemy. MAC nc20 powinien pasować. Ja mam studio fix. Z innych mam problem dopasować wiec na codzień używam mineralnych.

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości