Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 18 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 16 84,21%
Pudry? 7 36,84%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-14, 09:29   #511
OlaM
Moderator

Dot.: tlusta cera a podklad

Cytat:
Napisane przez lovemaniurka Pokaż wiadomość
Witam. Mam tlusta cere z niedoskonalosciami

Moje pytanie brzmi jakich kosmetykow uzywac aby to wszystko zatuszowac, aktualnie uzywam podkladu bb z garniera po jakis 2 godzinach podklad schodzi wtedy moja cera staje sie szara wszystkie niedoskonalosci staja sie widoczne. Prosze o polecenie jakiegos trwalego podkladu korektora itd z gory dziekuje
Proszę zajrzyj na KWC.
Polecam też przed zakładaniem nowego wątku przeglądnąć zawartość tego forum. Póki co przesuwam Twój wątek we właściwe miejsce.
Odpowiedź możesz znaleźć też tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=722179
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 15:08   #512
orzech_w_karmelu
Rozeznanie

Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Cytat:
Napisane przez leyhay Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu szukam podkładu, który by dosyć dobrze krył ale też nie dawał efektu płaskiego matu. Obecnie używam matującego podkładu kobo i wyglądam tak jakbym przesadziła z pudrem... Dlatego zależy mi na tym żeby oprócz dobrego krycia był lekko rozświetlający, żeby cera wyglądała promiennie i zdrowo. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś poleciły do cery mieszanej lub tłustej w przystępnych cenach najlepiej z podkładów występujących w dosyć jasnych odcieniach, mój obecny jest trochę za ciemny;/
Bourjois Flower Perfection, kryje, matuje bez płaskiego matu, jasne kolory.
orzech_w_karmelu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:00   #513
Malka565
Przyczajenie

jaki podkład?

Mam wielki problem od kilku lat. Mianowicie po nałożeniu podkładu na nosie robi mi się cos, co wygląda jakby mi skóra schodziła. Wygląda to strasznie. Niewiem co mam zrobić używałam już różnych podkladów i do cery suchej i mieszanej i to z takich lepszych marek, peelingi, dawałam krem pod podkład i nic nie pomaga! jak dam na to puder prasowy to jest jeszcze gorzej.... może jakies sugestie????
Malka565 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:38   #514
OlaM
Moderator

Dot.: jaki podkład?

Cytat:
Napisane przez Malka565 Pokaż wiadomość
Mam wielki problem od kilku lat. Mianowicie po nałożeniu podkładu na nosie robi mi się cos, co wygląda jakby mi skóra schodziła. Wygląda to strasznie. Niewiem co mam zrobić używałam już różnych podkladów i do cery suchej i mieszanej i to z takich lepszych marek, peelingi, dawałam krem pod podkład i nic nie pomaga! jak dam na to puder prasowy to jest jeszcze gorzej.... może jakies sugestie????
Przede wszystkim sugeruję zapoznać się z zawartością forum przed założeniem nowego wątku.
Naprawdę na większość pytań można uzyskać odpowiedź w istniejących już wątkach, albo je przeszukując, albo zadając pytanie we właściwym miejscu.
Pomocne jest też przejrzenie KWC.
Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć tu pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu .
Stary 2013-11-14, 20:44   #515
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Malka565 Pokaż wiadomość
....
masz przesuszoną i odwodnioną skóre na nosie....peeling enzymatyczny np co 3 dni...do tego mocno nawilżający krem,najlepiej z ceramidami...o takiej treściwszej konsystencji....kosmetyki wysuszające i matujące odpadają zupełnie...dużo nawilżamy,lekko aczkolwiek niezbyt mocno złuszczamy...ja tez miałam ten problem kiedyś i taka pielęgnacja mi bardzo pomogła.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 12:28   #516
ewa15512
Raczkowanie

co polecacie? bardzo wazne

Witajcie wiec zaraz wybieram sie na zakupy w celu kupienia dobrego podkladu. uzywalam revlona ale zapchal mnie . mam plamki na policzkach i potrzebuje dobrego krycia. co polecacie?
ewa15512 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 12:42   #517
Venge
Rozeznanie

Dot.: co polecacie? bardzo wazne

KWC, zamiast zakładać nowe wątki

Venge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:53   #518
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

GG do Cosmopolitan1996

Proszę bardzo
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9042
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8718
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50045
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44628
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46494
Stary 2013-11-15, 18:06   #519
hatethathate
Przyczajenie

Cześć dziewczyny, to ja miałam problem z tymi podkładami i potem, ale po waszym doradzeniu podkładu revlon colorstay po prostu zostałam URATOWANA. Podkład w połączeniu z matującym pudrem jest rewelecyjny! Nie ściera się, nie brudzi i co najważniejsze nie błyszczę się już ani trochę no i pot ? mogę się pocić ile wlezie w tym podkładzie a on i tak nie zejdzie. No po prostu reeeeeweeelacja !! Fakt, faktem że jest on trochę tłusty i raczej nie radzę go używać bez pudru... ale tak czy siak jest super aaa i jeszcze jedno, to jest niesamowite, że po nałożeniu go z rana, patrząc w lusterko po całym dniu na uczelni w ogole nie muszę go poprawiać!! no jestem zachwycona

Edytowane przez hatethathate
Czas edycji: 2013-11-15 o 18:07
hatethathate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:02   #520
ailatan1985
Zakorzenienie

Moze przejdz sie do Sephory, tam na pewno Ci dobrze doradza
Stary 2013-11-17, 22:33   #521
Lavi92
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny czy istnieje identyczny podkład jak Rimmel Wake me up tyle, że bez tych okropnych drobinek?
Stary 2013-11-19, 02:21   #522
kosmetyk_ona
Raczkowanie

[QUOTE=hatethathate;437338 57]Cześć dziewczyny, to ja miałam problem z tymi podkładami i potem, ale po waszym doradzeniu podkładu revlon colorstay po prostu zostałam URATOWANA. Podkład w połączeniu z matującym pudrem jest rewelecyjny! Nie ściera się, nie brudzi i co najważniejsze nie błyszczę się już ani trochę no i pot ? mogę się pocić ile wlezie w tym podkładzie a on i tak nie zejdzie. No po prostu reeeeeweeelacja !! Fakt, faktem że jest on trochę tłusty i raczej nie radzę go używać bez pudru... ale tak czy siak jest super aaa i jeszcze jedno, to jest niesamowite, że po nałożeniu go z rana, patrząc w lusterko po całym dniu na uczelni w ogole nie muszę go poprawiać!! no jestem zachwycona [/QUOTE

No ja uważam, że jest jeden z lepszych. Używam go od kilku lat na zmianę z innymi podkładami i jestem mega zadowolona. Jak dla mnie podkład potrafi bardzo dobrze zakryć niedoskonałości
kosmetyk_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:18   #523
ania78_
Przyczajenie

Dziewczyny!

Znacie jakiś dobry podkład do cery tłustej ze skłonnością do nadmiernego błyszczenia się? Potrzebuje takich z żółtym odcieniem do jasnej karnacji.

Używałam do tej pory mnóstwo, różnych podkładów, ale żaden z nich nie był w stanie zapanować nad święceniem twarzy. Wiem, że powinnam jeszcze nakładać pudry - ale tutaj kolejna klapa! Wszystkie, które miałam są do niczego. POMOCY!
ania78_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:29   #524
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez ania78_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Znacie jakiś dobry podkład do cery tłustej ze skłonnością do nadmiernego błyszczenia się? Potrzebuje takich z żółtym odcieniem do jasnej karnacji.

Używałam do tej pory mnóstwo, różnych podkładów, ale żaden z nich nie był w stanie zapanować nad święceniem twarzy. Wiem, że powinnam jeszcze nakładać pudry - ale tutaj kolejna klapa! Wszystkie, które miałam są do niczego. POMOCY!
...
poczytaj wątek,80procent dziewczyn tutaj ma identyczny problem.
Ponad to dodaj więcej nawilżania,często odwodnienie jest przyczyną nadmiernego błyszczenia<oby niczym co zawiera parafine>

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:23   #525
madmlazel
Przyczajenie

Obecnie używam bourjois healthy mix i jestem z niego bardzo zadowolona. Idealnie kryje, a robi efektu maski. Jest jednak trochę drogi bo 40 zł to minimum jakie trzeba za niego dać. Znacie jakiś podobny podkład, który będzie nawilżał ale nie będzie święcił i nie będzie za ciężki? Jest jakiś tańszy podkład podobny do healthy mix?
madmlazel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:36   #526
Ingran
Psycho

Hmm, zależy jakiego koloru HM używasz... Mineralny z Ingrid jest bardzo zachwalany przez moje znajome, może nie nawilża ale też nie wysusza i jest tani jak barszcz.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 21:01   #527
madmlazel
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hmm, zależy jakiego koloru HM używasz... Mineralny z Ingrid jest bardzo zachwalany przez moje znajome, może nie nawilża ale też nie wysusza i jest tani jak barszcz.
mam 52 wanilia. strasznie lubie ten odcień..
Stary 2013-11-20, 22:11   #528
Ingran
Psycho

No to Ingrid nr 29 powinno być ok
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:47   #529
madmlazel
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
No to Ingrid nr 29 powinno być ok
dzięki
Stary 2013-11-22, 19:49   #530
izga88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Moze przejdz sie do Sephory, tam na pewno Ci dobrze doradza
O tak
Stary 2013-11-24, 15:35   #531
Dominiqqa
Przyczajenie

Kolory Revlon i Double Wear

Hej Mógłby mi ktos doradzić jaki kolor DW kupiłc aby był jak najbardziej podobny do Revlon CS 150 .Wiem oczywiście że najlepiej wypróbować.Pewnie wiele z Was uzywało jednego i drugiego.
Dzieki
Dominiqqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 21:38   #532
Fenris
Czekam na Ragnarok

Hej. Mam problem z doborem koloru podkładu Estee Lauder DW / DW Light.

Mam dość jasną cerę, naczynkową, z czerwonymi plackami na policzkach - na codzień używam Revlon Colorstay 180. Ze względu na opinie o zapychaniu chciałam przenieść się na DW. Ponoć kolorystycznie do CS 180 podobny jest DW 2N1 Desert Beige. No więc zdobyłam próbki. Czytałam opinie o 1W1 Bone, że jest jasny, ale żółty. Potrzebuję czegoś w kierunku beżu/żółtego, ale nie wiedziałam, że Bone będzie aż tak żółty

Chcę kupić pełnowymiarową butelkę, ale nie mogę się zdecydować. Testowałam wszystkie, ale nie mogę testować za dużo, bo mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę i po kilku testach pod rząd skóra mnie piecze i przez kilka dni jest zaczerwieniona i "zdarta". Nie umiem podjąć decyzji.

Mam w domu złe światło, a na dworze nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie się w lusterku. W Douglasie jedna pani mówiła, że byłby dla mnie dobry Light 1.0 lub 0.5, ale w 0.5 wyglądam trupio, a 1.0 jest różowy. Także wybierają dla mnie za jasne podkłady, które nie kryją moich czerwonych policzków i mnie wybielają.

DW 2N1 Desert Beige - wydaje się być ok, nawet delikatnie za ciemny ale może to tylko światło.
DW 1W1 Bone - myślę, że w porządku, ale zbyt żółty. Myślałam, że jest jaśniejszy od 2N1, ale pani w Douglasie powiedziała, że jest ciemniejszy i sama już nie wiem? Ogólnie najbardziej się skłaniam do Bone, ale boję się tej żółci.
DW Light 2.0 - ten wydaje się być ok - mam wrażenie, że mocniej kryje od zwykłych DW, ale znowu może mi się wydaje.

Problem jest taki, że moja twarz raz jest bardziej czerwona, raz mniej i dlatego ciężko mi stwierdzić czy podkład gorzej kryje czy akurat mam bardziej czerwoną twarz, która "przebija".

Czy 1W1 Bone jest ciemniejszy od 2N1 Desert Beige? (byłam pewna, że nie, ale już sama nie wiem)
Czy lepszy jest klasyczny DW czy DW Light?

Potrzebuję podkładu kryjącego czerwone policzki, naczynka, do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej), raczej cera ładna, gładka (rzadkie wypryski, jedyny mankament to naczynka i nierównomierny koloryt). Cera mieszana, ogólnie sucha, ale nos bardzo się przetłuszcza (tylko nos).

Proszę o pomoc Może ktoś z Was testował te trzy kolory lub miał podobny problem z wyborem.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2013-11-24 o 21:43
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 21:48   #533
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Mam dość jasną cerę, naczynkową, z czerwonymi plackami na policzkach - na codzień używam Revlon Colorstay 180. Ze względu na opinie o zapychaniu chciałam przenieść się na DW. Ponoć kolorystycznie do CS 180 podobny jest DW 2N1 Desert Beige. No więc zdobyłam próbki. Czytałam opinie o 1W1 Bone, że jest jasny, ale żółty. Potrzebuję czegoś w kierunku beżu/żółtego, ale nie wiedziałam, że Bone będzie aż tak żółty

Chcę kupić pełnowymiarową butelkę, ale nie mogę się zdecydować. Testowałam wszystkie, ale nie mogę testować za dużo, bo mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę i po kilku testach pod rząd skóra mnie piecze i przez kilka dni jest zaczerwieniona i "zdarta". Nie umiem podjąć decyzji.

Mam w domu złe światło, a na dworze nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie się w lusterku. W Douglasie jedna pani mówiła, że byłby dla mnie dobry Light 1.0 lub 0.5, ale w 0.5 wyglądam trupio, a 1.0 jest różowy. Także wybierają dla mnie za jasne podkłady, które nie kryją moich czerwonych policzków i mnie wybielają.

DW 2N1 Desert Beige - wydaje się być ok, nawet delikatnie za ciemny ale może to tylko światło.
DW 1W1 Bone - myślę, że w porządku, ale zbyt żółty. Myślałam, że jest jaśniejszy od 2N1, ale pani w Douglasie powiedziała, że jest ciemniejszy i sama już nie wiem? Ogólnie najbardziej się skłaniam do Bone, ale boję się tej żółci.
DW Light 2.0 - ten wydaje się być ok - mam wrażenie, że mocniej kryje od zwykłych DW, ale znowu może mi się wydaje.

Problem jest taki, że moja twarz raz jest bardziej czerwona, raz mniej i dlatego ciężko mi stwierdzić czy podkład gorzej kryje czy akurat mam bardziej czerwoną twarz, która "przebija".

Czy 1W1 Bone jest ciemniejszy od 2N1 Desert Beige? (byłam pewna, że nie, ale już sama nie wiem)

Potrzebuję podkładu kryjącego czerwone policzki, naczynka, do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej), raczej cera ładna, gładka (rzadkie wypryski, jedyny mankament to naczynka i nierównomierny koloryt). Cera mieszana, ogólnie sucha, ale nos bardzo się przetłuszcza (tylko nos).

Proszę o pomoc Może ktoś z Was testował te trzy kolory lub miał podobny problem z wyborem.
hej ja też na co dzień używam Revlona 180 a od święta a ostatnio nawet częściej DW 2N1 - jest wg mnie kolorystycznie prawie identyczny ze 180 ,o dziwo dla mnie 1W1 faktycznie był trochę za ciemny
DW czy DW Light na to nie odpowiem bo nie maiłam Light
Stary 2013-11-24, 21:54   #534
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hej ja też na co dzień używam Revlona 180 a od święta a ostatnio nawet częściej DW 2N1 - jest wg mnie kolorystycznie prawie identyczny ze 180 ,o dziwo dla mnie 1W1 faktycznie był trochę za ciemny
DW czy DW Light na to nie odpowiem bo nie maiłam Light
No właśnie CS 180 i DW 2N1 są podobnie beżowe, DW delikatnie ciemniejszy... Ale DW 1W1 jakby jaśniejszy, ale bardziej żółty - na ręce. Czy rzeczywiście Bone jest ciemniejszy? Czy jedynka może być ciemniejsza od dwójki?

Chcę kupić pełny wymiar, ale nie wiem czy mam brać 1W1, 2N1 czy Light 2.0. Nie mam kogo się poradzić.

A szczerze mówiąc jak już się umaluję to wszystkie mi się podobają, a nie chcę zostawać przy CS 180.
Stary 2013-11-24, 21:59   #535
sylwka37
koci świat

Cytat:
No właśnie CS 180 i DW 2N1 są podobnie beżowe, DW delikatnie ciemniejszy... Ale DW 1W1 jakby jaśniejszy, ale bardziej żółty - na ręce. Czy rzeczywiście Bone jest ciemniejszy? Czy jedynka może być ciemniejsza od dwójki?

Chcę kupić pełny wymiar, ale nie wiem czy mam brać 1W1, 2N1 czy Light 2.0. Nie mam kogo się poradzić.

A szczerze mówiąc jak już się umaluję to wszystkie mi się podobają, a nie chcę zostawać przy CS 180.
ja nie miałam 1W1 pełnowymiarowego tylko próbkę taką na 3 razy ale nie podobał mi się na twarzy -był jednak jakby ciemniejszy może przez to że więcej żółtych pigmentów ma - nie wiem dla mnie 2N1 to strzał w dziesiątkę
Stary 2013-11-24, 22:15   #536
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dzięki za odp. Może ktoś jeszcze coś napisze.
Jutro wypróbuję Light 2.0 całościowo.
Stary 2013-11-25, 09:38   #537
OlaM
Moderator

Cytat:

Z podanych przez Ciebie podkładów używałam właśnie Revlona 180 (cera mieszana/tłusta), a z Estee mam DW Light 1.0 i 2.0, a ponadto kupiłam na All sporą (chyba z 8 ml) odlewkę "zwykłego" Double Wear w odcieniu 1N2 (ten odcień nazywany jest Ecru lub Ivory Cream).
W moim odczuciu DW Light 2.0 może wyjść ciut ciemniej niż Revlon 180, z kolei 1.0 będzie odrobinę jaśniejszy. Wg mnie DW Light dość dobrze dopasowuje się jednak do cery, więc większego "kuku" żaden z tych odcieni nie powinien zrobić .
Aktualnie wzięłam się właśnie za testy DW 1N2 i za dwa, trzy dni, będę mogła coś więcej na jego temat napisać. Na razie moje spostrzeżenia są takie, że "zwykły" DW ma lepsze krycie i jest trwalszy niż wersja Light, zobaczymy jak będzie z przesuszaniem skóry, które zdaniem niektórych może powodować . Co do odcienia, to 1N2 jest jasny, wg mnie ciepły, ale bez nadmiernego zażółcenia. Myślę, że ten właśnie odcień mógłby być dla Ciebie odpowiedni, skoro 1W1 jest za żółty a 2N1 jest zbyt ciemny.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiqqa Pokaż wiadomość
Hej Mógłby mi ktos doradzić jaki kolor DW kupiłc aby był jak najbardziej podobny do Revlon CS 150 .Wiem oczywiście że najlepiej wypróbować.Pewnie wiele z Was uzywało jednego i drugiego.
Dzieki
Przesuwam Twój wątek tu, bo właśnie na poruszony przez Ciebie temat toczy się tu dyskusja .
Stary 2013-11-25, 11:13   #538
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z podanych przez Ciebie podkładów używałam właśnie Revlona 180 (cera mieszana/tłusta), a z Estee mam DW Light 1.0 i 2.0, a ponadto kupiłam na All sporą (chyba z 8 ml) odlewkę "zwykłego" Double Wear w odcieniu 1N2 (ten odcień nazywany jest Ecru lub Ivory Cream).
W moim odczuciu DW Light 2.0 może wyjść ciut ciemniej niż Revlon 180, z kolei 1.0 będzie odrobinę jaśniejszy. Wg mnie DW Light dość dobrze dopasowuje się jednak do cery, więc większego "kuku" żaden z tych odcieni nie powinien zrobić .
Aktualnie wzięłam się właśnie za testy DW 1N2 i za dwa, trzy dni, będę mogła coś więcej na jego temat napisać. Na razie moje spostrzeżenia są takie, że "zwykły" DW ma lepsze krycie i jest trwalszy niż wersja Light, zobaczymy jak będzie z przesuszaniem skóry, które zdaniem niektórych może powodować . Co do odcienia, to 1N2 jest jasny, wg mnie ciepły, ale bez nadmiernego zażółcenia. Myślę, że ten właśnie odcień mógłby być dla Ciebie odpowiedni, skoro 1W1 jest za żółty a 2N1 jest zbyt ciemny.
Dziękuję bardzo za odp. Mam dziś "na sobie" Light 2.0 i jest jednak w świetle dziennym zbyt ciemny. DW 1N2 Ecru w Douglasie wydawał mi się różowy i potwierdziła to też ekspedientka. Także nie wiem - jest różowy? Potrzebuję beżu.
Spróbuję dorwać na dniach 1N2, a w międzyczasie (też na dniach) zrobię jeszcze raz testy 1W1 i 2N1. I może jedynki Light.
Stary 2013-11-25, 11:40   #539
OlaM
Moderator

Cytat:
Dziękuję bardzo za odp. Mam dziś "na sobie" Light 2.0 i jest jednak w świetle dziennym zbyt ciemny. DW 1N2 Ecru w Douglasie wydawał mi się różowy i potwierdziła to też ekspedientka. Także nie wiem - jest różowy? Potrzebuję beżu.
Spróbuję dorwać na dniach 1N2, a w międzyczasie (też na dniach) zrobię jeszcze raz testy 1W1 i 2N1. I może jedynki Light.
Też słyszałam opinie, że 1N2 ma w sobie różowe tony, ale szczerze mówiąc ja ich nie widzę .
Wiesz, w zestawieniu z Revlonem 180, który wg mnie ma odcień neutralnego, nieco ziemistego beżu, żaden z wymienionych przeze mnie podkładów EL podobny do Revlona tak do końca nie będzie. Najbardziej zbliżone mimo wszystko wydają mi się kolory z DW Light, bo one nie są ani zbyt żółte, ani różowe, ani ziemisto-beżowe. Na mojej skórze dają odcień ciepłego, takiego biszkoptowego beżu.
Na Twoim miejscu przyjrzałabym się głównie DW Light 1.0, a DW 1N2 też mogłabyś sporóbować.
Stary 2013-11-25, 16:57   #540
Fenris
Czekam na Ragnarok

Ecru postaram się dorwać, ale sprawdzam jeszcze raz Light 1.0 i jest taki różowo-pomarańczowy. Przetestuję jeszcze na pewno, ale on na pewno pod beż nie podchodzi. Zobaczymy przy kolejnym teście całościowym
Odpowiedz

Tagi
3in1, affinitone pharmaceris, all day flawless, astor loreal, baza, błyszczenie sie skóry, bourjois 123, bourjois healthy mix, brzoskwiniowy, cena, cera, cera atopowa, cera mieszana, cera młoda, cera naczyniowa, cera podkład jaki, cera sucha, cera tłusta, cera trądzikowa, chanel, dobór, fluid, fluid kryjący, fluid twarz uroda pomoc, fluidy, glow, ideał, inny podkład, jakość, jasna cera, kompakt, kosmetyki, krem, krem bb, krycie, kryjąco-matujący, kryjący, który, lancome, lato, lekki podklad, lepszy, luminizer, mac, makeup, makiajaż, makijaz, makijaz dzienny, makijaż, makijaż do szkoły, makijaż ślubny, matujący, maxfactor, maybelline dream matte, mieszana cera, młoda cera, naturalny look, niedoskonałości, odcienie, odcień, odpowiednik, podklad, podklad kryjący, podklad matujący, podklady, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład jasny, podkład kryjacy, podkład kryjący, podkład matujący, podkład mineralny, podkład na cały dzień, podkład revlon color stay, podkład się waży, podkłady, podkłady kryjące, pomarańczowa twarz, pomoc, pomocy, pomocy !, puder, puder jaki, retinoidy, revlon, revlon colorstay, revlon180, rimmel, rozszerzone pory, różowa twarz, sand, skóra sucha, strefa t, sucha skóra, sucha skóra twarz, suche skórki, ślub, tłusta, tłusta cera, tłusta cera trądzik, trądzik, trwałość, twarz, uroda, uroda . twarz, wypryski, zamienniki, zima, złuszczanie naskórka, żółty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości