Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 141 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-22, 08:14   #4201
OlaM
Moderator

Dot.: jaki podkład?

Cytat:
Napisane przez Masalsideffe Pokaż wiadomość
Witam,
to mój pierwszy wątek
Zdecydowałam się na założenie konta, ponieważ, mimo iż Wizaż.pl jest moim guru przed zakupem kosmetyków (zawsze sprawdzam opinie), nie potrafię na podstawie informacji dostarczonych przez forumowiczki wybrać sobie podkładu do mojej mieszanej cery. Nie wiem nawet jak sprawdzić czy kolor mojej skóry jest w odcieniu ciepłym czy chłodnym. Powiedziałabym - pośrednim
Moja cera jest bardzo przetłuszczająca się, na nosie jedynie jest sucha. Zazwyczaj moim problemem jest to, że po jakimś czasie po wykonaniu makijażu zaczyna mi wszystko po prostu spływać. Dodam, że jakieś 15 min. po umyciu twarz zaczyna wydzielać sebum. Z kosmetykami, ich doborem jest tragedia. Są kosmetyki nawilżające, które świetnie 'reperują' moją cere np. ...nawilżający... krem Clarins HydraQuench - dla normalnej bądź suchej cery.. moja twarz jest nawilżona, ale nie robi się tak bardzo tłusta, wręcz wygląda dobrze nawet kilka godzin po wsiąknięciu ! co do fluidów - z tych co ostatnio używałam to Affinitone, Affinimat, pomiędzy nimi zużyłam 2 lub 3 opakowania Match Perfection Rimmela, który używam teraz tylko na nos. Chociaż pięknie dopasowuje się do mojej twarzy, po kilku godzinach nie tylko się świecę, jestem po prostu tłusta. Jest to o ile się nie mylę, nawilżający podkład więc..hmm..chyba pogłębia problem. Do rzeczy. Poszukuję podkładu, który jednocześnie na długo będzie matował taki rodzaj skóry bez nienaturalnego efektu, nie będzie pozostawiał smug, nie będzie podkreślał skórek na nosie i będzie ładnie pachniał. Najlepiej żeby był tak samo niewidoczny jak ten z Rimmela. Nie wiedziałam czy sugerując się opiniami, gdy na temat jednego produktu są zarówno dobre jak i złe, uda mi się ostatecznie coś wywnioskować, dlatego skusiłam się by poprosić o poradę kogoś kto na ten temat będzie wiedział więcej niż ja.
Cytat:
Napisane przez adao96 Pokaż wiadomość
Cześć Używam podkładu Revlon Colorstay 180, ale niestety szybko mi się kończy, bo dużo potrzebuję go na szyję, gdyż jest troszkę ciemniejszy od mojej skóry :P Czy znacie jakiś tańszy podkład w tym samym odcieniu, abym nie musiała go sobie żałować też na biust? :P
Cytat:
Napisane przez uwielbienie Pokaż wiadomość
Wizażanki,
potrzebuję Waszej porady w związku z pielęgnacją, a raczej makijażem twarzy.
Mam duży problem z odpowiednim dobraniem podkładu.
Moja cera jest ogólnie sucha, trochę naczynkowa. Naczynka widoczne są na płatkach nosa i w niektórych miejscach zaczerwienienia na policzkach. Nie mam problemu z trądzikiem.
Niestety mam problem z przebarwieniami. Mam wrażenie, że nawet bez makijażu moja twarz jest ciemniejsza od szyi czy dekoltu.

Używam całkiem dobrych kremów do cery naczynkowej i suchej (Avene, Mixa, La Roche-Posay), mimo to sucha skóra i tak odznacza się np. po bokach nosa, na czole, czasem na policzkach.
Robię peelingi, używam też pasty do oczyszczania twarzy z Ziaji, ale i tak widać zaskórniki. (Jak się ich pozbyć? Co polecacie w tym zakresie?)

I co do podkładu.
Za każdym razem, gdy kupię nowy podkład to na początku wydaje się ok. (Latem zazwyczaj używam kremu BB z Garniera)
Ostatnio używałam podkładu do cery naczynkowej Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15, odcień Alabaster, najjaśniejszy.
Na początku byłam zachwycona, gdyż odcień wydawało mi się, że jest dobrze dobrany, przykrywał moje zaczerwienienia, był wydajny, nie tworzył efektu maski. Używałam go jakieś ponad pół roku. Ostatnio mam wrażenie, że już nie spełnia swojego zadania. Ściera się, widać zaczerwienienia, widać suche skórki.
Jest już na wykończeniu, więc muszę kupić nowy podkład, ale zupełnie nie wiem jaki.
Gdy pójdę do drogerii chcę już mieć jakieś obeznanie, co mogłabym kupić, bo za każdym razem jest tak, że konsultantki i tak namawiają i zachwalają produkty swojej marki...

I ostatnia sprawa to puder. Z tym też mam ogromny kłopot bo nie trafiłam jeszcze na żaden idealny. Zależy mi, żeby nie zmieniał koloru podkładu (ale z kolei transparentne robią mi "mąkę" na twarzy), żeby się nie ścierał, matowił. Teraz używam jakiegoś hypoalergicznego z Bell, ale niestety szybko zaczynam się błyszczeć.

Co poradzicie?
Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez black_muffin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Pewnie takich wątków jest milion, ale bardzo potrzebuję waszej pomocy. Otóż mam ogromny problem z doborem podkładu. Od ponad roku używałam Bell dopasowujący się do skóry i wszystko było pięknie cacy, aż w pewnym momencie po prostu koszmarnie mnie uczulił, miejscami mam takie jakby suche strupy (rany?) na twarzy, a mniej więcej godzinę-dwie po nałożeniu cała twarz zaczyna mnie swędzieć. Do tego moja cera jest ekstremalnie naczynkowa,bez makijażu jestem czerwona (po zmyciu podkładu skóra jest jeszcze bardziej zogniona), więc chodzenie bez makijażu do szkoły kompletnie odpada, bo wyglądam strasznie ( jak raz poszłam bez nałożenia podkładu ze znajomymi na miasto to kolega z troską dopytywał się czemu jestem taka cała czerwona ). Niestety moja cera jest też ekstremalnie mieszana, bo miejscami przesuszona, a w strefie T świecę się jak pochodnia (nawet po obfitym przypudrowaniu), więc wszystkie kremy BB i inne lekko koloryzujące wynalazki odpadają (miałam undertwenty bb i fluid do cery naczynkowej z iwostinu- świecenie po godzinie gwarantowane).
Poszukuję czegoś tak do 50zł, dostępnego stacjonarnie, w miarę trwałego i najlepiej gdyby w gamie kolorystycznej był jasny odcień z żółtymi tonami (coś w stylu maybelline affinimat 14 creamy beige).
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Wszystkie wątki dotyczą w zasadzie doboru podkładu, więc przesuwam je do wątku zbiorczego.
Stary 2016-03-22, 09:49   #4202
martuunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez black_muffin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Pewnie takich wątków jest milion, ale bardzo potrzebuję waszej pomocy. Otóż mam ogromny problem z doborem podkładu. Od ponad roku używałam Bell dopasowujący się do skóry i wszystko było pięknie cacy, aż w pewnym momencie po prostu koszmarnie mnie uczulił, miejscami mam takie jakby suche strupy (rany?) na twarzy, a mniej więcej godzinę-dwie po nałożeniu cała twarz zaczyna mnie swędzieć. Do tego moja cera jest ekstremalnie naczynkowa,bez makijażu jestem czerwona (po zmyciu podkładu skóra jest jeszcze bardziej zogniona), więc chodzenie bez makijażu do szkoły kompletnie odpada, bo wyglądam strasznie ( jak raz poszłam bez nałożenia podkładu ze znajomymi na miasto to kolega z troską dopytywał się czemu jestem taka cała czerwona ). Niestety moja cera jest też ekstremalnie mieszana, bo miejscami przesuszona, a w strefie T świecę się jak pochodnia (nawet po obfitym przypudrowaniu), więc wszystkie kremy BB i inne lekko koloryzujące wynalazki odpadają (miałam undertwenty bb i fluid do cery naczynkowej z iwostinu- świecenie po godzinie gwarantowane).
Poszukuję czegoś tak do 50zł, dostępnego stacjonarnie, w miarę trwałego i najlepiej gdyby w gamie kolorystycznej był jasny odcień z żółtymi tonami (coś w stylu maybelline affinimat 14 creamy beige).
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Hej, wg mnie powinnaś zacząć od odpowiedniej pielęgnacji, coś musi być nie tak skoro skóra jest podrażnieniona, zaogniona (być.moze to jakieś schorzenie dermatologiczne?). Kupiłbym dobrze nawilżający krem, maseczkę (polecam algi ) peelingi Enzymatyczne. Ja akurat nie lubię i nie stosuje, ale może sprawdziły by się u Ciebie podkłady mineralne (tylko one nie są dostępne stacjonarnie). Przy tak wrażliwej skórze im mniej chemii tym lepiej, ale z drogerii mogę polecić loreal True match, revlon colorstay, loreal infalliable.
Stary 2016-03-23, 12:12   #4203
Hermiona111
Zadomowienie

Obczaiłam wczoraj, że podkład z Clarinsa Everlasting ma dodatkowy odcień 102.5 przed 103. Czy macie jakieś rozeznanie w tym, jak wypada ten odcień w porownaniu do 103?

Recenzja podkładu Bobbi Brown Long Wear
http://kosmetixy.blogspot.com/

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9555/
Hermiona111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 01:23   #4204
Perlowe Wlosy
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Podklady:Clarnis,Clinique sa bardzo slabe...

KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 02:54   #4205
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Podklady:Clarnis,Clinique sa bardzo slabe...
Nie sa slabe w mojej opini. Zwlaszcza Clarins nie są a podkładów miałam z 90 rownych. Clarins to solidna marka. Podklady maja fajne. Niemniej zawsze będzie tak że 80% to pielęgnacja. Clarins ma jedne z fajniejszych podkladow z sredniej półki. No ale to moja opinia

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:25   #4206
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość

u mnie też się super trzyma, raczej dogaduje się z każdym pudrem, którym utrwalam, ale ciężko mi dobrać bazę (czy to krem czy typową bazę). Zamówiłam sobie bazę baby skin z Maybelline (można się domyślić, że dużo nie kosztuje, a słyszałam o niej same dobre rzeczy. Niedługo przetestuję, może będzie to fajnie współgrać). I wiadomo, że u każdego co innego, ale zaciekawiłaś mnie tym kremem Muszę obczaić

Namówiłaś Nie no, już jakiś czas temu mnie zaciekawił, ale jeszcze nie miałam okazji testować. Loyd, a jak z kryciem w praktyce? Raczej tonuje czy coś tam zakryje? i co z blogiem, ominęło mnie coś czy jeszcze w przygotowaniach?
Martuniu, co do krycia, troche ponizej średniego , ale cos tam zakryje. Co do drugiego putania dam znac bo mam ostatnio spore zawirowania prywatnie i ogromne ilosci pracy, wychodze z niej po 21 ej w zasadzie codziennie. Na bank powiadomie- mysle ze w święta

Blog poświęcony wyłącznie podkładom
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 23:04   #4207
Felis pardina
Raczkowanie

Wizazanki jaki puder prasowany jest dobry dla cery tradzikowej ? (Wiem ze temat jesto podkladach, ale sa tu rowniez wizazanki z cera tradzikow, ktore moze mi doradza) .Tradzik mam grudkowy, bardzo zaawansowany. Jestem w trakcie leczenie i cere mam dodatkowa sucha. Zakupilam puder sypki, zachwalany na KWC i niestety, ale mam wrazenie, ze jeszcze bardziej odkryl moje blizny. Nigdy pudrow nie uzywalam. Oczywiscie czytalam opinie na KWC, ale wiekszosc dziewczyn ma cere normalna. Stosuje podklad i korektor (Dermacol). Puder chce zastosowac zeby mi utrwalil makijaz i jeszcze bardziej zakryl blizny. A przynajmniej ich nie uwidacznial. Cena tak do max 40zl. Z gory dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Chodzi mi o drogeryjny puder prasowany, ktory moglabym znalezc w hebe czy rossmanie.
Felis pardina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 12:10   #4208
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Wizazanki jaki puder prasowany jest dobry dla cery tradzikowej ? (Wiem ze temat jesto podkladach, ale sa tu rowniez wizazanki z cera tradzikow, ktore moze mi doradza) .Tradzik mam grudkowy, bardzo zaawansowany. Jestem w trakcie leczenie i cere mam dodatkowa sucha. Zakupilam puder sypki, zachwalany na KWC i niestety, ale mam wrazenie, ze jeszcze bardziej odkryl moje blizny. Nigdy pudrow nie uzywalam. Oczywiscie czytalam opinie na KWC, ale wiekszosc dziewczyn ma cere normalna. Stosuje podklad i korektor (Dermacol). Puder chce zastosowac zeby mi utrwalil makijaz i jeszcze bardziej zakryl blizny. A przynajmniej ich nie uwidacznial. Cena tak do max 40zl. Z gory dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Chodzi mi o drogeryjny puder prasowany, ktory moglabym znalezc w hebe czy rossmanie.
Puder Revlon Colorstay spisywał się całkiem dobrze. Jest jeszcze puder z Golden Rose, który pokazywała Maxineczka w swoim filmiku a propos zamienników pudru Senna.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:13   #4209
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość

Rimmel Lasting Finish i Manhattan 2 in 1 Perfect Teint to dobrze kryjące pudry, ale przy cerze trądzikowej zmieniłabym kosmetyki na mineralne, gdyż istnieje szansa, że to drogeryjne kosmetyki Cię przy okazji zapychają, mimo, że trądzik może mieć inne podłoże.
Stary 2016-03-29, 00:13   #4210
Zbyt_Szalona
Raczkowanie

W drogerii Natura widziałam taki fajny podkład, 4 odcienie w jednym opakowaniu. Myślę, że to może być rozwiązanie dla zamaskowania trądziku.
Zbyt_Szalona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 14:03   #4211
LoveIsWeakness
Przyczajenie

Witajcie Chciałam podzielić się informacją na temat kremu BB, który prawdopodobnie zostanie ze mną na zawsze... Jak pisałam wcześniej, każdy podkład, na mojej twarzy przybiera kolor pomarańczy. Przez co wyglądam jak brudna, a latem .. to już totalna katastrofa ! Nie mogłam tego zrozumieć... Ostatnio zamówiłam kilka próbek azjatyckiego kremu BB SKIN79. Super Pink, Oriental Gold, i Orange. Ten pierwszy - masakra. Oriental VIP Gold - w miarę, ale i tak trupio. No i przyszedł czas na Orange Wklepałam go w twarz, i .... nie mogłam uwierzyć własnym oczom .. w końcu nie wyglądałam jakbym była chora. Piękna żółć, która w żadnym wypadku nie zmienia u mnie koloru. Jestem OCZAROWANA. Miałam 3 próbki tego koloru. Krem utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień. Nawilża, kryje ! Ale uwaga.. Trzeba go przypudrować, bo trochę się świeci, chociaż na mojej suchej skórze nie aż tak. Zobaczymy jak spisze się latem, kiedy będę bardziej opalona. W każdym bądź razie. Zamówiłam pełen produkt.

LoveIsWeakness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 14:32   #4212
sylwka37
koci świat

A gdzie zamawiałaś te BB ???
Stary 2016-03-30, 18:24   #4213
Paulincia1234
Master of disaster

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu Estee Lauder - jak to jest z kolorami Double Wear? Może orientujecie się jaki kolor odpowiada tak mniej więcej NC15/NC20 albo Revlon Colorstay 150?
Paulincia1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 18:50   #4214
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu Estee Lauder - jak to jest z kolorami Double Wear? Może orientujecie się jaki kolor odpowiada tak mniej więcej NC15/NC20 albo Revlon Colorstay 150?
Moim zdaniem odpowiednikiem 150 Buff Revlona będzie 1w1 Bone. Używałam obu podkładów więc mam porównanie
Stary 2016-03-30, 18:59   #4215
Paulincia1234
Master of disaster

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odpowiednikiem 150 Buff Revlona będzie 1w1 Bone. Używałam obu podkładów więc mam porównanie
Dziękuję za pomoc
Paulincia1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:02   #4216
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
W drogerii Natura widziałam taki fajny podkład, 4 odcienie w jednym opakowaniu. Myślę, że to może być rozwiązanie dla zamaskowania trądziku.
Jak ja kocham takie posty, skarbnica wiedzy
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:19   #4217
martuunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość
Witajcie Chciałam podzielić się informacją na temat kremu BB, który prawdopodobnie zostanie ze mną na zawsze... Jak pisałam wcześniej, każdy podkład, na mojej twarzy przybiera kolor pomarańczy. Przez co wyglądam jak brudna, a latem .. to już totalna katastrofa ! Nie mogłam tego zrozumieć... Ostatnio zamówiłam kilka próbek azjatyckiego kremu BB SKIN79. Super Pink, Oriental Gold, i Orange. Ten pierwszy - masakra. Oriental VIP Gold - w miarę, ale i tak trupio. No i przyszedł czas na Orange Wklepałam go w twarz, i .... nie mogłam uwierzyć własnym oczom .. w końcu nie wyglądałam jakbym była chora. Piękna żółć, która w żadnym wypadku nie zmienia u mnie koloru. Jestem OCZAROWANA. Miałam 3 próbki tego koloru. Krem utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień. Nawilża, kryje ! Ale uwaga.. Trzeba go przypudrować, bo trochę się świeci, chociaż na mojej suchej skórze nie aż tak. Zobaczymy jak spisze się latem, kiedy będę bardziej opalona. W każdym bądź razie. Zamówiłam pełen produkt.

A ja poproszę o info,gdyby ktoś znał podobny krem bb do skin79 Orange w takiej tonacji tylko nieco ciemniejszy 😉 a zamawiać można na ebay, w Polsce poza all to sklep farmona dystrybucja ma (jakoś tak się nazywają) oraz stacjonarnie - na te chwile tylko chyba w Poznaniu. O innych pewnych sklepach nie słyszałam
Stary 2016-03-30, 19:28   #4218
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Mam straszną ochotę na podkład Kat Von D, ale boję się utopić prawie 300 zł w razie gdyby podkład okazał się porażką jak ELDW zastanawiam się nad powrotem do Revlona...
Stary 2016-03-30, 19:40   #4219
ranka
Kici kici miau miau

Moze sa probki na ebayu?
ranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:59   #4220
basiago
Zakorzenienie

Skin79 jest też w MintiShop, ale chyba tylko pełnowymiarowe opakowania
Stary 2016-03-30, 23:09   #4221
KZag
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość

Ja również poproszę o namiary na próbki

Orange ze wszystkich będzie chyba najjaśnieszy ? Orientujecie się może ?

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-03-30 o 23:12
KZag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 06:30   #4222
basiago
Zakorzenienie

Ja swoje próbki kupowałam na allegro od sprzedającego skin79-polska. Jaśniejszy jest jeszcze Green, ale wpada w różowe tony.
Stary 2016-03-31, 10:34   #4223
TakaJa1503
Przyczajenie

Witam, już od kilku lat mam problem z doborem podkładu :-(

Mam cerę naczykową, z przebarwieniami, bardzo wrażliwą na wiatr i zimno, jestem bardzo blada do tego te naczynka i przebarwienia, wygląda to okropnie 😖

Podkładów miałam tyle że nie jestem w stanie policzyć...z Rossmanna miałam prawie wszystkie... Ale próbowałam również wielu droższych, za ok 100 zł. Żaden nie pomógł...pp wszystkich albo mam strasznie suchą skórę albo po dwóch, trzech godzinach robią się placki...podkłady nie trzymają się na mojej twarzy 😢 używałam różnych kremów pod podkład, baz...i nadal nie znalazłam nic dobrego dla siebie. 😞

Ja już patrzeć na siebie nie mogę...tak zazdroszczę kobietom które mają ładną cerę nawet jeśli jest ona ładna dzięki nałożonemu Podkładowi...ogólnie jestem okropnie zakompleksiona...błagam pomóżcie. Co mam zrobić żeby w końcu moc cieszyć się ładnym makijażem??
TakaJa1503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:43   #4224
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez basiago Pokaż wiadomość
Ja swoje próbki kupowałam na allegro od sprzedającego skin79-polska. Jaśniejszy jest jeszcze Green, ale wpada w różowe tony.
...plus praktycznie nie kryje.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:56   #4225
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TakaJa1503 Pokaż wiadomość
Witam, już od kilku lat mam problem z doborem podkładu :-(

Mam cerę naczykową, z przebarwieniami, bardzo wrażliwą na wiatr i zimno, jestem bardzo blada do tego te naczynka i przebarwienia, wygląda to okropnie 😖

Podkładów miałam tyle że nie jestem w stanie policzyć...z Rossmanna miałam prawie wszystkie... Ale próbowałam również wielu droższych, za ok 100 zł. Żaden nie pomógł...pp wszystkich albo mam strasznie suchą skórę albo po dwóch, trzech godzinach robią się placki...podkłady nie trzymają się na mojej twarzy 😢 używałam różnych kremów pod podkład, baz...i nadal nie znalazłam nic dobrego dla siebie. 😞

Ja już patrzeć na siebie nie mogę...tak zazdroszczę kobietom które mają ładną cerę nawet jeśli jest ona ładna dzięki nałożonemu Podkładowi...ogólnie jestem okropnie zakompleksiona...błagam pomóżcie. Co mam zrobić żeby w końcu moc cieszyć się ładnym makijażem??
Rób chociaż raz w tygodniu peeling twarzy. Spróbuj podkład nakładać gąbką. Jakiego kremu do twarzy używasz?
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 13:28   #4226
LoveIsWeakness
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiałaś te BB ???
Na Allegro
LoveIsWeakness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 13:43   #4227
TakaJa1503
Przyczajenie

Teraz używam nanobase bo w miarę nawilża ale po nałożeniu podkładu i tak skóra za chwilę jest sucha a za 5 godzin podkładu nie mam 😟

Robię peeling
TakaJa1503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:14   #4228
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TakaJa1503 Pokaż wiadomość
Teraz używam nanobase bo w miarę nawilża ale po nałożeniu podkładu i tak skóra za chwilę jest sucha a za 5 godzin podkładu nie mam 😟

Robię peeling
Nanobase nie nadaje się pod podkład, to jest straszny tłuścioch. Na noc nakładaj ciężkie/odżywcze kremy, a na dzień coś lekkiego. Naprawdę, każdy jeden podkład będzie znikał szybko z twarzy, jeśli nie przygotujesz jej odpowiednio. Rano oczyszczenie twarzy, wodą micelarną, potem spróbuj np. sylveco lekki krem brzozowy. Testowałaś rimmel wake me up? To typowy rozświetlający podkład, fajny do suchej skóry.
Stary 2016-03-31, 14:19   #4229
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nanobase nie nadaje się pod podkład, to jest straszny tłuścioch. Na noc nakładaj ciężkie/odżywcze kremy, a na dzień coś lekkiego. Naprawdę, każdy jeden podkład będzie znikał szybko z twarzy, jeśli nie przygotujesz jej odpowiednio. Rano oczyszczenie twarzy, wodą micelarną, potem spróbuj np. sylveco lekki krem brzozowy. Testowałaś rimmel wake me up? To typowy rozświetlający podkład, fajny do suchej skóry.
Mi ten sylveco lepi się trochę na twarzy, nie lubię tego kremu.. I tak samo jak Ty proponuję cięższe kremy na noc, rano buzia jest lepiej odzywiona na noc nawet polecam maskę do twarzy z dermiki różaną, świetna jest, buzia jest miękka i odzywiona, czuć to nawet następnego dnia
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:31   #4230
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Mi ten sylveco lepi się trochę na twarzy, nie lubię tego kremu.. I tak samo jak Ty proponuję cięższe kremy na noc, rano buzia jest lepiej odzywiona na noc nawet polecam maskę do twarzy z dermiki różaną, świetna jest, buzia jest miękka i odzywiona, czuć to nawet następnego dnia
Znasz może jakiś inny krem godny polecenia na dzień? Ja używam trochę droższych, więc nie chce tutaj sypać bez sensu linkami. Dla mnie nanobase kompletnie nic nie robi, a już na pewno nie nawilża, to już lepiej spróbować retimax1500, lepiej regeneruje, uspokaja twarz i jest tańszy.
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości