Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 156 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-25, 15:45   #4651
iamsolucky
Wtajemniczenie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A może spróbuj na jakiś kremo-żel albo na męski balsam po goleniu?
BTW - U mnie te long-lastingi i podkłady matujące zaczynają wyglądać podle;/
ten Dermedic to właśnie kremo żel dziś nałożyłam na cc krem bazę Laneige-nie daje prawie nic krycia jedynie nabłyszcza(ale nie natłuszcza) i pierwsze 45 minut było ok ale na brodzie i przy ustach kaplica na czole idealnie wygląda mimo obcierania czapką nic się nie starł ani nie zwarzył, jeszcze na Uriage i esencję su:m37 spróbuję a na końcu na suchą skórę nałożę na mokro. Nie wiem czemu przy ustach i na brodzie tak mi się warzy, robi się wręcz takie błoto a nie są to wcale miejsca które mi się przetłuszczają bardziej
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 16:42   #4652
pyposia
Przyczajenie

Talking Podkład o brzoskwiniowym odcieniu.

Cześć,
Poszukuję brzoskwiniowego podkładu . Przetestowałam już kilka, jednak zawsze to nie było to, bo po czasie się utleniał. Mam żółtawą cerę z często zaczerwienionymi policzkami i brzoskwiniowy efekt najbardziej mnie zadowala. W jasnych wyglądam na chorą, a w ciemniejszych wyglądam sztucznie. Może któraś z Was spotkała się z drogeryjnym podkładem w takim zdrowym odcieniu? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam!
pyposia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 18:36   #4653
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ten Dermedic to właśnie kremo żel dziś nałożyłam na cc krem bazę Laneige-nie daje prawie nic krycia jedynie nabłyszcza(ale nie natłuszcza) i pierwsze 45 minut było ok ale na brodzie i przy ustach kaplica na czole idealnie wygląda mimo obcierania czapką nic się nie starł ani nie zwarzył, jeszcze na Uriage i esencję su:m37 spróbuję a na końcu na suchą skórę nałożę na mokro. Nie wiem czemu przy ustach i na brodzie tak mi się warzy, robi się wręcz takie błoto a nie są to wcale miejsca które mi się przetłuszczają bardziej
A czym go nakładasz?
Stary 2016-11-27, 00:52   #4654
glamourowa
Raczkowanie

Zmiana podkładu.. Tylko na jaki? Pomocy!

Cześć dziewczyny!

Chciałabym abyście doradziły mi w wyborze podkładu. Od dawna używam Revlona Colorstay Ivory jednak od dłuższego czasu odnoszę wrazenie, że nie jest on już dla mnie. Obciąża moją skore, nie jest trwały i nie ma jakiegoś efektu wow. Poza tym doszłam do wniosku, że ten odcień jest już zbyt jasny i potrzebuje odrobinę ciemniejszego.

Moja cera na co dzień jest z dość widocznymi przebarwieniami, drobnymi wypryskami, lekko widocznymi porami oraz z widocznymi suchymi skorkami przy makijażu. Chciałabym cos, co nada naturalny efekt, nie sprawi efektu maski, ale jednocześnie będzie bardzo trwały i kryjący niedoskonałości.

Cena nie ma znaczenia.

Z góry dziękuję za wszelkie porady.
Stary 2016-11-27, 19:05   #4655
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
A czym go nakładasz?

gąbeczką od Shiseido UV protective, do innych podkładów dobrze mi się sprawdza
Stary 2016-11-28, 10:16   #4656
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
gąbeczką od Shiseido UV protective, do innych podkładów dobrze mi się sprawdza
Serio? Strasznie nie lubię tej gąbki - użyłam raz i nieee, wolę jajko BB albo RT. U mnie właśnie nałożony jajkiem lub palcami wyglądał najlepiej.
Stary 2016-11-28, 10:46   #4657
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Serio? Strasznie nie lubię tej gąbki - użyłam raz i nieee, wolę jajko BB albo RT. U mnie właśnie nałożony jajkiem lub palcami wyglądał najlepiej.
Też jej nie znosiłam - a już najmniej nadawała się do podkładu, do którego była dołączona .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 14:39   #4658
Patrycjak_12
Przyczajenie

hejka
dziewczyny, moze Wy mi pomożecie w poszukiwaniu podkładu od dłuższego czasu juz testuję najróżniejsze i nie moge znaleźć idealnego :/ więc tak: od pewnego czasu moja skóra zrobiła sie sucha, rano po umyciu czuję takie sciągnięcie na twarzy (pewnie przez mieszkanie w bloku- duzo nawilzam, mam tez nawilzacz powietrza) ale zdarzają sie na niej drobne niedoskonałosci.
Szukam podkładu, który
- ukryje te niedoskonałosci, ale nie stworzy jednoczesnie maski na twarzy,
-wolę lzejszą konsystencję, a nie taką ciężką, grubą
- nie będzie mnie jeszcze bardziej wysuszał

tydzień temu kupiłam Douglas 12h foundaton- pomimo negatwnych opinii na necie, zaryzykowałam i na razie mam mieszane uczucia- niestety jest dosyc cięzki i pomimo suchej skóry, po paru h zaczynam sie swiecic :/

moze polecicie jakis dobry podkład??
pozdrawiam
Patrycjak_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 14:56   #4659
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też jej nie znosiłam - a już najmniej nadawała się do podkładu, do którego była dołączona .
a ja ją uwielbiam wolę od jajek ale spróbuję jeszcze jajcem wklepać bo palcami to już kompletnie nie potrafię tego podkładu nałożyć
samego Shiseido nie używam, gąbkę zawsze mamie zabieram jak go kupuje
Stary 2016-11-29, 13:39   #4660
jbak
Raczkowanie

Dot.: Podkład o brzoskwiniowym odcieniu.

Sprobuj uzyc rozowa baze pod makijaz, make-up akademia od bielendy np. Fajna, zelowo-perłowa formula, delikatnie rozswietla cere, poprawia wyglad i kolor naskórka. Skora wyglada, swiezo, jest rozpromieniona.
jbak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 21:27   #4661
Ethna
Przyczajenie

Dot.: Zmiana podkładu.. Tylko na jaki? Pomocy!

Zerknij tutaj -> click <- powinnaś znaleźć coś dobrego, z panelu po lewej stronie wybierz parametry kosmetyku na jakim Ci zależy.

A przede wszystkim - poczytaj opinie i potestuj na sobie (w niektórych sklepach można dostać próbki do małych, plastikowych słoiczków; w Golden Rose słoiczek z próbką bb dostałam za darmoszkę), bo nie raz zdarzyło mi się znaleźć paskudne opinie o jakimś kosmetyku pisanym przez osoby, które miały cerę inną niż zalecał producent albo ich skóra nie współpracowała z jakimś składnikiem, a u mnie było super-ekstra-znamieniście. A najlepiej to testować, testować i jeszcze raz testować

Mam jaśniutką cerę mieszaną w kierunku suchej z dużą ilością naczynek i mój ulubieniec to Astor Skin Match, bo nawilża, nie matuje, krycie ma średnie, bardzo naturalne, schodzi równomiernie - solo po ok. 5-6 h widoczne są braki, z kroplą Duraline wymaga poprawek po ok. 8 h (na własnym ślubie po tym czasie było widać braki, a wesele było huczne, taneczne i wesołe... )
Ethna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 13:16   #4662
Rodoina
Przyczajenie

Podkład podobny do Maybelline affinitone

Witam, od dłuższego czasu używam podkładu Maybelline affinitone w odcieniu 03 light sand beige. Podkład pasuje mi pod względem konsystencji i krycia (choć nie jest zbyt mocne ale najważniejsze dla mnie to wyrównanie kolorytu skóry a tu sprawdza się doskonale), ale często jest tak, ze akurat jak mi się kończy to mój odcień cudownie znika z drogeryjnych półek ;/ dlatego mam pytanie - czy jest jakiś podkład o podobnych właściwościach? Szukałam na własną rękę ale większość w tych przedziałach cenowych co maybelline wydawała mi się zbyt ciemna ;/ interesują mnie podkłady tak do 30zł z góry dzięki za pomoc
Rodoina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:07   #4663
OlaM
Moderator

Dot.: Podkład podobny do Maybelline affinitone

Cytat:
Napisane przez pyposia Pokaż wiadomość
Cześć,
Poszukuję brzoskwiniowego podkładu . Przetestowałam już kilka, jednak zawsze to nie było to, bo po czasie się utleniał. Mam żółtawą cerę z często zaczerwienionymi policzkami i brzoskwiniowy efekt najbardziej mnie zadowala. W jasnych wyglądam na chorą, a w ciemniejszych wyglądam sztucznie. Może któraś z Was spotkała się z drogeryjnym podkładem w takim zdrowym odcieniu? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez glamourowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Chciałabym abyście doradziły mi w wyborze podkładu. Od dawna używam Revlona Colorstay Ivory jednak od dłuższego czasu odnoszę wrazenie, że nie jest on już dla mnie. Obciąża moją skore, nie jest trwały i nie ma jakiegoś efektu wow. Poza tym doszłam do wniosku, że ten odcień jest już zbyt jasny i potrzebuje odrobinę ciemniejszego.

Moja cera na co dzień jest z dość widocznymi przebarwieniami, drobnymi wypryskami, lekko widocznymi porami oraz z widocznymi suchymi skorkami przy makijażu. Chciałabym cos, co nada naturalny efekt, nie sprawi efektu maski, ale jednocześnie będzie bardzo trwały i kryjący niedoskonałości.

Cena nie ma znaczenia.

Z góry dziękuję za wszelkie porady.
Cytat:
Napisane przez Rodoina Pokaż wiadomość
Witam, od dłuższego czasu używam podkładu Maybelline affinitone w odcieniu 03 light sand beige. Podkład pasuje mi pod względem konsystencji i krycia (choć nie jest zbyt mocne ale najważniejsze dla mnie to wyrównanie kolorytu skóry a tu sprawdza się doskonale), ale często jest tak, ze akurat jak mi się kończy to mój odcień cudownie znika z drogeryjnych półek ;/ dlatego mam pytanie - czy jest jakiś podkład o podobnych właściwościach? Szukałam na własną rękę ale większość w tych przedziałach cenowych co maybelline wydawała mi się zbyt ciemna ;/ interesują mnie podkłady tak do 30zł z góry dzięki za pomoc
Łączę z wątkiem zbiorczym.
Stary 2016-12-06, 09:06   #4664
KathyLeonia
Kathy Leonia

no dobra to może i ja się włączę. Mam cerę tłustą jak olej kujawski. Stosowałam wiele produktów matujących, które ów mat trzymały przez 2/3 godziny a potem znowu wszystko z powrotem się świeciło. I jak tu żyć?;p ktoś coś poleci?

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 12:09   #4665
ally5
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
no dobra to może i ja się włączę. Mam cerę tłustą jak olej kujawski. Stosowałam wiele produktów matujących, które ów mat trzymały przez 2/3 godziny a potem znowu wszystko z powrotem się świeciło. I jak tu żyć?;p ktoś coś poleci?
A próbowałaś kiedyś podkładów mineralnych? Kiedyś przy podobnych problemach z cerą używałam Lily Lolo i był zaskakująco trwały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary Wczoraj, 15:33   #4666
twins97
Przyczajenie

Poradźcie podkład??!

Hej :P Potrzebuję na zimę podkładu matującego o odcieniu blado- żółtym. Obecnie mam bourjois healthy mix ale nie zbyt mi się sprawdza jesienią i zimą bo jest nawilżający. Pomóżcie!
twins97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:13   #4667
twins97
Przyczajenie

Jaki podkład kupić na zimę? Mam cere trądzikową z suchymi skórkami raczej mieszaną. Obecni stosuje pod podkład kremu nawilżającego nagietkowego z sylveco na to podkład bourjois healthy mix który również jest nawilżający i pudru ryżowego z paese. Ogólnie wyglądam strasznie każdą suchą skórke mi widać. Wydaje mi się że jest to wina podkładu...Czy możesz mi podradzić jakiś fajny podkład na zimę, w odcieniu blado żółtym lub w ostateczności bladym?
twins97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 20:58   #4668
mylengrave
Moderator KWC

Dot.: Podradźcie podkład??!

A czemu akurat na zimę nawilżający się nie sprawdzi? Kaloryferki wysuszają, więc wręcz chyba zimą powinien być bardziej nawilżający?

Niemniej jednak, w zależności od budżetu polecam: MAC, ma bardzo żółte, dr Irena Eris Provoke rozświetlający, nie jest zbyt ciężki, ja mam cerę mieszaną, a buzia się wcale nie świeci (matujący jest gorszy), Avon antystresowy, naprawdę żółciutki, na zimę sprawdza się świetnie, a gdybyś chciała klajster kryjący to Pierre Rene.
mylengrave jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości